Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.705
Like
10.505
Πόντοι
3.506
Ω ρε φίλε. Χρυσό μουνί είχε αυτή και μπήκες σε τέτοια διαδικασία? Εγώ προσωπικά είμαι της νοοτροπίας low effort στα μουνιά. Πληρωμένα και μη. Ειδικά στα πληρωμένα/σπονσοραρισμένα. Τόσα σου δίνω, εκεί θα σε πάω εκδρομή/διακοπές να φάμε, να πιούμε, να γαμηθούμε (επειδή εκεί θέλω εγώ). Γουστάρεις? Αν όχι υπάρχουν πολλές άλλες. Και φυσικά όχι "παπάτζες". Δε κατακρίνω αυτούς που παίζουν μπάλα διαφορετικά. Αν έχουν αποτελέσματα και αυτό θέλουν να κάνουν, δικαίωμά τους
High effort μόνο στα επαγγελματικά. Μόνο αυτό αξίζει
Μπράβο σου , αυτό θα ήθελα να είμαι και εγώ

Αλλά είμαι minimal effort στα επαγγελματικά και ΟΛΑ στο μουνι

ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ
 

unhuman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
504
Like
1.065
Πόντοι
206
Ω ρε φίλε. Χρυσό μουνί είχε αυτή και μπήκες σε τέτοια διαδικασία? Εγώ προσωπικά είμαι της νοοτροπίας low effort στα μουνιά. Πληρωμένα και μη. Ειδικά στα πληρωμένα/σπονσοραρισμένα. Τόσα σου δίνω, εκεί θα σε πάω εκδρομή/διακοπές να φάμε, να πιούμε, να γαμηθούμε (επειδή εκεί θέλω εγώ). Γουστάρεις? Αν όχι υπάρχουν πολλές άλλες. Και φυσικά όχι "παπάτζες". Δε κατακρίνω αυτούς που παίζουν μπάλα διαφορετικά. Αν έχουν αποτελέσματα και αυτό θέλουν να κάνουν, δικαίωμά τους
High effort μόνο στα επαγγελματικά. Μόνο αυτό αξίζει
Πηρες και εσυ της μετροιτης οτι ΥΠΟΨΗΦΙΑ γκομενα ταξιδεψε με καποιον στην Γαλλικη Πολυνησια που ειναι περαν της Αυστραλιας και μετα αλλο ενα ταξιδακι στον Αμαζονιο?
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
664
Like
1.131
Πόντοι
206
Πηρες και εσυ της μετροιτης οτι ΥΠΟΨΗΦΙΑ γκομενα ταξιδεψε με καποιον στην Γαλλικη Πολυνησια που ειναι περαν της Αυστραλιας και μετα αλλο ενα ταξιδακι στον Αμαζονιο?
Μπα δε πήρα τίποτα "τοις μετρητοίς", ούτε φυσικά έχω λόγο και να το διαψεύσω. Απλά με έναυσμα το παραπάνω έγραψα πως το βλέπω εγώ γενικά για το "effort" με τις γκόμενες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.347
Like
3.664
Πόντοι
1.706
Πηρες και εσυ της μετροιτης οτι ΥΠΟΨΗΦΙΑ γκομενα ταξιδεψε με καποιον στην Γαλλικη Πολυνησια που ειναι περαν της Αυστραλιας και μετα αλλο ενα ταξιδακι στον Αμαζονιο?

Γαλλική Γουιάνα έχω γράψει, ρε αστροπελέκι. Επίσης Αμαζόνιος είναι συντόμευση για όλη τη ζούγκλα και το μεγαλύτερο μέρος της Γ.Γουιάνας είναι σε αυτήν την περιοχή. Μάλιστα στο νότο υπάρχει το αμαζονιακό πάρκο. Πολλά μέρη είναι κατοικήσιμα κι έχουν μάλιστα κι αεροδρόμια, αλλά πετάς ένα Αμαζόνιος και η γκόμενα ψαρώνει.
Επίσης η γκόμενα δεν ήταν υποψήφια για γαμήσι, αλλά υποψήφια για στανταράκι (την είχα πηδήξει προ πολλού) κι άξιζε τον κόπο. Της είχα προτείνει ελεύθερη σχέση και αντιστεκόταν.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.347
Like
3.664
Πόντοι
1.706
Ω ρε φίλε. Χρυσό μουνί είχε αυτή και μπήκες σε τέτοια διαδικασία? Εγώ προσωπικά είμαι της νοοτροπίας low effort στα μουνιά. Πληρωμένα και μη. Ειδικά στα πληρωμένα/σπονσοραρισμένα. Τόσα σου δίνω, εκεί θα σε πάω εκδρομή/διακοπές να φάμε, να πιούμε, να γαμηθούμε (επειδή εκεί θέλω εγώ). Γουστάρεις? Αν όχι υπάρχουν πολλές άλλες. Και φυσικά όχι "παπάτζες". Δε κατακρίνω αυτούς που παίζουν μπάλα διαφορετικά. Αν έχουν αποτελέσματα και αυτό θέλουν να κάνουν, δικαίωμά τους
High effort μόνο στα επαγγελματικά. Μόνο αυτό αξίζει
Ήταν μια εποχή, το 2012, που ήθελα να αράξω και κοίταξα ποια από τις παλιές ήταν διαθέσιμη. Επέλεξα αυτή, αλλά υπήρχαν εμπόδια. Πρώτον δεν με θεωρούσε και πολύ αξιόπιστο για σχέση και δεύτερο εργαζόταν στην Ανδόρρα ρεσεψιονίστ και δεν ήθελε να κατέβει. Της έταξα να την βοηθήσω να κάνει δικό της ξενοδοχείο κι έπρεπε να αποδείξω ότι «Λεφτά Υπάρχουν». Τελικά κατέβηκε και κάναμε ένα hostel το οποίο το ενέταξα σε ένα πρόγραμμα αγροτουρισμού. Μόλις έμαθε να βγάζει λεφτά, επέμενε να το πουλήσουμε, πήρε το μερίδιο της και την έκανε για Βουδαπέστη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom