Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αν είχες παει σχολείο θα ήξερες ότι υπάρχει και η υπρεριώδης ακτινοβολία που γερνάει το δέρμα.Εσύ είσαι ο πιό ηλίθιος απ'όλους τους φουκαράδες εδώ μέσα :2funny:

Ναι, και η υπεριώδης ακτινοβολία δεν έχει καμία σχέση με τον ήλιο και ηλιοφάνεια.

Μήπως προέρχεται από τον Άρη, τον Ερμή ή τον Κρόνο;

¨Η μήπως προέρχεται από τη ραδιενεργή κεφάλα σου που λάμπει μέρα νύχτα;

Άϊντε, θα μας μάθεις και Φυσική τώρα.
Κ'εδώ το καλοκαίρι έχει ακτινοβολία ο ήλιος,εκτός αυτού η μέρα είναι 20 ώρες το 24ωρο.Βέβαια αυτά γιά σένα είναι Κινέζικα :2funny:
Μπορεί ο ήλιος να μην ανεβαίνει τόσο ψηλά όσο στην Ελλάδα αλλά φτάνει γιά να σου κάνει ζημιά στο δέρμα και να γίνεις σαν κ'εσένα τίγκα στις ρυτίδες :2funny:


Οι περισσότεροι ρε μήτσο λογικά θα είναι μουσάτοι. Δεν παίρνουν μια κρέμα ξυρίσματος των 3 ευρώ κι εσύ τους λες για ακριβές κρέμες ;
Επίσης ειναι και αγράμματοι . Ο barock πουλάει μούρη ότι ... είναι ακόμη σερβιτόρος σε μαγαζί και ήταν από τη δεκαετία του 1990 !!!!!
ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΥΡΗ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ... ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ;;;;;;
Μόνο στην ξεφτιλισμένη Ελλάδα γίνονταν και γίνονται αυτά.

Μιλάμε για κομπλεξάρα, που δεν έχει ούτε απολυτήριο γενικού λυκείου. Κανά τεχνικό νυχτερινό πήγαινε ....



Το ξέρω μιλάμε γιά πολύ κακομοίρηδες :2funny:δεν μπορούν να το πιστέψουν ότι οι κρέμες μου κάνουν τόσα λεφτά!Τους φένεται κάτι το εξωπραγματικό! :headbang: Γ'αυτό και ο Πούστλερ μου είπε να της βάλω φωτογραφία ανοικτές :jerking:και τους της έβαλα και τον φάγανε :2funny:Με αυτά τα λεφτά αυτοί περνάνε άνετα τρεις μήνες :2funny:ο νυχτοφύλακας δεν έχει ένα ρούχο να βάλει στο ραντεβού που πήγε με την Αλβανίδα :2funny:ποιές κρέμες?:2funny:

Εδώ αν είσαι σερβιτόρος ή ταξιτζής είναι ότι πιό υποτημιτικό :headbang:Ελλάδα όμως είναι χά'ι' :jerking:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ένα ναυάγιο γκασταρμπαιτερ που κοιμάται δίπλα σε πτωματα και περιμένει να πάει μια φορά το χρόνο Μύκονο, αν τα βλέπε αυτά ένας γνήσιος πορνοτουριστας των παλιών δεκαετιών θα γέλαγε :
οι παλιοί σπόνσορες είχαν και μια εμφάνιση εσείς είστε άστα να πάνε
το νεο προτυπο Playboy- για καποιους- φαινεται να ειναι- ενας μορφονιος που δεν του κανει κουκου- γουσταρει την παραφιλια-ειναι αξεστος- και τον εχουν για σκλαβο οι ξενοι- να ζει στο σπιτακι του Πλουτο
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αν είχες παει σχολείο θα ήξερες ότι υπάρχει και η υπρεριώδης ακτινοβολία που γερνάει το δέρμα.Εσύ είσαι ο πιό ηλίθιος απ'όλους τους φουκαράδες εδώ μέσα :2funny:


Μπορεί ο ήλιος να μην ανεβαίνει τόσο ψηλά όσο στην Ελλάδα αλλά φτάνει γιά να σου κάνει ζημιά στο δέρμα και να γίνεις σαν κ'εσένα τίγκα στις ρυτίδες :2funny:





Mητσο καλυτερα ρυτιδες παρα να γινεις σαν πουστογερος με τις κρεμες
η μουρη σου μου θυμιζει μια φιλη της γιαγιας μου:confused:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
ένα ναυάγιο γκασταρμπαιτερ που κοιμάται δίπλα σε πτωματα και περιμένει να πάει μια φορά το χρόνο Μύκονο, αν τα βλέπε αυτά ένας γνήσιος πορνοτουριστας των παλιών δεκαετιών θα γέλαγε :
οι παλιοί σπόνσορες είχαν και μια εμφάνιση εσείς είστε άστα να πάνε
το νεο προτυπο Playboy- για καποιους- φαινεται να ειναι- ενας μορφονιος που δεν του κανει κουκου- γουσταρει την παραφιλια-ειναι αξεστος- και τον εχουν για σκλαβο οι ξενοι- να ζει στο σπιτακι του Πλουτο





Για 45ρης μια χαρα ζωαρα κανει
Ποιες επιλογες ειχε?
Να παντρευτει και να δουλευει για παιδια-σκυλια?
Να πηγαινει σε μπουρδελα πισω απο αραβοτουρκους και πακηδες?

Ο Αρχοντας δειχνει την τριτη επιλογη, αυτη του σπονσορα
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο Δημητρακης απεδειξε οτι μπορεις να ζεις χωρις να εισαι σκλαβος αφεντικων, ωραριων, μισθων, καταπιεσης, γλυψιματων, ταπεινωσης και ολων αυτων των συνθηκων που αντιμετωπιζεις οταν δουλευεις για τον αλλον, για το κερδος του αλλου που σε βλεπει απλα σαν εναν αριθμο και που θα σε πεταξει στα σκουπιδια οταν βρει καλυτερο η φθηνοτερο αντικαταστατη σου!

Ο Δημητρακης δεν βολευτηκε στο πατρικο του με τους γονεις ως τα 50 να ζηταει... χαρτζιλικι και να τρωει το φαγητο της μαμας...

Ο Δημητρακης δεν εγινε ο σκλαβος που θελει η κοινωνια τον ανθρωπο δλδ παντρεμενο με γυναικα που θα τον ξεζουμιζει, παιδια που θα τον εκμεταλλευονται, πεθερικα, σογια, εργασιακος σκλαβος και δουλος οπως «πρεπει» να ειναι ο ανθρωπος σημερα!

Ο Δημητρακης δεν συμβιβαστηκε ατα δυτικα προτυπα ζωης και δεν ακολουθησε την πορεια γεννηση σπουδες δουλεια δουλεια δουλεια γεραματα θανατος...

Ο Δημητρακης ειναι κυριος του εαυτου του. Πηρε σπιτια, πηρε αμαξια, τόλμησε να μεταναστευσει σε μια αγρια χωρα μακρια απο την βολικη ευρωπαικη ενωση!

Ο Δημητρακης δε πεταξε 18 μηνες απο τη ζωη του για να κανει τη καθαριστρια και τον συντηρητη στρατιωτικων κτηριων υπηρετωντας το καθε μπαγλαμα καραβανα στον στρατο μιας αστειας χωρας...

Ο Δημητρακης δεν εγινε ο κολακας ο καληνυχτακιας και ο υπηρετης της χειροτερης φαρας ανθρωπων, των συγχρωνων ελλεηνιδων χρυσονοντας τα βρωμερα ξινα μουνια τους!

Τελος ο Δημητρακης κοντρα σε ολα τα κομπλεξ που βγαζετε δεν δειχνει ουτε...40!!!

:hi:

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ρε Μήτσο .... εδώ παίζουν τέτοια γαμημένα πουσταριά , που λένε πουστιές για όλα.
Είχα βάλει μια φωτογραφία με το φανελάκι πριν χρόνια
ΚΑΙ ΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΕΣ ΑΝΑΝΔΡΕΣ ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ...

1)ότι φαινόταν η κοιλιά μου από το φανελάκι (είχα κοιλιά γιατί έπινα μπύρες)
2)ότι το ... φανελάκι ήταν βρώμικο !!!!!

Θα σχολίαζε άνδρας το φανελάκι άλλου ;;; ΜΟΝΟ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ.
Παίζουν κάτι πούστηδες που διαβάζουν άρλεκιν όλη μέρα όλη τους τη ζωή
και χαλβαδιάζουν με γεροντοκόρες αζήτητες εδώ μέσα, που αν τις δει φυσιολογικός άνδρας
δεν θα του σηκώνεται για 2 χρόνια , ούτε με γερανό λιμανιού, από αυτούς που σηκώνουν κοντέηνερ.

ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ;









Λακη εισαι και συ αρσενικο απο τα λιγα με το ψυγειο σου γεματο κρεμες περιποιησης;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Οι περισσότεροι ρε μήτσο λογικά θα είναι μουσάτοι. Δεν παίρνουν μια κρέμα ξυρίσματος των 3 ευρώ κι εσύ τους λες για ακριβές κρέμες ;
Επίσης ειναι και αγράμματοι . Ο barock πουλάει μούρη ότι ... είναι ακόμη σερβιτόρος σε μαγαζί και ήταν από τη δεκαετία του 1990 !!!!!
ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΥΡΗ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ... ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ;;;;;;
Μόνο στην ξεφτιλισμένη Ελλάδα γίνονταν και γίνονται αυτά.

Μιλάμε για κομπλεξάρα, που δεν έχει ούτε απολυτήριο γενικού λυκείου. Κανά τεχνικό νυχτερινό πήγαινε ....






Λακη, δεν εχω κατι με τους σερβιτορους, η δουλεια δεν ειναι ντροπη, με τους μαλακες τα εχω, ζειτε αναμεσα μας.



Εν τω μεταξυ το εχουμε ξαναπει πως κανω ντελιβερι παγο σε σκαφη και γιωτ. :confused::confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ένα ναυάγιο γκασταρμπαιτερ που κοιμάται δίπλα σε πτωματα και περιμένει να πάει μια φορά το χρόνο Μύκονο, αν τα βλέπε αυτά ένας γνήσιος πορνοτουριστας των παλιών δεκαετιών θα γέλαγε :
οι παλιοί σπόνσορες είχαν και μια εμφάνιση εσείς είστε άστα να πάνε
το νεο προτυπο Playboy- για καποιους- φαινεται να ειναι- ενας μορφονιος που δεν του κανει κουκου- γουσταρει την παραφιλια-ειναι αξεστος- και τον εχουν για σκλαβο οι ξενοι- να ζει στο σπιτακι του Πλουτο





Για 45ρης μια χαρα ζωαρα κανει
Ποιες επιλογες ειχε?
Να παντρευτει και να δουλευει για παιδια-σκυλια?
Να πηγαινει σε μπουρδελα πισω απο αραβοτουρκους και πακηδες?

Ο Αρχοντας δειχνει την τριτη επιλογη, αυτη του σπονσορα




Και αντε να πηγαινει στην ουρα στα μπουρδελα.

Αν τρωει και πορτα οπως η Ντανα η Κροσουλα;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Κάπου μέσα στο ψυγείο στο βάθος φαίνεται και το κεφάλι της μογγόλας .

Θα το κάνει μπόρς ο σκατομήτσος τις κρύες νύχτες του χειμώνα στο πετροχώρι...



Μαλάκα Καραμάνη ΠουΣτράτο βρήκα ποιανού μαλάκα κλώνος είσαι ...
Στην αρχη πίστεψα οτι είσαι κλώνος του Λάκη, αλλά δεν θα έκανε κλώνο τρόλ ποτέ αυτός.

Είσαι ενας αρχιμαλάκας , πανηλίθιος , ένα γαμημένο τρόλ που έμπαινε και πέρσυ στο νήμα ...

Ένα πατημένο σκατο στο πάρκο που θα έλεγε και ο Σαββ :priest:

Σε λίγο η αποκάλυψη του μαλάκα Καραμάνη .....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Κάπου μέσα στο ψυγείο στο βάθος φαίνεται και το κεφάλι της μογγόλας .

Θα το κάνει μπόρς ο σκατομήτσος τις κρύες νύχτες του χειμώνα στο πετροχώρι...



Μαλάκα Καραμάνη ΠουΣτράτο βρήκα ποιανού μαλάκα κλώνος είσαι ...
Στην αρχη πίστεψα οτι είσαι κλώνος του Λάκη, αλλά δεν θα έκανε κλώνο τρόλ ποτέ αυτός.

Είσαι ενας αρχιμαλάκας , πανηλίθιος , ένα γαμημένο τρόλ που έμπαινε και πέρσυ στο νήμα ...

Ένα πατημένο σκατο στο πάρκο που θα έλεγε και ο Σαββ :priest:

Σε λίγο η αποκάλυψη του μαλάκα Καραμάνη .....






:new_shocked::new_shocked::new_shocked:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ρε μαλακα χουστλερ καμια αλητεια παιζει;
Γαμας τιποτα;
Γαμας κανα μουνι;
Κανα κωλο γαμας;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μαλάκα μπαρόκ ... φυσικά δεν έχεις κάτι με τους σερβιτόρους ... αφού ήσουν και είσαι μια ζωή !
Κανένα επάγγελμα δεν απαξιώνεται , εφόσον δεν είναι παράνομο.
Αλλά άλλο αυτό και άλλο να πουλάει μούρη ένας σερβιτόρος ... σε άλλους που έχουν πτυχία, από σχολές που τέλος πάντων η βάση εισαγωγής είναι 19/20 ! Για τον τελευταίο εισακτέο !

Σαν κι εσένα, υπάρχουν εκατομμύρια κομπλεξικοί , που αισθάνονται μειονεκτικά απέναντι σε όσους έχουν πτυχία. ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΝ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΕΣ
ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΕΓΩ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ. Από τεχνικό , δεν μπορούσες να δώσεις εισαγωγικές για τις σχολές που μπήκα εγώ.
Πόσο μάλλον ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ.

Πάρτο απόφαση όμως. Πτυχία σε αυτή τη ζωή δεν πήρες. Με το να μισείς όσους πήραν και να τους πολεμάς όλη σου τη ζωή, μέσα από ένα μπουρδελοφόρουμ , μόνο γελοίος γίνεσαι.
Ξεπέρνα το .

Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΣΥΜΒΑΤΙΚΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΑΦΕΝΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΓΛΕΙΨΕ ΕΡΓΟΔΟΤΕΣ, δεν έφαγε ήττες.
Γαμάει . Ζει μέσα στα μουνιά. Σε μια χώρα που παντού γύρω του έχει μουνιά.


Ο μπαρόκ , ζει σε τόπο , που αν κοιτάξει καμιά παντρεμένη, θα τον σφάξουν , θα πεταχτεί στη θάλασσα και το ... συμβάν θα καταγραφεί σαν αυτοκτονία !
Για να ... μη γίνει άλλη μια βεντέτα !!!!

Τι συζητάμε ;;;;

Σνομπάρουν υπάλληλοι της ελλάδας ή της δύσης το δημητράκη που ζει εισοδηματίας στη μουνοθάλασσα ;
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙ ΕΝΑΝ ΑΘΗΝΑΙΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΖΕΙ ΣΤΟ ΓΑΪΔΟΥΡΑΝΗΦΟΡΟ ΛΕΣΒΟΥ .... ή στο έλος χανίων .... ή στο στάνο αιτωλοακαρνανίας ...... ή στην άνω εκκλησιά γρεβενών !!!!!!!!

Πετσόκοψέ τους Μήτσο !!!!!!!


 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ρε μαλακα χουστλερ καμια αλητεια παιζει;
Γαμας τιποτα;
Γαμας κανα μουνι;
Κανα κωλο γαμας;

Είμαι στη γειτονιά σου ρε Αρχιδι , Μιχαήλ Βοδα δεν είχες γράψει οτι μένεις ???? Κατέβα να σε γαμησω !!!

Θα το γράψει κάνεις άλλος ή να το πάρει το ποτάμι ??
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Λάκη, πως θα ένιωθες αν διαπίστωνες ότι ο τύπος που κράζεις κάθε μέρα,ούτε σερβιτόρος έχει υπάρξει,αλλά ούτε και στην Κρήτη μένει..

Εγώ δεν είμαι ρουφιάνος σαν το είδωλό σου τον μογγολάκη,αλλά ο barock σε δουλεύει ψιλό γαζί και εσύ γράφεις σεντόνια για σερβιτόρους και πτυχία :confused:

Το μεταναστευτικό πρότυπό σου :2funny:

QLUhX4B.jpg


 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Α,και πες μας λιγάκι,αν μετανάστευες εσύ στη δύση,τι δουλειά θα έκανες ακριβώς,πέρα από ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΕΙΟ?




 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Λάκη, πως θα ένιωθες αν διαπίστωνες ότι ο τύπος που κράζεις κάθε μέρα,ούτε σερβιτόρος έχει υπάρξει,αλλά ούτε και στην Κρήτη μένει..

Εγώ δεν είμαι ρουφιάνος σαν το είδωλό σου τον μογγολάκη,αλλά ο barock σε δουλεύει ψιλό γαζί και εσύ γράφεις σεντόνια για σερβιτόρους και πτυχία :confused:

Το μεταναστευτικό πρότυπό σου :2funny:

QLUhX4B.jpg
τυπε για καλο ηρθες θες να μας κοψεις το γελιο ?μην τον ξυπνας ωραια περναγαμε μεχρι τωρα :tooth:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Λάκη, πως θα ένιωθες αν διαπίστωνες ότι ο τύπος που κράζεις κάθε μέρα,ούτε σερβιτόρος έχει υπάρξει,αλλά ούτε και στην Κρήτη μένει..

Εγώ δεν είμαι ρουφιάνος σαν το είδωλό σου τον μογγολάκη,αλλά ο barock σε δουλεύει ψιλό γαζί και εσύ γράφεις σεντόνια για σερβιτόρους και πτυχία :confused:

Το μεταναστευτικό πρότυπό σου :2funny:

QLUhX4B.jpg
τυπε για καλο ηρθες θες να μας κοψεις το γελιο ?μην τον ξυπνας ωραια περναγαμε μεχρι τωρα :tooth:

Νομίζω ότι μετά από τουλάχιστον ένα χρόνο κράξιμο στον barock για πράγματα που....δεν ισχύουν:confused:
τον διαβάζω και αντί να γελάω,τον λυπάμαι...

Ας συνεχίσει με τον Καπετανάκη που 'χει ντούγκλα στο μουστάκι και τα άλλα πετυχημένα που γράφει,
γιατί ότι τυράκι του έχει ρίξει ο barock,το έχει τσιμπήσει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom