Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.023
Like
7.201
Πόντοι
1.056
Αυτό ήταν το γερμανικό όραμα για την Πολωνία.Τελικά βγήκε κάπως μεγαλύτερη.

N5lE90.png



Friedrich von Schwerin, head of administration in Frankfurt/Oder and chairman of the Settlement Commission, stated, "The German people, the greatest colonizing people on earth, have again been given a great colonizing task. The current world war provides the opportunity for Germany to resume in a resolute way its colonizing mission in the East".

 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.336
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Δεν παίζει η Τουρκία σα σεξοπροορισμός εκτός αν κάποιος ενδιαφέρεται για μαλαπέρδες.


Καλά σου λέει.Εκεί που μιλάγαμε για σλαβικά μουνολίβαδα εξηγείς γιατί η Τουρκία είναι καλύτερη από Αφρική.
Από το Χάρη τον ΟΥΚά ξεκίνησε και είπα να δώσω μία πίστα συνδέοντάς τη με την άποψη μου ότι τα μουνολίβαδα μάλλον μετακινήθηκαν ανατολικότερα προς την Κεντρική Ασία και η καλύτερη πρόσβασή τους είναι από Τουρκία. Εμένα δεν με ενδιαφέρει αυτό το πλάνο για να ανοίξω θέμα, αλλά μπορεί να είναι χρήσιμο για κάποιους που δεν μπορούν να ασχοληθούν με σλάβες.
Μην μου πεις ότι σε εκπλήσσει ότι το θέμα ξέφυγε και είναι η πρώτη φορά, γιατί θα είσαι υποκριτής.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.950
Like
375
Πόντοι
36
Η Τουρκία με τις υπάρχουσες οικονομικές ισορροπίες είναι γη της επαγγελίας. Όχι για τον Έλληνα βέβαια λόγω εθνικών διαφορών (και όχι άδικα) αλλά για έναν εθνικά αδιάφορο (Άγγλο, Γάλλο, Γερμανό, κλπ) είναι αντικειμενικά η πιο vfm χώρα στην ευρύτερη περιοχή της Ευρώπης, λόγω μεγάλης φτώχειας
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.023
Like
7.201
Πόντοι
1.056
Από το Χάρη τον ΟΥΚά ξεκίνησε και είπα να δώσω μία πίστα συνδέοντάς τη με την άποψη μου ότι τα μουνολίβαδα μάλλον μετακινήθηκαν ανατολικότερα προς την Κεντρική Ασία και η καλύτερη πρόσβασή τους είναι από Τουρκία. Εμένα δεν με ενδιαφέρει αυτό το πλάνο για να ανοίξω θέμα, αλλά μπορεί να είναι χρήσιμο για κάποιους που δεν μπορούν να ασχοληθούν με σλάβες.
Μην μου πεις ότι σε εκπλήσσει ότι το θέμα ξέφυγε και είναι η πρώτη φορά, γιατί θα είσαι υποκριτής.

Εχεις πάει κεντρική Ασία?Τα μουνολίβαδα δε μετακινούνται,είναι σταθερά.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.681
Like
10.449
Πόντοι
3.506
Ανοιξε ενα θρεντ για Τουρκια, Αζερμπαιτζαν, Κυργισταν κλπ να σταματα να σπας αρχιδια εδω. Ανοιξε και αλλο ενα για τους αλητιδοι που κατουρανε και χεζουν τις κοπελες
Και ο μιντ πριν απο εσενα τα ιδια εκανε και αυτοπυρπολυθηκε τελικα
Αζερμπαιτζαν γαμας εύκολα πάντως όπως και Μαρόκο

Αν αντέχεις βέβαια χαμπιμπια
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.681
Like
10.449
Πόντοι
3.506
Εχεις πάει κεντρική Ασία?Τα μουνολίβαδα δε μετακινούνται,είναι σταθερά.
Τα μουνολιβαδα όπως τα ξέραμε έχουν πεθάνει κμαν, μη δουλευόμαστε

Ψάχνουμε τώρα την καλύτερη ποιότητα/τιμη που μπορούμε να πετύχουμε με το πορτοφόλι μας

Σκεφτόμουν τη Γεωργία σαν χώρα , καλό κρασί , αλλα κάποτε έβγαινα με μια που μετά μου χαράκωσε το σαράβαλο που έχω , οποτε λέω πως όχι. Ίσως οι εκεί να είναι καλύτερες , και τα βίντεο που έχω δει δείχνουν σαν ωραία χώρα

Θα αναγκαστούμε να συγγενέψουμε με ζουλού το βλεπω…..
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
477
Like
993
Πόντοι
81
Αζερμπαιτζαν γαμας εύκολα πάντως όπως και Μαρόκο

Αν αντέχεις βέβαια χαμπιμπια
Αζερμπαιτζαν εχω γαμησει. Ηταν μιση Αζερα, μιση Ουκρανη
Αλλα ρε μαν, δεν θα την καλουσα για διακοπες Ελλαδα, ουτε τον κοπο ουτε τα εξοδα αξιζε με αυτη την μετρια εμφανιση. Αν και γαμιοταν πορνοσταρικα. Αντιθετως το εχω κανει για αλλες απο Ανατολικη Ευρωπη
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.681
Like
10.449
Πόντοι
3.506
Αζερμπαιτζαν εχω γαμησει. Ηταν μιση Αζερα, μιση Ουκρανη
Αλλα ρε μαν, δεν θα την καλουσα για διακοπες Ελλαδα, ουτε τον κοπο ουτε τα εξοδα αξιζε με αυτη την μετρια εμφανιση. Αν και γαμιοταν πορνοσταρικα. Αντιθετως το εχω κανει για αλλες απο Ανατολικη Ευρωπη
Δεν έχω πληρώσει ποτε ταξίδι σε γκομενα , προτιμώ να πηγαίνω εγώ εκεί να παίζω σαν το γαύρο χτες με αντεπιθέσεις

Φαντάσου να καλέσεις καμία και να σου έρθει με περίοδο
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
477
Like
993
Πόντοι
81
Δεν έχω πληρώσει ποτε ταξίδι σε γκομενα , προτιμώ να πηγαίνω εγώ εκεί να παίζω σαν το γαύρο χτες με αντεπιθέσεις

Φαντάσου να καλέσεις καμία και να σου έρθει με περίοδο
Αεροπορικα πληρωνω μονο αν υπαρχει δεκαετια ηλικιακου γκαπ. Μου εχει τυχει και αυτο αλλα γαμησα ακαθεκτος και με χυσιμο μεσα, πρεπει να εισαι πολυ ατυχος για να γκαστρωθει η αλλη με περιοδο
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.336
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Ανοιξε ενα θρεντ για Τουρκια, Αζερμπαιτζαν, Κυργισταν κλπ να σταματα να σπας αρχιδια εδω. Ανοιξε και αλλο ενα για τους αλητιδοι που κατουρανε και χεζουν τις κοπελες
Και ο μιντ πριν απο εσενα τα ιδια εκανε και αυτοπυρπολυθηκε τελικα
Επί δέκα σελίδες ασχολούμασταν με τα σκατά του αρχηγού σου και σε πείραξε που έδωσα μία ενδεχομένως χρήσιμη πίστα για κάποιους;
Δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε με τον Mind και γιατί αυτοπυρπολύθηκε. Μπορεί να περνάει καλύτερα από σένα εκεί έξω.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
477
Like
993
Πόντοι
81
Επί δέκα σελίδες ασχολούμασταν με τα σκατά του αρχηγού σου και σε πείραξε που έδωσα μία ενδεχομένως χρήσιμη πίστα για κάποιους;
Δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε με τον Mind και γιατί αυτοπυρπολύθηκε. Μπορεί να περνάει καλύτερα από σένα εκεί έξω.
Σπας αρχιδια με σκατα, σπας αρχιδια με Τουρκιες και Κυργισταν, σπας αρχιδια με τα κατα φαντασιαν μεντοριλικια
Τι στον πουτσο κανεις σε αυτο το θρεντ?
Ουτε χιουμορ διαθετεις ωστε να πεις κατι αχετο αλλα αστειο
Γουσταρεις να σε βριζουν και πετας ασχετες μαλακιες?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.336
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Σπας αρχιδια με σκατα, σπας αρχιδια με Τουρκιες και Κυργισταν, σπας αρχιδια με τα κατα φαντασιαν μεντοριλικια
Τι στον πουτσο κανεις σε αυτο το θρεντ?
Ουτε χιουμορ διαθετεις ωστε να πεις κατι αχετο αλλα αστειο
Γουσταρεις να σε βριζουν και πετας ασχετες μαλακιες?

Συνέχισε την άθλια δικηγορία σου και θα βάλω μέσα και Ωκεανία.
Εσύ δικαιούσαι να μας ανακατεύεις το στομάχι με τα σκατά, αλλά εγώ σου σπάω τα αρχίδια...
Ξέρω και τους δύο προηγούμενους λογαριασμούς σου και κάνεις πώς εκπλήσσεσαι που το νήμα ξέφυγε... Αυτά είναι δικαιολογίες, γιατί ποιος ξέρει τι ζόρια τραβάς που έχεις ανάγκη από έναν θεό (κι ας είναι και κοπρολάγνος) και σε πειράζει που τον μειώνουμε.
Βάλε με στο ignore να μη με διαβάζεις και έληξε.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.681
Like
10.449
Πόντοι
3.506
Τελικά ο Μιντ έγινε Θιβετιανος μοναχός και αυτοπυρπολήθηκε ; Τι έγινε ακριβώς ;

Εξαφανίστηκε ξαφνικά σαν τον χοντρό δικηγόρο ; Έμφραγμα ;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.336
Like
3.654
Πόντοι
1.706
Τα μουνολιβαδα όπως τα ξέραμε έχουν πεθάνει κμαν, μη δουλευόμαστε

Ψάχνουμε τώρα την καλύτερη ποιότητα/τιμη που μπορούμε να πετύχουμε με το πορτοφόλι μας

Σκεφτόμουν τη Γεωργία σαν χώρα , καλό κρασί , αλλα κάποτε έβγαινα με μια που μετά μου χαράκωσε το σαράβαλο που έχω , οποτε λέω πως όχι. Ίσως οι εκεί να είναι καλύτερες , και τα βίντεο που έχω δει δείχνουν σαν ωραία χώρα

Θα αναγκαστούμε να συγγενέψουμε με ζουλού το βλεπω…..
Ξέρεις πόσες φορές το έχω ακούσει, από διάφορους χρήστες, ότι τα μουνολίβαδα έχουν πεθάνει; Είναι λογικό να ψάξεις πιο βαθιά στην ήπειρο μήπως ήρθε η σειρά άλλων περιοχών, πιο απομονωμένων που αναπτύσσονται σιγά σιγά και ξανοίγονται και με την βοήθεια του ιντερνέτ. Για αυτό έκανα την επέκταση.

Τα μουνολίβαδα είναι γενικός όρος κι όχι απαραίτητα συνδεδεμένα με τις σλάβες. Άρα μπορούν να μετακινηθούν σε αντίθεση με αυτό που υποστηρίζει ο Kman. Κι εδώ τίθεται ένα θέμα αξιοπιστίας, από όπου άρχισε και η κόντρα μας, διότι αυτός κάνει ό, τι μπορεί να κρατήσει ένα παλιό όνειρο ζωντανό.

Εγώ σε βλέπω ρεαλιστή και μάλλον είσαι από τα λίγα αξιόπιστα πρόσωπα που διαβάζω εδώ, αφού βλέπεις τι γίνεται στο τερέν και κοιτάς και λύσεις αλλού.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.681
Like
10.449
Πόντοι
3.506
Ξέρεις πόσες φορές το έχω ακούσει, από διάφορους χρήστες, ότι τα μουνολίβαδα έχουν πεθάνει; Είναι λογικό να ψάξεις πιο βαθιά στην ήπειρο μήπως ήρθε η σειρά άλλων περιοχών, πιο απομονωμένων που αναπτύσσονται σιγά σιγά και ξανοίγονται και με την βοήθεια του ιντερνέτ. Για αυτό έκανα την επέκταση.

Τα μουνολίβαδα είναι γενικός όρος κι όχι απαραίτητα συνδεδεμένα με τις σλάβες. Άρα μπορούν να μετακινηθούν σε αντίθεση με αυτό που υποστηρίζει ο Kman. Κι εδώ τίθεται ένα θέμα αξιοπιστίας, από όπου άρχισε και η κόντρα μας, διότι αυτός κάνει ό, τι μπορεί να κρατήσει ένα παλιό όνειρο ζωντανό.

Εγώ σε βλέπω ρεαλιστή και μάλλον είσαι από τα λίγα αξιόπιστα πρόσωπα που διαβάζω εδώ, αφού βλέπεις τι γίνεται στο τερέν και κοιτάς και λύσεις αλλού.
Ζει σε μια άλλη εποχή , που γαμαγαμε ενώ είχαμε κοιλιτσα και είμασταν άφραγκοι μα νέοι

Και τη ζει με τα φράγκα του. Δικαίωμα του. Μη πιστεύει κανένας πως θα γαμησει έτσι στην Ανατολική Ευρώπη. Μόνη εξαίρεση ήταν όντως η Ουκρανία προ πολέμου , και ίσως Ρωσία Λευκορωσία. Πολωνία , με τίποτα.

Αν θέλουν τύποι στα μικρά σαράντα να γαμησουν ωραίες γυναίκες και στο τζάμπα και γρήγορα , σαν μη μόνιμοι , μόνο Ασία και Λατινική Αμερική , όπου όπως είπα έσπασα και ρεκόρ διαφοράς ηλικίας , αλλα με μια Μαυρούλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom