Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.710
Like
10.526
Πόντοι
3.506
Ω ρε φίλε. Χρυσό μουνί είχε αυτή και μπήκες σε τέτοια διαδικασία? Εγώ προσωπικά είμαι της νοοτροπίας low effort στα μουνιά. Πληρωμένα και μη. Ειδικά στα πληρωμένα/σπονσοραρισμένα. Τόσα σου δίνω, εκεί θα σε πάω εκδρομή/διακοπές να φάμε, να πιούμε, να γαμηθούμε (επειδή εκεί θέλω εγώ). Γουστάρεις? Αν όχι υπάρχουν πολλές άλλες. Και φυσικά όχι "παπάτζες". Δε κατακρίνω αυτούς που παίζουν μπάλα διαφορετικά. Αν έχουν αποτελέσματα και αυτό θέλουν να κάνουν, δικαίωμά τους
High effort μόνο στα επαγγελματικά. Μόνο αυτό αξίζει
Μπράβο σου , αυτό θα ήθελα να είμαι και εγώ

Αλλά είμαι minimal effort στα επαγγελματικά και ΟΛΑ στο μουνι

ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ
 

unhuman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
511
Like
1.083
Πόντοι
206
Ω ρε φίλε. Χρυσό μουνί είχε αυτή και μπήκες σε τέτοια διαδικασία? Εγώ προσωπικά είμαι της νοοτροπίας low effort στα μουνιά. Πληρωμένα και μη. Ειδικά στα πληρωμένα/σπονσοραρισμένα. Τόσα σου δίνω, εκεί θα σε πάω εκδρομή/διακοπές να φάμε, να πιούμε, να γαμηθούμε (επειδή εκεί θέλω εγώ). Γουστάρεις? Αν όχι υπάρχουν πολλές άλλες. Και φυσικά όχι "παπάτζες". Δε κατακρίνω αυτούς που παίζουν μπάλα διαφορετικά. Αν έχουν αποτελέσματα και αυτό θέλουν να κάνουν, δικαίωμά τους
High effort μόνο στα επαγγελματικά. Μόνο αυτό αξίζει
Πηρες και εσυ της μετροιτης οτι ΥΠΟΨΗΦΙΑ γκομενα ταξιδεψε με καποιον στην Γαλλικη Πολυνησια που ειναι περαν της Αυστραλιας και μετα αλλο ενα ταξιδακι στον Αμαζονιο?
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
665
Like
1.131
Πόντοι
206
Πηρες και εσυ της μετροιτης οτι ΥΠΟΨΗΦΙΑ γκομενα ταξιδεψε με καποιον στην Γαλλικη Πολυνησια που ειναι περαν της Αυστραλιας και μετα αλλο ενα ταξιδακι στον Αμαζονιο?
Μπα δε πήρα τίποτα "τοις μετρητοίς", ούτε φυσικά έχω λόγο και να το διαψεύσω. Απλά με έναυσμα το παραπάνω έγραψα πως το βλέπω εγώ γενικά για το "effort" με τις γκόμενες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.347
Like
3.664
Πόντοι
1.706
Πηρες και εσυ της μετροιτης οτι ΥΠΟΨΗΦΙΑ γκομενα ταξιδεψε με καποιον στην Γαλλικη Πολυνησια που ειναι περαν της Αυστραλιας και μετα αλλο ενα ταξιδακι στον Αμαζονιο?

Γαλλική Γουιάνα έχω γράψει, ρε αστροπελέκι. Επίσης Αμαζόνιος είναι συντόμευση για όλη τη ζούγκλα και το μεγαλύτερο μέρος της Γ.Γουιάνας είναι σε αυτήν την περιοχή. Μάλιστα στο νότο υπάρχει το αμαζονιακό πάρκο. Πολλά μέρη είναι κατοικήσιμα κι έχουν μάλιστα κι αεροδρόμια, αλλά πετάς ένα Αμαζόνιος και η γκόμενα ψαρώνει.
Επίσης η γκόμενα δεν ήταν υποψήφια για γαμήσι, αλλά υποψήφια για στανταράκι (την είχα πηδήξει προ πολλού) κι άξιζε τον κόπο. Της είχα προτείνει ελεύθερη σχέση και αντιστεκόταν.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.347
Like
3.664
Πόντοι
1.706
Ω ρε φίλε. Χρυσό μουνί είχε αυτή και μπήκες σε τέτοια διαδικασία? Εγώ προσωπικά είμαι της νοοτροπίας low effort στα μουνιά. Πληρωμένα και μη. Ειδικά στα πληρωμένα/σπονσοραρισμένα. Τόσα σου δίνω, εκεί θα σε πάω εκδρομή/διακοπές να φάμε, να πιούμε, να γαμηθούμε (επειδή εκεί θέλω εγώ). Γουστάρεις? Αν όχι υπάρχουν πολλές άλλες. Και φυσικά όχι "παπάτζες". Δε κατακρίνω αυτούς που παίζουν μπάλα διαφορετικά. Αν έχουν αποτελέσματα και αυτό θέλουν να κάνουν, δικαίωμά τους
High effort μόνο στα επαγγελματικά. Μόνο αυτό αξίζει
Ήταν μια εποχή, το 2012, που ήθελα να αράξω και κοίταξα ποια από τις παλιές ήταν διαθέσιμη. Επέλεξα αυτή, αλλά υπήρχαν εμπόδια. Πρώτον δεν με θεωρούσε και πολύ αξιόπιστο για σχέση και δεύτερο εργαζόταν στην Ανδόρρα ρεσεψιονίστ και δεν ήθελε να κατέβει. Της έταξα να την βοηθήσω να κάνει δικό της ξενοδοχείο κι έπρεπε να αποδείξω ότι «Λεφτά Υπάρχουν». Τελικά κατέβηκε και κάναμε ένα hostel το οποίο το ενέταξα σε ένα πρόγραμμα αγροτουρισμού. Μόλις έμαθε να βγάζει λεφτά, επέμενε να το πουλήσουμε, πήρε το μερίδιο της και την έκανε για Βουδαπέστη.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
946
Like
3.471
Πόντοι
446

Δεν είναι μοναδικός όταν η πλειοψηφία των post σου είναι για εκείνον ενώ δε σε έχει παραθέσει ποτέ;:2funny:

Εν τω μεταξύ παίζει να σε έχει στην ignore list εδώ και καμιά τριετία :2funny:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.710
Like
10.526
Πόντοι
3.506
Δεν είναι μοναδικός όταν η πλειοψηφία των post σου είναι για εκείνον ενώ δε σε έχει παραθέσει ποτέ;:2funny:

Εν τω μεταξύ παίζει να σε έχει στην ignore list εδώ και καμιά τριετία :2funny:
Όχι ρε ο αρχηγός δεν κάνει τέτοια.

Ο αρχηγός ούτε like δεν πατάει είναι υπεράνω. Βαλκανική αρχοντιά αγνοεί τους πάντες εκτός αν τον πρήξουν λίγο παραπάνω , τότε μέσα μέσα απαντάει.

Αφού κατάφερε να εξωθήσει σε αυτοκαταστροφή τον μαιντ δεν έχει πλέον ανταγωνισμό εδώ μέσα. Ο ηφαιστειος μόνο μαύρες έχει τι να φτουρήσει.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
946
Like
3.471
Πόντοι
446
Μπράβο σου , αυτό θα ήθελα να είμαι και εγώ

Αλλά είμαι minimal effort στα επαγγελματικά και ΟΛΑ στο μουνι

ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ

Κάνε minimal effort στα επαγγελματικά, αν δεν παίζει κάτι πολύ συγκεκριμένο με στόχους/κασέρι, γιατί τα έχουμε πει ότι οι καριέρες που δεν μεταφράζονται άμεσα σε κασέρι, είναι ψευδαισθήσεις που καλλιεργούνται σε χρήσιμους ηλίθιους.

Κάνε και minimal effort στα μουνιά, ΑΦΟΥ όμως έχεις κάνει full effort σε εσένα :rockon:

Τότε τα μουνιά θα έρχονται από μόνα τους,ακόμη και για να πάρουν το λίγο που θα τους δίνεις..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Όχι ρε ο αρχηγός δεν κάνει τέτοια.

Ο αρχηγός ούτε like δεν πατάει είναι υπεράνω. Βαλκανική αρχοντιά αγνοεί τους πάντες εκτός αν τον πρήξουν λίγο παραπάνω , τότε μέσα μέσα απαντάει.

Αφού κατάφερε να εξωθήσει σε αυτοκαταστροφή τον μαιντ δεν έχει πλέον ανταγωνισμό εδώ μέσα. Ο ηφαιστειος μόνο μαύρες έχει τι να φτουρήσει.
Σε άσπρο ότι έχω είναι 90's άντε έως 2004 σε πολαροιντ 24αρι φιλμ που έχει πλέον ξεθωριάσει κ όλες αυτές τώρα είναι με δύο γάμους κ δυο διαζύγια πλέον :confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
946
Like
3.471
Πόντοι
446
Σε άσπρο ότι έχω είναι 90's άντε έως 2004 σε πολαροιντ 24αρι φιλμ που έχει πλέον ξεθωριάσει κ όλες αυτές τώρα είναι με δύο γάμους κ δυο διαζύγια πλέον :confused:

Eντάξει, υπάρχουν και άλλοι που οι τελευταίες γκόμενες που είχαν είναι τώρα με ΠΙ και παίρνουν τσιμπούκια χωρίς μασέλα:confused:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.710
Like
10.526
Πόντοι
3.506
Κάνε minimal effort στα επαγγελματικά, αν δεν παίζει κάτι πολύ συγκεκριμένο με στόχους/κασέρι, γιατί τα έχουμε πει ότι οι καριέρες που δεν μεταφράζονται άμεσα σε κασέρι, είναι ψευδαισθήσεις που καλλιεργούνται σε χρήσιμους ηλίθιους.

Κάνε και minimal effort στα μουνιά, ΑΦΟΥ όμως έχεις κάνει full effort σε εσένα :rockon:

Τότε τα μουνιά θα έρχονται από μόνα τους,ακόμη και για να πάρουν το λίγο που θα τους δίνεις..
Θα αρχίσω να προσεύχομαι να φυτρώσω μαλλιά πάλι και να πάρω 15 πόντους ύψος. Φοκους σε μενα

(Μπήκε ο σαντμαν μέσα μου )
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.710
Like
10.526
Πόντοι
3.506
Σε άσπρο ότι έχω είναι 90's άντε έως 2004 σε πολαροιντ 24αρι φιλμ που έχει πλέον ξεθωριάσει κ όλες αυτές τώρα είναι με δύο γάμους κ δυο διαζύγια πλέον :confused:
Once you go black you never look back

Once you go Asian you never go Caucasian
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.955
Like
385
Πόντοι
36
Once you go black you never look back

Once you go Asian you never go Caucasian

Once you go Serres

You will never think again of veres

-------------------------

Once you go Kavala

You will never go back to a vouvala

-----------------------

Oce you go Drama

You will realize that your life so far was a drama
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Once you go black you never look back

Once you go Asian you never go Caucasian
Πάντα με τυπώνω τέτοια μπλουζάκια με αυτό το σλόγκαν κ κατεβαίνω από το αεροπλάνο όταν τρέχω εκεί ..μαζί με φωτό της μακαρονάδας του καπαμαρού
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.710
Like
10.526
Πόντοι
3.506
Πάντα με τυπώνω τέτοια μπλουζάκια με αυτό το σλόγκαν κ κατεβαίνω από το αεροπλάνο όταν τρέχω εκεί ..μαζί με φωτό της μακαρονάδας του καπαμαρού
Έξυπνη και βολική λύση

Δε μάθανε το σούσι τα ζουλού ακόμα , άψητο μόνο άνθρωπο τρώνε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Έξυπνη και βολική λύση

Δε μάθανε το σούσι τα ζουλού ακόμα , άψητο μόνο άνθρωπο τρώνε
Tυπε όπως είπωθξλε στην ταινία κόκκινα φανάρια ότι ακόμη και στην Τρούμπα μπορείς να βρεις διαμαντακια ( σε μαύρη απόχρωση :confused: )
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.062
Like
18.473
Πόντοι
3.656
Σωστά.. αλλά αν ήταν να αναγνωρισουμε τα πληρωμένα κασκαντεριλικια που κανει (σε χωρες που ακομη ζουν εν μερη σε κομμουνιστικη ληθη) θα τον ονομαζα αρχηγό εαν έβγαζε αυτά τα γούστα στο Μονακο, κι αν κυκλοφορουσε τις αντίστοιχες πουτανεττες εκει -έστω για φαγητό και για πιασιμο μπουτακι. Μόνο τότε θα τον αναγνώριζα ως άρχοντα ετσι οπως γουστάρει να αυτοαποκαλειται.


Τα ίδια σκατά ακριβώς είναι .
Απλά εκεί αντί για 5000€ το 3μερο ... θα ήθελε 100.000€ ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.062
Like
18.473
Πόντοι
3.656
παίρνουν τσιμπούκια χωρίς μασέλα:confused:
Για τα ... δόντια ... έχε υπόψη ... ότι είναι δείγμα οικονομικού λέβελ ...
Υπάρχουν 60αρες με 28 ή 32 φυσικά δόντια .... άσπρα αστραφτερά ... και υπάρχουν και φτωχάτζες ....
που δεν έχουν κλείσει τα 30 ... και τα κενά μετά από τους κυνόδοντες ... είναι σαν πολεμίστρες ....
νομίζεις ότι θα βγουν ιππότες με αρκεμπούζια να στη μπουμπουνίσουν ...

ή υπάρχουν δόντια ... αλλά δεν φαίνονται ... γιατί είναι μαύρα ... σαν να έχουν κάμο μέηκ απ
για νυχτερινή καταδρομή ....
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.955
Like
385
Πόντοι
36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom