Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
:2funny: :2funny: :2funny:

τυπε εχεις γαμησει ποτε γκομενα να της δωσεις το μουνι στο χερι ετσι απλα και λαικα που το λενε?

συνεχιστε το ανωτερο παιγνιο ελευθερα παντως ...
για αυτο γελανε μαζι σας  :2funny:
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Τυπε κοροιδευεις, αλλα απο βιολογικη αποψη ο αρχοντας και παλι υπερτερει
Εχεις βρεθει σε κοπαδι προβατων σε φαση αναπαραγωγης;
Θα προτιμουσες ενα κριαρι που πηδαει 30 λεπτα την καθε προβατινα η καποιο που κραταει 5 λεπτα και παει στην επομενη;

Ποιο απο τα δυο θα κρατουσες για να ολοκληρωθει η αναπαραγωγη των θηλυκων με τον πιο ικανοποιητικο τροπο;

Αν ηταν να σφαξεις το ενα απο τα δυο ποιο θα εσφαζες;

Παλι δεν καταλαβατε το παιγνιο και ο αρχων σας την βγηκε απο πισω....
Τύπε δεν χρειάζεται το ΑΝ. :2funny:

Ο αρχοντας των φουκαράδων βρώμαγε κριαρίλας για αυτό δεν του έκατσε η λευκορωσίδα  χοντροκολου
Χρυσοπληρωμένη "γίδα". :2funny: :2funny:

 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
ΘΙΑΣΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΤΕΛΙΚΑ..
ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΠΟΛΥΓΟΥΝΤ..
Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ..
ΣΤΡΑΤΙΑ ΟΙ ΑΓΑΜΗΤΟΥ Κ ΑΠΑΡΤΟΥ ΓΩΝΙΑ..
ΥΓ ΤΟ ΞΕΣΑΛΩΜΑ ΤΩΝ ΚΛΩΝΩΝ
ΥΓ1 ΜΑΛΑΚΑ ΑΝΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ..
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Παρακαλω αυτους που τρολλαρουνε το νημα του Αρχηγου, να πανε στο διπλα για βιζιτουδες με μακρυα δαχτυλα.

Συντομη σφηνα

Ο Αρχηγος μπορει να φορεσει γκαρνταρομπα μονο απο oiko PUCCI.

Καλω τον Τασος3 και τον Χαρρι.πορνο.γκει.ουκα να μην κανουν κριτικη οπως οι γοννοι και οι ψωλαδες στον Αρχηγο. Αλλα να ξυπνησουν πριν ειναι αργα και να ενταχθουν στο κινημα του σπονσορινκ, μηπως και καταφερουν να βρουν κατι αξιολογο στα μουνολιβαδα αλλα να εχει και Διαρκεια, με τα χρονια!
Τους θυμιζω το ρηττο...παταγια ις ατ δι εντ οφ δε στητ...ΚΜΑΝ is at the end of the street. Δηλ στο τελος κερδιζει ο βαλκανιοπουτσιστης!
Ας σκεφτουμε που κατεληξε ο Ρουσβ και που ειναι τωρα ο Αρχηγος! Στη πρωτη γαμμει του πυρος! (Τα θελε και Ρουσβ, οταν εδιωχνε τον αρχηγο και καλα επειδη προσφερε ενα δωρακι!)
υγ.
Χαρρι σωστη η παρατηρηση σου για την ζουκοβα. Τζαμπα παει το παλλικαρι. Βαζω και αυτο να γελασεις, για ενα κυπριο σπονσορα (τουλαχιστον ειναι η Μπελλα https://www.instagram.com/bella_ioanna/?hl=el ) που λεει για τους ελληνες οτι πινουν καφε με τις ωρες! Που να ηξερε οτι τον πληρωνουν με κερματα!!! αχαχα ΧΑΡΡΙ, ΓΙΝΕ ΣΠΟΝΣΟΡΑς ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ! Ασε τα λακοστ με τα 150 και κοιτα να σπονσοραρεις καμια φοιτητρια! Εγω θα ελεγα να πηγαινες και καμια εξορμηση με τον Αρχηγο, ειπε οτι θα παει και πολωνια! Δεν ακους, που δεν ακους το Δασκαλο, ακου τουλαχιστον τον βαλκανιο!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τύπε δεν χρειάζεται το ΑΝ. :2funny:

Ο αρχοντας των φουκαράδων βρώμαγε κριαρίλας για αυτό δεν του έκατσε η λευκορωσίδα  χοντροκολου
Χρυσοπληρωμένη "γίδα". :2funny: :2funny:

Ρε συ Mindreader τι σε έχει πιάσει με το κμαν? Τι σου έκανε και του επιτίθεσαι αναίτια? Κρίμα επειδή φαίνεσαι σοβαρός άνθρωπος εν γένει και εκτίθεσαι.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Βασικά ο σπόνσορας θεωρεί οτι δικαιούται κάτι καλύτερο από αυτό που η κοινωνία του προσφέρει και η σπονσορέτ το ίδιο.
Οπότε συναντιούνται.Είναι αμοιβαία επωφελής συμφωνία δεν είναι οτι εγώ χάνω και κερδίζει αυτή ή το αντίστροφο.
Τώρα με το ίντερνετ τα μουνάκια ξέρουν τα πάντα όλα,δεν υπάρχουν μυστικά.Εντυπωσιακό.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Σου λένε εντάξει μπάρμπα ήσουν καλός και φτιάχτηκες,θέλω τα λεφτά γιατί είμαι γυναίκα αλλά θα σου πάρω ένα μπούκι
στο διακριτικό γιατί είμαι γυναίκα. Τα μισά λεφτά που μου έδωσες θα τα δώσω στον κούκλο γκόμενο να ντυθεί, κοινωνική
δικαιοσύνη κι έτσι. Δεν μπορείς να κάνεις excess. Πάντα παίζει ο κοινωνικός παράγοντας.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε συ Mindreader τι σε έχει πιάσει με το κμαν? Τι σου έκανε και του επιτίθεσαι αναίτια? Κρίμα επειδή φαίνεσαι σοβαρός άνθρωπος εν γένει και εκτίθεσαι.

Δεν είναι ο mind,μια εισαγωγή του ειναι :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Δεν είναι ο mind,μια εισαγωγή του ειναι :grin:

:grin: :grin:

Οι υπόλοιποι που την πέφτουν στον κμαν το κάνουν προφανώς από ζήλεια, ο Mindreader όμως δεν καταλαβαίνω το γιατί.

Ούτε ο whois το κάνει από ζήλεια, αυτός έχει κάποιο ψυχολογικό και τους βρίζει όλους...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Οι υπόλοιποι που την πέφτουν στον κμαν το κάνουν προφανώς από ζήλεια, όμως δεν καταλαβαίνω το γιατί
Ναι όντως, γιατί είναι ψηλός και όμορφος σαν τον μπραντ πιτ, και με στυση αλα τζον χολμς.
Ασε μας ρε τυπε, ψυχολόγος έπρεπε να γίνεις εσύ.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ρε συ Mindreader τι σε έχει πιάσει με το κμαν? Τι σου έκανε και του επιτίθεσαι αναίτια? Κρίμα επειδή φαίνεσαι σοβαρός άνθρωπος εν γένει και εκτίθεσαι.

Δεν είμαι ο μαιντ τύπε. Απλά τον υποστηρίζω γιατί τον γούσταρα σα τύπο και σαν προσφορά στο σαι.

Αν θες να μιλήσεις μαζί του βρες μέιλ απο κανα φιλαράκι του. Το pm του το δοκίμασα αλλά  δεν δουλεύει γιατί μπλόκαρε τον λογαριασμό του.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τουλάχιστον ο κμαν βρίσκει κάπου να χέσει και δεν τα αμολαει δεξιά και αριστερά στα πεζοδρόμια... :S
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Δεν είναι ο mind,μια εισαγωγή του ειναι :grin:

Νααααι τυπάρα. !!! :grin: ;
Το βρήκες !! :2funny: :2funny:

Κερδίζεις free fuck ανευ κληρώσεως !! :2funny:

Πρέπει να παραδεχθώ ομως ότι είσαι μετρ στο τρολάρισμα. Σύντομο αλλά στοχευμένο και τεχνικό. Σαν τις ντρίπλες του Δεληκάρη ένα πράμα.

Σε όσους όμως τσιμπάνε στο τρολάρισμα. :2funny: Οχι σε τα μας. Πανεπιστήμια δεν βγάλαμε αλλά το πεζοδρόμιο το κατέχουμε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Παρακαλω αυτους που τρολλαρουνε το νημα του Αρχηγου, να πανε στο διπλα για βιζιτουδες με μακρυα δαχτυλα.

Συντομη σφηνα

Ο Αρχηγος μπορει να φορεσει γκαρνταρομπα μονο απο oiko PUCCI.

Καλω τον Τασος3 και τον Χαρρι.πορνο.γκει.ουκα να μην κανουν κριτικη οπως οι γοννοι και οι ψωλαδες στον Αρχηγο. Αλλα να ξυπνησουν πριν ειναι αργα και να ενταχθουν στο κινημα του σπονσορινκ, μηπως και καταφερουν να βρουν κατι αξιολογο στα μουνολιβαδα αλλα να εχει και Διαρκεια, με τα χρονια!
Τους θυμιζω το ρηττο...παταγια ις ατ δι εντ οφ δε στητ...ΚΜΑΝ is at the end of the street. Δηλ στο τελος κερδιζει ο βαλκανιοπουτσιστης!
Ας σκεφτουμε που κατεληξε ο Ρουσβ και που ειναι τωρα ο Αρχηγος! Στη πρωτη γαμμει του πυρος! (Τα θελε και Ρουσβ, οταν εδιωχνε τον αρχηγο και καλα επειδη προσφερε ενα δωρακι!)
υγ.
Χαρρι σωστη η παρατηρηση σου για την ζουκοβα. Τζαμπα παει το παλλικαρι. Βαζω και αυτο να γελασεις, για ενα κυπριο σπονσορα (τουλαχιστον ειναι η Μπελλα https://www.instagram.com/bella_ioanna/?hl=el ) που λεει για τους ελληνες οτι πινουν καφε με τις ωρες! Που να ηξερε οτι τον πληρωνουν με κερματα!!! αχαχα ΧΑΡΡΙ, ΓΙΝΕ ΣΠΟΝΣΟΡΑς ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ! Ασε τα λακοστ με τα 150 και κοιτα να σπονσοραρεις καμια φοιτητρια! Εγω θα ελεγα να πηγαινες και καμια εξορμηση με τον Αρχηγο, ειπε οτι θα παει και πολωνια! Δεν ακους, που δεν ακους το Δασκαλο, ακου τουλαχιστον τον βαλκανιο!
koble καλημερα!θα πηγαινα για μαθημα κουνγ  φου τωρα αλλα δεν ειχε μπαταρια
το κινητο και κλιστηκα στο σπιτι,αργοτερα θα παω για κουνγ φου σε κατι κινεζακια χαχαχαχα
ο αρχοντας πρεπει να με ακουσει κατι ξερω για να του λεω για ντυσιμο.
διαφωρετικα σε κοιταζουν σε ενα χωρο και αν κρατας και τσαντες με ψωνια απο γνωστα μαχαζια
να δεις ποσο φιλικες γινονται και αλλαζουν διαθεση.σπαμε πλακα με αυτο στο καφε
με φιλους και θειο ολες βλεπουν μου χαμογελανε και με χαιρετανε.
στον δρομο εντελος αδιαφορος τους ειμαι κανωντας βολτες πανω κατω σου λενε αλλο ενας τρελος




 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κομπλε ακουσα ξανα προσεκτικα το ηχιτηκο βιντεο του αρχηγου.
τελικα λαυος καναμε δεν βογαει σαν γοριλας ο αρχηγος.
απλα αφηνιασε σαν ταυρος στην αρενα!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Χαρρι να πας για κουνγκ φου, ασε το κινητο! Χμ, εγω θα ελεγα να δοκιμασεις κουνγκ φου σε κανα Βλαδιβοστοκ περα απο την πλακα! Μα να μας γαμανε τις ρωσσιδες οι Κορεατες! Εκει πρεπει να δωσουν μαχη οι Βαλκανιοπουτσιστες! Μυστες ξερει κανεις τι παιζει εκει?
κομπλε ακουσα ξανα προσεκτικα το ηχιτηκο βιντεο του αρχηγου. τελικα λαυος καναμε δεν βογαει σαν γοριλας ο αρχηγος. απλα αφηνιασε σαν ταυρος στην αρενα!
Χαρρι ηταν το ρομαντικο μουγρκισμα του αρχηγου! (Δηλ προσπαθουσε να ερθει σε Διεγερση) Εγω ακομα θυμαμαι το ηχητικο παλιοτερα απο κιεβο, οπου ο ΠαριςΠαπις το αποκαλεσε Τραγου. Εγω το ειπα οτι ειναι Σιβηρικης Τιγρης. (Δηλ ειχε ηδη ερθει σε Διεγερση) Το κακο ειναι οτι το επεσε το βιντεο την ιδια ωρα.
υγ.
ΝτινΚορσο, που τον ανακαλυψες τον τραγουδιστη? Αστερι!
ΔισκολιΕγγραφει, δεν ειναι ο ΜαιντΡιντερ,ΜΜ, αυτος που λες!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πανεπιστήμια δεν βγάλαμε αλλά το πεζοδρόμιο το κατέχουμε.

Γι'αυτό σε ψάρωνε ο mind. Οπότε αυτό που έκανε , ήταν σάπιο.
Συνειδητά. Ήρθε εδώ και το έπαιζε .... κουλτούρα και διανόηση.

Είναι σαν να κερδίζει ο Κασπάρωφ 8χρονους .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom