Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (5 μέλη και 13 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.341
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Ναι, επειδη ακριβυναν τα μουνολιβαδα, ας παει ο μεσος χρηστης του μπου στο Κυργισταν, πληρωνοντας τετραψηφια εισητηρια
Τι λες ρε ανθρωπε? Εδω ολοι φαγωθηκαν με τον Γιωργη που ξοδεψε 50 ευρω πηγαινε ελα με ραιαν για Πολωνια και εσυ λες να παμε Κυργισταν ( στο οποιο εχω παει, τσιμπα και την φωτο) επειδη οι μουνιστσες του μπλοκ πουλανε πλεον ακριβα το μουνι τους?
Κανε ενα ταξιδακι Μογγολια και ελα να μας πεις αν αξιζει να γαμας Μογγολες η Πολωνες εν σχεσει με τα εξοδα. Οπως αναλυτικα κανει ο Αρχηγος
Μεχρι τοτε θα παπαρολογεις και ως τετοιος θα αντιμετωπιζεσαι

Είσαι μεγάλο αστροπελέκι τελικά. Κακώς έκανα που ασχολήθηκα μαζί σου.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.341
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Βασικά μην πιστευει κανείς ότι Τουρκία (παράλια Μικράς Ασίας) και Κωνσταντινούπολη είναι φθηνά. Πανάκριβα είναι και ποιότητα σχετικά χαμηλή. Όντως πάνε να σε κλέψουν από παντού. Ρωσίδες έχει άπειρες, αλλά ακολουθούν το γενικό τιμοκατάλογο.
Ποιος μίλησε για ρωσίδες; Δεν αναφέρομαι ούτε καν σε τουρκάλες, επειδή παίζουν εντός έδρας και πολλές μπορεί να έχουν δυτικοποιηθεί στις απαιτήσεις. Μιλάω για κεντρασιάτισσες και κυρίως από τουρκογενείς χώρες που έχουν μαζευτεί εκεί. Αφού στα σλαβικά μουνολίβαδα, όπως φαίνεται έχουν δυσκολέψει τα πράγματα για πολλούς, μπορούν να κοιτάξουν πιο ανατολικά χωρίς να αναγκάζονται να παν σε εκείνες τις χώρες.

Μπορεί να είναι ακριβά στα παράλια κλπ αλλά κάπου πρέπει να τις συναντήσεις.
Δεν είναι στην πατρίδα τους, έχουν έξοδα και πολλές ξέρουν ότι αν δεν καταφέρουν να μείνουν στην Τουρκία θα επιστρέψουν στις πατρίδες τους. Άρα και λεφτά θα χρειάζονται και από κάπου θα κοιτάνε να πιαστούν. Οπότε ίσως μπορείς να σπονσοράρεις με καλύτερο ντηλ. Επίσης μια ιδέα έριξα με αφορμή κάποιον χρήστη, δεν πουλάω κανένα ταξιδιωτικό πακέτο για Τουρκία για να χρειάζεται να το υπερασπιστώ. Ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.111
Κριτικές
184
Like
44.846
Πόντοι
22.266
Δεν έχω πληρώσει ποτε ταξίδι σε γκομενα , προτιμώ να πηγαίνω εγώ εκεί να παίζω σαν το γαύρο χτες με αντεπιθέσεις

Φαντάσου να καλέσεις καμία και να σου έρθει με περίοδο
Εγώ πάλι μου αρέσει να καλώ Ελλάδα...γενικά δουλεύω πολύ τις προσκλήσεις ...έχω τάξει βίζες κ ακόμη κ δουλειές ..σε μια από εσουαθη έταξα να δουλέψει στο μάρκετ στη Μύκονο ...φυσικά όλες οι υποσχετικες μου είναι ακάλυπτες επιταγές μόλις μπω στο αεροπλάνο :confused::confused:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
489
Like
1.008
Πόντοι
81
Ποιος μίλησε για ρωσίδες; Δεν αναφέρομαι ούτε καν σε τουρκάλες, επειδή παίζουν εντός έδρας και πολλές μπορεί να έχουν δυτικοποιηθεί στις απαιτήσεις. Μιλάω για κεντρασιάτισσες και κυρίως από τουρκογενείς χώρες που έχουν μαζευτεί εκεί. Αφού στα σλαβικά μουνολίβαδα, όπως φαίνεται έχουν δυσκολέψει τα πράγματα για πολλούς, μπορούν να κοιτάξουν πιο ανατολικά χωρίς να αναγκάζονται να παν επιτόπου.

Μπορεί να είναι ακριβά στα παράλια κλπ αλλά κάπου πρέπει να τις συναντήσεις.
Δεν είναι στην πατρίδα τους, έχουν έξοδα και πολλές ξέρουν ότι αν δεν καταφέρουν να μείνουν στην Τουρκία θα επιστρέψουν στις πατρίδες τους. Άρα και λεφτά θα χρειάζονται και από κάπου θα κοιτάνε να πιαστούν. Οπότε ίσως μπορείς να σπονσοράρεις με καλύτερο ντηλ. Επίσης μια ιδέα έριξα με αφορμή κάποιον χρήστη, δεν πουλάω κανένα ταξιδιωτικό πακέτο για Τουρκία για να χρειάζεται να το υπερασπιστώ. Ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει.
Ρε ανθρωπε, γραφεις σε θρεντ για το ανατολικο μπλοκ, οτι θα πρεπει να παμε Τουρκια να πληρωνουμε Μογγολες?
Πιο φτηνα και ευκολα θα σου βγει να σπονσοραρεις κανα γυφτακι στην Ελλαδα ρε φωστηρα
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.686
Like
10.464
Πόντοι
3.506
30ρες 40ρες, μια χαρα κρατιουνται. Αν εχουν ηδη και παιδια δεν αγχωνονται να αποκτησουν και αλλα και εχουν συμπεριφορα 20χρονης. Δηλαδη που θα παμε για ποτο, διακοπες (ας ειναι και καπου φτηνα) και ποτε θα γαμηθουμε
Παρα τις γεννες, παρα την καταναλωση αλκοολ εχουν επιπεδες κοιλιες και μηδενικη κυταριτιδα. Στο μπλοκ ισως θεωρουνται καμμενα χαρτια αλλα για εμας μια χαρα ειναι
Πλεον μονο με συμμαθητριες ασχολουμαι και περναω μια χαρα
Εχει και προθυμες εικοσαρες, αλλα θα απαιτησουν διακοπες Μυκονο, θα ειναι το την εφαρμογη table στο χερι, θα κλεινουν τραπεζια χωρις να σε ρωτησουν, θα παραγγελνουν οτι ακριβοτερο βρισκουν στον καταλογο και φυσικα θα πληρωνεις εσυ
Όσες σαραντάρες τούμπανο ξέρω εγώ , γαμιουνται με πιτσιρικάδες.

Αλλά μιλάω για δυνατά μουνια όχι για σκουπίδια της στέπας
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.686
Like
10.464
Πόντοι
3.506
Εγώ πάλι μου αρέσει να καλώ Ελλάδα...γενικά δουλεύω πολύ τις προσκλήσεις ...έχω τάξει βίζες κ ακόμη κ δουλειές ..σε μια από εσουαθη έταξα να δουλέψει στο μάρκετ στη Μύκονο ...φυσικά όλες οι υποσχετικες μου είναι ακάλυπτες επιταγές μόλις μπω στο αεροπλάνο :confused::confused:
καλά αυτά είναι γνωστή τακτική.

Πας στο πουκε της λες είμαι ξετρελαμένος μαζί σου σε θέλω στην Ελλάδα και την επόμενη βδομάδα σε βλέπει ινσταγκραμ στις φιλιππινες με άλλη που λες τα ίδια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πιο φτηνα και ευκολα θα σου βγει να σπονσοραρεις κανα γυφτακι στην Ελλαδα ρε φωστηρα
Θα πρέπει να πληρώσει σε καλώδια χαλκού η χαρτομάντιλα δε συμφέρει
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
489
Like
1.008
Πόντοι
81
Όσες σαραντάρες τούμπανο ξέρω εγώ , γαμιουνται με πιτσιρικάδες.

Αλλά μιλάω για δυνατά μουνια όχι για σκουπίδια της στέπας
Δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο. Αναφερομαι στην μεση Ανατολικοευρωπαια, που προσεχει την γραμμη της, εχει μια κανονικη δουλεια και...παιδια...
Γενικα μεταξυ των ντοπιων δεν εχω δει mismatches οπως σαρανταρες με πιτσιρικαδες η το αντιστροφο
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.341
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Ρε ανθρωπε, γραφεις σε θρεντ για το ανατολικο μπλοκ, οτι θα πρεπει να παμε Τουρκια να πληρωνουμε Μογγολες?
Πιο φτηνα και ευκολα θα σου βγει να σπονσοραρεις κανα γυφτακι στην Ελλαδα ρε φωστηρα
Ε σπονσοράρισε κάνα γυφτάκι τότε κι άσε μας ήσυχους.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
489
Like
1.008
Πόντοι
81
Ε σπονσοράρισε κάνα γυφτάκι τότε κι άσε μας ήσυχους.
Εγω επιμενω μπλοκ. Ασε ησυχο εσυ το θρεντ που μας σπας τα αρχιδια με τις μογγολες και τις κουραδες του Αρχηγου
Τραβα Τουρκια και γραψε ΜΕΤΑ τις εντυπωσεις σου. Οχι ομως σε θρεντ για το Ανατολικο μπλοκ
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.341
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Εγω επιμενω μπλοκ. Ασε ησυχο εσυ το θρεντ που μας σπας τα αρχιδια με τις μογγολες και τις κουραδες του Αρχηγου
Τραβα Τουρκια και γραψε ΜΕΤΑ τις εντυπωσεις σου. Οχι ομως σε θρεντ για το Ανατολικο μπλοκ

Για μπλοκ δεν βλέπω να φτάνει το κασέ σου, αφού το κατέβασες μέχρι τα γυφτάκια. Εδώ θα ονειροβατείς παρέα με τον αρχηγό σου μέχρι κι εκείνος να στεγνώσει οικονομικά.
Προσπαθείς τάχαμου να διασφαλίσεις τη σοβαρότητα του νήματος, ενώ και οι δύο σας είστε γελοίοι. Ο ένας χέζει κι ο άλλος τα μαζεύει.
Εδώ θα γράφω γιατί σας διαβάζω και διασκεδάζω.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
489
Like
1.008
Πόντοι
81
Για μπλοκ δεν βλέπω να φτάνει το κασέ σου, αφού το κατέβασες μέχρι τα γυφτάκια. Εδώ θα ονειροβατείς παρέα με τον αρχηγό σου μέχρι κι εκείνος να στεγνώσει οικονομικά.
Προσπαθείς τάχαμου να διασφαλίσεις τη σοβαρότητα του νήματος, ενώ και οι δύο σας είστε γελοίοι. Ο ένας χέζει κι ο άλλος τα μαζεύει.
Εδώ θα γράφω γιατί σας διαβάζω και διασκεδάζω.
Τα γυφτακια ειναι για εσενα, αφου οπως ειπες δεν σε παιρνει για Σλαβες και θα το ριξεις στις Μογγολες. Και αφου δεν εχεις για εισητηρια για Μογγολια θα πας να τις βρεις στην Τουρκια. Πηγαινε και πες μας, αλλα οχι σε θρεντ για τα μουνολιβαδα
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.686
Like
10.464
Πόντοι
3.506
Δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο. Αναφερομαι στην μεση Ανατολικοευρωπαια, που προσεχει την γραμμη της, εχει μια κανονικη δουλεια και...παιδια...
Γενικα μεταξυ των ντοπιων δεν εχω δει mismatches οπως σαρανταρες με πιτσιρικαδες η το αντιστροφο
Δε ξέρω , πάντως κάτι δυνατά μουνια που έχω χωθεί/προσπαθησει να χωθώ , μεταξύ 37-42 , με συνομηλίκους η μικρότερους τις βλέπω

Έχω δει τις ίδιες να λένε ότι άντρας που είναι στην ηλικία τους και είναι ελεύθερος είναι προβληματικός. Λες και οι ίδιες είναι παιδουλες η η εξαίρεση η αδικημένες από πατριαρχία
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
489
Like
1.008
Πόντοι
81
Δε ξέρω , πάντως κάτι δυνατά μουνια που έχω χωθεί/προσπαθησει να χωθώ , μεταξύ 37-42 , με συνομηλίκους η μικρότερους τις βλέπω

Έχω δει τις ίδιες να λένε ότι άντρας που είναι στην ηλικία τους και είναι ελεύθερος είναι προβληματικός. Λες και οι ίδιες είναι παιδουλες η η εξαίρεση η αδικημένες από πατριαρχία
Η αληθεια ειναι οτι κυνηγανε συνομιληκους
Με μικροτερους τις εχεις δει στο μπλοκ η σε καμια Γερμανια με Αραβοτουρκους?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.341
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Τα γυφτακια ειναι για εσενα, αφου οπως ειπες δεν σε παιρνει για Σλαβες και θα το ριξεις στις Μογγολες. Και αφου δεν εχεις για εισητηρια για Μογγολια θα πας να τις βρεις στην Τουρκια. Πηγαινε και πες μας, αλλα οχι σε θρεντ για τα μουνολιβαδα
Αστροπελέκι κανονικό. Άλλα διαβάζει άλλα καταλαβαίνει. Μια χαρά με παίρνει με τις σλάβες, οι τουρκογενείς είναι για χαμηλότερο κασέ και για το δικό σου είναι τα γυφτάκια μιας και το ανέφερες. Εμένα ούτε θα πήγαινε το μυαλό μου εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom