Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αν όχι όμως .... θα σε επαναλαμβάνω μέχρι το 2075, δεν σκοπεύω να πεθάνω νωρίτερα !!!!!!
Θα σας θάψω όλους χαμούρες !
Πρώτους τον τραμού, το σαύρα και τον πιξούλα ... λόγω ...σειράς !!!!

Δε νομίζω, δε νομίζω.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πριν καποιες σελιδες προτεινα στον kman να παει διακοπες τωρα στο 20 Μυκονο γιατι ηταν τσαμπα
Μην πω ποσο νοικιασα βιλα με infinity pool:grin:

Για πες.




130 :sunglasses:
Περσι πληρωνα παραπανω ενα απλο στουντιο Μυκονο
Σαντορινη παλι περσι πληρωσα τα τριπλασια για δωματιο με απλα τζακουζι εξω
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ρε παιδιά ενας χριστιανός δεν εχει ενα μήνυμα απο γκομενα που να του λεει ποσο γουσταρε το βρωμοπουτσο που της εριξε?
Τι διαολο?
Καμια αλητεια παιζει?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Ρε παιδιά ενας χριστιανός δεν εχει ενα μήνυμα απο γκομενα που να του λεει ποσο γουσταρε το βρωμοπουτσο που της εριξε?
Τι διαολο?
Καμια αλητεια παιζει?
εχουμε τυπε :tooth:
thread-52552617-7636520886379702140.png
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Πώς ΤΗΝ παλεύετε εκεί κάτω Στην Αθήνα φισκα στους λαθρομετανάστες είναι,ελλεινιδες, ζέστη,μια κόλαση, και τη λέτε στον κλώνο μου ότι δεν κάνει καλή ζωή:2funny: ενώ εσείς καλό περνάτε, βασικά από τους γκαστερμπαιτερ είστε λίγο καλύτερα, έχετε επίδομα, τρώτε φαλαφελ, γαμάτε παρέα με Πακιστανούς με 10 ευρώ, περνετε το λεωφορείο να πάτε για μπάνιο κλπ :2funny:

Και για εσενα καλα είναι στην Αθήνα!
Συγγρου,Καβαλας όλο και κάποιο πουτσαρα τραβελο θα βρεις να σου πεταξει στο κωλαντερο εξω
εσύ πρέπει να είσαι κάποιος κλώνο Μοντ η των γνωστών φουκαραδων, μερα νύχτα εδώ μέσα είσαι και πετάγεσαι να πετάξεις την ατακαρα σου :2funny:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρε παιδιά ενας χριστιανός δεν εχει ενα μήνυμα απο γκομενα που να του λεει ποσο γουσταρε το βρωμοπουτσο που της εριξε?
Τι διαολο?
Καμια αλητεια παιζει?



Η παλιομαλακια δεν ανεβαζει screenshots.. Θα καθομαστε να τα αλλαζουμε αρχειο και αυτα..





 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
ολο και καποια γουσταρε το γαμησι που της ριξαμε:) αλλα εδω δεν φαινονται πολλες φορες τα ποστ μας οχι να ανεβει και μνμ η σκριν:(
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
^ Χαχα καλο

@rigass
να ζηλευεις (με την καλη εννοια) τους υπαλληλους εξωτερικου της Ανατολικης Ευρωπης και οχι της Δυτικης ...
πχ τον dirty που μπαινει στον τριτο χρονο μονιμοτητας στο Κιεβο :grin:
Σαπιζω στην δουλεια στο εργοστασιο και περιμενω δυο τρια ταξιδια τον χρονο δεν λεει ,η καθημερινοτητα ειναι που μετραει και κανει την διαφορα.
φιλικα



Λογω δουλειας περναω αρκετο καιρο σε τοσο σε δυτικη Ευρωπη οσο και σε μπλοκ
Το μπλοκ υπερτερει συντριπτικα.. Οπως και η δυτικη Ευρωπη υπερτερει σε σχεση με την Ελλαδα

Αλλα..
Μια απο τις ωραιοτερες Ρωσιδες την γνωρισα στην Ζυριχη. Αν και συνολικα εχω μεινει μηνες Μοσχα

Δεν ειμαι μονιμος αλλα εχω την υποσχετικη της τακτικης επιστροφης


Γενικα στο μπλοκ με το ιδιο κυνηγι εχεις περισσοτερες και καλυτερης ποιοτητας σε σχεση με την Δυση οπου παλι εχεις πειρισσοτερες και καλυτερης ποιοτητας απο την Ελλαδα

Εχουν αρκετη διαφορα αντιληψης στο θεμα των σχεσεων.. Οι κοπελες του μπλοκ κυμαινονται απο το να πληρωνουν 1 στις 5 εως καθολου
Οι Δυτικες φτανουν το 1 προς 1

Yπάρχουν τεράστιες διαφορές ανάμεσα στις κοπέλες του μπλοκ και σε αυτό το θέμα

Δε χωράνε Ρωσίδες και Ουκρανές,μαζί με Πολωνέζες και Τσέχες στην ίδια κατηγορία.

Το θέμα είναι πως Ρωσίδια και Ουκρανέζες που έρχονται Γερμανία,σε αντίθεση με τυχόν γεννημένες/μεγαλωμένες εδώ,προσπαθούν να κάνουν τα ίδια..
Και αυτός είναι και ένας λόγος που τις χειώνουν οι δυτικοί

Πρόπερσι,πρώτο ραντεβού με 26χρονη νεοφερμένη Ουκρανέζα,συνεννόηση σε Αγγλικά του κωλου και μου έδωσε να καταλάβω πριν συναντηθούμε ότι δεν παίζει το 50-50
Μετά από μερικά ραντεβού όπου δεν έκανε καν κίνηση και μερικά γαμήσια,την έστειλα για τσάι.
Την πέτυχα πριν κανα δυο βδομάδες και μετά από ερώτησή μου,μου είπε ότι είναι ελεύθερη...
Δεν εξεπλάγην...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα μεταφραζω το μυνημα πιο πανω απο τα κινεζικα για να μην κανει ο μητσος οτι δεν καταλαμβαινει.
παμε ξανα απο την αρχη,ο μιτσος και η μανα του λεει παλι ο δασκαος εχουν ενα αρχιδι,ουτε περιουσια
ουτε ακινητα.ζουνε απο το χαρτζιλικι που κλεβει κρυφα η μανα του απο τον πολιτικο μηχανικο πατριο του.
τρεμουν μην το μαθει ο νεοτατος 86 ετων πατριος και τρωνε τα λαρδια των γατων απο την πεινα.
ειναι φτωχος,απορος δηλωμενος και παιρνει 200 ευρο τον μηνα,δηλωμενος οτι ζει ελλαδα τοσο εχει αναγκη
τα 200 ευρο.ελπιζω διμητρακη να καταλαβες τα κινεζικα ποιο πανω γιατι οταν γραφω στα ελληνικα κανεις τον κινεζο.
εισαι φτωχος και απορος,φτωχος και απορος,φτψχος και απορος χχαχαχαχαα δεν χορταινω να το λεω.
δεν εχεις ουτε μουνια,ουτε φαγητα,ουτε κατι να μας δειξεις.εδω βρηκες καταφυγιο στην μοναξια και
την κακομοιρια σου να κανεις τον σπουδαιο ενω εισαι επιπεδο μπαγλα και εχεις βιοτικο επιπεδο αστεγου ζητιανου
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
θα μεταφραζω το μυνημα πιο πανω απο τα κινεζικα για να μην κανει ο μητσος οτι δεν καταλαμβαινει.
παμε ξανα απο την αρχη,ο μιτσος και η μανα του λεει παλι ο δασκαος εχουν ενα αρχιδι,ουτε περιουσια
ουτε ακινητα.ζουνε απο το χαρτζιλικι που κλεβει κρυφα η μανα του απο τον πολιτικο μηχανικο πατριο του.
τρεμουν μην το μαθει ο νεοτατος 86 ετων πατριος και τρωνε τα λαρδια των γατων απο την πεινα.
ειναι φτωχος,απορος δηλωμενος και παιρνει 200 ευρο τον μηνα,δηλωμενος οτι ζει ελλαδα τοσο εχει αναγκη
τα 200 ευρο.ελπιζω διμητρακη να καταλαβες τα κινεζικα ποιο πανω γιατι οταν γραφω στα ελληνικα κανεις τον κινεζο.
εισαι φτωχος και απορος,φτωχος και απορος,φτψχος και απορος χχαχαχαχαα δεν χορταινω να το λεω.
δεν εχεις ουτε μουνια,ουτε φαγητα,ουτε κατι να μας δειξεις.εδω βρηκες καταφυγιο στην μοναξια και
την κακομοιρια σου να κανεις τον σπουδαιο ενω εισαι επιπεδο μπαγλα και εχεις βιοτικο επιπεδο αστεγου ζητιανου
γιατί δεν ανέβηκες ξανά Οδησσό, φοβάσαι μην φας καμία μπουνιά πάλι :angel:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ωχ,ωχ τι εμαθα μολις τωρα στο φεισπουκ!ο γιος του πατριου του διμητρακη ειναι κυνηγος και ψαρωτουφεκας!
παει κυνηγι με σκυλια και ασχολειτε με υποβρυχιο ψαρεμα με ψαροντουφεκο,γεροδεμενο παιδι!
αν θελετε κλωνοι σας δινω το ονομα του να δειτε και μονοι σας,καλα κανει και ζει πετρουπολη ο μογγολος!
αν μαθει που πανε τα λεφτα της περιουσιας του μπαμπα του τον βλεπω τροφη για σκυλια πανω στα βουνα τον πιθηκο.
τι λετε παιδεια να του στειλω ενα αιτημα φιλιας?να του στειλω ενα μυνημα να μαθει αυτο που τρεμει ο μιτσος με την μανα του?
θα τον δειξω στον δασκαλο να γελασουμε αποψε χαχαχαχα.κοπλε ο δασκαλος ειπε να σου στειλω το σκαυπ του.
αν εχεις σκαυπ πες σμου για να σου στειλω πμ το δικο του δασκαλου να μιλαμε ολοι παρεα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο ΒΠ πρέπει να εξηγήσει τη σύγχρονη κατάσταση Πολωνία και αν υπερέχει σε σχέση με Τσεχία.Να δούμε πώς θα πάει το ταξίδι.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πώς ΤΗΝ παλεύετε εκεί κάτω Στην Αθήνα φισκα στους λαθρομετανάστες είναι,ελλεινιδες, ζέστη,μια κόλαση, και τη λέτε στον κλώνο μου ότι δεν κάνει καλή ζωή:2funny: ενώ εσείς καλό περνάτε, βασικά από τους γκαστερμπαιτερ είστε λίγο καλύτερα, έχετε επίδομα, τρώτε φαλαφελ, γαμάτε παρέα με Πακιστανούς με 10 ευρώ, περνετε το λεωφορείο να πάτε για μπάνιο κλπ :2funny:

Και για εσενα καλα είναι στην Αθήνα!
Συγγρου,Καβαλας όλο και κάποιο πουτσαρα τραβελο θα βρεις να σου πεταξει στο κωλαντερο εξω
εσύ πρέπει να είσαι κάποιος κλώνο Μοντ η των γνωστών φουκαραδων, μερα νύχτα εδώ μέσα είσαι και πετάγεσαι να πετάξεις την ατακαρα σου :2funny:

Ο κλωνος του ψαροντουφεκα-κυνηγου γιου του Πασακοπουλου είμαι!
Πρόσεξε μη σε πετυχω μετα απο κυνήγι αγριογούρουνου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom