Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είναι αυτός που 2-3 βδομάδες πριν τον ρώταγες πόσο χρόνο κρατάει τις σλάβες που φορτώνει από έξω.

Και δεν τον ξέχασες βέβαια απλά τρολάρεις. :grin: :grin: Τον λόγο για το τρολάρισμα βέβαια δεν καταλαβαίνω. Μπορείς να εξηγήσεις μήπως ???

Παίζει βέβαια μια πιθανότητα να είσαι κλώνος του άρχοντα των φουκαράδων. Αν και φαίνεσαι να σου κόβει, δεν έχεις την ρηχή κουτοπονηριά του αυτιστικού καλικάντζαρου που  ενώ τον μαδάνε, νομίζει ότι τις πιάνει κώτσους κιόλας.
Μιλάμε ότι δεν έχω δει ποιο ηλίθιο στο σάϊτ απ' αυτόν  :2funny:
  Έχεις χάσει επεισόδια  :2funny:ενω φορτωνα την μπαταρια τουβαυτοκινητου έγραψα για πλάκα ότι μετέτρεψα το αμάξι μου σε ηλεκτρικό  :2funny:γιατι δεν εχω λεφτα για βενζίνη και το φορτίζω καθε βράδυ  :2funny:έβαλα πολλές φωτο τότε και μια φωτο που εδειχνεωτην τάση στο φορτωτή 14.5v και 7.7 αμπέρ.
  Πόσο αγράμματος και πόσο ασχετοε πρέπει να ειναι κάποιος για να μην καταλαβει οτι ειναι πλάκα  :jerking: :2funny:
  Δηλαδή αυτός δεν είχε και δεν έχει ποτέ του αυτοκίνητο ή έστω παπάκι  :2funny:το άλλο γελοιο που είδα είναι που δίνει 140 ευρω για να  :knockinb:μια 30άρα με ύψος 1.60 και καισαρική τομή  :headbang: μιλάμε για τελείως φουκαράδες  :2funny:.
  Κανονικά θα πρεπε ο Αντισθένης να τον διώξει για το δε λέει και τίποτα όλο βλακείες γράφει  :jerking:.
  Ενας τετοιος φουκαράς φυσικό είναι θαυμάζει τον Βλάκμαν  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20191225-232749_Chrome.jpg
    Screenshot_20191225-232749_Chrome.jpg
    966,1 KB · Εμφανίσεις: 48
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σα να κλέβω εκκλησία...
 

Συνημμένα

  • saliaris.jpg
    saliaris.jpg
    8,2 KB · Εμφανίσεις: 17

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Γι'αυτό σε ψάρωνε ο mind. Οπότε αυτό που έκανε , ήταν σάπιο.
Συνειδητά. Ήρθε εδώ και το έπαιζε .... κουλτούρα και διανόηση.

Είναι σαν να κερδίζει ο Κασπάρωφ 8χρονους .

Ο εισαγωγευς έδινε χαντρες και καθρεφτάκια στους ιθαγενείς Ινδίανους του site....

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο εισαγωγευς έδινε χαντρες και καθρεφτάκια στους ιθαγενείς Ινδίανους του site....

Μη ξεχνάς ότι τον Λίλα τον πέρασε στη ψηφοφορία και πλησίαζε απειλητικά το μετανάστη...
 

Συνημμένα

  • metanastis-xezei.gif
    9,6 MB · Εμφανίσεις: 22

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
εγω μικρος γαμαγα Πεπονια.τα εβαζα στο φουρνο στους 50 βαθμους(τοτε δεν υπηρχαν φουρνοι μυκροκυμματων)να ζεσταθουνε λιγακι.τους εκανα μια τρυπα στο πλα'ι' και τα γαμαγα και εχυνα μεσα!!!!φοβερη αισθηση σαν πραγματικο μουνι!!!!μετα τα εκοβα στη μεση και τα εβαζα στο ψυγειο!!!ειχε πολυ γελιο οταν εβλεπα μετα να τρωνε πεπονι ο πατερας μου και η αδερφη μου!!!!του πατερα μου του το αποκαληψα φετος το φεβρουαριο και του ηρθε να κανει εμμετο.αλλα δεν μπορουσε να μου πει τιποτα για κατι που γινοταν πανω απο 15 χρονια πριν!!!!

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
επιντι κιριο χαστλερ μαλακα κι εγκο μαιντριντερ
γραπσο παλι οπος γραφο αρχι για να μαι καταλαβεναιται
εγω διαναζο βλακες κι αρεσι εμενα βριζο βλακεσ
πιο παλια εβριζα κλονος ιοσιφδασκαλου
τορα κραζο βλακα κμαν
βεβεα νουμερο 1 βλακα παντα χαρις

κι εσι κιριο χαστλερ οχι απλα βλακα
παρα πολι βλακα
εχι κι αλλο πεντι μαμα σαν κι εσενα;

Αιλπιζο με κανωνηκα ελλινικκα που γραφο τορα αισι βλακα χαστλερ καταλαβισ

Αντε με ολους τους αυτιστικους εδω μεσα που ειναι ντεντεκτιβ

και ΥΓ ειμαι ολυμπιακος

οχι τσουκαολυμπιακοσ γι αυτο η εροτισξ πιο πανο
παμε

βλακα 1 χαρις
βλακα 2 κμαν
βλακα 3 χαστλερ
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Παιδια περιμενω προτασεις.Τα μπουρδελακια συντομα θα τα κλεισουν και δεν θα αντεξω 7-10 μερες  :jerking:Αν μπορειτε να μου φερετε μια Προβατινα για να  :zfuck:.Αν δεν υπαρχει προβατινα βολευομαι και με κατσικακι ή στη χειροτερη περιπτωση ενα μικρο γα'ι'δουρακι.

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ σε΄χω...
 

Συνημμένα

  • dOezSXOM1h4.jpg
    dOezSXOM1h4.jpg
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 19

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είναι αυτός που 2-3 βδομάδες πριν τον ρώταγες πόσο χρόνο κρατάει τις σλάβες που φορτώνει από έξω.

Και δεν τον ξέχασες βέβαια απλά τρολάρεις. :grin: :grin: Τον λόγο για το τρολάρισμα βέβαια δεν καταλαβαίνω. Μπορείς να εξηγήσεις μήπως ???

Παίζει βέβαια μια πιθανότητα να είσαι κλώνος του άρχοντα των φουκαράδων. Αν και φαίνεσαι να σου κόβει, δεν έχεις την ρηχή κουτοπονηριά του αυτιστικού καλικάντζαρου που  ενώ τον μαδάνε, νομίζει ότι τις πιάνει κώτσους κιόλας.
Είδες Yanti πως με μισούν?  :2funny::2funny:Τους χτυπάω εκεί που πονάνε στην αγαμία και την άφραγκία  :2funny:
  Εκεί τα σκουπίδια Ελλάδα να σαπίσουν με τη βρωμιά,την αγαμία,την ακρίβεια και τους Πακιστανούς  και να μην εχουν ουτε παπάκι :2funny:
  Εγω δεν αντέχω να μη γαμησω 7-8 μέρες  :2funny:αυτοί γαμάνε μια φορά το μήνα με 140 ευρώ  :2funny:δίνουν αυτά τα λεφτά και για να έχουν γυναίκα συντροφιά έστω επί πληρωμή και για μια ώρα  :headbang: :2funny:Μιλάμε για τραγικούς  :2funny:
  Ο Βλάκμαν που θαυμάζουν τουλάχιστον 2 φορές το χρόνο πηγαίνει ένα ταξίδι αυτοί αν δώσουν 82-83 ευρώ παραβολα +20 για φωτογραφιες για διαβατήριο Μετά για 1 μήνα δεν θα μπορέσουν να πάνε να γαμησουν  :2funny:χώρια τα έξοδα για να πάνε κάπου που γ αυτούς είναι εξωπραγματικά  :headbang:
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Γι'αυτό σε ψάρωνε ο mind. Οπότε αυτό που έκανε , ήταν σάπιο.
Συνειδητά. Ήρθε εδώ και το έπαιζε .... κουλτούρα και διανόηση.

Είναι σαν να κερδίζει ο Κασπάρωφ 8χρονους .

Μια και ρωτάς
Εχεις δίκιο !! :hi:

Στην αρχή με ψιλοψάρωνε. Μετά περισσότερο απο περιέργεια του ζήτησα τη γνώμη του σε pm για ένα ταξίδι που ήθελα να κάνω. Και μου απάντησε νέτα σκέτα και κυρίως μου άνοιξε τα μάτια.

Επίσης για ένα επαγγελματικό θέμα που είχα τον ρώτησα σε pm κάτι. Και κατάλαβα οτι αν δεν μου εδινε μια πληροφορία που μου έδωσε θα τη πάταγα λαρτζ.

Σε pms αυτά οχι ανοιχτά για επίδειξη.

Θυμάμαι κιόλας που μου έγραψε οταν τον ευχαρίστησα οτι είχε πάνω από 20 τέτοιες φάσεις και πάνω απο 1000 pms.

Αν κάποιος άλλος από το νήμα εχει ανταλάξει τέτοια pms μαζί του ας το επιβεβαιώσει.

Γενικά κατάλαβα οτι είναι τύπος και σαλονίσιος και λιμανάσιος. Και αυτούς εγώ τους πάω.

Πάντως σίγουρα για να το πούμε λαικά μουνόπανο που το παίζει δεν είναι. Οτι φαίνεται είναι. Και αυτό αντε βρες το σήμερα.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ο εισαγωγευς έδινε χαντρες και καθρεφτάκια στους ιθαγενείς Ινδίανους του site....

Ναι ναί τυπάκο. Το βρήκες !! Μπράβο :grin:

Εσένα σου έκανα δυο ερωτήσεις. Ξαναγράφω

Πρώτη. Είσαι Ολυμπιακός ??

Δεύτερη. Στους μπινέδες οπως έγραψες που "στεναχωρούν" τον άρχιντα των φουκσράδων σου είμαι και εγώ ???
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Είδες Yanti πως με μισούν?  :2funny::2funny:Τους χτυπάω εκεί που πονάνε στην αγαμία και την άφραγκία  :2funny:
   Εκεί τα σκουπίδια Ελλάδα να σαπίσουν με τη βρωμιά,την αγαμία,την ακρίβεια και τους Πακιστανούς  και να μην εχουν ουτε παπάκι :2funny:
  Εγω δεν αντέχω να μη γαμησω 7-8 μέρες  :2funny:αυτοί γαμάνε μια φορά το μήνα με 140 ευρώ  :2funny:δίνουν αυτά τα λεφτά και για να έχουν γυναίκα συντροφιά έστω επί πληρωμή και για μια ώρα  :headbang: :2funny:Μιλάμε για τραγικούς  :2funny:
  Ο Βλάκμαν που θαυμάζουν τουλάχιστον 2 φορές το χρόνο πηγαίνει ένα ταξίδι αυτοί αν δώσουν 82-83 ευρώ παραβολα +20 για φωτογραφιες για διαβατήριο Μετά για 1 μήνα δεν θα μπορέσουν να πάνε να γαμησουν  :2funny:χώρια τα έξοδα για να πάνε κάπου που γ αυτούς είναι εξωπραγματικά  :headbang:
Πονάει η αφραγκία τύπε !!

Και καταλήγει σχεδόν πάντα σε γυναικουλίστικες ανανδρες μουνοπανιές.

Αλλά εδώ ζούμε. Τι να κάνουμε ??
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.646
Κριτικές
57
Like
6.884
Πόντοι
6.030
Ο mindreader ηταν απο τα πιο ποιοτικα προφιλ του site. Πρεπει να ξαναγυρισει. Λαθη κανουμε ολοι μας.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γενικά κατάλαβα οτι είναι τύπος και σαλονίσιος και λιμανάσιος. Και αυτούς εγώ τους πάω.

Πάντως σίγουρα για να το πούμε λαικά μουνόπανο που το παίζει δεν είναι. Οτι φαίνεται είναι. Και αυτό αντε βρες το σήμερα.

Κοίτα ... εδώ μέσα έχει πολλούς οπισθογεμείς. Οπισθογεμής ο mind σίγουρα δεν ήταν.
Άλλα σιχάματα που έχουμε εδώ, είναι αγάμητα κομματόσκυλα που κάνουν αφισσοκόλληση.
Λογικό .... σκυλιά που γλείφουν για να βολευτούν από το κόμμα τους (καταστρέφοντας πάντα τη χώρα).
Ούτε κομματόσκυλο ήταν σίγουρα.


Απλά τα γκομενιλίκια σε αφρική, ταϋλάνδη και φιλιππίνες, τα βρίσκω αηδιαστικά.

Το να πουλάς κουλτούρα και διανόηση εδώ , όταν πολλοί έχουν πάρει απολυτήριο λυκείου με βύσμα ...
το βρίσκω επίσης εξυπνακίστικο . Οπότε λίγο ματαιόδοξο.

Και κάποια στιγμή έδειξε ενοχλημένος ή σαν να έχασε κάποια πρωτιά από τον Κμαν και άρχισε άδικες επιθέσεις και κουραστικές. Και μη ταιριαστές για την ηλικία μας, τουλάχιστον όσων περάσαμε τα .... 40.

Επειδή σε άλλο ποστ πτιν λίγα λεπτά λέγαμε για ιδιωτικά σχολεία .... της δικής μας εποχής τουλάχιστον ....
Σε κάποια τέτοια .... προφανώς όχι τα πρώτης γραμμής .... κανακάρηδες υπαλλήλων σνόμπαραν συμμαθητές ...
και καλά ότι δεν ήταν αρκετά λεφτάδες για να είναι συμμαθητές τους !
Τέτοια τσογλάνια μου θύμησε ο mind. Ανώριμη συμπεριφορά τελείως.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Πονάει η αφραγκία τύπε !!

Και καταλήγει σχεδόν πάντα σε γυναικουλίστικες ανανδρες μουνοπανιές.

Αλλά εδώ ζούμε. Τι να κάνουμε ??

με ποιον μιαζι με πιον μιαζει?
κσανθος αγκελος ο πορνομεταναστις
ο γαμιας τον απανταχου κατσικιων  :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2013/12/bagis-tourkia.jpg[/img[/URL]]
ομοιοτης ε???
ειδικα το χαζο βλεμα τισ αγελαδας  :2funny:

[img]http://cs405327.vk.me/v405327485/76f4/Jpc_xz3fOgc.jpg

ξανθε αγγελε...εχετε ακομα και τιν ιδια καραφλα
τουρκοσπερμα μαλλον ισε  :2funny:

Τότε γιατί του τα έχωνες? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom