Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Karamani τι έπαθες ρε συ ????
Με ψάχνεις?????
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λάκη, πως θα ένιωθες αν διαπίστωνες ότι ο τύπος που κράζεις κάθε μέρα,ούτε σερβιτόρος έχει υπάρξει,αλλά ούτε και στην Κρήτη μένει..

Εγώ δεν είμαι ρουφιάνος σαν το είδωλό σου τον μογγολάκη,αλλά ο barock σε δουλεύει ψιλό γαζί και εσύ γράφεις σεντόνια για σερβιτόρους και πτυχία :confused:

Το μεταναστευτικό πρότυπό σου :2funny:

QLUhX4B.jpg
τυπε για καλο ηρθες θες να μας κοψεις το γελιο ?μην τον ξυπνας ωραια περναγαμε μεχρι τωρα :tooth:

Νομίζω ότι μετά από τουλάχιστον ένα χρόνο κράξιμο στον barock για πράγματα που....δεν ισχύουν:confused:
τον διαβάζω και αντί να γελάω,τον λυπάμαι...

Ας συνεχίσει με τον Καπετανάκη που 'χει ντούγκλα στο μουστάκι και τα άλλα πετυχημένα που γράφει,
γιατί ότι τυράκι του έχει ρίξει ο barock,το έχει τσιμπήσει..






Κανονισε να εξαφανιστει για κανενα χρονο ο Λακης και να μην εχω με τι να παιζω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λάκη, πως θα ένιωθες αν διαπίστωνες ότι ο τύπος που κράζεις κάθε μέρα,ούτε σερβιτόρος έχει υπάρξει,αλλά ούτε και στην Κρήτη μένει..

Εγώ δεν είμαι ρουφιάνος σαν το είδωλό σου τον μογγολάκη,αλλά ο barock σε δουλεύει ψιλό γαζί και εσύ γράφεις σεντόνια για σερβιτόρους και πτυχία :confused:

Το μεταναστευτικό πρότυπό σου :2funny:

QLUhX4B.jpg
τυπε για καλο ηρθες θες να μας κοψεις το γελιο ?μην τον ξυπνας ωραια περναγαμε μεχρι τωρα :tooth:







Μλκ τι θα κανουμε χωρις λακη ποκεμον;;;



Εχει αγριεψει κιολας, δεν εκαναν δουλεια τα λουτρα στην Αιδηψο με τη βουζα τη γυναικα του αγκαζε.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ΒΑΛΚΑΝΙΕ ... τι έγινε ρε μόρτη ;;
Γιατί ζορίζεσαι ;;;
Γιατί ταυτίζεσαι με τον barock ;;;

Του barock αγνοούσα την ύπαρξη ... εντελώς ... κάτι λογικό και αναμενόμενο , αφού είναι ανύπαρκτος.
Αυτός μου έχει αφιερώσει ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ posts μαζί με τον αποτυχημένο steka ... ολόκληρους αύγουστους μαζί μου ασχολούνταν .... ΧΙΛΙΑΔΕΣ posts


Ο ίδιος ο barock είπε ότι ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ... ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 1990 !!!!!
Πιθανόν να είναι αγγειοχειρουργός στο νυχτερινό μαγαζί ... ή πυρηνικός φυσικός !!!!! ή αεροναυπηγός !!!!!!!
ΟΧΙ ... ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ, ΠΟΡΤΙΕΡΗΣ ή ... ΜΠΑΡΙΣΤΑΣ !!!!!!!

Ο ίδιος έχει πει ότι είναι και στα Χανιά.

Οι άλλοι , πολλοί , λένε ότι είναι ... πούστης ...

Πιθανόν να σε θλίβει ... αλλά έτσι είναι η ζωή. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΑΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΕ ΞΕΝΗ ΧΩΡΑ.
Μπορώ να ζήσω ικανοποιητικά ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ .
Σε σκοτώνει . Στεναχωριέσαι. Μπορεί να γίνεις κόμμα με πούστηδες σαν τον barock και να είστε η ουρά μου για τα επόμενα 123 χρόνια στο φόρουμ ,
να γράφετε 1567 posts για μένα κάθε μέρα ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ Η ΠΟΥΣΤΑΡΑ barock στις πολιτικές εξελίξεις, ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΟΤΙ ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ...

αλλά δεν αλλάζει ρε μόρτη. Ξεπέρνα το . Δεν θα πήγαινα ποτέ υπάλληλος για δουλειά, πουθενά .
Εκτός ίσως αν έχουν πεθάνει πρώτα από πείνα 9.700.000 έλληνες υπήκοοι.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Κανονισε να εξαφανιστει για κανενα χρονο ο Λακης και να μην εχω με τι να παιζω.

Noμίζω μετά από τόσα χρόνια διαδικτυακής συνύπαρξης,με πολλούς από εσάς έχω ένα όριο στο να βλέπω κάποιον να εκτίθεται...

Ένας χρόνος είναι πολύς,αλλά είσαι και εσύ μεγάλη σουπιά,εκεί με τις καλοκαιρινες φωτό ετοιμος ήταν να κουβαληθεί Κρήτη να σε βρει :confused:

Για να μην θυμηθώ τις μπηχτές που σου έριχνε για πισίνες,γούρνες,στέρνες.....στην Κρήτη:confused:

Τέσπα, Λάκη βρες κάτι άλλο να του λες,απλά διασταύρωσέ το πρώτα...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Karamanis=Peter van Norden ή αλλιώς Φαν Πούστεν

Ξεπεσμένο τρολάκι και στη 4αδα νομίζω υποψηφίων μίστερ ΜΑΛΑΚΑΣ ..

Αρκετά ασχολήθηκα με τον μαλάκα ..

Όποιος γουστάρει τον τρολλάρει ..

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Karamanis=Peter van Norden ή αλλιώς Φαν Πούστεν

Ξεπεσμένο τρολάκι και στη 4αδα νομίζω υποψηφίων μίστερ ΜΑΛΑΚΑΣ ..

Αρκετά ασχολήθηκα με τον μαλάκα ..

Όποιος γουστάρει τον τρολλάρει ..

:2funny::2funny::2funny::2funny:
o Von Porden με την γκόμενα στο μπαλκόνι χωρίς καλτσoν κε μια τiράντα κατά τ αλλά 20 Φλεβάρη ήτανε,επανήλθε??
Ολεεεεεε!!!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κανονισε να εξαφανιστει για κανενα χρονο ο Λακης και να μην εχω με τι να παιζω.

Noμίζω μετά από τόσα χρόνια διαδικτυακής συνύπαρξης,με πολλούς από εσάς έχω ένα όριο στο να βλέπω κάποιον να εκτίθεται...

Ένας χρόνος είναι πολύς,αλλά είσαι και εσύ μεγάλη σουπιά,εκεί με τις καλοκαιρινες φωτό ετοιμος ήταν να κουβαληθεί Κρήτη να σε βρει :confused:

Για να μην θυμηθώ τις μπηχτές που σου έριχνε για πισίνες,γούρνες,στέρνες.....στην Κρήτη:confused:

Τέσπα, Λάκη βρες κάτι άλλο να του λες,απλά διασταύρωσέ το πρώτα...

Μα γνωρίζω καταστάσεις στην κρήτη !!!!!
ΠΙΣΙΝΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ, ΣΟΔΥ κοκ ... ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ

Τα σπίτια είναι αυθαίρετα !!!
Φαντάσου οι πισίνες !!!!

Τα σπίτια, παίρνουν ρεύμα ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΣΕ ΟΙΚΟΠΕΔΑ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Πρεπει να ποοοο
Πρεπει να πονεσε πολυυυυ
Του ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Η ΨΩΛΗΗΗΗ!!!

Όλα τα στραβά του κόσμου κληρονόμησε ο μογγολάκης,ακόμη και ψωλή γαριδάκι :cry:
πάλι καλά που δεν του σηκώνετε πλέον εδώ κ δέκα χρόνια οπότε δεν εκτίθεται
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Εγω υπενθυμιζω πως ειμαι ενα ταπεινο ασημο νικ στην ευρυτερη κοινοτητα του μπου.κομ.


Απο την αλλη ο λακης ειναι ο ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ της καρδιας μας.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Κανονισε να εξαφανιστει για κανενα χρονο ο Λακης και να μην εχω με τι να παιζω.

Noμίζω μετά από τόσα χρόνια διαδικτυακής συνύπαρξης,με πολλούς από εσάς έχω ένα όριο στο να βλέπω κάποιον να εκτίθεται...

Ένας χρόνος είναι πολύς,αλλά είσαι και εσύ μεγάλη σουπιά,εκεί με τις καλοκαιρινες φωτό ετοιμος ήταν να κουβαληθεί Κρήτη να σε βρει :confused:

Για να μην θυμηθώ τις μπηχτές που σου έριχνε για πισίνες,γούρνες,στέρνες.....στην Κρήτη:confused:

Τέσπα, Λάκη βρες κάτι άλλο να του λες,απλά διασταύρωσέ το πρώτα...

Μα γνωρίζω καταστάσεις στην κρήτη !!!!!
ΠΙΣΙΝΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ, ΣΟΔΥ κοκ ... ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ

Τα σπίτια είναι αυθαίρετα !!!
Φαντάσου οι πισίνες !!!!

Τα σπίτια, παίρνουν ρεύμα ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΣΕ ΟΙΚΟΠΕΔΑ.







Μυστη Λακη οτι σου ειπε ο Β. Π. για τον barock ισχυει. Γνωριζω και που βρισκεται και τι δουλεια ακριβως κανει

Αλλα δεν ειμαι ρουφιανος σαν τον Δημητρακη να εκθετω προσωπικα δεδομενα. Και εχω συγκρουστει με barock

Την υψιστη πουστια την εκανε ο μπαζομεταναστης που εβγαλε φωτο αλλου μελους με φατσα
Ποσο ΚΩΛΟΓΑΜΗΜΕΝΟΣ μπορει να ειναι
Ποσο του εχουν αφαιρεσει καθε ιχνος ανδρισμου οι αραβοτουρκοι που κανει πισωκολλητιλικια

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μυστη Λακη οτι σου ειπε ο Β. Π. για τον barock ισχυει. Γνωριζω και που βρισκεται και τι δουλεια ακριβως κανει

Αλλα δεν ειμαι ρουφιανος σαν τον Δημητρακη να εκθετω προσωπικα δεδομενα. Και εχω συγκρουστει με barock

Την υψιστη πουστια την εκανε ο μπαζομεταναστης που εβγαλε φωτο αλλου μελους με φατσα
Ποσο ΚΩΛΟΓΑΜΗΜΕΝΟΣ μπορει να ειναι
Ποσο του εχουν αφαιρεσει καθε ιχνος ανδρισμου οι αραβοτουρκοι που κανει πισωκολλητιλικια

Ο ίδιος αναφέρεται στις δουλειές των άλλων .
Είναι σίγουρο ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ με συμφέρον να είναι ΑΦΙΣΣΟΚΟΛΛΗΤΗΣ, γιαυτό είναι ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΟ.
Αυτό το ρόλο παίζει εδώ, πιθανόν για μεροκαματάκι .
Επίσης είναι αγράμματος, δεν έχει πτυχίο και μισεί όσους δεν είναι σαν αυτόν.
Ο ΙΔΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ , ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΕ ... ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 1990 ΚΑΙ ... ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΣΤΟ !!!!!!!

Να το ... χαίρεται !
Και το πόστο και το ... ένδοξο παρελθόν !!!!!!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606


Ο ίδιος αναφέρεται στις δουλειές των άλλων .
Είναι σίγουρο ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ με συμφέρον να είναι ΑΦΙΣΣΟΚΟΛΛΗΤΗΣ, γιαυτό είναι ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΟ.
Αυτό το ρόλο παίζει εδώ, πιθανόν για μεροκαματάκι .
Επίσης είναι αγράμματος, δεν έχει πτυχίο και μισεί όσους δεν είναι σαν αυτόν.
Ο ΙΔΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ , ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΕ ... ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 1990 ΚΑΙ ... ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΣΤΟ !!!!!!!

Να το ... χαίρεται !
Και το πόστο και το ... ένδοξο παρελθόν !!!!!!!

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
@Mindreader#

Από την σαφώς λιγότερη εμπειρία μου, θα πω ότι το ζήτημα μουνί είναι πολυπαραμετρικό,
με τον παράγοντα τύχη να παίζει μεγάλο ρόλο ειδικά μετά από μια ηλικία κιόλας που οι κύκλοι σφίγγουν.
Απλώς όσο περνούν τα χρόνια, οι γυναίκες ενθουσιάζονται όλο και πιο δύσκολα ζητώντας βέβαια παράλληλα περισσότερα.
Νιώθουν ότι οι ανάγκες τους (λεφτά, ασφάλεια, κοινωνική αποδοχή, αυτοεκτίμηση, αυτοπραγμάτωση) καλύπτονται ολοκληρωτικά επομένως έχουν ευχέρεια να παίξουν και αυτές από χόμπι.
Έχουν συμβάλει οι πιρφόροι, ο φεμινισμός κ.λ.π σε αυτό.

Παλιά φυσικά ήταν αδιανόητο αυτό και η αλλαγή που επήλθε ήταν ραγδαία.
Θα έλεγε κανείς (ίσως τραβηγμένο αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω) ότι έχουν κι αυτές το αντίστοιχο δικό τους GGTOW κίνημα αλλά από την ανάποδη σε σχέση με τους άντρες.
Διαφωνώ στο σημείο που λες ότι ένας άμπαλος στη χώρα του δε θα γαμήσει πουθενά.
Και αυτό γιατί αν δεν έχεις επιλογές σε μια χώρα 10 εκ., σε μια 100 εκ. θα έχεις που να πάρει ο διάολος.

Πλέον όμως θεωρώ ότι αν είσαι στο Μ.Ο. εμφανισιακά, 8άρι και άνω χωρίς λεφτά δεν βγάζεις, ή θα φτύσεις αίμα για να βγάλεις..και μην πάρεις πάλι τον ευατό σου παράδειγμα, εσυ έχεις άλλες ιδιότητες που ξεφεύγουν του Μ.Ο.
Αν δε είσαι πιο κάτω, ο πληρωμένος έρωτας είναι μονόδρομος για τέτοια ποιότητα.

Κατά τα υπόλοιπα, εσύ το προσεγγίζεις το θέμα μουνί τελείως χομπιστικά και ρομαντικά ενώ ο άλλος το βλέπει σαν αυτοσκοπό και θυσιάζεται εκ τούτου με αυταπάρνηση στα πεδία των μαχών. Συν ότι καταπολεμά τη μοναξιά με αυτό τον τρόπο και καλά κάνει.

Δεν υπάρχει λόγος να του τη λές, ουσιαστικά είστε 2 όψεις του ίδιου νομίσματος.

Εγώ είμαι εξίσου fan και των 2.

Καλησπέρα φίλε :hi:

Πάμε ένα προς ένα τα σημεία που έθεσες.

Συμφωνώ ότι το θέμα μουνί είναι πολυπαραμετρικό και ότι σήμερα εχουν καταντήσει ακόμα και σούργελα να ζητάνε από τον άντρα τον ουρανό με τα άστρα.

Εχει όμως σε σχέση με το παρελθόν απλοποιηθεί και το θέμα επικοινωνία και γνωριμία μέσα απο το internet. Επίσης το θέμα σεξ πια θεωρείται λίγο πολύ commodity.

Σεβαστή η διαφωνία σου στη θέση μου Αμπαλος εδώ = Αμπαλος παντού. Αλλά θα επιμείνω στην άποψή μου. Δεν είναι το θέμα ποσοτικό η στατιστικής, στη βάση του πόσες γυναίκες μπορεί κάποιος να απευθυνθεί σε μια χώρα σε σχέση με μια άλλη. Είναι καθαρά ποιοτικό θέμα. Είναι θέμα σχέσης του άντρα με τον εαυτό του πρωταρχικά και πως βγάζει τον εαυτό του όταν απευθυνεται σε γυναίκες. Είτε σε 10 απευθυνθεί είτε σε 1000 αν ο τρόπος του είναι τρόπος γαρδούμπαλου χυλο θα φάει σε όλες τις περιπτώσεις.

Θα συμφωνήσω ότι τα οχτάρια και πάνω είναι εξαιρετικά δύσκολο να τα βγάλεις χωρίς μπαγιόκο. Αδύνατο κα ιανέφικτο όμως δεν είναι. Αν όμως κάτι το αντιμεωπίζεις εξ' αρχής με ητοπάθεια προφανώς δεν έχεις ελπίδες.

Ναι το μουνί σα ''χόμπι'' το αντιμετωπίζω. Προσωπικά έχω κάποιες στάνταρντ γκόμενες σε φάση ''χαλαρής'' μη δεσμευτικής σχέσης και βαράω και όπου βρώ κάτι καινούργιο που με εξιτάρει δοκιμάζοντας τη τύχη μου. Στη πελιοψηφία των περιπτώσεων παίρνω τα αρχίδια μου. Σε κάποιες περιπτώσεις όπως, λίγες αλήθεια, βγάζω αξοόλογες γκόμενες κα αλλάζω το ρόστερ μου. Παράληλα όποτε σεξουαλικά βαριέμαι τις μόνιμες δοκιμάζω πουτάνες για ποικιλία. Οταν μπαιλντίζω και βαριέμαι και απο δαύτες φεύγω και τρέχω στου διαόλου το πούτσο τουριστικά ψάχνοντας το ελιξήριο της ανανέωσης. Και γαμάω και εκεί ότι τοπικό βρώ. Γκόμενες η πουτάνες, ότι μου κάτσει. Ολα παίζουν. Το θέμα είναι να μην βαλτώνεις.

Καποιοι άλλοι όπως γράφεις βλέπουν το μουνί σαν αυτοσκοπό, Το να βλέπειις όμως το μουνί σαν αυτοσκοπό, κατα την προσωπική μου άποψη, τελικά σε κάνει απλά Μουνόδουλο. Τη μοναξιά πρέπει να βρείς κάποιος άλλο τρόπο να την καταπολεμήσει. αν προσπαθήσει μέσω των αρπακτικών τελικά αυτά θα τον κατασπαράξουν. Η ζωή αυτό δείχνει.

Δεν του τη λέω γιατί έχω κάτι προσωπικό μαζί του. Του τη λέω γιατί εμφανίζει τη δική του προσέγγιση σαν τη μοναδική που υπάρχει και επιπλέον όταν κάποιος διαφωνήσει μαζί του '' Χυνει και κατουράει μούρες''. Ξέρεις τι εννοώ.

Δεν είμαστε 2 όψεις του ίδιου νομίσματος. Είμαστε πολύ πολύ διαφορετικά νομίσματα.

Καθένας με το τρόπο του, και όλες οι απόψεις σεβαστές. Χωρίς όμως προκλήσεις και βρισίες που μόνο σε αρκουδόμαγκες του πληκτρολογίου ταιριάζουν.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
κακως το κολλητηρι του σαιτ- που οπου γινεται μαχη -τρεχει απο πισω για να δηλωσει παρουσια υπαρξης- Αφου δεν εισαι για τιποτα.. -Θυμασαι που εβαλα βιζα απο L.A - Dubai -και τουμπεκιαστικες.. :sunglasses:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πως δεν είναι τίποτε ;;;
Κομματόσκυλο και αφισσοκολλητή έχουμε πιο δυνατό στο φόρουμ ;;;; Είναι ο καλύτερος.
Οπότε , είναι και τσάτσος και σφουγκοκωλάριος , απαραίτητα προσόντα και συνοδά του κομματόσκυλου !!!!

Δεν είναι λίγα όλα αυτά !
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Χαιρετίζω την επάνοδο του Lakis:rockon:

 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
κακως το κολλητηρι του σαιτ- που οπου γινεται μαχη -τρεχει απο πισω για να δηλωσει παρουσια υπαρξης- Αφου δεν εισαι για τιποτα.. -Θυμασαι που εβαλα βιζα απο L.A - Dubai -και τουμπεκιαστικες.. :sunglasses:

Ντε βιτο είσαι μεγάλη φίρμα

:2funny::2funny::2funny::2funny:

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Βρε τον πορδεν :grin: τον θυμαμαι ... και νομιζα οτι ηταν ενας μυθομανης που εγραφε παλιοτερα

ΥΓ. τις φωτο με την γκομενα στη Μυκονο τις εσβησα , εχει γεμισει το θρεντ με κλωνους ... δεν υπαρχει κανενα νοημα πλεον
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μα γνωρίζω καταστάσεις στην κρήτη !!!!!
ΠΙΣΙΝΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ, ΣΟΔΥ κοκ ... ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ

Τα σπίτια είναι αυθαίρετα !!!
Φαντάσου οι πισίνες !!!!

Τα σπίτια, παίρνουν ρεύμα ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΣΕ ΟΙΚΟΠΕΔΑ.

Τα παραπάνω ισχύουν,απλά δεν έχουν σχέση με το barock..

Kαι μη μου λες ότι κάνω κόμμα μαζί του,γιατί για πολιτικούς λόγους τον αντιπαθώ και εχουμε συγκρουστεί 100 φορές

Αλλά ρουφιάνος δεν είμαι,οπότε ας περιοριστούμε στο γεγονός ότι πρέπει να αλλάξεις τροπάρι...

Θα σου πω και γιατί ζορίζομαι...
Γιατί έχει κολλήσει ο εγκεφαλός σου από κάτι ναυάγια από Αγγλία που ξέρεις και γενικά νομιζεις ότι πολλοί φύγαμε νύχτα γιατί μας κυνηγούσαν οι τοκογλύφοι και εδώ καθαρίζουμε χέστρες ακούγοντας Καζαντζίδη.

Αυτό που δεν έχετε πάρει χαμπάρι,είναι ότι στο τελευταίο κύμα μετανάστευσης, έφυγαν άτομα και για μη οικονομικούς λόγους.

Από λόγους καριέρας,εξελιξης,μέχρι και για πολιτικούς λόγους,όταν ανέλαβαν τα κομμούνια του σύριζα.

Δεν έχεις ιδέα ότι υπαρχουν ατζέντηδες που πληρώνονται με το κεφάλι,να φέρνουν κόσμο από την Ελλάδα.
Ξέρεις ας πούμε ότι ψάχνουν τις φωτογραφίες ορκωμοσίας από ελληνικά πανεπιστήμια και κάνουν προτάσεις εργασίας ακόμη και από το....fb?
Mιλάω για συγκεκριμένες ειδικότητες..
Έχουν γεμίσει τα γερμανικά νοσοκομεία με ελληνικό νοσηλευτικό προσωπικό και εσύ νομιζεις ότι καθαρίζουν πατάτες στα υπόγεια

Οπότε τύπε Λάκη,πίστεψέ το ή όχι,στην Ελλάδα για μόνιμη διαμονή δε θα ξαναερχόμουν,
όπως και πολύς κόσμος που ξέρω.

Αυτά λοιπόν περί ζορίσματος....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom