Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (6 μέλη και 18 επισκέπτες)

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.693
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Εμ,άμα κυκλοφορείς συνέχεια στη Μοζαμβίκη και τους κανίβαλους δε θέλει πολύ να γίνει το μοιραίο.
Αυτός δεν είναι που πόσταρε συνέχεια τις ίδιες φωτο από τους ναούς στην Ταϋλάνδη που είχε πάει με μια μαϊμού ;

Βέβαια είχε ποστάρει κι ένα δυνατό μουνι από Σιγκαπούρη
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.032
Like
7.221
Πόντοι
1.056
Αυτός δεν επικέντρωνε στο μουνοκυνήγι.Το παρουσιάζε σαν πολύπλευρο ταξίδι με πνευματικές αναζητήσεις,περιηγήσεις και απολαύσεις που ένα του κομμάτι ήταν και οι γκόμενες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.032
Like
7.221
Πόντοι
1.056
Θα μπορούσα και εγώ να πω οτι ο λόγος που ταξιδεύω σλαβικές χώρες είναι πρωτίστως να απολαύσω σλαβισμό,κουλτούρα,σλαβική ατμόσφαιρα και οι γκόμενες έρχονται σα ντεκόρ.
Για κάποιο λόγο όμως αυτό δε γίνεται αποδεκτό ενώ άμα ο άλλος ισχυριστεί πήγα Κολομβία,Βενεζουέλα και Βραζιλία πρωτίστως για να εμπλουτιστώ πολιτισμικά,να περιηγηθώ σε εξωτικούς προορισμούς,δευτερευόντως για να γαμήσω γίνεται πιστευτός.

Μαγική Nowa Huta.Ωραία πράγματα.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.951
Like
377
Πόντοι
36
Θα μπορούσα και εγώ να πω οτι ο λόγος που ταξιδεύω σλαβικές χώρες είναι πρωτίστως να απολαύσω σλαβισμό,κουλτούρα,σλαβική ατμόσφαιρα και οι γκόμενες έρχονται σα ντεκόρ.
Για κάποιο λόγο όμως αυτό δε γίνεται αποδεκτό ενώ άμα ο άλλος ισχυριστεί πήγα Κολομβία,Βενεζουέλα και Βραζιλία πρωτίστως για να εμπλουτιστώ πολιτισμικά,να περιηγηθώ σε εξωτικούς προορισμούς,δευτερευόντως για να γαμήσω γίνεται πιστευτός.

Μα αυτό κάνεις και το παραδέχεσαι πολλάκις όταν σε ρωτάνε γιατί δεν τις φέρνεις τις ίδιες γκόμενες πολύ φθηνότερα Γερμανία

Και ο Μαιντ αν ήθελα να φέρει ασιάτισσα Ελλάδα να την ξεκωλιάσει, θα του βγαινε με το 1/3 των χρημάτων. Και αφού ανέβαζε 10δες φώτο από ναούς, σημαίνει ότι όντως του άρεζε. Άλλοι πάνε και αράζουν στο κέντρο της Μπανγκογκ. Ο καθένας με τις επιθυμίες του
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.032
Like
7.221
Πόντοι
1.056
Μα αυτό κάνεις και το παραδέχεσαι πολλάκις όταν σε ρωτάνε γιατί δεν τις φέρνεις τις ίδιες γκόμενες πολύ φθηνότερα Γερμανία

Και ο Μαιντ αν ήθελα να φέρει ασιάτισσα Ελλάδα να την ξεκωλιάσει, θα του βγαινε με το 1/3 των χρημάτων. Και αφού ανέβαζε 10δες φώτο από ναούς, σημαίνει ότι όντως του άρεζε. Άλλοι πάνε και αράζουν στο κέντρο της Μπανγκογκ. Ο καθένας με τις επιθυμίες του

Οντως εγώ γουστάρω σλαβικό χωριό.Ακόμα και χωρίς τις γκόμενες.Οι περισσότεροι δεν ξέρω γιατί δεν εκτιμούν σλαβική αρχιτεκτονική,σλαβικό φαί,σλαβική μουσική κτλ.
 

unhuman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
494
Like
1.024
Πόντοι
201
Θα μπορούσα και εγώ να πω οτι ο λόγος που ταξιδεύω σλαβικές χώρες είναι πρωτίστως να απολαύσω σλαβισμό,κουλτούρα,σλαβική ατμόσφαιρα και οι γκόμενες έρχονται σα ντεκόρ.
Για κάποιο λόγο όμως αυτό δε γίνεται αποδεκτό ενώ άμα ο άλλος ισχυριστεί πήγα Κολομβία,Βενεζουέλα και Βραζιλία πρωτίστως για να εμπλουτιστώ πολιτισμικά,να περιηγηθώ σε εξωτικούς προορισμούς,δευτερευόντως για να γαμήσω γίνεται πιστευτός.
Οταν παω σε περιεργες χωρες, δεν βγαινω και πολυ απο το ξενοδοχειο
Ανατολικη Ευρωπη ομως, σε οποια πολη και να ειμαι τριγυρναω συνεχεια. Σε εμπνεει να περπατησεις απο το ιστορικο κεντρο μεχρι τις γειτονιες με τα Stalinka, Khrushchevka και τα Brezhnevka
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Οταν παω σε περιεργες χωρες, δεν βγαινω και πολυ απο το ξενοδοχειο
Ανατολικη Ευρωπη ομως, σε οποια πολη και να ειμαι τριγυρναω συνεχεια. Σε εμπνεει να περπατησεις απο το ιστορικο κεντρο μεχρι τις γειτονιες με τα Stalinka, Khrushchevka και τα Brezhnevka
Τυπε Σε Περιστερώνες συχνάζεις ;;:confused::think:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.693
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Αυτός δεν επικέντρωνε στο μουνοκυνήγι.Το παρουσιάζε σαν πολύπλευρο ταξίδι με πνευματικές αναζητήσεις,περιηγήσεις και απολαύσεις που ένα του κομμάτι ήταν και οι γκόμενες.
Σεβαστή η άποψη του αλλα όχι και να κερνάμε μαϊμούδες

Εκτός αν μιλάμε για κοντούς καραφλούς τύπου Γλειφομουνιξ
Θα μπορούσα και εγώ να πω οτι ο λόγος που ταξιδεύω σλαβικές χώρες είναι πρωτίστως να απολαύσω σλαβισμό,κουλτούρα,σλαβική ατμόσφαιρα και οι γκόμενες έρχονται σα ντεκόρ.
Για κάποιο λόγο όμως αυτό δε γίνεται αποδεκτό ενώ άμα ο άλλος ισχυριστεί πήγα Κολομβία,Βενεζουέλα και Βραζιλία πρωτίστως για να εμπλουτιστώ πολιτισμικά,να περιηγηθώ σε εξωτικούς προορισμούς,δευτερευόντως για να γαμήσω γίνεται πιστευτός.

Μαγική Nowa Huta.Ωραία πράγματα.

βενεζουελα και μαλακιες.

Πανσλαβισμος η απόλυτη μορφή πολιτισμού
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Έχω την εντύπωση ότι τα πιο σύγχρονα μπλοκ τα είχαν οι Σκοπιανοί από όσα έχω δει ..λόγω του σεισμού
Επίσης πλέον υπάρχουν ευρωπροεκτοι για τη συντήρηση τους διότι πολλά έμειναν χρεπια

Όπως είχε πει ο ζιβκοβ ...ότι εγώ έχτισα εσείς οι νέοι πολιτικοί με τον καπιταλισμό ούτε να τα συντηρήσετε μπορείτε
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.032
Like
7.221
Πόντοι
1.056
Πολωνέζες με γούνες.Ο μέσος Ελληνας δεν μπορεί να τις ξεχωρίσει από Ρωσίδες.


 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.032
Like
7.221
Πόντοι
1.056
Που να τις δει ρε αρχηγέ ο μεσος Έλληνας για να τις ξεχωρίζει κιόλας; :tooth:

Εννοώ οτι αν δει Βαρσοβία ο Ελλην κάποιες γκόμενες με γούνες θα υποθέσει αυτομάτως οτι είναι Ρωσίδες ενώ μπορεί να είναι καυτές Πόλκες.Πιο πιθανό βέβαια να είναι η Πολωνέζα γυμνή κάτω από τη γούνα ή με το στρινγκ παρά η Ρωσίδα.
 

unhuman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
494
Like
1.024
Πόντοι
201
Έχω την εντύπωση ότι τα πιο σύγχρονα μπλοκ τα είχαν οι Σκοπιανοί από όσα έχω δει ..λόγω του σεισμού
Επίσης πλέον υπάρχουν ευρωπροεκτοι για τη συντήρηση τους διότι πολλά έμειναν χρεπια

Όπως είχε πει ο ζιβκοβ ...ότι εγώ έχτισα εσείς οι νέοι πολιτικοί με τον καπιταλισμό ούτε να τα συντηρήσετε μπορείτε
Στην Ρωσσια και σημερα χτιζουν μπλοκ
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.390
Κριτικές
49
Like
22.888
Πόντοι
24.596

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.693
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Νέα στοιχεία στο φως για τον Alex71:O:confused::confused::confused:
Η δικιά του ήταν επιχειρηματίας που θα τον έκανε και πλούσιο

Και ερωτεύτηκε το λίπος του, γιατί κάποτε είχε δει μια όρκα σε ένα πάρκο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom