Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τύπε... έχεις δει τι παντρεύονται μεγιστάνες ;;;;;
Εκεί μιλάμε για ΤΑ ΝΑΥΑΓΙΑ .....

Οι φραγκάτοι πάνε συνήθως για γκόμενες με λεφτά.Είναι λογικό.
Επίσης οι μεγιστάνες οι πλούσιοι κατλ δεν έχουν την ανετιά όπως εμείς που αλωνίζουμε τα γράφουμε όλα στα αρχίδια μας.Ο γόνος επειδή είναι επώνυμος αν κάνει μαλακία του τραβάει το γκομενάκι μια μήνυση για αποζημίωση για ηθική βλάβη κτλ και τον στέλνει στο καναβάτσο.Οπότε πρέπει να είναι πολύ πιο PC και προσεκτικοί δεν μπορούν να είναι με τις πούτσες έξω.
Εκτός αν είναι ο γιος του Σαουδάραβα Βασιλέως ή ο πλαιυμπόυ γιος του Καντάφι που κάνει ό,τι γουστάρει αλλά πόσοι είναι αυτοί?
Συνήθως με τις πούτσες έξω σταρχιδιστές είναι άτομα σαν εμένα.Γιατί απλά είμαστε πιο σκληραγωγημένοι,τολμηροί και ελέγχουμε την κατάσταση.Και οι γκόμενες δεν μπορούν να κερδίσουν πολλά άμα γίνει στραβή.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Αντί να σκάσει τα 200 σε μια απλή πουτάνα να του κάνει τα πάντα όλα,τα δίνει σε εμένα.
που μπορει και να μη του κατσω,τυπε νομιζει αυτο τις τρελλαινει,οτι τις χρυσοπληρωνεις  και μπορει και να μην τις γαμησεις,μενει ετσι μια υποσχεση ,για την επομενη φορά,αυτη η ιντριγκα τις τρελλιαινει και το λένε και στις φιλες τους,αυτο όντως δε το πιάνει ο απλός πουτανιαρης που απαξ και πληρωσει θελει σωνει και καλα να γαμησει,ετσι μενει στα λιγα,στα σιγουρα,δεν παιρνει ρισκα,με λιγα λογια ειναι ψωλάς
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
που μπορει και να μη του κατσω,τυπε νομιζει αυτο τις τρελλαινει,οτι τις χρυσοπληρωνεις  και μπορει και να μην τις γαμησεις,μενει ετσι μια υποσχεση ,για την επομενη φορά,αυτη η ιντριγκα τις τρελλιαινει και το λένε και στις φιλες τους,αυτο όντως δε το πιάνει ο απλός πουτανιαρης που απαξ και πληρωσει θελει σωνει και καλα να γαμησει,ετσι μενει στα λιγα,στα σιγουρα,δεν παιρνει ρισκα,με λιγα λογια ειναι ψωλάς

Οχι,το σπόνσορινγκ είναι πολύ περίπλοκο.Θέλει χίλιες σελίδες να περιγράψω τη δυναμική σπόνσορος και σπονσορέτ.
Βασικά ο σπόνσορας θεωρεί οτι δικαιούται κάτι καλύτερο από αυτό που η κοινωνία του προσφέρει και η σπονσορέτ το ίδιο.Οπότε συναντιούνται.Είναι αμοιβαία επωφελής συμφωνία δεν είναι οτι εγώ χάνω και κερδίζει αυτή ή το αντίστροφο.
Είναι επωφελής και για τα δύο μέρη εκτός αν μιλάμε για λαμόγια εξαρχής.
Γενικά οι συζητήσεις με τις γκόμενες είναι πολύ άνετες αφού συμφωνούμε στα βασικά σημεία.Και αυτές ακριβώς τα ίδια πιστεύουν για τη γενική κατάσταση.Εχω εντυπωσιαστεί με τη σύμπτωση απόψεων.Αμα ακούς σπονσορέτ να μιλάει είναι σα να έχεις μαγνητοφωνήσει τον εαυτό σου.Λένε ακριβώς τα ίδια ακριβώς το ίδιο πράγμα από την άλλη πλευρά του λόφου.
Τώρα με το ίντερνετ τα μουνάκια ξέρουν τα πάντα όλα,δεν υπάρχουν μυστικά.Εντυπωσιακό.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γι'αυτό με ελληνίδες ... δεν .... καριόλες και λαμόγια εξαρχής.

Ελλάδα είναι και άλλες δυναμικές ευθύς εξαρχής.Τα βάζουν σε καλούπια.
Σου λένε εντάξει μπάρμπα ήσουν καλός και φτιάχτηκες,θέλω τα λεφτά γιατί είμαι γυναίκα αλλά θα σου πάρω ένα μπούκι στο διακριτικό γιατί είμαι γυναίκα.Τα μισά λεφτά που μου έδωσες θα τα δώσω στον κούκλο γκόμενο να ντυθεί,κοινωνική δικαιοσύνη κι έτσι.
Δεν μπορείς να κάνεις excess.Πάντα παίζει ο κοινωνικός παράγοντας,το πήδημα του ελέους.Οι Ελληνίδες είναι πιο ανθρωπίστριες φάση.Πιο ανδροπρεπείς από τις Σλάβες και πιο αναίσθητες,λογικές αλλά όχι τόσο γουρουνοειδείς και  καταπιεστικές,κυριαρχικές,ψυχρές όσο οι Δυτικές.
Οι Σλάβες μου το έχουν πει ανοιχτά οτι οι Ελληνίδες είναι πολύ πιο σκληρές,εκεί που μια Τσέχα βάζει τα κλάμματα η Ελληνίδα αρχίζει να ουρλιάζει και να δίνει διαταγές,τις θεωρούν χοντρόπετσες και σταθερές,ελάχιστα συναισθηματικές.
Αντίθετα τους Ελληνες τους θεωρούν καλά παιδάκια,καυλιάρηδες και θερμόαιμους γενικώς με ταπεραμέντο που εκτιμούν τα προσόντα των Σλάβων γυναικών και θέλουν να τις γαμήσουνε.
Απλά στο πιο παιδικό,χαζό,αυτό το λένε κυρίως οι Ρωσίδες οτι οι Ελληνες στερούνται βάθους.
Δηλαδή καυλώνουν μεν και καλά παιδιά αλλά κάπως χαζούληδες μαμάκηδες.Το ίδιο πιστεύουν και οι Πολωνέζες.
Επίσης οτι πολλοί Ελληνες είναι ψιλοπούστρες και ανησυχούν οι γκόμενες μην τους τσακώσουν να ρουφάνε ψωλές ή με κανά νταλικιέρη.Αυτά είναι τα αρνητικά σα φήμες στο σλαβικό κόσμο.
Με Σλάβους δεν παίζει τέτοιο πρόβλημα αλλά σαν Ελληνας πρέπει να αποδείξεις κάπως οτι δε γουστάρεις άντρες.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146


Οπως καταλαβαινεις, το εκανε γιατι γαμουσε αλλες γυναικες.

Το εδω τυπακι δεν εχει τετοιο θεμα, δεν γαμαει και δεν ενδιαφερει καμια γυναικα το τι κανει, τη δουλεια τους κανουν, βουτανε χωρις κοπο (γαμησι) τα ψιλα τους και αντε γεια.

Αρρωστημενες, μιζερες, κωμικοτραγικες, ντεκαυλε καταστασεις.

Γυναικες γ κατηγοριας, αγαμιες, χωρις θεαμα και περιεχομενο η ολη κατασταση.

Για να βρισκομαστε να τα λεμε και να γελαμε με τα οσα γραφονται ειναι μονο το θεμα. Εαν το παρεις στα σοβαρα, απλα θα απαξιωσεις και δεν θα ξαναμπεις και θα χαθει ο χαβαλες και το γελιο.

Ως προς αυτο το κομματι, οφειλουμε ολοι μας ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στο τυπακι που μας το εχει προσφερει απλοχερα. Τετοιο γελιο δεν εχουμε κανει ουτε με τη καλυτερη κωμωδια στο σινεμα. Εχουμε κλαψει απο τα γελια, δεν εχει ξανασυμβει αυτο.

Ειδικα οι ατακες και τα μπινελικια που πεφτουν, δεν υπαρχει πουθενα αλλου η φαση.

Δεν ξερω, μηπως πρεπει να γινει με συνδρομη η προσβαση στο νημα, να βγαλει και κανα ψιλο ο τυπακος να παρει τα οσα χρειαζεται. Τοσο γελιο μας εχει προσφερει με αυτα που γραφει και ανεβαζει ο ανθρωπος, ντροπη. Ας δωσουμε και εμεις κατι.

Προτεινω να γινει με συνδρομη η προσβαση στο νημα, ενα 100ρικο ανα ετος, αξιζει. Αφθονο γελιο μεχρι δακρυων, δεν το βρισκεις ευκολα στην εποχη μας.

Τα κοριτσια κανουν ηδη σκετσακια (οποτε εχουμε ορεξη μπαινουμε και διαβαζουμε απο το ταμπλετ ολοι μαζι) και εχουμε λιωσει απο τα γελια, η μια παριστανει τη σπονσορετα και η αλλη τον τυπο να βογγαει, κατω στο πατωμα ειμασταν απο τα γελια, λιωσαμε. :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν υπαρχει το νημα παιδια, οπως και να το εξετασει κανεις, ειναι μια κατηγορια απο μονο του, αρκει να μη παρεις στα σοβαρα τα οσα διαβαζεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχει σημασία και ο βαθμός καυλίασης.
Ας πούμε πόσα είσαι διατεθειμένος να χώσεις σε εννιάρι,πόσα σε οχτάρι πόσα εφτάρι κτλ.Οι γκόμενες το πιάνουν αυτό.
Γενικά εγώ τα βλέπω σωστά όπως είναι οπότε για τις γκόμενες που είναι παλαβές εγώ είμαι η λογική επιλογή.
Ενας άκαυλος,πουστέ,συμβατικός,υπολογιστής,απατεώνας κτλ φυσικά θα έχει άλλη οπτική γωνία.
Η οπτική γωνία που έχουν οι γκόμενες είναι αυτή που περιγράφω,τα βλέπουμε από το ίδιο μετερίζι.
Για να βάλω ένα απλό δίλημμα.Καλύτερα τρία μπούκια και ένα γλυφοκώλι από εφτάρι σε δυο μέρες ή ένα μπούκι από οχτάρι σε μια μέρα?
Αυτό είναι ο τρόπος που τα βλέπουν οι γκόμενες.Και εγώ δηλαδή.
Εγώ βλέπω τις γκόμενες όπως είναι σα γκόμενες.Είναι πολύ απλά τα πράγματα αν ξεφύγετε από την πραμάτεια και τα βάρη και τα δείτε καθαρά όπερ έδει δείξαι φάση.
Μου αρέσουν οι μουνάρες και στις μουνάρες αρέσω γιατί καταλαβαίνουν οτι εκτιμώ τις μουνάρες,είναι αμοιβαία αισθήματα.Οι γκόμενες το πιάνουν αυτό.Ποιες σου αρέσουν αν τους αρέσεις αν κάνεις συμβιβασμούς  ρίχνεις τα στάνταρντς σου κτλ.
Στην τελική αν έχουν αμφιβολία σου πιάνουν απλώς τον πούτσο να δουν αν είσαι καυλωμένος.Η περιμένουν να δουν πόσο χύσι ρίχνεις αν έχεις γαμήσει και άλλες πιο πριν.Εχουν εύκολο έργο.
Αν είσαι άντρας είναι πολύ πιο δύσκολο να εκτιμήσεις το στάτους της γκόμενας,πόσοι τη γαμάνε και τι έχει υπόψιν της για το μέλλον.Είναι πιο πολύ πρόκληση.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Οπως καταλαβαινεις, το εκανε γιατι γαμουσε αλλες γυναικες.

Το εδω τυπακι δεν εχει τετοιο θεμα, δεν γαμαει και δεν ενδιαφερει καμια γυναικα το τι κανει, τη δουλεια τους κανουν, βουτανε χωρις κοπο (γαμησι) τα ψιλα τους και αντε γεια.

Αρρωστημενες, μιζερες, κωμικοτραγικες, ντεκαυλε καταστασεις.

Γυναικες γ κατηγοριας, αγαμιες, χωρις θεαμα και περιεχομενο η ολη κατασταση.

Για να βρισκομαστε να τα λεμε και να γελαμε με τα οσα γραφονται ειναι μονο το θεμα. Εαν το παρεις στα σοβαρα, απλα θα απαξιωσεις και δεν θα ξαναμπεις και θα χαθει ο χαβαλες και το γελιο.

Ως προς αυτο το κομματι, οφειλουμε ολοι μας ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στο τυπακι που μας το εχει προσφερει απλοχερα. Τετοιο γελιο δεν εχουμε κανει ουτε με τη καλυτερη κωμωδια στο σινεμα. Εχουμε κλαψει απο τα γελια, δεν εχει ξανασυμβει αυτο.

Ειδικα οι ατακες και τα μπινελικια που πεφτουν, δεν υπαρχει πουθενα αλλου η φαση.

Δεν ξερω, μηπως πρεπει να γινει με συνδρομη η προσβαση στο νημα, να βγαλει και κανα ψιλο ο τυπακος να παρει τα οσα χρειαζεται. Τοσο γελιο μας εχει προσφερει με αυτα που γραφει και ανεβαζει ο ανθρωπος, ντροπη. Ας δωσουμε και εμεις κατι.

Προτεινω να γινει με συνδρομη η προσβαση στο νημα, ενα 100ρικο ανα ετος, αξιζει. Αφθονο γελιο μεχρι δακρυων, δεν το βρισκεις ευκολα στην εποχη μας.

Τα κοριτσια κανουν ηδη σκετσακια (οποτε εχουμε ορεξη μπαινουμε και διαβαζουμε απο το ταμπλετ ολοι μαζι) και εχουμε λιωσει απο τα γελια, η μια παριστανει τη σπονσορετα και η αλλη τον τυπο να βογγαει, κατω στο πατωμα ειμασταν απο τα γελια, λιωσαμε. :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν υπαρχει το νημα παιδια, οπως και να το εξετασει κανεις, ειναι μια κατηγορια απο μονο του, αρκει να μη παρεις στα σοβαρα τα οσα διαβαζεις.

Η τέλεια κωμωδία τύπε. :2funny:  :2funny:

Ποιός Βέγγος ?? Ποιός Χστζηχρήστος?? Ποιός Αυλωνίτης ??? :2funny:

ΚΜΑΝ2  κύριοι !! Το υβρίδιο του Σουλειμάν του Μεγαλοπρεπή και του Μιγκ Τζάγκερ. :2funny:

Κλαίω !! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ δίνω συμβουλές στα άτομα πώς θα γαμήσουνε.
Εντάξει υπάρχει και η αντίδραση.Κάθε γκόμενα που γαμάς τη στερείς από έναν άλλο ή περισσότερους που θέλει να σε σκίσει.Πρέπει να ασχοληθείς και με την αντίδραση.Πώς τους μπουκώνεις και αυτούς.
Αλλά εγώ δε μιλάω για αυτά.
Δίνω τσελεμεντέ μόνο πώς θα γαμήσεις μετά είναι δικό σου ρίσκο τι θα ακολουθήσει.
Σα να λέω μπαίνεις στην τράπεζα βουτάς τα λεφτά κτλ.Για το μετά δε σου λέω τίποτα.Είναι δικό σου ρίσκο.
Εμένα στις φλέβες μου τρέχει αίμα του ηρωικού παππού μου που γαμούσε κι έδερνε στη Μικρά Ασία τους γαμούσε όλους.Οπότε αυτό νιώθω.
Ο Ερντογάν 100 χρόνια μετά είναι λυσσασμένος.Ακόμα στον παππού μου αναφέρεται.
Κάνουμε τεράστια εντύπωση.Είμαστε η άλλη πλευρά,αυτό που ο άλλος δε θέλει να εμφανίζεται πουθενά.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Η τέλεια κωμωδία τύπε. :2funny:  :2funny:

Ποιός Βέγγος ?? Ποιός Χστζηχρήστος?? Ποιός Αυλωνίτης ??? :2funny:

ΚΜΑΝ2  κύριοι !! Το υβρίδιο του Σουλειμάν του Μεγαλοπρεπή και του Μιγκ Τζάγκερ. :2funny:

Κλαίω !! :2funny: :2funny:
ΠΥΡΦΟΡΙΣΜΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΕΙ ΕΞΑΠΛΩΘΕΙ ΣΤΟ 90% ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ..
ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ(ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ Κ ΑΠΟ ΣΕΦΕΡΛΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΓΙΑ ΑΜΟΙΜΑΔΕΣ)..
ΦΑΠΕΣ-ΚΛΩΤΣΙΕΣ Κ ΡΟΧΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΚΟΥΑΣΙΜΟΔΟΥ ΚΤΗΝΟΒΑΤΗ Κ ΚΑΘΕ ΨΥΧΟΠΑΘΟΥΣ ΠΙΘΗΚΑ ΚαηΜΑΝ..
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Βγάζουν ζήλια οι μπινεδες που όμως κρυφομαλακιζονται με τις σπονσορετες του Άρχοντα ...

Μιλάμε για τον πρωτοπόρο σε θέματα σπονσορινγκ και σεξοτουρισμού, την ώρα που άλλοι ανοίγουν θέματα περί εισαγωγής (τρομάρα τους) ανατολικών γυναικών με μια χτικιαρα και μια που σίγουρα ήταν στην φαντασία του νηματοθετη με αμφίβολες φωτό ...

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι και το θέμα του μέσου όρου.Η ισχύς του μέσου όρου είναι τεράστια.Οπότε κάπως πρέπει να τους λαμβάνεις υπόψιν σου αυτούς τους μαλάκες.
Εκεί είναι ένα πρόβλημα του πέουλα.Οτι συνήθως αγνοεί τη δύναμη του μέσου όρου.
Εγώ κάπου κάπου τους σκέφτομαι και τους λαμβάνω υπόψιν είμαι αρκετά λογικός οπότε με χαρακτηρίζουν ημίτρελλο.
Αν δεν τους λάμβανα υπόψιν θα έλεγαν ο τύπος είναι θεοπάλαβος.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βγάζουν ζήλια οι μπινεδες που όμως κρυφομαλακιζονται με τις σπονσορετες του Άρχοντα ...

Μιλάμε για τον πρωτοπόρο σε θέματα σπονσορινγκ και σεξοτουρισμού, την ώρα που άλλοι ανοίγουν θέματα περί εισαγωγής (τρομάρα τους) ανατολικών γυναικών με μια χτικιαρα και μια που σίγουρα ήταν στην φαντασία του νηματοθετη με αμφίβολες φωτό ...

Είναι γενικώς τεχνητά τα στάνταρτς που βάζω ναρκοπέδιο ολόκληρο οπότε τι να γράψει ο άλλος?Δε γίνεται απλώς.
Περιμένει να ξεχαστούν οι φωτός άντε να ποστάρει μετά από έτος.
Είναι αφύσικη κατάσταση αυτό που προβάλλω.
Δεν τα δέχονται τα άτομα μαλακίες,παπαριές εντελώς λένε και αληθινά να είναι δεν είναι ρελαιστικά στα αρχίδια μας.Δεν ισχύουν αυτά.
Γενικά τα βλέπουν όλα συνολικά όχι περιορισμένα.
Βλέπουν το γενικό πλαίσιο τα στάνταρντς όχι την ατομική δυναμική.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Οσο υπάρχουν μεγακορόιδα σαν και σένα, που ενώ τους πηδάνε νομίζουν οτι εχουν 4 αρχίδια, το σπόνσορινγκ θα διαρκεί ! Μην ανησυχείς. Συνέχισε καλά το πας !! Μην μας το στερείς Ανίτα Πάνια του bou. :2funny:
  :cheesy:
Εγώ είμαι άντρας της εποχής μου.
έπιασα πρώτος τα θέματα για σπόνσορινγκ. Για αυτό και είμαι πάντα στην πρωτοπορία των γαμέων. δεν αλλάζω απόψεις είμαι πάντα επίκαιρος.
Αντιπροσωπεύω ένα κλασσικό μοντέλο που απλά μόνο να καλυτερεύσει μπορεί με την πάροδο του χρόνου,δεν ξεπερνιέται ποτέ.
Οι γκόμενες πάντα Κμαν γουστάρουνε τόσο στα 90s,όσο και τα 2000s όπως και στα 2010s και την επόμενη δεκαετία. Εχουμε απολιθωθεί στο χρόνο φάση.
:blahblah1:
Το εδω τυπακι δεν εχει τετοιο θεμα, δεν γαμαει και δεν ενδιαφερει καμια γυναικα το τι κανει, τη δουλεια τους κανουν, βουτανε χωρις κοπο (γαμησι) τα ψιλα τους και αντε γεια.
Αρρωστημενες, μιζερες, κωμικοτραγικες, ντεκαυλε καταστασεις.
Γυναικες γ κατηγοριας, αγαμιες, χωρις θεαμα και περιεχομενο η ολη κατασταση.
Για να βρισκομαστε να τα λεμε και να γελαμε με τα οσα γραφονται ειναι μονο το θεμα. Εαν το παρεις στα σοβαρα, απλα θα απαξιωσεις και δεν θα ξαναμπεις και θα χαθει ο χαβαλες και το γελιο.
Ως προς αυτο το κομματι, οφειλουμε ολοι μας ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στο τυπακι που μας το εχει προσφερει απλοχερα. Τετοιο γελιο δεν εχουμε κανει ουτε με τη καλυτερη κωμωδια στο σινεμα. Εχουμε κλαψει απο τα γελια, δεν εχει ξανασυμβει αυτο.
Ειδικα οι ατακες και τα μπινελικια που πεφτουν, δεν υπαρχει πουθενα αλλου η φαση.
Τοσο γελιο μας εχει προσφερει με αυτα που γραφει και ανεβαζει ο ανθρωπος, ντροπη.
:grin:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Βγάζουν ζήλια οι μπινεδες που όμως κρυφομαλακιζονται με τις σπονσορετες του Άρχοντα ...

Μιλάμε για τον πρωτοπόρο σε θέματα σπονσορινγκ και σεξοτουρισμού, την ώρα που άλλοι ανοίγουν θέματα περί εισαγωγής (τρομάρα τους) ανατολικών γυναικών με μια χτικιαρα και μια που σίγουρα ήταν στην φαντασία του νηματοθετη με αμφίβολες φωτό ...

Λυσσάνε,κράζουν αλλά θαυμάζουν. :rockon:
Που να δεις κάτι μαϊμούδες που πόσταρε ο άλλος στο νήμα για Ταϊλάνδη και είχε το θράσος να βγάζει και γλώσσα :S  
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λυσσάνε,κράζουν αλλά θαυμάζουν. :rockon:
Που να δεις κάτι μαϊμούδες που πόσταρε ο άλλος στο νήμα για Ταϊλάνδη και είχε το θράσος να βγάζει και γλώσσα :S 

Ρε τύπε αυτά με ταϋλάνδη , αφρική κτλ , είναι ο πάτος.
Δεν έχει πιο κάτω.
Η απόλυτη κατάντια.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
ΠΥΡΦΟΡΙΣΜΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΕΙ ΕΞΑΠΛΩΘΕΙ ΣΤΟ 90% ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ..
ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ(ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ Κ ΑΠΟ ΣΕΦΕΡΛΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΓΙΑ ΑΜΟΙΜΑΔΕΣ)..
ΦΑΠΕΣ-ΚΛΩΤΣΙΕΣ Κ ΡΟΧΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΚΟΥΑΣΙΜΟΔΟΥ ΚΤΗΝΟΒΑΤΗ Κ ΚΑΘΕ ΨΥΧΟΠΑΘΟΥΣ ΠΙΘΗΚΑ ΚαηΜΑΝ..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
zC6DL7.jpg
*P
 

Συνημμένα

  • psyxogenis-OLOKLHRO-11.png
    psyxogenis-OLOKLHRO-11.png
    134,8 KB · Εμφανίσεις: 148
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Απλά είναι το θέμα του χρόνου.
1.Αν γαμήσεις κώλο χύνεις σε 5 λεπτά.
2.Αν γαμήσεις μουνί χύνεις σε 10 λεπτά.
3.Αν σου πάρει η γκόμενα πίπα χύνεις σε 20 λεπτά.
4.Με γλυφοκώλι μόνο μπορεί να αντέξεις και 30 λεπτά χωρίς να χύσεις.
Οπότε το ερώτημα είναι θες να χύσεις γρήγορα και έντονα?Αν ναι προτιμάς κώλο.
Θες να χύσεις πιο αργά,απολαυστικά?Προτιμάς γλυφοκώλι.
Κάπως έτσι πάει χοντρικά.
Είχα Πολωνέζες που μου έπαιρναν γλυφοκώλι διαρκείας ακόμα και 3 ώρες χωρίς σταματημό.Βέβαια σε αυτά τα διαστήματα βιομηχανικής επίδοσης,απεριόριστο μπούκι,γλυφοκώλι,απεριόριστο σφυροκόπημα χωρίς η γκόμενα να καταλαβαίνει τίποτα οι Πολωνέζες κρατάνε τα σκήπτρα,είναι τεράστια η υπεροχή.
Δεν υπάρχει Ουκρανέζα ή Ρωσίδα που να αντέχει μια ώρα πουτσιές χωρίς να πονέσει ή να κάνει 3 ώρες μπούκι και γλυφοκώλι χωρίς να παραλύσει η κάτω γνάθος.Αν θέλετε τέτοια μόνο Πολωνία.Είναι η βαριά βιομηχανία του μπλοκ,δε μασάνε.
Αλλά για σεξ μόνο φάση,στα υπόλοιπα είναι πάτος.

Βασικά αν ξέρεις το παίγνιο στέλνεις τα vibes στη γκόμενα αν δεν ήμουνα high class και δεν εκτιμούσα το γούστο σου στο ντύσιμο και το γυμνασμένο σου λεπτό σώμα με τις ποδάρες θα είχα τώρα μια απλή Πολωνέζα με τεράστια βυζιά και τσιμπυκόχειλα να μου κάνει πεντάωρο γλυφοκώλι.Είσαι όμως τυχερή γιατί έχω υψηλά στανταρτς και εκτιμώ την επίδοση.
Οι γκόμενες τα πιάνουν αυτά πόσο high class είσαι και τι θυσίες κάνεις για την πάρτη τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom