Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (5 μέλη και 100 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.835
Κριτικές
6
Like
11.320
Πόντοι
3.936
Εν τω μεταξύ παίζει να σε έχει στην ignore list εδώ και καμιά τριετία
Δεν έχω τι να σου πω, μάλλον σου θιξαμε το έτερο ήμισυ κ παρεξηγήθηκες πάλι. Μην αρχίσω κ θυμηθώ τα δικά σου γιατί δεν θα σε συμφέρει -μετά την αφάνεια των 3 ων χρόνων για το κάζο που έπαθες εδώ μέσα κ αποσύρθηκες για να ξεχαστεί.
Έτσι Γιώργο φατ?
Υγ. Μια χαρά μ απαντάει εκει που τον συμφέρει γι αυτό κάτσε στον παγκο σου κ μην αγχώνεσαι για την εικόνα των άλλων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.835
Κριτικές
6
Like
11.320
Πόντοι
3.936

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
949
Like
3.483
Πόντοι
446
Δεν έχω τι να σου πω, μάλλον σου θιξαμε το έτερο ήμισυ κ παρεξηγήθηκες πάλι. Μην αρχίσω κ θυμηθώ τα δικά σου γιατί δεν θα σε συμφέρει -μετά την αφάνεια των 3 ων χρόνων για το κάζο που έπαθες εδώ μέσα κ αποσύρθηκες για να ξεχαστεί.
Έτσι Γιώργο φατ?
Υγ. Μια χαρά μ απαντάει εκει που τον συμφέρει γι αυτό κάτσε στον παγκο σου κ μην αγχώνεσαι για την εικόνα των άλλων.

Το δικό σου έτερο ήμισυ είναι τοξικέ και μίζερε καραμαλάκα που εδώ και πόσα χρόνια τρέχεις πίσω από τα μωβ αρχίδια του.

Ποια αφάνεια και κάζο;
Tι είναι το Γιώργος φατ;
Xoντρός;:2funny:

Καλά, εσύ είσαι και ο μόνος εδώ μέσα που έχει πει τον kman ναζί,εμένα δε θα πεις χοντρό.
Τον Kman τον έχουν έχουν διαβάσει άπειρα άτομα εδώ μέσα και τον έχουν κράξει άλλα τόσα..
Ο μόνος που τον έχει χαρακτηρίσει ναζί είσαι εσύ, ο μίζερος τοξικός καραμαλάκας του forum

Aλλά εσύ είσαι γνωστό τούβλο που στην Ελλάδα δεν περνούσες ούτε ιεκ κομμωτικής και σε έστειλε ο μπαμπάκας σαν το δημητράκη να αγοράσεις πτυχίο και έμαθες και πριν 30 χρόνια το μπλοκ.

Τα καταλάβες αυτά που σου έγραψα ή να στα γράψω στα βουλγάρικα ή όπου αλλού στον πούτσο "σπούδασες" τοξικέ KAΡΑμαλάκα;
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
949
Like
3.483
Πόντοι
446

Στ' αρχίδια μου όπου και να σε έστειλε ο μπαμπάκας να σπουδάσεις ρε τούβλο.

Παλαιότερα έμπαινα στο bou να μάθω για της Πράγας και για το μπλοκ.
Εδώ και χρόνια μπαίνω απλά για να κάνω χαβαλέ, όπως κάνουν οι περισσότεροι εδώ μέσα εκτός από εσένα τον τοξικό και μίζερο καραμαλάκα.
Και άμα δεν έχω λόγο να μπω, δεν μπαίνω για μήνες ή και χρόνια.
Εσύ κοίτα μην σταματήσει να γράφει ο kman και χάσει το νόημα η ζωή σου.

Λέμε τον kman Aρχηγό απλά για τη φάση και κάτι τρέχει στα γύφτικα..
Ο άλλος μας βάζει χέρι που θα κάνουμε like..

Μόνο εσύ ο τοξικός πρήζει μπάλες επί τόσα χρόνια σε thread που όλοι οι υπόλοιποι κάνουν χαβαλέ..
Πηγαίνε σε κανέναν ψυχίατρο να τα βρεις με τον εαυτό σου, δε σου φταίμε εμείς..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.835
Κριτικές
6
Like
11.320
Πόντοι
3.936
Φατα κιόλας μια που έχεις αυτή την εμμονή με αυτά σε διαφορα χρωματα. Πρόσεχε ομως μην δαγκώσεις την γλώσσα σου γιατι θα δηλητηριαστεις.
Υγ. ψ/χ ιατρό θες εσύ κ μερικοι άλλοι και οι λόγοι είναι ευδιακριτοι άσχετα εάν εσείς τους μακιγιαρετε με διαφορα τρικ για να δείχνουν κάτι άλλο από αυτό που είστε στην πραγματικότητα.
Υγ δεν σε έβρισα κ για άσχετο λόγο μ έκανες επίθεση. Εσύ τραβάς ζόρι όχι εγώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

unhuman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
513
Like
1.091
Πόντοι
206
Φατα κιόλας μια που έχεις αυτή την εμμονή με αυτά σε διαφορα χρωματα. Πρόσεχε ομως μην δαγκώσεις την γλώσσα σου γιατι θα δηλητηριαστεις.
Υγ. ψ/χ ιατρό θες εσύ κ μερικοι άλλοι και οι λόγοι είναι ευδιακριτοι άσχετα εάν εσείς τους μακιγιαρετε με διαφορα τρικ για να δείχνουν κάτι άλλο από αυτό που είστε στην πραγματικότητα.
Υγ δεν σε έβρισα κ για άσχετο λόγο μ έκανες επίθεση. Εσύ τραβάς ζόρι όχι εγώ.
Το σαητ απευθυνεται σε ατομα ανω των 18 οποτε μπορουμε να κρινουμε τα γραφομενα του Αρχηγου, δεν χρειαζεται να πεταγεται ο καθε ασχετος με το σημερινο μπλοκ να κανει διευκρινησεις.
Σου το ειπε ο Τελης, σου το λεει ο Βαλκανιος, σου το λεω και εγω
Δεν ξερω αν εισαι απλα εμπαθης η αν εχεις εμμονη με τον Αρχηγο, αλλα εισαι κουραστικος. Οχι μονο εσυ, ολοι οσοι του την επεφταν στα θρεντ του
Φτιαξε ενα θρεντ μαζι με τον μιντ και τον καλογερο, ωστε να μην σπατε μπαλλες σε ενα ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΟ και ΧΑΒΑΛΕΤΖΙΔΙΚΟ θρεντ. Ημαρτον, στο μπου γραφουμε, υποτιθεται οτι ειναι ψυχαγωγικο σαιτ
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
949
Like
3.483
Πόντοι
446
Φατα κιόλας μια που έχεις αυτή την εμμονή με αυτά σε διαφορα χρωματα. Πρόσεχε ομως μην δαγκώσεις την γλώσσα σου γιατι θα δηλητηριαστεις.
Υγ. ψ/χ ιατρό θες εσύ κ μερικοι άλλοι και οι λόγοι είναι ευδιακριτοι άσχετα εάν εσείς τους μακιγιαρετε με διαφορα τρικ για να δείχνουν κάτι άλλο από αυτό που είστε στην πραγματικότητα.
Υγ δεν σε έβρισα κ για άσχετο λόγο μ έκανες επίθεση. Εσύ τραβάς ζόρι όχι εγώ.

Εσύ κάτι με ρώτησες πριν κάτι σελίδες, σου απάντησα αναλυτικά και με πολύ ωραίο τρόπο και με αγνόησες.
Μετά άρχισες τα ίδια,τις μούντζες και τις γνωστές μαλακίες..

Τα πράγματα είναι φως φανάρι..
Αν ήσουν κομπλέ με την πάρτυ σου, θα τα έγραφες στον Kman μία, δύο.......τρεις και αφού θα έβλεπες ότι δεν ιδρώνει το αυτί του, θα τα έπαιρνες στο χαλαρό, όπως έχουμε κάνει προ πολλού όλοι οι υπόλοιποι..
Εσύ γράφεις τα ίδια και τα ίδια επί.....χρόνια...

Εγώ εδώ μέσα είμαι για όχι πάνω από 10 μέλη.
Γουστάρω cool θείο Τάσο που κάνει μπαμ ότι τα έχει καλά με τον εαυτό του,δεν τσιμπάει με μαλακίες και είναι easy going..
Βολκάνο για αντίστοιχους λόγους..
Glyfomounix και τα καινούργια(παλιά) μέλη που έσκασαν τελευταία..
Αρχηγό γιατί είναι μια κατηγορία μόνος τους και για το σουρεάλ της υπόθεσης...

Μόλις βλέπω post δικό σου, ξέρω ότι είναι κράξιμο.
Δε μου προσφέρει τίποτα.
Οπότε ignore και positive vibes μόνο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom