Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
Μιλαμε για εμας που 20 χρονων ημασταν στους ολυμπιακους και τωρα οι συνομηλικες μας εχουν κακογερασει. Στο μπλοκ οι περισσοτερες γυναικες γυρω απο την ηλικια μας ακομη κρατιουνται καλα
Είμαι μεγαλύτερος και έχω πολλά δείγματα ανθρώπων ...
Κακογερνάνε οι γκόμενες της βιοπάλης ..... αν είναι πωλήτρια η άλλη ή λάτζα
ή ξυπνάει 04.00 για να πιάσει δουλειά στις 05.00 να πουλάει τυρόπιτες .......

Αν είναι σε άπερ λέβελ και ξύνει τη μούνα της ... μπορεί να κρατάει καλά ... μέχρι τα 50 και βάλε .
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
νομίζω οι σταθερές που περιγράφει ο αρχηγός πρέπει να τοποθετηθούν σε χρονικό πλαίσιο μπορεί αυτά που περιγράφει να είναι όντως βιωματικά αλλά σε άλλες περιόδους της ζωής του προγενέστερες
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
Οταν ημουν 18-20 στοχευα γκομενες φοιτητριες απο επαρχια που ειχαν δικο τους σπιτι Θεσσαλονικη Αθηνα, αλλα ειχα και 100 ευρω στην τσεπη για κανα χοτελ. Μπλοκ πηγα τριανταρης, που το χρημα ηταν καθοριστικης σημασιας, αλλα πιστευω πως τα πιτσιρικια παντου γαμιουνται αρκει να υπαρχει διαθεση
Δεν είπαμε ότι δεν γαμιουνται είπαμε ότι τόπ μουνια άλογα δεν πάνε σε χοστελ κι ας είσαι ο Νίκος παπαδακης σε αρσενική μορφή
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
Ο Κμαν έχει κάποια μαχητικά χαρακτηριστικά.

Δεν λυπάται χρήμα.
Δεν αράζει, είναι ακούραστος

Πολωνία πάντως, έχω κάμποσα παραδείγμα ελληναράδων , που άλλος ήταν ο άσχημος ξάδελφος του Κουασιμόδου, άλλος ο κοντός αδελφός του Ζουμπά του κοντοπίθαρου και άλλος που ζήλευε το ντέμι ρούσο για φιτ στα χειρότερά του ... και είχαν φορτώσει και φέρει στην ελλάδα μουνάρες.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
Πρώτη φορά μπάρτσα φοιτητής, είχα μείνει σε χοστέλ ...
Αρχές 90s ..... το είχαν κλείσει παρέα συγγενών κτλ ... σήμερα αν το δεις με ερμπιενμπιδικη ανακαίνιση
δείχνει χλίδα το ίδιο ... (λέμε)
αλλά τότε πλακώθηκα σε κάτι μπύρες με παρέα σουηδέζες και ξύπνησα με το μούτρο στο μουνί της μίας μετά από κάτι ώρες ... αν δεν γάμησα, λογικά κάτι θα είχα γλείψει ......

αλλά ήμουν 20 τότε ......... κι αυτές λιγότερο ........
Στο ξαναλέω τα γεγονότα πρέπει να τοποθετηθούν σε χρονολογικό πλαίσιο για να έχουν αξία αν πάει Έλληνας 25αρης σήμερα μπλοκ με πλας εμφάνιση λέγειν θάρρος και πλην άφραγκος χοστελ μάλλον θα πάρει τα παπαρια μου σε μουνι άνω του 8 και ας είναι αυτός άγαλμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Δεν είπαμε ότι δεν γαμιουνται είπαμε ότι τόπ μουνια άλογα δεν πάνε σε χοστελ κι ας είσαι ο Νίκος παπαδακης σε αρσενική μορφή
Την αξια του μουνιου τους, πολλες την συνειδητοποιουν μετα τα 20. Η φοιτητρια που μεγαλωσε σε ενα χωριο εξω απο μια επαρχιακη πολη και ηρθε στα 18 να σπουδασει στην πολη δεν εχει ακομα συνειδηση της αξιας της. Οποιος μπατιρης προλαβει.
Αυτα για Ελλαδα
Στο μπλοκ οι συνηθισμενες κοπελες για την περιοχη, στον Ελληνα που περιστοιχιζεται απο τραβελομορφες φαλαινες, φανταζουν υπερμουναροι
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
Την αξια του μουνιου τους, πολλες την συνειδητοποιουν μετα τα 20. Η φοιτητρια που μεγαλωσε σε ενα χωριο εξω απο μια επαρχιακη πολη και ηρθε στα 18 να σπουδασει στην πολη δεν εχει ακομα συνειδηση της αξιας της. Οποιος μπατιρης προλαβει.
Αυτα για Ελλαδα
Στο μπλοκ οι συνηθισμενες κοπελες για την περιοχη, στον Ελληνα που περιστοιχιζεται απο τραβελομορφες φαλαινες, φανταζουν υπερμουναροι
Ο σκοπός εδώ δεν είναι να αυτό προβληθούμε αλλά αυτά τα έχω κάνει πολλάκις αλλά τότε που υπήρχε μόνο ερικσον τ28 ες με το παρτάκι τώρα θα τα έκανα ; Μάλλον οχι φταίω εγώ ; Όχι φταίει η εποχή άλλαξε
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Ο σκοπός εδώ δεν είναι να αυτό προβληθούμε αλλά αυτά τα έχω κάνει πολλάκις αλλά τότε που υπήρχε μόνο ερικσον τ28 ες με το παρτάκι τώρα θα τα έκανα ; Μάλλον οχι φταίω εγώ ; Όχι φταίει η εποχή άλλαξε
Εν ολιγοις για τα παλικαρια των αντα που θελουν να πανε στο μπλοκ
Πρεπει να εχεις οικονομικη ανεση. Αν σε μυριστουν μπατιρη δεν θα σου κατσει τιποτα. Πρεπει να καταλαβουν οτι θα καλοπερασουν (δειπνα, διακοπες) μονο τα εισητηρια τους θα πληρωσουν.
Ηλικιακο gap max πενταετια. Φυσικα θα εχει και παιδι απο τα 25 της
Γνωριμια κατα κυριο λογο απο tinder η συγκυριακα, απο καμακι χλωμο
Το μονο που κερδιζεις σε σχεση με την Ελλαδα ειναι απλα υπαρχουν περισσοτερες ωραιες γυναικες εκει. Αν εδω θα σου καθοταν η Σουλα 35 ετων 1,63, 67 κιλα, εκει θα σου κατσει η Nastya, επισης 35, 1,72, 60 κιλα με ροζ μουνακι
Αν δεν σου καθεται τιποτα εδω, ουτε εκει θα σου κατσει
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
Στην ελλάδα, πολλοί με 3-10 το μήνα καθαρά ... τον παίζουν ......
Στο μπλοκ ;;;;;;;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Κάτσε να προχωρήσω λιγάκι το διάλογο

-Είσαι από το Κίεβο?Είναι το Gulliver το καλύτερο εμπορικό κέντρο?
-Ναι.Εσύ από πού είσαι?
-Εγώ είμαι από την Ελλάδα.Σου αρέσουν τα δώρα?
-Τα δώρα μου αρέσουν πάρα πολύ.
-Πολύ ωραία.Αν θες πάμε βόλτα στα καταστήματα να σου πάρω ένα δώρο.
-Θέλω πολύ.
-Ωραία πάμε.
-Αχ,σας ευχαριστώ καλέ μου κύριε.
Είστε και εσείς υποστηρικτής της Ουκρανίας μας;
-Ε..Ναι.. Φυσικά.Slava Ukraina!
-Σας ευχαριστώ και πάλι για το δώρο,οι Ευρωπαίοι είστε πολύ γενναιόδωροι.
-Το ξενοδοχείο μου είναι από εδώ νεαρά μου κυρία
-Το διαμέρισμά μου είναι όμως από εκεί καλέ μου κύριε.
Σας ευχαριστώ και πάλι, καλή διαμονή στην πόλη μας


Υπάρχει και εναλλακτικός διάλογος με πέπερ σπρέι,κλωτσομπούνια και σεκιουριτάδες:rockon:

Υ.Γ. Εντάξει, ο Αρχηγός έχει εμπειρία στο σπορ,αν και πιστεύω ότι οι πουτανετες τον εντοπίζουν πρώτες και τον αφήνουν να τις καμακώσει
Ο αρχηγός δεν λέει ψέματα
Απλά δεν λέει όλη την αλήθεια
Είναι το κλασικό ερώτημα
Πως θα γίνει η συναλλαγή με μια να την γαμάς για μια βδομάδα
Αν την πληρώσεις στην αρχή μπορεί να φύγει αν την πληρώσεις μετά μπορεί να μην της τα δώσεις
Έτσι κι ο αρχηγός
Δεν Υπάρχει καμμια εγγύηση του δώρου με το ποθητό γαμησι
Οι πιο πολλές θα πάρουν το δώρο κ δεν θα τις ξαναδείς
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Ο διάλογος συνεχίζεται κάπως έτσι.
-Μου αρέσουν αυτά τα παπούτσια.
-Είναι πολύ ωραία.Θες να τα δοκιμάσεις?Ισως να σου πάνε.
-Πώς σου φαίνονται στα πόδια μου?
-Πάρα πολύ καλά.Και νορμάλ τιμή.
-Σε ευχαριστώ πολύ.Μου αρέσει και αυτό το φόρεμα.
-Πολύ ωραίο χρώμα.
-Μπορώ να το δοκιμάσω να το δεις?
-Βεβαίως.Είναι καλό αυτό το μαγαζί,έχει ωραία ρούχα.Τι θα έλεγες και για εσώρουχα στρινγκς,σουτιέν?
-Εχω εσώρουχα.
-Πολύ ωραία.Εχεις ένα τηλέφωνο?
-Θα σου δώσω τον αριθμό αλλά το τηλέφωνό μου είναι πολύ κακό,δε λειτουργεί καλά τελευταία,έχει χαλάσει.
-Νομίζω πρέπει να πάρουμε καινούργιο κινητό.
-Ναι,θα ήθελα πολύ.
-Ωραία.Τότε θα συναντηθούμε αύριο ξανά.
-Πού μένεις?Πόσο θα κάτσεις Κίεβο?
-Μένω σε διαμέρισμα κοντά στο Μαιντάν.Είναι πολύ ωραίο.Θες να έρθεις?
-Οχι σήμερα,τώρα βιάζομαι να πάω σπίτι,έχω αφήσει το σκύλο νηστικό.
-Είσαι πολύ καλή που φροντίζεις το σκύλο.
-Να σου δείξω φωτογραφίες του.
-Πολύ ωραίος σκύλος.
Μήπως πεινάς?Αν θες μπορούμε να πάμε σε σουσάδικο.Σου αρέσει το σούσι?
-Ναι,μου αρέσει πολύ.
-Πάμε τότε.Η μήπως βιάζεσαι,να πάμε αύριο?
Ρε αρχηγέ αν τα κάνεις όλα αύρα έχεις χώσει κάνα 1000ρικο στην κάθε πονεμένη
Δηλ αν έχεις 2 αποτυχίες είσαι 2500 Χιλ μείον ανά ταξίδι
Κι αν έχεις μια επιτυχία είσαι 5000 μείον όπως τα λες
Κόψε κατι λοιπόν μην σηκώνεις πολύ αφρό
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Ο αρχηγός δεν λέει ψέματα
Απλά δεν λέει όλη την αλήθεια
Είναι το κλασικό ερώτημα
Πως θα γίνει η συναλλαγή με μια να την γαμάς για μια βδομάδα
Αν την πληρώσεις στην αρχή μπορεί να φύγει αν την πληρώσεις μετά μπορεί να μην της τα δώσεις
Έτσι κι ο αρχηγός
Δεν Υπάρχει καμμια εγγύηση του δώρου με το ποθητό γαμησι
Οι πιο πολλές θα πάρουν το δώρο κ δεν θα τις ξαναδείς

Εκεί είναι η τέχνη.Πώς το κάνεις αυτό.Αμα ήταν εύκολο θα γαμούσαν όλοι.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Εμένα μου προκαλούν δέος ... κάτι κουλτουριάρηδες 60ρηδες λεχρίτες μπατήρια του κερατά ...
σαφώς ξένοι .... που όλο σέρνουν κάτι ψιλο εναλλακτικές .... όχι μουνάρες, υπομέτριες,
αλλά ωστόσο 1-2 δεκαετίες νεότερες από την δική τους αρχαιότητα ......

Σε δυτικές πόλεις έχει πολλούς, αλλά βλέπεις κάποιους και σε πράγα βουδαπέστη .... γερμανοί , άγγλοι , αυστραλοί ...... μιλάμε για ψιλογλίτσες ........ έχω πιάσει μερικές φορές κουβέντα ....
δήθεν καλλιτέχνες ... δήθεν φωτογράφοι ... για να τον βρέξουν είναι οι χαμούρες ... αλλά με ψίχουλα ...

Τους λένε κάτι τέτοιες σαμανικές μαλακίες αλλά μερικές γκόμενες ψαρώνουν,τις αρέσουν αυτά.


Προσωπικά δε θα μπορούσα να πω τέτοια πράγματα σε γκόμενες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Μοντέρνες Πόλκες.Ο μέσος Ελληνας δεν τις ξεχωρίζει από τις Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες εκτός αν προσέξει το λίγο πιο σκληρό βλέμμα.

zoN4ds.png


aajA2F.png


CaCX6q.png


Ματεριαλιστική σύζυγος.


Αλλα ματιά οι πολβνες. Μόνο με ουκρανες του Λβιβ μοιάζουν
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Αλλα ματιά οι πολβνες. Μόνο με ουκρανες του Λβιβ μοιάζουν

Η πλάκα είναι που η πρώτη Πολωνέζα και καλά σύζυγος με το ρόλευ αρχίζει να διαμαρτύρεται στα ισπανικά σε στυλ τηλενουβέλας δεν αντέχω πια,σε έχω βαρεθεί,δεν κάνεις τίποτα όλο τρως και κοιμάσαι και ο Πολωνός μπούλης της χώνει τα χαρτονομίσματα για να το βουλώσει.

PWsw4E.png


xf12tK.png


UXM43e.png

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.652
Πόντοι
22.266
Αν με ρωτήσετε πιστεύω ότι τα καλύτερα μιλφονια στο ανατολικό μπλοκ είναι Ουγγαρία δλδ 40-55 ηλικία
Αλλά στην καρδιά μου θα είναι η κορυφαία μιλφαρα η γειτόνισσα μου ...η κα Έφη
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Ουγγαρία η Πολωνία θα ξοδευες το μαρούλι για τόπ σε ποιότητα όχι ποσότητα αποτελέσματος ;

Πολωνία είναι δύσκολο να πιάσεις ποιότητα γιατί δεν υπάρχουν αρκετές τοπ.Εχει άπειρα εφταράκια αλλά ελάχιστα οχτάρια και πάνω.
Αν κάποιος προτιμάει ποιότητα αντί για ποσότητα καλύτερα Τσεχία.Αν θες το αντίθετο καλύτερα Πολωνία.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
νομίζω οι σταθερές που περιγράφει ο αρχηγός πρέπει να τοποθετηθούν σε χρονικό πλαίσιο μπορεί αυτά που περιγράφει να είναι όντως βιωματικά αλλά σε άλλες περιόδους της ζωής του προγενέστερες

Μα και τώρα οι Πολωνέζες τα ίδια κάνουνε.Αμα πας στα κλαμπ ό,τι γινόταν τότε γίνεται και τώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom