Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
επιντι κιριο χαστλερ μαλακα κι εγκο μαιντριντερ
γραπσο παλι οπος γραφο αρχι για να μαι καταλαβεναιται
εγω διαναζο βλακες κι αρεσι εμενα βριζο βλακεσ
πιο παλια εβριζα κλονος ιοσιφδασκαλου
τορα κραζο βλακα κμαν
βεβεα νουμερο 1 βλακα παντα χαρις

κι εσι κιριο χαστλερ οχι απλα βλακα
παρα πολι βλακα
εχι κι αλλο πεντι μαμα σαν κι εσενα;

Αιλπιζο με κανωνηκα ελλινικκα που γραφο τορα αισι βλακα χαστλερ καταλαβισ

Αντε με ολους τους αυτιστικους εδω μεσα που ειναι ντεντεκτιβ

και ΥΓ ειμαι ολυμπιακος

οχι τσουκαολυμπιακοσ γι αυτο η εροτισξ πιο πανο
παμε

βλακα 1 χαρις
βλακα 2 κμαν
βλακα 3 χαστλερ
εγω σε εχω νουμερο 2 για αυτους που θελω να γαμησω νουμερο ενα ο whois
ακομα δεν ξερω ποιος ειναι ο πιο δειλος  εσυ η ο αλλος κλωνος.
μαλλον εσυ εισαι νουμερο ενα που δεν τυρας της υποσχεσεις σου για σφαλιαρες.
σταματησα να σε βριζω αδικα αφου οτι και να ειπα να σε νευριασω να βρεθουμε λαγος εισαι χαχαχαχα
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Κοίτα ... εδώ μέσα έχει πολλούς οπισθογεμείς. Οπισθογεμής ο mind σίγουρα δεν ήταν.
Άλλα σιχάματα που έχουμε εδώ, είναι αγάμητα κομματόσκυλα που κάνουν αφισσοκόλληση.
Λογικό .... σκυλιά που γλείφουν για να βολευτούν από το κόμμα τους (καταστρέφοντας πάντα τη χώρα).
Ούτε κομματόσκυλο ήταν σίγουρα.


Απλά τα γκομενιλίκια σε αφρική, ταϋλάνδη και φιλιππίνες, τα βρίσκω αηδιαστικά.

Το να πουλάς κουλτούρα και διανόηση εδώ , όταν πολλοί έχουν πάρει απολυτήριο λυκείου με βύσμα ...
το βρίσκω επίσης εξυπνακίστικο . Οπότε λίγο ματαιόδοξο.

Και κάποια στιγμή έδειξε ενοχλημένος ή σαν να έχασε κάποια πρωτιά από τον Κμαν και άρχισε άδικες επιθέσεις και κουραστικές. Και μη ταιριαστές για την ηλικία μας, τουλάχιστον όσων περάσαμε τα .... 40.

Επειδή σε άλλο ποστ πτιν λίγα λεπτά λέγαμε για ιδιωτικά σχολεία .... της δικής μας εποχής τουλάχιστον ....
Σε κάποια τέτοια .... προφανώς όχι τα πρώτης γραμμής .... κανακάρηδες υπαλλήλων σνόμπαραν συμμαθητές ...
και καλά ότι δεν ήταν αρκετά λεφτάδες για να είναι συμμαθητές τους !
Τέτοια τσογλάνια μου θύμησε ο mind. Ανώριμη συμπεριφορά τελείως.
Κοίτα.

Τα κουλτουριάρικα που έγραφε και εγώ δεν τα πολυκαταλάβαινα. Αλλά τα έγραφε σε ξεχωριστά δικά του νήματα που άνοιγε. Οποιος γούσταρε εμπαινε και εγραφε η διάβαζε οποιος δεν ένοιωθε σε άλλη παραλία. Και κάποιοι
γούσταραν και συμμετήχαν. Αρα δεν ενοχλούσε τελος πάντων. Και αρα δεν είναι ολοι αναλφάβητοι στο σαι.

Για τα γκομενιλίκια που γράφεις  τώρα με μαύρες κίτρινες και μπλέ.  Ανθρωποι που τον ξέρουν μου είπαν οτι με Σλάβες νταραβερίζεται στην Αθήνα γκομενικά. Αλλα αυτό δεν το ξέρω πρώτο χέρι. Αλλά από τις κριτικές του εδώ μέσα, που αυτό δεν συζητιέται, Σλάβες γαμάει. Τώρα αμα για το ξεμπούχτισμα γουστάρει να φεύγει και να τρέχει στου διαόλου το πούτσο και να γαμάει μπλέ, τι λόγος μας πέφτει ?? Και απο τη περιγραφή περισσότερο τουρίστας παρά πορνοτουρίστας εμένα μου κάνει.

Να το κάνω λιανό. Αλλο να γαμάς Μαύρες στην πατησίων στα όρθια στο πεντάευρο γιατί δεν έχεις. Και άλλο να πληρώνεις έξη εφτα χιλιάρικα για να τρέχεις στη Ζανζιβάρη η στη Μαδαγασκάρη σε πεντάστερα και να πηδάς εκεί μαύρες.

Τώρα για το πόσο τσογλάνι απο κλειστές μασονίες που γράφεις είναι ο mind δεν ξέρω. Αλλά στο ξαναγράφω μουνοπανάς εμένα δεν μου κάνει.

Το γιατί πλσκωνόταν με τον Kman2 δεν το ξέρω. Μαντεύοντας όμως θα γράψω αυτό. Ο mimd ανήκει στη γεννιά  (50 + ) που γάμαγε στην Ανατολική Ευρώπη με δωράκια μπλουτζίν, καλτσόν και κρέμες. Και ολους αυτούς τα μηνιάτικα που κόβουν οι Kman2ιστες στα αρπακτικά απλά τους τρελαίνουν γιατί πιστεύουν οτι έτσι κάηκε η εκεί πιάτσα.Φυσικό είναι να τα παίρνουν μαζί τους.
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Κοίτα ... εδώ μέσα έχει πολλούς οπισθογεμείς. Οπισθογεμής ο mind σίγουρα δεν ήταν.
Άλλα σιχάματα που έχουμε εδώ, είναι αγάμητα κομματόσκυλα που κάνουν αφισσοκόλληση.
Λογικό .... σκυλιά που γλείφουν για να βολευτούν από το κόμμα τους (καταστρέφοντας πάντα τη χώρα).
Ούτε κομματόσκυλο ήταν σίγουρα.


Απλά τα γκομενιλίκια σε αφρική, ταϋλάνδη και φιλιππίνες, τα βρίσκω αηδιαστικά.

Το να πουλάς κουλτούρα και διανόηση εδώ , όταν πολλοί έχουν πάρει απολυτήριο λυκείου με βύσμα ...
το βρίσκω επίσης εξυπνακίστικο . Οπότε λίγο ματαιόδοξο.

Και κάποια στιγμή έδειξε ενοχλημένος ή σαν να έχασε κάποια πρωτιά από τον Κμαν και άρχισε άδικες επιθέσεις και κουραστικές. Και μη ταιριαστές για την ηλικία μας, τουλάχιστον όσων περάσαμε τα .... 40.

Επειδή σε άλλο ποστ πτιν λίγα λεπτά λέγαμε για ιδιωτικά σχολεία .... της δικής μας εποχής τουλάχιστον ....
Σε κάποια τέτοια .... προφανώς όχι τα πρώτης γραμμής .... κανακάρηδες υπαλλήλων σνόμπαραν συμμαθητές ...
και καλά ότι δεν ήταν αρκετά λεφτάδες για να είναι συμμαθητές τους !
Τέτοια τσογλάνια μου θύμησε ο mind. Ανώριμη συμπεριφορά τελείως.
Αντε να σου πώ εγώ τύπε που τον ξέρω καλά τον Mind και έξω απο εδώ.


Στην Αθήνα, σε Δημόσιο Σχολείο πήγε. Αυτό που σου έγραψε ο άλλος οτι είναι και του σαλονιού και του λιμανιού ισχύει 100%.


Τι σνομπαρίσματα και πίπες.Οταν ηταν στο πανεπιστήμιο δούλευε τα καλοκαίρια στη Μύκονο σερβιτόρος και Μπάρμαν. Εκεί να δείς "σπουδές" τύπε. Τα είδε όλα και νωρίς. Χώρια οτι  νέο παληκάρι άρχισε νωρίς να γαμάει ξένες.


Και στην Αγγλία που έκανε μεταπτυχιακά πάλι δούλευε.


Το πόσους έχει βοηθήσει εδώ μέσα δινοντας πληροφορίες και συμβουλές λίγοι το ξέρουν. 


Η μαλακία του ήταν βέβαια που έπιασε κουβέντα με το ψυχοπαθές χόμπιτ που του τα τρώνε χοντρά οι καραπουτανάρες πουλόντας του γκομενιλίκια ( εδώ γαμιούνται όλοι στα γέλια ).


Και οι μαλακίες πληρώνονται.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Να το κάνω λιανό. Αλλο να γαμάς Μαύρες στην πατησίων στα όρθια στο πεντάευρο γιατί δεν έχεις. Και άλλο να πληρώνεις έξη εφτα χιλιάρικα για να τρέχεις στη Ζανζιβάρη η στη Μαδαγασκάρη σε πεντάστερα και να πηδάς εκεί μαύρες.

Το γιατί πλσκωνόταν με τον Kman2 δεν το ξέρω. Μαντεύοντας όμως θα γράψω αυτό. Ο mimd ανήκει στη γεννιά  (50 + ) που γάμαγε στην Ανατολική Ευρώπη με δωράκια μπλουτζίν, καλτσόν και κρέμες. Και ολους αυτούς τα μηνιάτικα που κόβουν οι Kman2ιστες στα αρπακτικά απλά τους τρελαίνουν γιατί πιστεύουν οτι έτσι κάηκε η εκεί πιάτσα.Φυσικό είναι να τα παίρνουν μαζί τους.

Δεν ήταν χλίδας τουρίστας στη μαδαγασκάρη. Εργαζόμενος ήταν. Και δεν είχε γυναίκα μαζί του, οπότε βολευόταν με ντόπιες.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

Οι εποχές με τα καλσόν πέρασαν από μόνες τους. Τελείωσαν με τον κομμουνισμό.
Οι κάτω των 50 δεν τις προλάβαμε.
Με το που έπεσαν τα τοίχη, άρχισαν εισαγωγές δυτικών προϊόντων στο πρώην μπλοκ.

Αυτά τα ξέρει ο mind, δεν είναι κουτός. Δεν την έπεφτε λοιπόν για αυτό στον ΚΜΑΝ.


Την έπεφτε για το λόγο που σου είπα.
Σαν κακομαθημένο πλουσιόπαιδο σε παλιό χωριό που πούλαγε μούρη στα χωριατάκια επειδή φόραγε lacoste.
Και ξαφνικά πάει ο άλλος και φοράει iceberg, rl κτλ ....και του παίρνει τα σώβρακα ....
Τον πολεμάει με αθέμιτα μέσα, γιατοί νοιώθει ότι χάνει μοναδικότητα !

Θλιβερή κατάσταση, θλιβερή αντίδραση .
 

Επισκέπτης
Ο κμαν επισκιασε τελειως τους ταξιδιωτικους μονολογους του μιντ. Με πρωτοφανη χυδαιοτητα εβαλε την καμερα στο μουνι της σπονσορετας και στριμαρε λαιβ. Φυσικο ηταν να κλεψει την παρασταση, να γητευσει τη μαζα με ενα βαρβαρο θεαμα. Δε σεβαστηκε τιποτα - και αυτο του αρεσει.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Δεν ήταν χλίδας τουρίστας στη μαδαγασκάρη. Εργαζόμενος ήταν. Και δεν είχε γυναίκα μαζί του, οπότε βολευόταν με ντόπιες.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ

Γιατί είναι κατάντια?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι σνομπαρίσματα και πίπες.Οταν ηταν στο πανεπιστήμιο δούλευε τα καλοκαίρια στη Μύκονο σερβιτόρος και Μπάρμαν. Εκεί να δείς "σπουδές" τύπε. Τα είδε όλα και νωρίς. Χώρια οτι  νέο παληκάρι άρχισε νωρίς να γαμάει ξένες.
Και στην Αγγλία που έκανε μεταπτυχιακά πάλι δούλευε.
Το πόσους έχει βοηθήσει εδώ μέσα δινοντας πληροφορίες και συμβουλές λίγοι το ξέρουν.

Και ο Κμαν δουλεύει.
Δεν είναι από γονείς ... μαρκοπουλιώτες που το παίζουν μπέηδες με τα κτήματα του προπάππου τους.
Αυτό έπρεπε να το σεβαστεί ο mind. Δεν το έκανε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τι σνομπαρίσματα και πίπες.Οταν ηταν στο πανεπιστήμιο δούλευε τα καλοκαίρια στη Μύκονο σερβιτόρος και Μπάρμαν. Εκεί να δείς "σπουδές" τύπε. Τα είδε όλα και νωρίς. Χώρια οτι  νέο παληκάρι άρχισε νωρίς να γαμάει ξένες.


Και στην Αγγλία που έκανε μεταπτυχιακά πάλι δούλευε.

 

Συνημμένα

  • krima.jpg
    krima.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 46

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Και ο Κμαν δουλεύει.
Δεν είναι από γονείς ... μαρκοπουλιώτες που το παίζουν μπέηδες με τα κτήματα του προπάππου τους.
Αυτό έπρεπε να το σεβαστεί ο mind. Δεν το έκανε.

Τύπε ο κμαν έχει δηλώσει πως έχει περιουσία απο γονείς. Παρόλα αυτά προτίμησε να πάει Γερμανία, όπου με σκληρή δουλειά (γράφει συνεχώς για υπερωρίες) καταφέρνει να έχει ρευστότητα να τη ρίχνει στο μουνι.

Δεν έχει γράψει ποτέ για λαμογιές, κομπίνες, επιδόματα, φαγωμα από τα έτοιμα, λέει πως δουλεύει υπερωρίες στον ιδιωτικό τομέα για να έχει λεφτά να τα ρίχνει στο μουνι. Εμένα αυτό μου φαίνεται αξιέπαινο και εντός της θεματολογίας του σάιτ. Ο καθένας τα λεφτά που βγάζει με τον ιδρώτα του τα χαλάει όπου γουστάρει.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τύπε ο κμαν έχει δηλώσει πως έχει περιουσία απο γονείς. Παρόλα αυτά προτίμησε να πάει Γερμανία, όπου με σκληρή δουλειά (γράφει συνεχώς για υπερωρίες) καταφέρνει να έχει ρευστότητα να τη ρίχνει στο μουνι.

Δεν έχει γράψει ποτέ για λαμογιές, κομπίνες, επιδόματα, φαγωμα από τα έτοιμα, λέει πως δουλεύει υπερωρίες στον ιδιωτικό τομέα για να έχει λεφτά να τα ρίχνει στο μουνι. Εμένα αυτό μου φαίνεται αξιέπαινο και εντός της θεματολογίας του σάιτ. Ο καθένας τα λεφτά που βγάζει με τον ιδρώτα του τα χαλάει όπου γουστάρει.

Δεν διαφωνώ κάπου.
Χαλάει λεφτά που βγάζει ο ίδιος.
Και επιπλέον ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ.
 

Επισκέπτης
Πιο γλυκο ειναι να χαλας τα λεψτα που εκλεψες. Το ξενο ειναι πιο γλυκο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Οι εποχές με τα καλσόν πέρασαν από μόνες τους. Τελείωσαν με τον κομμουνισμό.
Οι κάτω των 50 δεν τις προλάβαμε.
Με το που έπεσαν τα τοίχη, άρχισαν εισαγωγές δυτικών προϊόντων στο πρώην μπλοκ.
Γνωστα αυτα ,αλλωστε εγω και ο mind ειμαστε απο τους λιγους εδω μεσα που λογω ηλικιας πηραμε μια τζουρα απο κομμουνισμο το 88 στη Βουδαπεστη. Τουριστας εδομαδων ο υποφαινομενος ως φιλοξενουμενος σε γκομενα ενω εκεινος δουλεψε τριμηνο εκει.

Εσυ που φαινεται οτι δεν εισαι κανενας ηλιθιος ... με τον κμαν γιατι κολλησες αφου ποτε σου δεν θα δωσεις τα ποσα που αναφερει για τα δηθεν σπονσοριλικια? Το καταλαβαινεις βεβαια οτι ειναι καθαρες πουτανες και αυτες.
Δεν θα δωσεις οχι γιατι δεν εχεις αλλα γιατι σε εχω κοψει οτι δεν εισαι θυμα ...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εσυ που φαινεται οτι δεν εισαι κανενας ηλιθιος ... με τον κμαν γιατι κολλησες αφου ποτε σου δεν θα δωσεις τα ποσα που αναφερει για τα δηθεν σπονσοριλικια? Το καταλαβαινεις βεβαια οτι ειναι καθαρες πουτανες και αυτες.
Δεν θα δωσεις οχι γιατι δεν εχεις αλλα γιατι σε εχω κοψει οτι δεν εισαι θυμα ...

Δείχνει ότι περνάει καλά και τις γκόμενες δεν τις θέλει για να τις κοιτάει.
Μη μου πεις ότι στην αθήνα  , δεν έχεις δει αστέρια που βγάζουν γκόμενες στα μπουζούκια και αλλού, τις τραπεζώνουν, τις κερνάνε , τις κουβαλάνε ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;;; Ο κμαν δεν είναι ... τέτοιος !

Δεν δείχνει κάποιο σεβασμό στις γκόμενες. Ενώ οι τρόμπες του ... αττικού χώρου , λένε ότι δεν την πέφτουν στις καριόλες που τους τα τρώνε έξω , γιατί είναι .... κυρίες !!!!!!!!!

Αυτό που κάνει ο κμαν , πιστεύω ότι είναι αδιανόητο στην ελλάδα. Με γκόμενες που κυκλοφορούν στην ελλάδα. Και ξένες ακόμη.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Δείχνει ότι περνάει καλά και τις γκόμενες δεν τις θέλει για να τις κοιτάει.
Μη μου πεις ότι στην αθήνα  , δεν έχεις δει αστέρια που βγάζουν γκόμενες στα μπουζούκια και αλλού, τις τραπεζώνουν, τις κερνάνε , τις κουβαλάνε ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;;; Ο κμαν δεν είναι ... τέτοιος !

Δεν δείχνει κάποιο σεβασμό στις γκόμενες. Ενώ οι τρόμπες του ... αττικού χώρου , λένε ότι δεν την πέφτουν στις καριόλες που τους τα τρώνε έξω , γιατί είναι .... κυρίες !!!!!!!!!

Αυτό που κάνει ο κμαν , πιστεύω ότι είναι αδιανόητο στην ελλάδα. Με γκόμενες που κυκλοφορούν στην ελλάδα. Και ξένες ακόμη.

Ρε τύπε ακόμα και να τις πλήρωνε για να τις κοιτάει εμάς δε μας πέφτει λόγος, δικά του λεφτά χαλάει. Τα βάζει φωτιά και τα καίει αν γουστάρει.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Αυτό που κάνει ο κμαν , πιστεύω ότι είναι αδιανόητο στην ελλάδα. Με γκόμενες που κυκλοφορούν στην ελλάδα. Και ξένες ακόμη.
Τι λε ρε τυπε, ακούς τι λές; Δεν μιλάμε κάτι σαν τον Σ.Ρουβά, αλλά για τον Κατμαν. Εδώ δεν του κάνει κούκου καλά, καλά
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Δεν ήταν χλίδας τουρίστας στη μαδαγασκάρη. Εργαζόμενος ήταν. Και δεν είχε γυναίκα μαζί του, οπότε βολευόταν με ντόπιες.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

Οι εποχές με τα καλσόν πέρασαν από μόνες τους. Τελείωσαν με τον κομμουνισμό.
Οι κάτω των 50 δεν τις προλάβαμε.
Με το που έπεσαν τα τοίχη, άρχισαν εισαγωγές δυτικών προϊόντων στο πρώην μπλοκ.

Αυτά τα ξέρει ο mind, δεν είναι κουτός. Δεν την έπεφτε λοιπόν για αυτό στον ΚΜΑΝ.


Την έπεφτε για το λόγο που σου είπα.
Σαν κακομαθημένο πλουσιόπαιδο σε παλιό χωριό που πούλαγε μούρη στα χωριατάκια επειδή φόραγε lacoste.
Και ξαφνικά πάει ο άλλος και φοράει iceberg, rl κτλ ....και του παίρνει τα σώβρακα ....
Τον πολεμάει με αθέμιτα μέσα, γιατοί νοιώθει ότι χάνει !

Θλιβερή κατάσταση, θλιβερή αντίδραση .

Τί είναι κατάντια ρε τύπε ?? Το να ταξιδεύεις σε μέρη εξωτικά και περίεργα και να δοκιμάζεις τοπικούς πουτσομεζέδες ?? Ασχετα αν σου αρέσουν μαύρες, κίτρινες η κόκινες. Οι περισσότεροι το κσραγουστάρουν αυτό.

Τώρα σοβαρά τον κόβεις εσύ τον Κman2 για ... καλοντυμένο ???? :grin: :grin:

Το λόγο για τον οποίο την έπεφτε ο Mind στον Kman2 τον υποθέτεις. Δεν τον ξέρεις.

Οπως και εγώ υποθέτω οτι του την έπεφτε γιατί απλά ο Κman2 είναι απο συτούς που γαμήσαν εκεί τη πιάτσα.

Οταν ο Mind οπως έγραψε πριν ο Τάσος έκανε τρίμηνο στη Βουδαπέστη το 1988  νέο παληκάρι, φαντάσου τι είδε τότε η πούτσα του. Και όλο αυτό το σχηνικό το καίνε οι διάφοροι Kman2. Να τους συμπαθεί κιόλας ??

Και ποιά είναι τα αθέμητα μέσα ?? Ντόμπρα και σταράτα του την έπεφτε.

Εντάξει είσαι σοβαρός παίκτης αλλά μην μας τρελάνεις κιόλας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom