Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Με τσιγκλάτε ρε τριπιτσόλια ...

Είμαι και λίγο στην μπρίζα επειδή λόγω ιού έχω κόψει τις πουτάνες ...

και λέω να σας βάλω καμιά φωτογεαφιούλα με σουβενίρ από το ξενοδοχειάκι που με πήγε μια παντρεμένη για να της γρασάρω τη ροδέλα ...

στο δήμο αθηναίων είναι το ξενοδοχειάκι , όχι στη ... σαντορίνη !



αν σας τη βάλω , αφού θυμάστε το διαμέρισμα που έφαγα στις πουτάνες τη δεκαετία του 1990 ,
αυτό θα το θυμάστε μέχρι να την ορκωμοσία στο στρατό των δισέγγονών σας ....

το 2092 ...........

Αλλά επειδή θέλω να σας έχω στην τσίτα, δεν θα σας τη βάλω τώρα , θα σας έχω στις μύτες, μέχρι να πέσει η θερμοκρασία στην αθήνα για πρώτη φορά κάτω από 15 C !!!!!


bAROCK .... βγάλε το θερμόμετρο από τον κώλο σου και μέτρα θερμοκρασία μπαλκονιού !!!!!

έτσι κι αλλιώς ζωή δεν έχεις, ναυάγιο είσαι !
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λάκη δε θα μάθεις ποτέ ούτε που ζω ούτε τι δουλειά κάνω/έχω.



Κλάψε τώρα και ψάχνε. Εσύ αφού λες ότι είπες ψέματα μια φορά-λες ψέματα πάντα. Απλά όταν σου ξέφυγε ότι το λουκέτιασες το μαγαζακι έφαγες τόσο φατούρο που δεν άντεξες και ανακάλυψες μια άλλη θεωρία για να κόψεις το ρεζιλίκι.


Φυσικά μπορείς να μας διαψεύσεις με ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ φώτο εν ώρα εξαγωγής ή απονεύρωσης. :P
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όσο βλάκας και αν είναι δεν έχει σταματήσει να δουλεύει,τόσα λεφτά έδωσε για το πλαστό πτυχίο.

Απλά έκανε αυτό που αναγκάστηκαν να κάνουν χιλιάδες ελεύθεροι επαγγελματίες τα χρόνια της κρίσης,παύση,δουλεύει πια μόνο μαύρα,πιθανόν έχει ξεβιδώσει και το ταμπελάκι από την πόρτα...έβγαλε και το όνομα από το κουδούνι που έγραφε "κομπογιαννίτης - οδοντοτεχνικός".

Τώρα πια γράφει "Λάκης-πρώτος μαλάκας στα μπουρδέλα-ημιόροφος".
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Όσο βλάκας και αν είναι δεν έχει σταματήσει να δουλεύει,τόσα λεφτά έδωσε για το πλαστό πτυχίο.

Απλά έκανε αυτό που αναγκάστηκαν να κάνουν χιλιάδες ελεύθεροι επαγγελματίες τα χρόνια της κρίσης,παύση,δουλεύει πια μόνο μαύρα,πιθανόν έχει ξεβιδώσει και το ταμπελάκι από την πόρτα...έβγαλε και το όνομα από το κουδούνι που έγραφε "κομπογιαννίτης - οδοντοτεχνικός".

Τώρα πια γράφει "Λάκης-πρώτος μαλάκας στα μπουρδέλα-ημιόροφος".







«Ημιοροφος» ρε μλκ;;;;;;;;



Εκλαψα!!!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αγαπητοί υπερεπιτυχημενοι υπεργαμιαδες κανα μηνυμα γκομενας που ξεσκισατε και την τρελανατε παιζει?
Καμια αλητεια?
?
Ας κανω την αρχή,εγω ο ταπεινος φαν σας
 

Συνημμένα

  • received_499026407430808.jpeg
    received_499026407430808.jpeg
    40,2 KB · Εμφανίσεις: 23

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
22 ωραια ηλικια

Τυπε στα 48 μου, 21χρονη μου ελεγε μετα το γαμησι Thank you for the perfect sex αλλα φυσικα δεν τοχω σε μηνυμα
πιανεται? :grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
22 ωραια ηλικια

Τυπε στα 48 μου, 21χρονη μου ελεγε μετα το γαμησι Thank you for the perfect sex αλλα φυσικα δεν τοχω σε μηνυμα
πιανεται? :grin:
τυπε κι εμενα μου εχει πει μια πιτσιρικα ευχαριστω για το τελειο σεξ δεν το χω ουτε κι εγω σε μηνυμα αλλα εχω κρατησει την αποδειξη απο τα την ερμες κελυ μπαγκ :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
^ Χαχα καλο

@rigass
να ζηλευεις (με την καλη εννοια) τους υπαλληλους εξωτερικου της Ανατολικης Ευρωπης και οχι της Δυτικης ...
πχ τον dirty που μπαινει στον τριτο χρονο μονιμοτητας στο Κιεβο :grin:
Σαπιζω στην δουλεια στο εργοστασιο και περιμενω δυο τρια ταξιδια τον χρονο δεν λεει ,η καθημερινοτητα ειναι που μετραει και κανει την διαφορα.
φιλικα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
^ ΒΠ μου την λες στα σοβαρα τωρα ?

η πλακα ειναι οτι εχω ποσταρει την ιδια με την φατσα της και την δικια μου να φαινονται ολοκαθαρα ...
σωστα ,το μηνυμα ειναι που μετραει περισσοτερο :grin:

 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Σας εχει δωσει το κωλαντερο στο χερι ο Δημητρακης29!
Εγω αυτο βλεπω...

ΥΓ οχι και φαν πουστεν ρε πουστη μου... καλα δεν εχετε καθολου φαντασια;; :confused:

ΥΓ τασο3 να φανταστω στο... κισινιαου εγινε η φαση οταν εμενες εκει εεε;; :cheesy:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
* Οχι στο Ρεθυμνο ητανε ... εχασες
φυσικα με μολδαβη ,τι περιμενες με ελλεεινιδα? :grin:

Το σωστό αντανακλαστικό κάποιου που έχει ταξιδέψει λιγάκι στο εξωτερικό,πόσο μάλλον μείνει μόνιμα,είναι η μη περαιτέρω ενασχοληση με ελλεηνίδες...

Εμένα όποτε με ρωτάνε ποιο είναι το πιο θετικό πράγμα της μετανάστευσης,τους λέω ορθά κοφτά...Οι γυναικες..


 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Σας εχει δωσει το κωλαντερο στο χερι ο Δημητρακης29!
Εγω αυτο βλεπω...

ΥΓ οχι και φαν πουστεν ρε πουστη μου... καλα δεν εχετε καθολου φαντασια;; :confused:

ΥΓ τασο3 να φανταστω στο... κισινιαου εγινε η φαση οταν εμενες εκει εεε;; :cheesy:

Με ρέγουλα λίγο τα υστερόγραφα,γιατί κάποιοι έχουμε ζωηρή φαντασία :grin:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Πώς ΤΗΝ παλεύετε εκεί κάτω Στην Αθήνα φισκα στους λαθρομετανάστες είναι,ελλεινιδες, ζέστη,μια κόλαση, και τη λέτε στον κλώνο μου ότι δεν κάνει καλή ζωή:2funny: ενώ εσείς καλό περνάτε, βασικά από τους γκαστερμπαιτερ είστε λίγο καλύτερα, έχετε επίδομα, τρώτε φαλαφελ, γαμάτε παρέα με Πακιστανούς με 10 ευρώ, περνετε το λεωφορείο να πάτε για μπάνιο κλπ :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πώς ΤΗΝ παλεύετε εκεί κάτω Στην Αθήνα φισκα στους λαθρομετανάστες είναι,ελλεινιδες, ζέστη,μια κόλαση, και τη λέτε στον κλώνο μου ότι δεν κάνει καλή ζωή:2funny: ενώ εσείς καλό περνάτε, βασικά από τους γκαστερμπαιτερ είστε λίγο καλύτερα, έχετε επίδομα, τρώτε φαλαφελ, γαμάτε παρέα με Πακιστανούς με 10 ευρώ, περνετε το λεωφορείο να πάτε για μπάνιο κλπ :2funny:

Και για εσενα καλα είναι στην Αθήνα!
Συγγρου,Καβαλας όλο και κάποιο πουτσαρα τραβελο θα βρεις να σου πεταξει στο κωλαντερο εξω
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εχει σχεδον μηδενικα εξοδα η αθηνα για καποιον φουκαρα που ζει με 200-300 μηνιαως...

Ενοικιο: 0 (ζει με γονεις)

Φαγητο :0 (σπιτικο της μαμας) η ενα φαλαφελ μετα το μπανιο με 1,20€

Καθημερινα μπανιο στον Αλιμο με το λεωφορειο που δε πληρωνει γιατι εχει καρτα ανεργειας, ενω στη παραλια εχει φερει μαζι του φραπε που εφτιαξε σπιτι

Βραδυ :0 (αραζει σπιτι και βλεπει τα σκουπιδια της τηλεορασης η αν θελει παρεα πινει μια μπιρα με κανα φιλο του στο χερι βολταροντας αρα κοστος 1,80€ το μεγαλο κουτακι φιξ απ το περιπτερο)

Γαμησι: 0€ με μαλακια σπιτι η 10€ στο μεταξι μια φορα το μηνα!

Καταλαβαινετε οτι με καθημερινο κοστος ζωης τα 3€ η ελλαδα ειναι παραδεισος για εναν αεργο που περνει επιδομα 300€ η τον χαρτζηλικωνει ο γονιος με 100-200 το μηνα!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
^ Χαχα καλο

@rigass
να ζηλευεις (με την καλη εννοια) τους υπαλληλους εξωτερικου της Ανατολικης Ευρωπης και οχι της Δυτικης ...
πχ τον dirty που μπαινει στον τριτο χρονο μονιμοτητας στο Κιεβο :grin:
Σαπιζω στην δουλεια στο εργοστασιο και περιμενω δυο τρια ταξιδια τον χρονο δεν λεει ,η καθημερινοτητα ειναι που μετραει και κανει την διαφορα.
φιλικα



Λογω δουλειας περναω αρκετο καιρο σε τοσο σε δυτικη Ευρωπη οσο και σε μπλοκ
Το μπλοκ υπερτερει συντριπτικα.. Οπως και η δυτικη Ευρωπη υπερτερει σε σχεση με την Ελλαδα

Αλλα..
Μια απο τις ωραιοτερες Ρωσιδες την γνωρισα στην Ζυριχη. Αν και συνολικα εχω μεινει μηνες Μοσχα

Δεν ειμαι μονιμος αλλα εχω την υποσχετικη της τακτικης επιστροφης


Γενικα στο μπλοκ με το ιδιο κυνηγι εχεις περισσοτερες και καλυτερης ποιοτητας σε σχεση με την Δυση οπου παλι εχεις πειρισσοτερες και καλυτερης ποιοτητας απο την Ελλαδα

Εχουν αρκετη διαφορα αντιληψης στο θεμα των σχεσεων.. Οι κοπελες του μπλοκ κυμαινονται απο το να πληρωνουν 1 στις 5 εως καθολου
Οι Δυτικες φτανουν το 1 προς 1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom