Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εχω διαβάσει αρκετα θρεντς και πολλα ποστς.
Πολλα μέλη καυχώνται για τις μουναρες που γαμανε,τα λεφτά που εχουν,την κινητη και ακινητη περιουσια τους,την πολη που μένουν,τις σπουδες τους,το επάγγελμά τους,την ψωλή τους,ποσταρουν φωτο απο γκομενες,αμαξια, ξενοδοχεία,αλκοολ,φαι,κλαμπς, ρεστοράν.
Δε θυμάμαι κανενα ποστ απο μήνυμα γκομενας που να γραφει "τι γαμησι ηταν αυτο που μου εριξες!"
:P
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Πως δεν είναι τίποτε ;;;
Κομματόσκυλο και αφισσοκολλητή έχουμε πιο δυνατό στο φόρουμ ;;;; Είναι ο καλύτερος.
Οπότε , είναι και τσάτσος και σφουγκοκωλάριος , απαραίτητα προσόντα και συνοδά του κομματόσκυλου !!!!

Δεν είναι λίγα όλα αυτά !







Κλαψε αεργε αποτυχημενε πτυχιουχε με το υγρασιασμενο υπογειο και το 2αρι που σου αφησαν να εισπρατεις το ενοικιο να μη λιμοκτονησεις.


Κανε παρεα τωρα στη Ντανα ιντερνασιοναλ και αν μπορεις πηγαινε τον σε κανενα μπουρδελακι γιατι μονος του τρωει πορτα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εχω διαβάσει αρκετα θρεντς και πολλα ποστς.
Πολλα μέλη καυχώνται για τις μουναρες που γαμανε,τα λεφτά που εχουν,την κινητη και ακινητη περιουσια τους,την πολη που μένουν,τις σπουδες τους,το επάγγελμά τους,την ψωλή τους,ποσταρουν φωτο απο γκομενες,αμαξια, ξενοδοχεία,αλκοολ,φαι,κλαμπς, ρεστοράν.
Δε θυμάμαι κανενα ποστ απο μήνυμα γκομενας που να γραφει "τι γαμησι ηταν αυτο που μου εριξες!"
:P

Το'χει πει το δημητρακι στον Αλγερινό.:grin:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Karamanis=Peter van Norden ή αλλιώς Φαν Πούστεν

Ξεπεσμένο τρολάκι και στη 4αδα νομίζω υποψηφίων μίστερ ΜΑΛΑΚΑΣ ..

Αρκετά ασχολήθηκα με τον μαλάκα ..

Όποιος γουστάρει τον τρολλάρει ..

:2funny::2funny::2funny::2funny:


Μπα... θα θελες αλλα δεν... :cheesy:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μα γνωρίζω καταστάσεις στην κρήτη !!!!!
ΠΙΣΙΝΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ, ΣΟΔΥ κοκ ... ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ

Τα σπίτια είναι αυθαίρετα !!!
Φαντάσου οι πισίνες !!!!

Τα σπίτια, παίρνουν ρεύμα ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΣΕ ΟΙΚΟΠΕΔΑ.

Τα παραπάνω ισχύουν,απλά δεν έχουν σχέση με το barock..

Kαι μη μου λες ότι κάνω κόμμα μαζί του,γιατί για πολιτικούς λόγους τον αντιπαθώ και εχουμε συγκρουστεί 100 φορές

Αλλά ρουφιάνος δεν είμαι,οπότε ας περιοριστούμε στο γεγονός ότι πρέπει να αλλάξεις τροπάρι...

Θα σου πω και γιατί ζορίζομαι...
Γιατί έχει κολλήσει ο εγκεφαλός σου από κάτι ναυάγια από Αγγλία που ξέρεις και γενικά νομιζεις ότι πολλοί φύγαμε νύχτα γιατί μας κυνηγούσαν οι τοκογλύφοι και εδώ καθαρίζουμε χέστρες ακούγοντας Καζαντζίδη.

Αυτό που δεν έχετε πάρει χαμπάρι,είναι ότι στο τελευταίο κύμα μετανάστευσης, έφυγαν άτομα και για μη οικονομικούς λόγους.

Από λόγους καριέρας,εξελιξης,μέχρι και για πολιτικούς λόγους,όταν ανέλαβαν τα κομμούνια του σύριζα.

Δεν έχεις ιδέα ότι υπαρχουν ατζέντηδες που πληρώνονται με το κεφάλι,να φέρνουν κόσμο από την Ελλάδα.
Ξέρεις ας πούμε ότι ψάχνουν τις φωτογραφίες ορκωμοσίας από ελληνικά πανεπιστήμια και κάνουν προτάσεις εργασίας ακόμη και από το....fb?
Mιλάω για συγκεκριμένες ειδικότητες..
Έχουν γεμίσει τα γερμανικά νοσοκομεία με ελληνικό νοσηλευτικό προσωπικό και εσύ νομιζεις ότι καθαρίζουν πατάτες στα υπόγεια

Οπότε τύπε Λάκη,πίστεψέ το ή όχι,στην Ελλάδα για μόνιμη διαμονή δε θα ξαναερχόμουν,
όπως και πολύς κόσμος που ξέρω.

Αυτά λοιπόν περί ζορίσματος....

Και λοιπόν ;
Σαφώς υπάρχουν κάποιοι που πάνε καλά έξω. ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΜΙΣΘΩΤΟΙ ΙΑΤΡΟΙ. Μπορεί να είναι καλύτερα από αντίστοιχους στην ελλάδα ... ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ...
Ούτε οι οδοντίατροι του ... nhs στην αγγλία ! ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ.

Για κλάμματα βέβαια είναι και πολλοί στην ελλάδα. ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ , ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΦΑΝΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΜΕΣΑΙΑΣ ΤΑΞΗΣ
και των επαγγελματιών και της ακίνητης περιουσίας που ξεκίνησε το 2009 ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.

Όμως δεν είμαστε για κλάμματα όσοι μείναμε στην ελλάδα.

Οι εστιάτορες και οι σειρβιτόροι έλληνες έξω ... παίζουν πάντα βέβαια ...

ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ...
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ, ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ.


Εσύ γράφεις μαλακίες τι θα έκανα αν πήγαινα να δουλέψω έξω ...
ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΤΕ.

 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Λακη η εικονα υπαλληλου που εχεις ειναι η παραδοσιακη ελληνικη.. Των απληρωτων υπερωριων, της ανασφαλιστης εργασιας, των προσβλητικων σχολιων, της αδικιας στην ανελιξη

Στο εξωτερικο ειναι διαφορετικα. Εισαι συνεργατης και οσο καλυτερα κανεις την δουλεια σου τοσο περισσοτερο αμοιβεσαι
Το κινητρο για απασχοληση περαν των συμφωνηθεντων ειναι τεραστιο και παλι μπορεις να τους γειωσεις και να μην τρεχει τιποτα

Οπως ανεφερε και ο Β. Π οι λογοι αναζητησης εργασιας στο εξωτερικο δεν εχουν να κανουν μονο με τις απολαβες αλλα και με το αισθημα δικαιοσυνης


Βλεπεις και το παρον νημα
Ο kman ειναι υπαλληλος στην Γερμανια και διακοπαρει σε ακριβα νησια με μουνια που εχουν την μιση του ηλικια, με το αναλογο αντιτιμο φυσικα

Και εδω οι περισσοτεροι σκεφτονται το 20ρικο του μπουρδελου
Ο kman προβληματιζεται για το αν σπονσοραρει Λευκορωσιδα η Πολωνη..
Μακαρι οι επικριτες του που μενουν Ελλαδα να ειχαν αυτα τα αγχη:grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο κμαν είναι ειδική περίπτωση .
Προσωπικά γουστάρω τις γκόμενες που αναφέρει ......... ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ .... δεν θα με πείραζε να χαλάσω οποιοδήποτε ποσό ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ....
Αλλά αν τα έσκαγα και ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑ θα έκανα sepuku με καλαμένιο σπαθί .... όπως ο ρόνιν στο χαρακίρι του μασάκι κομπαγιάσι !

Ωστόσο έχει ένα κόλλημα στο λόγο σαν να κάνει μονόλογο και φέρεται εχθρικά στους συνομιλητές, χωρίς λόγο .
Ακόμη, η διάρκεια του παιχνιδιού του, είναι μικρή.
Και την ανίτα μπλοντ να γαμάς 5 3μερα το χρόνο , δεν μπορείς τον υπόλοιπο χρόνο να είσαι ρέστος.
Δεν αντέχεται.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Όμως δεν είμαστε για κλάμματα όσοι μείναμε στην ελλάδα.

Οι εστιάτορες και οι σειρβιτόροι έλληνες έξω ... παίζουν πάντα βέβαια ...

ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ...
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ, ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ.


Εσύ γράφεις μαλακίες τι θα έκανα αν πήγαινα να δουλέψω έξω ...
ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΤΕ.

Έχει γράψει κανείς ότι είναι για κλάματα όσοι έμειναν Ελλάδα;
Εγώ προσωπικά έχω γράψει 100 φορες ότι η μετανάστευση είναι υποκειμενικό ζήτημα.

Σε εμένα προσωπικά δεν αναφέρθηκες,αλλά τσουβαλιάζεις κόσμο και σιγοντάρεις έναν ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ που αν ήταν γιος σου,
θα είχε εκπυρσοκροτήσει κατά λάθος το δίκανό σου στη μούρη του

Τα τυπικά σου προσόντα,χωρίς περιουσία από γονείς,σε θέση καλοπληρωμένου ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ θα σε οδηγούσαν στο εξωτερικό,
άσχετα αν πήγαινες ή όχι
Οπότε ας μη συγκρίνουμε πράγματα,με δανεικά αρχίδια...

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ο κμαν είναι ειδική περίπτωση .
Προσωπικά γουστάρω τις γκόμενες που αναφέρει ......... ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ .... δεν θα με πείραζε να χαλάσω οποιοδήποτε ποσό ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ....
Αλλά αν τα έσκαγα και ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑ θα έκανα sepuku με καλαμένιο σπαθί .... όπως ο ρόνιν στο χαρακίρι του μασάκι κομπαγιάσι

Εγραψες Λακη!
Κομπαγιάσι θεός!
Βέβαια ηταν αναρχικος,προσεχε μη σε επηρεάσει πολιτικά!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο κμαν είναι ειδική περίπτωση .
Προσωπικά γουστάρω τις γκόμενες που αναφέρει ......... ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ .... δεν θα με πείραζε να χαλάσω οποιοδήποτε ποσό ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ....
Αλλά αν τα έσκαγα και ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑ θα έκανα sepuku με καλαμένιο σπαθί .... όπως ο ρόνιν στο χαρακίρι του μασάκι κομπαγιάσι !

Ωστόσο έχει ένα κόλλημα στο λόγο σαν να κάνει μονόλογο και φέρεται εχθρικά στους συνομιλητές, χωρίς λόγο .
Ακόμη, η διάρκεια του παιχνιδιού του, είναι μικρή.
Και την ανίτα μπλοντ να γαμάς 5 3μερα το χρόνο , δεν μπορείς τον υπόλοιπο χρόνο να είσαι ρέστος.
Δεν αντέχεται.





Ο kman ομως μπορει
Και μαντεψε τι του δινει αυτη την δυνατοτητα
Το γεγονος οτι ειναι ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

Διακοπες Σαντορινη... ΧΑΧΑΧΑ
Για τον μεσο Ελληνα αφεντικο η υπαλληλο ακουγεται σαν ταξιδι στον Αρη
Κινετα και πολυ ειναι

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Όμως δεν είμαστε για κλάμματα όσοι μείναμε στην ελλάδα.

Οι εστιάτορες και οι σειρβιτόροι έλληνες έξω ... παίζουν πάντα βέβαια ...

ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ...
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ, ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ.


Εσύ γράφεις μαλακίες τι θα έκανα αν πήγαινα να δουλέψω έξω ...
ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΤΕ.

Έχει γράψει κανείς ότι είναι για κλάματα όσοι έμειναν Ελλάδα;
Εγώ προσωπικά έχω γράψει 100 φορες ότι η μετανάστευση είναι υποκειμενικό ζήτημα.

Σε εμένα προσωπικά δεν αναφέρθηκες,αλλά τσουβαλιάζεις κόσμο και σιγοντάρεις έναν ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ που αν ήταν γιος σου,
θα είχε εκπυρσοκροτήσει κατά λάθος το δίκανό σου στη μούρη του

Τα τυπικά σου προσόντα,χωρίς περιουσία από γονείς,σε θέση καλοπληρωμένου ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ θα σε οδηγούσαν στο εξωτερικό,
άσχετα αν πήγαινες ή όχι
Οπότε ας μη συγκρίνουμε πράγματα,με δανεικά αρχίδια...

Ρε μαλάκα με ξέρεις ;;;
Ξέρεις τι περιουσία έχω ;;;
Ξέρεις ότι είναι από γονείς ;;;
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ;;;;;

Τι ψάχνεις ;;


ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΡΕ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ;;;;;;

ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
και λες ότι έχω περιουσία από τους γονείς μου ;;; Και ζω από αυτή ;;;;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ;;;;;

Οι ελληνάρες της ευρώπης που σέρνονται στα αεροδρόμια και τις παραλίες, είναι για κλάμματα ... τι φταίω εγώ ;;
Δεν το λέω μόνο εγώ !
Όλοι το λένε !

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ας ειναι καλα ο αδερφος και ο μπαμπας που δουλευαν και σου εφτιαξαν το κτηνιατρειο που λουκετιασες και τωρα σου εμεινε το υγρασιασμενο υπογειο με τα 7 κλιματιστικα και το 2αρακι στα σεπολια να μασας το ενοικιο.



Μαντεψε, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ τα εχεις ξερεσει ολα αυτα.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Όμως δεν είμαστε για κλάμματα όσοι μείναμε στην ελλάδα.

Οι εστιάτορες και οι σειρβιτόροι έλληνες έξω ... παίζουν πάντα βέβαια ...

ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ...
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ, ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ.


Εσύ γράφεις μαλακίες τι θα έκανα αν πήγαινα να δουλέψω έξω ...
ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ , ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΟΤΕ.

Έχει γράψει κανείς ότι είναι για κλάματα όσοι έμειναν Ελλάδα;
Εγώ προσωπικά έχω γράψει 100 φορες ότι η μετανάστευση είναι υποκειμενικό ζήτημα.

Σε εμένα προσωπικά δεν αναφέρθηκες,αλλά τσουβαλιάζεις κόσμο και σιγοντάρεις έναν ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ που αν ήταν γιος σου,
θα είχε εκπυρσοκροτήσει κατά λάθος το δίκανό σου στη μούρη του

Τα τυπικά σου προσόντα,χωρίς περιουσία από γονείς,σε θέση καλοπληρωμένου ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ θα σε οδηγούσαν στο εξωτερικό,
άσχετα αν πήγαινες ή όχι
Οπότε ας μη συγκρίνουμε πράγματα,με δανεικά αρχίδια...

Ρε μαλάκα με ξέρεις ;;;
Ξέρεις τι περιουσία έχω ;;;
Ξέρεις ότι είναι από γονείς ;;;
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ;;;;;

Τι ψάχνεις ;;


ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΡΕ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ;;;;;;

ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
και λες ότι έχω περιουσία από τους γονείς μου ;;; Και ζω από αυτή ;;;;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ;;;;;

Οι ελληνάρες της ευρώπης που σέρνονται στα αεροδρόμια και τις παραλίες, είναι για κλάμματα ... τι φταίω εγώ ;;
Δεν το λέω μόνο εγώ !
Όλοι το λένε !






Με καθε επιφυλαξη
Αν θυμαμαι καλα ειχες αναφερει πως σε νεαρη ηλικια πουλησες ενα απο τα ακινητα που κληρονομησες και το εφαγες σε πουτανες:grin:
Μπορει να κανω και λαθος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ο κμαν είναι ειδική περίπτωση .
Προσωπικά γουστάρω τις γκόμενες που αναφέρει ......... ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ .... δεν θα με πείραζε να χαλάσω οποιοδήποτε ποσό ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ....
Αλλά αν τα έσκαγα και ΔΕΝ ΓΑΜΑΓΑ θα έκανα sepuku με καλαμένιο σπαθί .... όπως ο ρόνιν στο χαρακίρι του μασάκι κομπαγιάσι !

Ωστόσο έχει ένα κόλλημα στο λόγο σαν να κάνει μονόλογο και φέρεται εχθρικά στους συνομιλητές, χωρίς λόγο .
Ακόμη, η διάρκεια του παιχνιδιού του, είναι μικρή.
Και την ανίτα μπλοντ να γαμάς 5 3μερα το χρόνο , δεν μπορείς τον υπόλοιπο χρόνο να είσαι ρέστος.
Δεν αντέχεται.





Ο kman ομως μπορει
Και μαντεψε τι του δινει αυτη την δυνατοτητα
Το γεγονος οτι ειναι ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

Διακοπες Σαντορινη... ΧΑΧΑΧΑ
Για τον μεσο Ελληνα αφεντικο η υπαλληλο ακουγεται σαν ταξιδι στον Αρη
Κινετα και πολυ ειναι




Γιατι σε τυπε, τι εχει η Κινετα και η Αιδηψος; Αν ρωτησεις το λακη περασε θαυμασια στα ιαματικα λουτρα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ρε μαλάκα με ξέρεις ;;;
Ξέρεις τι περιουσία έχω ;;;
Ξέρεις ότι είναι από γονείς ;;;
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ;;;;;

Τι ψάχνεις ;;


ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΡΕ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ;;;;;;

ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
και λες ότι έχω περιουσία από τους γονείς μου ;;; Και ζω από αυτή ;;;;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ;;;;;

Οι ελληνάρες της ευρώπης που σέρνονται στα αεροδρόμια και τις παραλίες, είναι για κλάμματα ... τι φταίω εγώ ;;
Δεν το λέω μόνο εγώ !
Όλοι το λένε !

Λάκη,θες να ξεκινήσουμε από το σιδηρουργείο;
Aπό τις οικοδομές με την οικογένεια;
Από τα λεφτά που σου επέτρεπαν να σπουδάσεις 10χρόνια και να γαμάς 8 call girls την ημέρα ενώ οι συμφοιτητές
σου χόρευαν τον Καπετανακη;

Eσύ μας ξέρεις και από χθες και μας τσουβαλιάζεις όλους επειδή έχεις 5 γνωστούς ΝΑΥΑΓΙΑ;

Ωραία λοιπόν,είσαι και εσύ αυτοδημιούργητος όπως ο μογγολάκης που αγόρασε διαμερίσματα με τα 200ευρώ ανά χέσιμο

Μέτρησε τα posts σου στα θέματα του εξωτερικού και την εμμονη σου να μας βγάλεις όλους μαλάκες,
ενώ η εμπειρια σου είναι η διαμονή στην Αυστρία επί καγκελαρίας.....Μέττερνιχ :confused:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Καλα χαλαρωσε αδερφε!
Μεσα στο 2020 βρισκεις με 50+ ευρω δίκλινο.
Φτηνα φαγαδικα κτλ
Δεν ειναι ολο το νησι η καλντέρα!



Πριν καποιες σελιδες προτεινα στον kman να παει διακοπες τωρα στο 20 Μυκονο γιατι ηταν τσαμπα
Μην πω ποσο νοικιασα βιλα με infinity pool:grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ρε μαλάκα με ξέρεις ;;;
Ξέρεις τι περιουσία έχω ;;;
Ξέρεις ότι είναι από γονείς ;;;
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ;;;;;

Τι ψάχνεις ;;


ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΡΕ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ;;;;;;

ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
και λες ότι έχω περιουσία από τους γονείς μου ;;; Και ζω από αυτή ;;;;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ;;;;;

Οι ελληνάρες της ευρώπης που σέρνονται στα αεροδρόμια και τις παραλίες, είναι για κλάμματα ... τι φταίω εγώ ;;
Δεν το λέω μόνο εγώ !
Όλοι το λένε !

Λάκη,θες να ξεκινήσουμε από το σιδηρουργείο;
Aπό τις οικοδομές με την οικογένεια;
Από τα λεφτά που σου επέτρεπαν να σπουδάσεις 10χρόνια και να γαμάς 8 call girls την ημέρα ενώ οι συμφοιτητές
σου χόρευαν τον Καπετανακη;

Eσύ μας ξέρεις και από χθες και μας τσουβαλιάζεις όλους επειδή έχεις 5 γνωστούς ΝΑΥΑΓΙΑ;

Ωραία λοιπόν,είσαι και εσύ αυτοδημιούργητος όπως ο μογγολάκης που αγόρασε διαμερίσματα με τα 200ευρώ ανά χέσιμο

Μέτρησε τα posts σου στα θέματα του εξωτερικού και την εμμονη σου να μας βγάλεις όλους μαλάκες,
ενώ η εμπειρια σου είναι η διαμονή στην Αυστρία επί καγκελαρίας.....Μέττερνιχ :confused:




Στην Ουγγαρια τυπε. Εχει γκομενα ηδη ψημενη, χηρα που στα 20’της, εποχες πασοκαρας ηταν τοσο, ηταν μουναρα. Βεβαια θα χρειαζεται να οδηγαει κανενα δεκαωρο για να πηγαινει να τη βρισκει αλλα μαλλον θα τη γαμαει.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
Karamanis=Peter van Norden ή αλλιώς Φαν Πούστεν

Ξεπεσμένο τρολάκι και στη 4αδα νομίζω υποψηφίων μίστερ ΜΑΛΑΚΑΣ ..

Αρκετά ασχολήθηκα με τον μαλάκα ..

Όποιος γουστάρει τον τρολλάρει ..

:2funny::2funny::2funny::2funny:
Αφού εδώ ειναι η γειτονιά του δεν το βλέπει το μαλακισμένο;
Τι δουλειά έχει με τα αλεύρια και τις σπανακόπιτες που χει μπλέξει εκεί πάνω; :S
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ας ειναι καλα ο αδερφος και ο μπαμπας που δουλευαν και σου εφτιαξαν το κτηνιατρειο που λουκετιασες και τωρα σου εμεινε το υγρασιασμενο υπογειο με τα 7 κλιματιστικα και το 2αρακι στα σεπολια να μασας το ενοικιο.



Μαντεψε, ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ τα εχεις ξερεσει ολα αυτα.

Ρε καραγκιόζη ... ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΥΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ .... είσαι πούστης , γιαυτό κάνεις τον κινέζο !
Με το ψέμμα αυτό , ξεμπρόστασα κάτι καθίκια ... ξέρεις σαν ποιά !!! ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΕΙΡΑ POSTS που έλεγαν ότι ΧΑΡΗΚΑΝ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ και έμειναν άνεργοι ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΝΔ !!!!!!!!!

Τα ξέρεις ... μην κάνεις τον κινέζο !!!!!!

τη ΝΔ την ψηφισαμε και θα την ξαναψηφισουμε :

επειδη εκλεισε τις επιχειρισεις των πιο αχρηστων απο τους φοροφυγαδες ελ. επαγγελματιες


ΕΣΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΟΤΙ
1)ζεις στα χανιά ;
2)δούλευες σε νυχτερινό μαγαζί τη δεκαετία του 1990 ;;
3)έχεις ακόμη το πόστο στο μαγαζί ;;;;

ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΨΕΜΜΑΤΑ;;;;;
Αν τα έχεις διαψεύσει ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ !!!!!!!

Αν όχι όμως .... θα σε επαναλαμβάνω μέχρι το 2075, δεν σκοπεύω να πεθάνω νωρίτερα !!!!!!
Θα σας θάψω όλους χαμούρες !
Πρώτους τον τραμού, το σαύρα και τον πιξούλα ... λόγω ...σειράς !!!!

Αν δεν τα έχεις διαψεύσει , θεωρώ ΟΤΙ ΙΣΧΥΟΥΝ !!!!!

Υ.Γ. Τους μήνες που είχα ζήσει στην αυστρία, αν θυμάμαι καλά ... ήταν καγκελάριοι ο κλίμα και τον διαδέχτηκε ο σούσε ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom