Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Μα και να πάει δε θα μπορεί να πει ούτε καλησπέρα στα Πολωνικά, πόσο μάλλον να ξεστομίσει τις 5 καμακοφράσεις που με το ζόρι έμαθε στα Ελληνικά για να φάει γκόμενες και αυτό με πολλές ώρες πρόβας στον καθρέφτη

Αν πάει στα σωστά μέρη αρκεί να έχει μεσογειακή εμφάνιση,να ξέρει να χορεύει και να φαίνεται καυλωμένος αυτό αρκεί.Δεν είναι πολλά αυτά που χρειάζεται να πεις οι Πολωνέζες είναι γρήγορες,άμα σε γουστάρουν με το που σκύβεις να τους μιλήσεις σε αγκαλιάζουν σε πιάνουν από το χεράκι και σε κατευθύνουν στην πίστα για σέξυ χορό,χαμούρεμα.
Γενικά οι Πολωνέζες ερωτεύονται πολύ γρήγορα,πιστεύουν στον κεραυνοβόλο έρωτα.Το θέμα είναι να προλάβεις πριν χωθεί ο Αράπης.
Ο μέσος Ελληνας πιθανόν να παραλύσει από τους στόχους αλλά αν έχει αυτοκυριαρχία θα φορτώσει στο τέλος.Σίγουρα θα φασώσει αλλά για να φορτώσει για ONs χρειάζεται ικανότητες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
Πώς δεν έχω ζήσει?Εχω φάει Θεσσαλονίκη κτλ με το κουτάλι.Ελλάδα δεν υπάρχει hook up κουλτούρα όπως Πολωνία.Φαντάσου Βρότσλαβ φοιτητούπολη 800 χιλιάδων και έχει καμιά δεκαριά κλαμπ για γνωριμίες,φάσωμα το ένα δίπλα στο άλλο.Αυτό Βόρεια Ελλάδα δεν παίζει με την καμία.Δεν υπάρχουν μαγαζιά όπως το Mundo,το Grey,το Cherry,το Cafe Manana κτλ.
Πες μου ένα κλαμπ Θεσσαλονίκη που να συναγωνίζεται αυτά τα θηρία.Που έχουν άλλα 5 κλαμπ το καθένα δίπλα που γκόμενες μπαινοβγαίνουν.Συν τα Pijalna που οι γκόμενες κατεβάζουν σφηνάκια για προθέρμανση.Καλά Πολωνία βέβαια είναι μοναδική.Τσεχία μόνο Οστράβα και λίγο Μπρνο βλέπεις κάτι παραπλήσιο και πάλι καμία σχέση.



Για να το πούμε απλά η Πολωνέζα βγαίνει στα κλαμπ για να χαμουρευτεί,να χορέψει με καβαλιέρους,να γλωσσοφιλιάσει άντρες και αν καυλώσει αρκετά τον τρώει στο τέλος της νύχτας.Ελλάδα οι γκόμενες δε βγαίνουν στα κλαμπ με αυτό το σκοπό είναι τελείως διαφορετικές οι δυναμικές.Πολωνία πάρτυ χωρίς χορό,ποτό,χαμούρεμα,σεξ δε νοείται.
Οπότε ο Ελληνάκος τα βλέπει όλα,στην αρχή είναι σα σοκ σα να μπαίνεις στον παράδεισο.Η Πολωνία είναι μια πολύ καλή εισαγωγή στο μπλοκ.
Εδώ τα λες σωστά.

ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ... μας έλεγες κι εσύ μαλακίες.

club στο εξωτερικό= βγαίνουμε για να γκομενίσουμε

club στην ελλάδα=βγαίνουμε να δείξουμε νύφη/γαμπρό

Τώρα τα είπες σωστά.

Θεσσαλονίκη δεν βγαίνει γκόμενα.

Πόσο μάλλον .... Πάρο καλοκαίρι ........
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Εδώ τα λες σωστά.

ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ... μας έλεγες κι εσύ μαλακίες.

club στο εξωτερικό= βγαίνουμε για να γκομενίσουμε

club στην ελλάδα=βγαίνουμε να δείξουμε νύφη/γαμπρό

Τώρα τα είπες σωστά.

Θεσσαλονίκη δεν βγαίνει γκόμενα.

Πόσο μάλλον .... Πάρο καλοκαίρι ........

Πάρο βγαίνει με ξένη.Αν πας Νάουσα στα κλαμπ και ασχοληθείς με ξένες.Θεσαλονίκη βγαίνει αν πας Καλιθέα στα μεγάλα κλαμπ και χτυπήσεις Ανατολικές.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Μα και να πάει δε θα μπορεί να πει ούτε καλησπέρα στα Πολωνικά, πόσο μάλλον να ξεστομίσει τις 5 καμακοφράσεις που με το ζόρι έμαθε στα Ελληνικά για να φάει γκόμενες και αυτό με πολλές ώρες πρόβας στον καθρέφτη
Προεργασια απο το ιντερνετ με προσυμφωνημενα δωρα σε μετρητο και αντικειμενα
Νομιζω τα εχει αναφερει ο νηματοθετης
btw, η προεργασια online ειναι ο πιο σταναρντ τροπος να μην φας το ταξιδι σου σε μουσεια
Φιλη γκομενας απο το μπλοκ (δυνατη εμφανιση, καλη δουλεια αλλα καμενη οπως την παρουσιαζε η κοπελα μου) πριν παει ταξιδια Παρισι, Βιεννη κλπ εβαζε τιντερ με το αναλογο location ωστε να την περιμενουν εκει. Δεν επαιρνε λεφτα, απλα ηταν περιπτωση
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Βασικά με 800€ ... καλύτερα να πάει ... μέχρι τα λιμανάκια της βάρκιζας ...
ή να ανέβει ακρόπολη ....

Γλυτώνει και την επιστροφή ... και ξεμπερδεύει μια και καλή ....

Για εμένα αξίζει να πάει Πολωνία,Τσεχία να ζήσει έστω μια αναλαμπή.Εγώ θα το έκανα με οχτακοσάρα αν ήμουν νέωπας.Λεωφορείο με 50 ευρώ,40 ώρες διαδρομή,δέκα μέρες στο Βρότσλαβ σε χόστελ με 10 ευρώ ημερησίως,κάθε μέρα έξοδο σε Mundo,clubs Passaz Niepoldy που δεν πληρώνεις για είσοδο και ό,τι προκύψει.
Και να του τελειώσουν τα λεφτά απλά αράζει έξω από τα κλαμπ του Πασάζ που κυκλοφορούν μεθυσμένες και ό,τι προκύψει.


Αυτό είναι το καλό Πολωνία,κανείς δε μένει αγάμητος.Πλούσιοι,φτωχοί όλοι γαμάνε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
Για εμένα αξίζει να πάει Πολωνία,Τσεχία να ζήσει έστω μια αναλαμπή.Εγώ θα το έκανα με οχτακοσάρα αν ήμουν νέωπας.Λεωφορείο με 50 ευρώ,40 ώρες διαδρομή,δέκα μέρες στο Βρότσλαβ σε χόστελ με 10 ευρώ ημερησίως και ό,τι προκύψει.
Σε χοστελ των 10€ ... θα ερχόταν κανένα από τα τεμάχια που φωτογραφίζεις ;
Θα ψηνόταν κανένα τεμάχιο ... με κεράσματα που μπορεί να κάνει κάποιος των 800€ ;;; χλωμό ...
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.923
Like
296
Πόντοι
36
Αν πάει στα σωστά μέρη αρκεί να έχει μεσογειακή εμφάνιση,να ξέρει να χορεύει και να φαίνεται καυλωμένος αυτό αρκεί.Δεν είναι πολλά αυτά που χρειάζεται να πεις οι Πολωνέζες είναι γρήγορες,άμα σε γουστάρουν με το που σκύβεις να τους μιλήσεις σε αγκαλιάζουν σε πιάνουν από το χεράκι και σε κατευθύνουν στην πίστα για σέξυ χορό,χαμούρεμα.
Γενικά οι Πολωνέζες ερωτεύονται πολύ γρήγορα,πιστεύουν στον κεραυνοβόλο έρωτα.Το θέμα είναι να προλάβεις πριν χωθεί ο Αράπης.
Ο μέσος Ελληνας πιθανόν να παραλύσει από τους στόχους αλλά αν έχει αυτοκυριαρχία θα φορτώσει στο τέλος.Σίγουρα θα φασώσει αλλά για να φορτώσει για ONs χρειάζεται ικανότητες.

Άμα δεν ξέρεις κάποια κοινή γλώσσα με τη γκόμενα, έστω αγγλικά μιλάμε για εφιάλτη. Επομένως το 95% των Ελλήνων κόβεται από το πρώτο τεστ

Έπειτα γιατί υποθέτουμε ότι η νυχτερινή ζωή στην Βόρεια (επί του παρόντος) Ελλάδα είναι νέκρα; Μια χαρά κλαμπ και ταβέρνες και τσιπουράδικα έχει για να παίξεις και να τον χώσεις
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
Για εμένα αξίζει να πάει Πολωνία,Τσεχία να ζήσει έστω μια αναλαμπή.Εγώ θα το έκανα με οχτακοσάρα αν ήμουν νέωπας.Λεωφορείο με 50 ευρώ,40 ώρες διαδρομή,δέκα μέρες στο Βρότσλαβ σε χόστελ με 10 ευρώ ημερησίως,κάθε μέρα έξοδο σε Mundo,clubs Passaz Niepoldy που δεν πληρώνεις για είσοδο και ό,τι προκύψει.
Τώρα τα έκανες μαντάρα όταν δεν υπάρχει μαρούλι καμία ντόπια δεν θα κάτσει στον αλλοδαπό τουρίστα σε αυτές τις συνθήκες που περιγράφεις κι ας είναι σε εμφάνιση κούρος
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Τώρα τα έκανες μαντάρα όταν δεν υπάρχει μαρούλι καμία ντόπια δεν θα κάτσει στον αλλοδαπό τουρίστα σε αυτές τις συνθήκες που περιγράφεις κι ας είναι σε εμφάνιση κούρος

Μη νομίζεις οι Πολωνέζες είναι τελείως τρελές,εκεί που τελειώνει η λογική αρχίζει η Πολωνέζα.Μπορεί ο άλλος να είναι σούπερ γκόμενος με λεφτά,blazer,αμαξάρα και η Πολωνέζα να τον φτύσει και να τραβηχτεί με το φτωχό πάκη που θα του πληρώνει και το φαγητό.Δεν υπάρχει γενικά μεγάλη λογική στις Πολωνέζες,μιλάμε για θεόμουρλες.
Γενικά με τις Πολωνέζες είναι σα να παίζεις ρουλέτα,αν κερδίσεις ή χάσεις δεν έχει μεγάλη σχέση με εσένα.Εχει σχέση με αυτές σε τι κατάσταση θα τις πετύχεις.Η γκόμενα που σε έφτυσε την Παρασκευή θα την είχες γαμήσει την Τετάρτη αν πήγαινες μια ώρα πριν.Είναι πολύ φλου κατάσταση,τελείως χύμα οπότε δε χρειάζεται να στενοχωριέται κανείς.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
Μη νομίζεις οι Πολωνέζες είναι τελείως τρελές,εκεί που τελειώνει η λογική αρχίζει η Πολωνέζα.Μπορεί ο άλλος να είναι σούπερ γκόμενος με λεφτά,blazer,αμαξάρα και η Πολωνέζα να τον φτύσει και να τραβηχτεί με το φτωχό πάκη που θα του πληρώνει και το φαγητό.Δεν υπάρχει γενικά μεγάλη λογική στις Πολωνέζες,μιλάμε για θεόμουρλες.
Ποτέ δεν επιμένω υπερβολικά σε πράγματα που δεν γνωρίζω από πρώτο χέρι αλλά εδώ νομίζω είσαι λάθος
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Τώρα τα έκανες μαντάρα όταν δεν υπάρχει μαρούλι καμία ντόπια δεν θα κάτσει στον αλλοδαπό τουρίστα σε αυτές τις συνθήκες που περιγράφεις κι ας είναι σε εμφάνιση κούρος
Ενας εικοσαχρονος που γαμαει χωρις μαρουλι θα γαμησει παντου, δεν χρειαζεται να τρεχει για το μουνι και μονο, σαν εμπειρια εξωτερικο ας παει. Αν γαμει Ελλαδα θα γαμησει και μπλοκ χωρις να ξοδευτει
Μιλαμε για εμας που 20 χρονων ημασταν στους ολυμπιακους και τωρα οι συνομηλικες μας εχουν κακογερασει. Στο μπλοκ οι περισσοτερες γυναικες γυρω απο την ηλικια μας ακομη κρατιουνται καλα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.221
Like
13.358
Πόντοι
2.606
Μη νομίζεις οι Πολωνέζες είναι τελείως τρελές,εκεί που τελειώνει η λογική αρχίζει η Πολωνέζα.Μπορεί ο άλλος να είναι σούπερ γκόμενος με λεφτά,blazer,αμαξάρα και η Πολωνέζα να τον φτύσει και να τραβηχτεί με το φτωχό πάκη που θα του πληρώνει και το φαγητό.Δεν υπάρχει γενικά μεγάλη λογική στις Πολωνέζες,μιλάμε για θεόμουρλες.
Ποτέ δεν επιμένω υπερβολικά σε πράγματα που δεν γνωρίζω από πρώτο χέρι αλλά εδώ νομίζω είσαι λάθος
Ενας εικοσαχρονος που γαμαει χωρις μαρουλι θα γαμησει παντου, δεν χρειαζεται να τρεχει για το μουνι και μονο, σαν εμπειρια εξωτερικο ας παει. Αν γαμει Ελλαδα θα γαμησει και μπλοκ χωρις να ξοδευτει
Μιλαμε για εμας που 20 χρονων ημασταν στους ολυμπιακους και τωρα οι συνομηλικες μας εχουν κακογερασει. Στο μπλοκ οι περισσοτερες γυναικες γυρω απο την ηλικια μας ακομη κρατιουνται καλα
σαφως αλλά θα πρέπει να κάνει μια προσέγγιση ένα κέρασμα να χαλάσει υποτυπώδη χρήματα και μετά ας δεχθούμε ότι την έφαγε στο ποίημα θα έρθει το άλογο στο χοστελ; Δεν ξέρω παιδιά αυτά μου φαντάζουν τραβηγμένα από τα μαλλιά σενάρια μπορεί να συνέβαιναν παλιότερα πριν το Ίντερνετ τικ τοκ ινσταγκραμ κλπ
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Η γκόμενα που σε έφτυσε την Παρασκευή θα την είχες γαμήσει την Τετάρτη αν πήγαινες μια ώρα πριν.Είναι πολύ φλου κατάσταση,τελείως χύμα οπότε δε χρειάζεται να στενοχωριέται κανείς.
Αυτο συνανταται σε παγκοσμια κλιμακα
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
353
Like
685
Πόντοι
81
Σαν τον Τσιτσιπά εννοείς.Εντάξει μπορεί να προκύψει κανας τενίστας,κανάς σκακιστής,κανας χορευτής αν είσαι τυχερός.

Για εμένα αξίζει να πάει Πολωνία,Τσεχία να ζήσει έστω μια αναλαμπή.Εγώ θα το έκανα με οχτακοσάρα αν ήμουν νέωπας.Λεωφορείο με 50 ευρώ,40 ώρες διαδρομή,δέκα μέρες στο Βρότσλαβ σε χόστελ με 10 ευρώ ημερησίως,κάθε μέρα έξοδο σε Mundo,clubs Passaz Niepoldy που δεν πληρώνεις για είσοδο και ό,τι προκύψει.
Και να του τελειώσουν τα λεφτά απλά αράζει έξω από τα κλαμπ του Πασάζ που κυκλοφορούν μεθυσμένες και ό,τι προκύψει.


Αυτό είναι το καλό Πολωνία,κανείς δε μένει αγάμητος.Πλούσιοι,φτωχοί όλοι γαμάνε.
Τρελό παραμύθι εδώ και φυσικά δεν τα πιστεύεις ούτε εσύ αυτά τα αστεία που γράφεις.
Δεν είναι ο κόσμος 17χρονων ο καθένας να πηγαίνει να μένει σε δωμάτια με κοινή τουαλέτα με 10€, ούτε να κάνει ταξίδι 25 ώρες με λεωφορείο.

Και έχει γραφτεί πολλές φορές για τη γλώσσα, μην ακούμε πάλι τις σαχλαμάρες ότι οι Πολωνες είναι εύκολες.

Ούτε Αγγλικά δε μιλάνε οι περισσότερες επίτηδες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Εδώ πώς οι Πόλκες αντιμετωπίζουν τα καμάκια στα κλαμπ.Μπαίνεις μέσα και είναι εμείς οι βλάχοι όπως λάχει.Δεν υπάρχει λογική,είναι σε τι φάση θα βρεθεί γκόμενα.

SZGo0Q.png


8t7DvM.png


41dUGY.png

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
Εμένα μου προκαλούν δέος ... κάτι κουλτουριάρηδες 60ρηδες λεχρίτες μπατήρια του κερατά ...
σαφώς ξένοι .... που όλο σέρνουν κάτι ψιλο εναλλακτικές .... όχι μουνάρες, υπομέτριες,
αλλά ωστόσο 1-2 δεκαετίες νεότερες από την δική τους αρχαιότητα ......

Σε δυτικές πόλεις έχει πολλούς, αλλά βλέπεις κάποιους και σε πράγα βουδαπέστη .... γερμανοί , άγγλοι , αυστραλοί ...... μιλάμε για ψιλογλίτσες ........ έχω πιάσει μερικές φορές κουβέντα ....
δήθεν καλλιτέχνες ... δήθεν φωτογράφοι ... για να τον βρέξουν είναι οι χαμούρες ... αλλά με ψίχουλα ...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.185
Πόντοι
3.656
και μετά ας δεχθούμε ότι την έφαγε στο ποίημα θα έρθει το άλογο στο χοστελ;
Πρώτη φορά μπάρτσα φοιτητής, είχα μείνει σε χοστέλ ...
Αρχές 90s ..... το είχαν κλείσει παρέα συγγενών κτλ ... σήμερα αν το δεις με ερμπιενμπιδικη ανακαίνιση
δείχνει χλίδα το ίδιο ... (λέμε)
αλλά τότε πλακώθηκα σε κάτι μπύρες με παρέα σουηδέζες και ξύπνησα με το μούτρο στο μουνί της μίας μετά από κάτι ώρες ... αν δεν γάμησα, λογικά κάτι θα είχα γλείψει ......

αλλά ήμουν 20 τότε ......... κι αυτές λιγότερο ........
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Αυτο συνανταται σε παγκοσμια κλιμακα

Στις Πολωνέζες αρέσει αυτό.Να μπαίνει ο άλλος καυλωμένος στο κλαμπ και να μην ξέρει αν θα του κάτσει κάποια γκόμενα,να καυλώνει με τις πιθανότητες.Τους αρέσει να παίζουν με τους άντρες,τα παιχνίδια του έρωτα όπως τα ονομάζουν.
Τις αρε΄σει αυτό το τρελοκομείο η έξαψη,η τυχαιότητα.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
695
Πόντοι
81
Ποτέ δεν επιμένω υπερβολικά σε πράγματα που δεν γνωρίζω από πρώτο χέρι αλλά εδώ νομίζω είσαι λάθος

σαφως αλλά θα πρέπει να κάνει μια προσέγγιση ένα κέρασμα να χαλάσει υποτυπώδη χρήματα και μετά ας δεχθούμε ότι την έφαγε στο ποίημα θα έρθει το άλογο στο χοστελ; Δεν ξέρω παιδιά αυτά μου φαντάζουν τραβηγμένα από τα μαλλιά σενάρια μπορεί να συνέβαιναν παλιότερα πριν το Ίντερνετ τικ τοκ ινσταγκραμ κλπ
Οταν ημουν 18-20 στοχευα γκομενες φοιτητριες απο επαρχια που ειχαν δικο τους σπιτι Θεσσαλονικη Αθηνα, αλλα ειχα και 100 ευρω στην τσεπη για κανα χοτελ. Μπλοκ πηγα τριανταρης, που το χρημα ηταν καθοριστικης σημασιας, αλλα πιστευω πως τα πιτσιρικια παντου γαμιουνται αρκει να υπαρχει διαθεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom