Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρε μογγολε συνεχεια ημουν οδυσσο μεχρι που εκλισαν τα συνορα.απο τον φεβραρη εχω να παω.
μαλλον μαρτιο στην καλυτερη περιπτωση να ανοιξουν τα συνορα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ο ΒΠ πρέπει να εξηγήσει τη σύγχρονη κατάσταση Πολωνία και αν υπερέχει σε σχέση με Τσεχία.Να δούμε πώς θα πάει το ταξίδι.

Φυσικά και υπερέχει η Πολωνία,δύσκολα να αλλάξει αυτό...

Μου αρέσει που ο ρουφιάνος που έχει και διαμέρισμα Βαρσοβία, έγραψε ότι η φωτογραφία που ανέβασα είναι από το μετρό της Βαρσοβίας,
ενώ όποιος ξέρει να αναγνωρίσει πέντε βασικούς σταθμούς,θα είχε καταλάβει ότι ήταν το υπέργειο τρένο από το αεροδρόμιο προς την πόλη :jerking:

Αλλά όπως έχει γράψει και εσύ,τέτοιοι ανάπηροι αντιμετωπίζονται με συμπάθεια αντί να τρώνε καραμούζα 24/7
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο Δημητράκης έχει το ακαταλόγιστο.Ο,τι μαλακια και να κάνει συγχωρείται.Σου λέει τι έχω να χάσω είμαι γνωστός μαλακας.Και τη φάτσα μου θα βγάλω και θα χεσω κτλ.Το πρόβλημα το έχει ο άλλος.15000 μαλακιες και ψέμματα να πει,δεν πειράζει.
Εγω εδώ κάνω το αντίθετο,τους βάζω τα ίδια κριτήρια και ο άλλος το βλέπει σαν επιθετικότητα και παραβίαση δικαιωμάτων.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Χάρη γιατί αυτή η κόντρα με πορδομεταναστη??
Τα διαβάσω κ μένω έκπληκτος
Εσείς ήσασταν κολλητοί...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
και τις la prairie πως τις παιρνει;:confused:

Τους έχει ξεκωλίασει ο Μήτσος.
Κλαίνε !!!!!


Οι τύποι χτυπάνε κάρτες 30 χρόνια ο καθένας και δεν έχουν αμάξι !
Και ο μήτσος έχει 3200 κυβικά χωρίς να έχει δουλέψει ποτέ και βάζει κρέμες των 800€ για πλάκα !!!!!!!

 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τους εχει δωσει το κωλαντερο στο πιατο λεμε ο Μητσαρας!!! Στον υπνο τους τον βλεπουν!

Αιθερας! Κερβερος! Αλογο!

Αυτο το ΕΤΣΙ ειναι που μας εχει τρελανει...

ΣΕΒΑΣΜΟΣ! Σεβασμος!!!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
και τις la prairie πως τις παιρνει;:confused:

Τους έχει ξεκωλίασει ο Μήτσος.
Κλαίνε !!!!!


Οι τύποι χτυπάνε κάρτες 30 χρόνια ο καθένας και δεν έχουν αμάξι !
Και ο μήτσος έχει 3200 κυβικά χωρίς να έχει δουλέψει ποτέ και βάζει κρέμες των 800€ για πλάκα !!!!!!!

Λακη για φτωχο οντως δεν τον εχω τον Μητσο...νταξ μαλακιες κανει η εκανε καργα αλλα για αυτο μονο πιστευω μπορω να τον ψεγω και οχι για φτωχεια
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ;;;
Στις μαλακίες είναι η ζωή !
Και το αντριλίκι !!!!

Που είναι ;;
Στον καθωσπρεπισμό και τη δηθενιά ;;;

Αν θα είχαμε γιό το Δημητράκη ;;;;

Από το να είχαμε ένα ΧΑΛΒΑ ....
που δεν γάμαγε πουτάνες , επειδή δεν είναι ... καθώς πρέπει !!!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ
ΠΟΥ "ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ" ΜΕ ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΙΠΗΤΑΡΙΑ ... και οι καριολάρες μανάδες τους ....
και γαμιούνται όλες με περσοναλ τρέηνερς και δασκάλους του σκι και του τέννις ....

και ο ΧΑΛΒΑΣ τα έφτιαξε με γνωστή από "την παρέα" ... που έβγαινε 15 χρόνια ....
και άκουγαν τον καπετανάκη .... και χόρευαν ικαριώτικα ....
και τη γάμησε την καριόλα μετά από .... 2 χρόνια .....


και έκαναν γάμο σε ... κτήμα ....
και έβαλαν δάνειο με αποπληρωμή σε .... 39 χρόνια ....


ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΩΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΗΘΗ ΥΠΟΠΤΟ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ....
για να μην έχει ... "πάει με μόνο έναν ανδρα"


ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ... ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ....


και ... πάει σε ψυχολόγο !!!!!!



ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΡΕ ΝΑΙ !!!!!!


Σεβασμός !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!!


Ο Μήτσος με 30 ευρώ , γαμάει σπέσιαλ τεμάχια στα σαλόν !!!!!!

Ο μαλάκας δίνει 30 ευρώ για μια άδεια πιατέλα, σε σχέδια από σάλτσες , 50 γραμμάρια κρέας, σπαράγγια και σως αρχίδια καπαμά !


ΓΑΜΑ ΜΗΤΣΟ !!!!!!
ΑΙΘΕΡΑΣ !!!!!!!!

Κέρβερος !!!!!

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε καριόλη !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!ΣΕΒΑΣΜΟΣ !!!!!!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
θα σου εξηγησω Λακη τι εννοω...δε θα κοροιδευα κανενα που ειναι φτωχος απο την στιγμη που δεν θα ειχα δουλεψει λεπτο στην ζωη μου..δεν θα γινομουν κλοουν σε καμμια ...δεν θα εχεζα στα στενα..κλπ κλπ...φανταζομαι ουτε εσυ θα τα εκανες αυτα ποτε
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ετσιιι ΕΤΣΙΙΙ!!

ΤΙΣ PRARIE MOY KAI Τ ΑΡΧΙΔΙΑΑΑ ΜΟΥΥΥ!!!!!

ΜΗΤΣΑΡΑ ΣΚΙΣΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑΤΟ!
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ;;;
Στις μαλακίες είναι η ζωή !
Και το αντριλίκι !!!!

Που είναι ;;
Στον καθωσπρεπισμό και τη δηθενιά ;;;

Αν θα είχαμε γιό το Δημητράκη ;;;;

Από το να είχαμε ένα ΧΑΛΒΑ ....
που δεν γάμαγε πουτάνες , επειδή δεν είναι ... καθώς πρέπει !!!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ
ΠΟΥ "ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ" ΜΕ ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΙΠΗΤΑΡΙΑ ... και οι καριολάρες μανάδες τους ....
και γαμιούνται όλες με περσοναλ τρέηνερς και δασκάλους του σκι και του τέννις ....

και ο ΧΑΛΒΑΣ τα έφτιαξε με γνωστή από "την παρέα" ... που έβγαινε 15 χρόνια ....
και άκουγαν τον καπετανάκη .... και χόρευαν ικαριώτικα ....
και τη γάμησε την καριόλα μετά από .... 2 χρόνια .....


και έκαναν γάμο σε ... κτήμα ....
και έβαλαν δάνειο με αποπληρωμή σε .... 39 χρόνια ....


ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΩΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΗΘΗ ΥΠΟΠΤΟ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ....
για να μην έχει ... "πάει με μόνο έναν ανδρα"


ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ... ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ....


και ... πάει σε ψυχολόγο !!!!!!



ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΡΕ ΝΑΙ !!!!!!


Σεβασμός !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!!


Ο Μήτσος με 30 ευρώ , γαμάει σπέσιαλ τεμάχια στα σαλόν !!!!!!

Ο μαλάκας δίνει 30 ευρώ για μια άδεια πιατέλα, σε σχέδια από σάλτσες , 50 γραμμάρια κρέας, σπαράγγια και σως αρχίδια καπαμά !


ΓΑΜΑ ΜΗΤΣΟ !!!!!!
ΑΙΘΕΡΑΣ !!!!!!!!

Κέρβερος !!!!!

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε καριόλη !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!ΣΕΒΑΣΜΟΣ !!!!!!
Μήτσος με χίλια, εμένα μου στέλνουν φωτό από Ελλάδα από Ελληνίδες με Αφρικανούς και ξένους, τουλάχιστον να ήταν Αφρικανοί της Αμερική που έχουν μια άλλη αντίληψη να πω οκ, αυτοί όταν πήγα Ελλάδα ήταν τέρμα ουγκανοι,βρωμαγανε το καλοκαίρι, ούρλιαζαν όταν ήταν σε παρέες και είχαν διαφωνίες,σε κοιτάνε με μισό μάτι γιατί έχουν κομπλέξ με το χρώμα τους κλπ , απορώ δλδ οι μανάδες και πατεράδες που λένε βρες έναν διάσημο με λεφτά και της δουν με τίποτα τέτοιους τι θα πουν?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Έχουν εφιάλτες με το μήτσο !
Να τους γαμάνε μια ζωή τα αφεντικά ... να χτυπάνε κάρτες .... να τρώνε ένα μεροκάματο σε 20γραμμάρια σούσι ....
για να πουλήσουν μούρη σε μια κοντοχοντρη πατσόλα ....

Και να ξέρουν ότι ο μήτσος με 30 ευρώ γαμάει μουνάρες ... και δεν δουλεύει ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΡΤΕΣ !!!!!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΦΕΝΤΙΚΑ !!!!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΙΝΕ !!!!!! ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΠΟΤΕ ΑΦΙΣΣΕΣ !!!!!!
ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ !!!!!!!

Σεβασμός !!!!!!!
Αιθέρας ρε μήτσο !!!!!
Γάμα μες στα μποφόρια !!!!!!

Κέρβερος με καριόλη !!!!!! Άλογο !!!!!

Γάμα ! Γάμα !!!!
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
θα σου εξηγησω Λακη τι εννοω...δε θα κοροιδευα κανενα που ειναι φτωχος απο την στιγμη που δεν θα ειχα δουλεψει λεπτο στην ζωη μου..δεν θα γινομουν κλοουν σε καμμια ...δεν θα εχεζα στα στενα..κλπ κλπ...φανταζομαι ουτε εσυ θα τα εκανες αυτα ποτε
και εγώ και στενός μου φίλος και πλασματικός κλώνος Μήτσος δεν κοροϊδεύουμε κανέναν φτωχό , κοροϊδεύουμε όσους πάνε να πάρουν στο λαιμό τους κόσμο και όσους προσπαθούν να το παίξουν Νταν μπιλσεριαν , φωνάζουν έναν τύπο αρχηγό,1.60 ύψος, φτωχό, κοιμάται δίπλα σε πτώματα στο νοσοκομείο που δουλεύει και έρχεται διακοπές μια φορά το χρόνο,μόνο αρχηγός δεν είναι:2funny:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
θα σου εξηγησω Λακη τι εννοω...δε θα κοροιδευα κανενα που ειναι φτωχος απο την στιγμη που δεν θα ειχα δουλεψει λεπτο στην ζωη μου..δεν θα γινομουν κλοουν σε καμμια ...δεν θα εχεζα στα στενα..κλπ κλπ...φανταζομαι ουτε εσυ θα τα εκανες αυτα ποτε
και εγώ και στενός μου φίλος και πλασματικός κλώνος Μήτσος δεν κοροϊδεύουμε κανέναν φτωχό , κοροϊδεύουμε όσους πάνε να πάρουν στο λαιμό τους κόσμο και όσους προσπαθούν να το παίξουν Νταν μπιλσεριαν , φωνάζουν έναν τύπο αρχηγό,1.60 ύψος, φτωχό, κοιμάται δίπλα σε πτώματα στο νοσοκομείο που δουλεύει και έρχεται διακοπές μια φορά το χρόνο,μόνο αρχηγός δεν είναι:2funny:
ελα ρε και ο κμαν βγαζει λεφτα και τα σκορπα οπως θελει
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αν πήγαινα εγω Κιέβο και γαμουσα στα μπορδελα θα γελούσε και το εμπριμέ ερίφιο.Θα λέγανε τι μαλακας είσαι ρε,κανεις ολόκληρο ταξίδι να γαμησεις στα μπορδελα.Μπορδελα έχει και η Γερμανία και η Ελλαδα.
Αυτό όμως το λένε μόνο σε εμένα,για τον άλλον θεωρείται φυσιολογικό ή επιτυχία..Ειναι όλα προσωποποιημένα ανάλογα με το άτομο.
Ο άλλος θα πει εγω έχω αυτοσεβασμό,γαμαω μπορδελα και δεν μπορουν να μου πουν τίποτα.Γενικα σε αυτό το στυλ.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
θα μεταφραζω το μυνημα πιο πανω απο τα κινεζικα για να μην κανει ο μητσος οτι δεν καταλαμβαινει.
παμε ξανα απο την αρχη,ο μιτσος και η μανα του λεει παλι ο δασκαος εχουν ενα αρχιδι,ουτε περιουσια
ουτε ακινητα.ζουνε απο το χαρτζιλικι που κλεβει κρυφα η μανα του απο τον πολιτικο μηχανικο πατριο του.
τρεμουν μην το μαθει ο νεοτατος 86 ετων πατριος και τρωνε τα λαρδια των γατων απο την πεινα.
ειναι φτωχος,απορος δηλωμενος και παιρνει 200 ευρο τον μηνα,δηλωμενος οτι ζει ελλαδα τοσο εχει αναγκη
τα 200 ευρο.ελπιζω διμητρακη να καταλαβες τα κινεζικα ποιο πανω γιατι οταν γραφω στα ελληνικα κανεις τον κινεζο.
εισαι φτωχος και απορος,φτωχος και απορος,φτψχος και απορος χχαχαχαχαα δεν χορταινω να το λεω.
δεν εχεις ουτε μουνια,ουτε φαγητα,ουτε κατι να μας δειξεις.εδω βρηκες καταφυγιο στην μοναξια και
την κακομοιρια σου να κανεις τον σπουδαιο ενω εισαι επιπεδο μπαγλα και εχεις βιοτικο επιπεδο αστεγου ζητιανου

Αυτά τα λεφτά πάνε σε εκείνη την χρεωστική κάρτα της Εθνικής που μας έδειξε ο Σκατάκης και που είναι συνδεδεμένη με τον Ελληνικό λογαριασμό όπου αναγκαστικά μπαίνουν τα χρήματα.

Αυτή την κάρτα μας είπε ότι την χρησιμοποιεί όταν πάει να φάει στα Μακντόνταλτς πράγμα που συμβαίνει μια φορά το μήνα (για ευνόητους λόγους).

Αυτά υπάρχουν σε ποστ του Δημητράκαρου όταν μας έδειξε το πορτοφόλι του και τον ρώτησα αν έχει πιστωτική κάρτα.

Βαριέμαι τώρα να ψάχνω και να σπαταλάω χρόνο για ένα καθυστερημένο.

Όποιος θέλει μπορεί να κάνει αναζήτηση και να βρει την σχετική συνομιλία.

Να προσθέσω ότι είναι φυσικό ο να μην έχει πιστωτική κάρτα ο βλακέντιος γιατί δεν έχει κανένα εισόδημα στην Ρωσία. Μαλάκες είναι οι Ρώσοι να του δώσουν πιστωτική;

Επομένως ούτε έχει πάει ούτε πρόκειται να πάει ποτέ να μείνει σε κανένα ξενοδοχείο στη ζωή του.

Στην τρύπα του θα περάσει την υπόλοιπη ζωή του και πολύ του είναι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Kman αντρίκια σου έχω πει ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΦΩΤΟ , ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΑΧΙΑ, ΜΟΥΝΑΡΕΣ.

Η ένστασή μου για σένα είναι

1)Όταν σκας λεφτά χωρίς να γαμάς. Αν το πάθαινα αυτό , πιστεύω σε ένα μήνα, θα πέθαινα από καρκίνο στο πάγκρεας.
Από ψυχικό πλήγμα , ξέρεις, Δεν θα την έβγαζα. Αλλιώς εγκεφαλικά, έμφραγμα .... θα τέζαρα σίγουρα πάντως.


2)Μαγκιά σου να φας 1000 , 5000 , 100.000 ευρώ σε ταξίδι με γκόμενα !
ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ , ΕΙΝΑΙ 10-20-50 μέρες το χρόνο .... ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ;;; ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ;;;;;;

Γιατί αν ζεις σπαρτιάτικα για να κάνεις ζημιά αυτες τις 10-20-50 μέρες ....

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ ! ΠΑΛΙ ΣΤΟ (1) ΘΑ κατέληγα !!!!

3)Αν φας τα όποια λεφτά λέμε. ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ... έχεις άλλα 100πλασια στο παντελόνι;;;
ή είσαι ταπί;;;;;

Αν γυρνάς ταπί ... πάλι δεν θα την άντεχα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ;;;
Στις μαλακίες είναι η ζωή !
Και το αντριλίκι !!!!

Που είναι ;;
Στον καθωσπρεπισμό και τη δηθενιά ;;;

Αν θα είχαμε γιό το Δημητράκη ;;;;

Από το να είχαμε ένα ΧΑΛΒΑ ....
που δεν γάμαγε πουτάνες , επειδή δεν είναι ... καθώς πρέπει !!!!! ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ
ΠΟΥ "ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ" ΜΕ ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΙΠΗΤΑΡΙΑ ... και οι καριολάρες μανάδες τους ....
και γαμιούνται όλες με περσοναλ τρέηνερς και δασκάλους του σκι και του τέννις ....

και ο ΧΑΛΒΑΣ τα έφτιαξε με γνωστή από "την παρέα" ... που έβγαινε 15 χρόνια ....
και άκουγαν τον καπετανάκη .... και χόρευαν ικαριώτικα ....
και τη γάμησε την καριόλα μετά από .... 2 χρόνια .....


και έκαναν γάμο σε ... κτήμα ....
και έβαλαν δάνειο με αποπληρωμή σε .... 39 χρόνια ....


ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΩΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΗΘΗ ΥΠΟΠΤΟ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ....
για να μην έχει ... "πάει με μόνο έναν ανδρα"


ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ... ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ....


και ... πάει σε ψυχολόγο !!!!!!



ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΡΕ ΝΑΙ !!!!!!


Σεβασμός !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!!


Ο Μήτσος με 30 ευρώ , γαμάει σπέσιαλ τεμάχια στα σαλόν !!!!!!

Ο μαλάκας δίνει 30 ευρώ για μια άδεια πιατέλα, σε σχέδια από σάλτσες , 50 γραμμάρια κρέας, σπαράγγια και σως αρχίδια καπαμά !


ΓΑΜΑ ΜΗΤΣΟ !!!!!!
ΑΙΘΕΡΑΣ !!!!!!!!

Κέρβερος !!!!!

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε καριόλη !!!!!!

Σεβασμός !!!!!!ΣΕΒΑΣΜΟΣ !!!!!!

Ρε μάγκα παίρνεις ως βάση σύγκρισης το χειρότερο σενάριο ζωής ενός γαρδούμπαλου ελληνα ναυαγίου για να το συγκρίνεις με το Δημητράκη ;;

Προφανώς σε σχέση με αυτόν θα φαίνεται "καλύτερος" ο Δημητράκης.

Δεν υπάρχουν δηλαδή Ελληνες επιτυχημένοι άντρες με ένα γαμάτο μοντέλο ζωής ;;

Αυτό που περιγράφεις είναι το σενάριο ζωής του ολοκληρωτικού ελληνα άντρα ναυαγίου.

Προφανώς δεν είναι όλοι έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom