Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
50 ευρω υπολογιζε για τον τουριστα , εχει και με 30 για μιση ωρα
στα σαλον εννοειται αυτες οι τιμες.
Αν εισαι μονιμος η ανεβαινεις συχνα μπορεις να βρεις και φθηνοτερα
Παραδεισος η Αγια Πετρουπολη και Μοσχα φυσικα απειρες.
Γ'αυτό εγώ γελάω μ'αυτούς στην Ελλάδα  :headbang: :2funny:τα 140 Ευρώ είναι πάνω από 10.000 ρούβλια  :headbang:,ποσό εξωπραγματικό γιά τα Ρωσσικά δεδομένα  :headbang:.Σκέψου να έχεις μισθό 500-700 σαν αυτούς τους κακομοίρηδες και να δίνεις μιά φορά το μήνα 140 ευρώ  :headbang:γιά να  :knockinb: και να έχεις λίγη γυναικία παρέα! :rockon:
  Εκεί που πήγες εσύ οι τιμές είναι γιά τους κοινούς θνητούς 3.500 ρούβλια δηλαδή περίπου 50 ευρώ,αν είσαι μέλος του Amurspb 3.000  ρούβλια και αν έχεις VIP κάρτα 2.500 ρούβλια!Όρεξη να χεις να πηγαίνεις να  :knockinb:.
   Εγώ από το Βλάκμαν δε πιστεύω τίποτα!Μόνο ότι αποδείκνυει,ακόμα και το Note 10 που έβαλε δεν μπορούμε να ξέρουμε αν πήρε το τηλέφωνο κάποιου γνωστού του και μας το έβαλε φωτογραφία!Πάντος το τελευταίο του ταξήδι ήταν εντελώς γιά γέλια  :2funny:αυτή χόρευε 2 ώρες γιά να μην του κάτσει να την  :knockinb:και αυτός μούγκριζε  :2funny:και μάλλον τον πήρε ο ύπνος τελικά  :2funny:.
   Σχετικά με τον Μιντρίντερ δεν είναι ψεύτης αλλά οι φωτογραφίες που βάζει είναι 15ετίας,αυτά που έγραψε γιά την Κολομβία το 1992 ίσχύουν είναι έτσι ακριβώς όπως τα λέει!Εχει ταξιδέψει στη ζωή του δε λέει φίδια.Κ εγώ πολλές φορές γράφω γιά το πως ήταν κάποτε αλλά συνεχίζω και τώρα να  :knockinb: :2funny:.
  Το σά'ι'τ είναι γεμάτο φουκαράδες πάντος  :2funny:θυμάσαι το Σκυλοχάρα που το έπαιζε μεγιστάνας  :2funny:και τελικά ακόμα και το διαμέρισμα που μένει στη Νέα Σμύρνη με τον αδερφό του και τη μάνα του το νοικιάζει  :rockon:!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η γκομενα ειναι πολυ καλη αδιαμφισβητητα, αλλα στη φωτο γερνει το κεφαλι απο την αλλη που
δειχνει σα να μη σε θελει καθολου. Βασικοι κανονες φλερταρισματος. Αυτη τη φωτο βλεπεις τωρα και
καμαρωνεις? Καλυτερα να μη ποσταρεις τετοιες στο μελλον.

Επισης σου ειχα προτεινει να βγαλεις ενα αισθησιακο βιντεο που η σπονσορετα να υμνει την ανωτεροτητα σου (εστω και στα σλαβικα) οπως λες και εσυ εβαλες ενα αντικαβλε βιντεο που μουγρκιζεις.

Γιατί αναλύετε συνέχεια τις φωτό?Αυτή πόζες έπαιρνε.Ορίστε εδώ το προηγούμενο δευτερόλεπτο  δε γυρνάει το κεφάλι.

OHTBBg.jpg


M4oJXX.jpg


Για δείξω τι κάνουν μπούκια γλυφοκώλια,γαμήσια κτλ πρέπει να βάλω κρυφή κάμερα και να τραβήξω βίντεο.
Οι γκόμενες αυτές είναι μοντέλα στις χώρες τους εμφανίζονται σε περιοδικά πασαρέλες κτλ.Δε σε αφήνουν να βγάλεις γυμνή φωτό ή μαζί σε χώρο ξενοδοχείου ούτε για πλάκα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οι γκόμενες αυτές είναι μοντέλα στις χώρες τους εμφανίζονται σε περιοδικά πασαρέλες κτλ.Δε σε αφήνουν να βγάλεις γυμνή φωτό ή μαζί σε χώρο ξενοδοχείου ούτε για πλάκα.
Συγγνώμη ποιές πασαρέλες? :2funny:τελειωμένες Ουκρανές είναι  :headbang:πες ότι ντρέποντε μαζί σου να βγούνε φώτο  :headbang: :2funny:Επειδή έχουν 300-400 φωτογραφίες στο ίνσταγκράμ από της διακοπές τους στην Αίγυπτο ή την Τουρκία εγίναν και διάσημες? :2funny:
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ποιος είναι αυτός :think:

Είναι αυτός που 2-3 βδομάδες πριν τον ρώταγες πόσο χρόνο κρατάει τις σλάβες που φορτώνει από έξω.

Και δεν τον ξέχασες βέβαια απλά τρολάρεις. :grin: :grin: Τον λόγο για το τρολάρισμα βέβαια δεν καταλαβαίνω. Μπορείς να εξηγήσεις μήπως ???

Παίζει βέβαια μια πιθανότητα να είσαι κλώνος του άρχοντα των φουκαράδων. Αν και φαίνεσαι να σου κόβει, δεν έχεις την ρηχή κουτοπονηριά του αυτιστικού καλικάντζαρου που  ενώ τον μαδάνε, νομίζει ότι τις πιάνει κώτσους κιόλας.



 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ωραιο το λευκορωσσιδι.  :hi:
Ποσο παει?

Αυτές είναι μόνο διαθέσιμες σε σπόνσορες.Δεν κάνουν εσκορτιλίκια.
Είναι σα να λες πόσο πάει η Τζούλια Νόβα?Πόσο πάει η Ασημίνα Ιγγλέζου κτλ.
Υπάρχει τιμή φυσικά αλλά μόνο αν είσαι διαθέσιμος να σπονσοράρεις.Δεν είναι βιζιτιλίκι φάση.
Απλά γαμάς καλύτερης εμφάνισης από τις επώνυμες με πολύ λιγότερα λεφτά αρκεί να ασχολείσαι με το άθλημα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ, βάλε τίποτα λεφτά στην άκρη, αλλιώς σε βλέπω σαν τον rooshv σε λίγα χρόνια...

Να σου πω θα μπορούσα να αποταμιεύω.Ομως τώρα θα είχα χάσει τα πάντα όλα.
Τη χρυσή εποχή της Τσεχίας 1999-2009 που γαμούσες άλογα δίμετρες.Τη χρυσή εποχή της Πολωνίας 2007-2014 με τις εύκολες ψώλες στα κλαμπ που τα έκαναν όλα.Τη χρυσή εποχή της Ουκρανίας 2000-2017 που ήταν όλες διαθέσιμες και γαμούσες με ένα κοτόπουλο και λίγα λεφτά.
Τώρα είναι η χρυσή εποχή για σπόνσορινγκ.Πόσο θα κρατήσει?Δεν πιστεύω πολύ.
Τώρα δηλαδή γαμεί και δέρνει το σπονσοριλίκι και οι παραδοσιακές δυνάμεις Ρωσία,Ουκρανία,Λευκορρωσία,Πολωνία είναι ακόμα δυνατές μόνο όμως αν ασχολείσαι με σπονσοριλίκι.
Εμαθαν και οι Δυτικές το σπόνσορινγκ αλλά εκεί μιλάμε για άλλα κασέ και πιο αντρογυναίκες.Οι Σλάβες είναι ακόμα το νούμερο ένα.
Γίνεται τέτοιος πανικός με τα σπονσοριλίκια που δεν το βλέπω να το αφήνουν για πολύ.Θα έχουμε τεράστια αντίδραση αφού θίγονται πολλά μέρη.
Για την ώρα οι φεμινίστριες το βλέπουν σα female enpowerment,θέμα χρόνου είναι να αλλάξουν γνώμη.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Να σου πω θα μπορούσα να αποταμιεύω.Ομως τώρα θα είχα χάσει τα πάντα όλα.
Τη χρυσή εποχή της Τσεχίας 1999-2009 που γαμούσες άλογα δίμετρες.Τη χρυσή εποχή της Πολωνίας 2007-2014 με τις ψώλες που τα έκαναν όλα.Τη χρυσή εποχή της Ουκρανίας 2000-2017 που ήταν όλες διαθέσιμες και γαμούσες με ένα κοτόπουλο και λίγα λεφτά.
Τώρα είναι η χρυσή εποχή για σπόνσορινγκ.Πόσο θα κρατήσει?Δεν πιστεύω πολύ.
Τώρα δηλαδή γαμεί και δέρνει το σπονσοριλίκι και οι παραδοσιακές δυνάμεις Ρωσία,Ουκρανία,Λευκορρωσία,Πολωνία είναι ακόμα δυνατές μόνο όμως αν ασχολείσαι με σπονσοριλίκι.

Οσο υπάρχουν μεγακορόιδα σαν και σένα, που ενώ τους πηδάνε νομίζουν οτι εχουν 4 αρχίδια, το σπόνσορινγκ θα διαρκεί μεγάλε !!  :2funny: Μην ανησυχείς. :2funny: :2funny:

Συνέχισε καλά το πας !! :2funny: :2funny:

Ελα πάμε ένα λογίδριο με πύραυλους αντιαρματικά και οπλοπολυβόλα.  :2funny: :2funny:

Μην μας το στερείς Ανίτα Πάνια του bou.  :2funny: :2funny:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οσο υπάρχουν μεγακορόιδα σαν και σένα, που ενώ τους πηδάνε νομίζουν οτι εχουν 4 αρχίδια, το σπόνσορινγκ θα διαρκεί μεγάλε !!  :2funny: Μην ανησυχείς. :2funny: :2funny:

Συνέχισε καλά το πας !! :2funny: :2funny:

Ελα πάμε ένα λογίδριο με πύραυλους αντιαρματικά και οπλοπολυβόλα.  :2funny: :2funny:

Μην μας το στερείς Ανίτα Πάνια του bou.  :2funny: :2funny:

Εγώ είμαι άντρας της εποχής μου.Οταν η Τσεχία ήταν στις δόξες της πήγαινα Τσεχία.Οταν ανέβηκε η Πολωνία έσκασα Πολωνία.Και πάντα επισκεπτόμουν Ουκρανία.
Συνεπώς έπιασα πρώτος τα θέματα για σπόνσορινγκ μια δεκαετία πριν,μυρίστηκα οτι προς τα εκεί πήγαινε η δουλειά.Για αυτό και είμαι πάντα στην πρωτοπορία των γαμέων.Ενώ δεν αλλάζω απόψεις είμαι πάντα επίκαιρος.
Οι άλλοι έχουν ένα μομέντουμ είναι σχετικοί για πενταετία και μετά σβήνουν τους γαμάει ο χρόνος,εγώ παραμένω στις επάλξεις και στο μέτωπο αμετανόητος είκοσι χρόνια πλέον.
Δεν αλλάζω όπως και οι Ramones,οι Rolling stones,oι AC DC,οι Ζέπελλιν κτλ.Παραμένω ο ίδιος ενώ οι δεκαετίες περνάνε.
Αντιπροσωπεύω ένα κλασσικό μοντέλο που απλά μόνο να καλυτερεύσει μπορεί με την πάροδο του χρόνου,δεν ξεπερνιέται ποτέ.
Οι γκόμενες πάντα Κμαν γουστάρουνε τόσο στα 90s,όσο και τα 2000s όπως και στα 2010s και την επόμενη δεκαετία.
Εχουμε απολιθωθεί στο χρόνο φάση.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Συγγνώμη ποιές πασαρέλες? :2funny:τελειωμένες Ουκρανές είναι  :headbang:πες ότι ντρέποντε μαζί σου να βγούνε φώτο  :headbang: :2funny:Επειδή έχουν 300-400 φωτογραφίες στο ίνσταγκράμ από της διακοπές τους στην Αίγυπτο ή την Τουρκία εγίναν και διάσημες? :2funny:
Καλα δεν το ηξερες οτι οι πουτανες που πανε ταξιδια γινονται διασημες?  :2funny:
αυτη που ειχα παρει στο Μινσκ ειχε παει Παρισι ,Λονδινο ,Ρωμη ,Σιγκαπουρη ,Τοκυο κτλ (ειχα ποσταρει τις φωτο)
και εγω πουτανα την νομιζα αλλα τωρα την αναβαθμιζω σε σπονσορετα ...  :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βασικά είναι πάντα η ίδια ιστορία.
Κάμακας πάει Κίεβο.Σου λέει ωραία είναι εδώ,φτηνά αεροπορικά,φτηνή διαμονή,θα γνωρίσω καμιά μουνίτσα μέσω τίντερ,θα γαμήσω τζάμπα.Φτάνει στην πόλη και τρώει φυστίκι.Παντού flakes,γκόμενες υποψιασμένες,πουτάνες που παριστάνουν τις γκόμενες,σκαμς τρελαίνεται.Δεν ξαναπατάω εδώ λέει.Δεν είναι μέρος για εμένα.
Πουτανιάρης σκάει Κίεβο.Θα γαμήσω φτηνά σκέφτεται.Η χώρα είναι οικονομικά υπανάπτυκτη,τίγκα στις φτηνές ποιοτικές πουτάνες θα είναι.Πάει για ιντερνετικές πουτάνες παραγγέλνει από τα σάιτ τη σούπερ μούνα και του έρχεται μια σαραντάρα χοντρή χωρίς δόντια.Οσες αξίζουν,ζητάνε υπέρογκα ποσά.Τρελαίνεται ο τύπος.Λέει δεν ξαναπατάω εδώ πέρα.Το μέρος είναι μια μαλακία και μισή.
Ποιος έρχεται και ξανάρχεται?Ο σπόνσορας.Για εμάς η οπτική γωνία είναι τελείως διαφορετική από του κάμακα και του πουτανιάρη,βλέπουμε άλλα πράγματα στο έδαφος,το περιβάλλον μας ευννοεί.
Σα σπόνσορας πατάς πάνω στον κάμακα και τον πουτανιάρη,χτυπάς τον Αραβα,σκίζεις τον Τούρκο,τορπιλίζεις το Δυτικό και επιβάλεις βαλκανικό δίκαιο.Τους λες πουσταράδες θα ψοφήσετε όλοι,τώρα έσκασε ο άρχοντας Βαλκάνιος.Excess φάση.
Οι αντίπαλοι έχουν εντελώς διαφορετικά συμφέροντα μεταξύ τους,δεν μπορούν να συνασπιστούν να σε αντιμετωπίσουν και μένεις κύριος του πεδίου να εκτελείς.Κάπως έτσι είναι το παίγνιο.
Γενικά πρέπει να είσαι τολμηρός να μπεις στην αρένα με το φλογοβόλο και να τους κάψεις όλους.Αιφνιδιασμός,συγκέντρωση πυρός και γρήγορη απαγκίστρωση.Ξαφνικά κάνεις την υπόθεση δική σου.

 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Εγώ είμαι άντρας της εποχής μου.Οταν η Τσεχία ήταν στις δόξες της πήγαινα Τσεχία.Οταν ανέβηκε η Πολωνία έσκασα Πολωνία.Και πάντα επισκεπτόμουν Ουκρανία.
Συνεπώς έπιασα πρώτος τα θέματα για σπόνσορινγκ μια δεκαετία πριν,μυρίστηκα οτι προς τα εκεί πήγαινε η δουλειά.Για αυτό και είμαι πάντα στην πρωτοπορία των γαμέων.Ενώ δεν αλλάζω απόψεις είμαι πάντα επίκαιρος.
Οι άλλοι έχουν ένα μομέντουμ είναι σχετικοί για πενταετία και μετά σβήνουν τους γαμάει ο χρόνος,εγώ παραμένω στις επάλξεις και στο μέτωπο αμετανόητος είκοσι χρόνια πλέον.
Δεν αλλάζω όπως και οι Ramones,οι Rolling stones,oι AC DC,οι Ζέπελλιν κτλ.Παραμένω ο ίδιος ενώ οι δεκαετίες περνάνε.
Αντιπροσωπεύω ένα κλασσικό μοντέλο που απλά μόνο να καλυτερεύσει μπορεί με την πάροδο του χρόνου,δεν ξεπερνιέται ποτέ.
Οι γκόμενες πάντα Κμαν γουστάρουνε τόσο στα 90s,όσο και τα 2000s όπως και στα 2010s και την επόμενη δεκαετία.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τύπε μόλις ομολόγησες ότι σε μαδάνε καμμιά εικοσαετία !! :2funny: :2funny: :2funny:

Νόμιζα οτι είσαι απλά αλλο ένα ναυάγιο. Εκανα λάθος. Είσαι Μεγαναυάγιο. Ο τιτανικός είναι μικρός μπροστά σου. :2funny: :2funny: :2funny:

Βρίσκεσαι ομως  σήμερα μεγάλε  μπροστά από ένα τεράστιο δίλημα. Πρέπει να διαλέξεις.
Rolling Stones η Σουλειμάν ο Μεγαλοπρεπής ???? :2funny: :2funny: :2funny:

Και γαμώ τις κωμωδίες  :2funny: θα ξεράσω από τα γέλια !!! :2funny: :2funny: :2funny:

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καλα δεν το ηξερες οτι οι πουτανες που πανε ταξιδια γινονται διασημες?  :2funny:
αυτη που ειχα παρει στο Μινσκ ειχε παει Παρισι ,Λονδινο ,Ρωμη ,Σιγκαπουρη ,Τοκυο κτλ (ειχα ποσταρει τις φωτο)
και εγω πουτανα την νομιζα αλλα τωρα την αναβαθμιζω σε σπονσορετα ...  :grin:

Επειδή εσύ φαίνεσαι καλό "παιδί" να σε ρωτήσω.
Οι πουτάνες που πάνε ταξίδια γίνονται διάσημες,δεκτό.
Οι "Έλληνες" που πάνε εξωτερικό και γυρνάνε πίσω σε τέτοια κατάσταση τι γίνονται?
 

Συνημμένα

  • metanastis-xezei.gif
    9,6 MB · Εμφανίσεις: 31
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν ισχύουν αυτά.Ρώτα απλά τον τάσος αν θα ξαναταξίδευε Κίεβο ή Μινσκ για πουτάνες.Θα σου πει όχι εννοείται.
Εγώ όμως πάω συνέχεια Κίεβο.Οπότε κάποιο λόγο έχω.
Αυτοί που ασχολούνται με σπονσορέτς ξέρουν πολύ καλά πόσο κοστίζουν οι έσκορτς και τι παίζει.Γαμάνε και έσκορτς ταυτόχρονα,κάπως έτσι πάει.
Το να γαμήσεις έσκορτ ή πουτάνα κτλ είναι εύκολο,όλοι μπορούν να το κάνουνε.Το να πας στο κλαμπ να βγάλεις γκόμενα  να σπονσοράρεις είναι αρκετά πιο δύσκολο δεν μπορούν να το κάνουν όλοι.Εκεί παίζει αντίδραση,δε θα σε αφήσει ο άλλος να αλωνίζεις.

Γενικά όλοι αυτοί είναι ψωλάδες και ρεαλιστές και στηρίζονται σε βασικές κοινωνικές αρχές.Αρνούνται να καταβάλουν τον έξτρα κόπο.Τα θέλουν όλα έτοιμα στο πιάτο.Τα βλέπουν όλα στατικά.
Είναι αρχοί,χαλαροί κτλ και είναι εύκολο να τους διατρήσεις.Απλά πρέπει να είσαι ακραίος και να ξεφεύγεις από το μέσο όρο να είσαι εκρηκτικός και σταρχιδιστής.
Εγώ έχω δυναμική προσέγγιση,ανακατεύω τα πάντα,χτυπάω από 100 πλευρές και δεν αφήνω τίποτα στην τύχη.Παίρνω ρίσκα κτλ και κυνηγάω πάντα το αποτέλεσμα,τη μεγιστοποίηση.Αμα ο άλλος είναι στατικός εννοείται θα χάσει δεν υπάρχουν νόμοι στο μουνί.
Οι άλλοι στηρίζονται πιο πολύ στο σόσιαλ,την κοινωνική υποστήριξη,δεν πάνε σόλο γιόλο αλλά ομαδικά.Αλλά αν έχεις νοοτροπία τίγρεως ή γερακιού χτυπάς ακριβώς εκεί που πρέπει.
Εμένα το παίγνιο είναι εντελώς ατομικό.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το να γαμήσεις έσκορτ ή πουτάνα κτλ είναι εύκολο,όλοι μπορούν να το κάνουνε.

Όλοι οι φυσιολογικοί.
Στην Ελλάδα το 30% , για πλάκα, δεν είναι φυσιολογικοί.

Έχει ο άλλος λεφτά , αλλά φοβάται να γαμήσει πουτάνες. Και πάει και του τραβάνε μαλακία σε τζάδικο με ... καπότα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Οι αντίπαλοι έχουν εντελώς διαφορετικά συμφέροντα μεταξύ τους,δεν μπορούν να συνασπιστούν να σε αντιμετωπίσουν και μένεις κύριος του πεδίου να εκτελείς.Κάπως έτσι είναι το παίγνιο.
giphy.gif
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όλοι οι φυσιολογικοί.
Στην Ελλάδα το 30% , για πλάκα, δεν είναι φυσιολογικοί.

Έχει ο άλλος λεφτά , αλλά φοβάται να γαμήσει πουτάνες. Και πάει και του τραβάνε μαλακία σε τζάδικο με ... καπότα.

Οι πουτάνες είναι η εύκολη λύση.Τόσα δίνεις τόσα παίρνεις.Αν θες να βγεις από το comfort zone σου πρέπει να αρχίσεις να γαμάς κανονικές γκόμενες και σπονσορέτς.Εκεί είναι πολύ πιο ασαφή τα πράγματα,μπορεί να κερδίσεις μπορεί και να χάσεις,να τον πιεις κλαρίνο.Δεν μπορείς να προδικάσεις το αποτέλεσμα.
Αν θες τα στάνταρντ τα εύκολα τα προβλέψιμα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο εννοείται μόνο πουτάνες,έσκορτ και κωλόμπαρα.Αν θες ρίσκα ξεφεύγεις.Και για τις γκόμενες το ίδιο είναι.Παίρνουν ρίσκα με τους σπόνσορες τους κάμακερς κτλ.Δεν είναι απλή στάνταρντ φάση τόσα το μπούκι τόσα το πρωκτικό κτλ.
Αυτό για τις γκόμενες είναι διεγερτικό.Να σου λέει ένας άντρας που στέκεται,που παίρνει ρίσκα και δε θέλει τα εύκολα.Αντί να σκάσει τα 200 σε μια απλή πουτάνα να του κάνει τα πάντα όλα,τα δίνει σε εμένα.Αυτό δείχνει οτι θέλει το παραπάνω είναι άντρας με υψηλά στάνταρντς δε θέλει τα εύκολα,θέλει να δουλέψει,δε γουστάρει τις γυναίκες μόνο για πούτσο κτλ.
Σα σπόνσορα αυτομάτως σε βλέπουν όλες 5 κλιμάκια πάνω από τον απλό πουτανιάρη.Ακόμα και παντρεμένες γοητεύονται.Να επιτέλους ένας αληθινός άντρας που εκτιμά τις γυναίκες και τις κάνει δώρα σκέφτονται,όχι σαν το μαλάκα τον άντρα μου που ξέχασε την επέτειο.
Φέρνουν και φίλες τους να γαμήσεις,για να κερδίσουν πλεονέκτημα.Αρκεί να βγάλεις βρώμα οτι είσαι γενναιόδωρος.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οσο υπάρχουν μεγακορόιδα σαν και σένα, που ενώ τους πηδάνε νομίζουν οτι εχουν 4 αρχίδια, το σπόνσορινγκ θα διαρκεί μεγάλε !!  :2funny: Μην ανησυχείς. :2funny: :2funny:

Συνέχισε καλά το πας !! :2funny: :2funny:

Ελα πάμε ένα λογίδριο με πύραυλους αντιαρματικά και οπλοπολυβόλα.  :2funny: :2funny:

Μην μας το στερείς Ανίτα Πάνια του bou.  :2funny: :2funny:

Τύπε... έχεις δει τι παντρεύονται μεγιστάνες ;;;;;
Εκεί μιλάμε για ΤΑ ΝΑΥΑΓΙΑ .....


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom