Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ρατω την τσατσα λοιπον για τη Σονια και μου λεει πως ειναι στην πατριδα της και πως θα γυρισει μετα απο 2 μηνες...

Και εγώ είμαι στη Λαπωνία και σας γράφω μέσω δορυφορικής σύνδεσης
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
τοτε baby ασε τα σχολια και βουρ στον πατσα.χαχαχα καλο!
 

Επισκέπτης
Μια και μας ξεχασε και η Σονια και πριν τον Απριλη δεν θα την δει κανεις μας ας της ομορφηνουμε το thread οπως μας εχει ομορφηνει την ζωη μερικες φορες και αυτη. :rockon:


[youtube=425,350]JEgMTeQrcF8[/youtube]
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλα εσυ εισαι παντου.....σου κοβουν το ενα πουτσοκεφαλο και πεταγονται 10 πεη! :dancing:
 

Επισκέπτης
Μια και μας ξεχασε και η Σονια και πριν τον Απριλη δεν θα την δει κανεις μας ας της ομορφηνουμε το thread οπως μας εχει ομορφηνει την ζωη μερικες φορες και αυτη. :rockon:


[youtube=425,350]JEgMTeQrcF8[/youtube]


BABY μου εφταιξες την μερα ρε συ κ ειμαι κ αρρωστος...γαματο τραγουδακι :rockon:
 

history

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον έχω καλά νέα για τους φίλους του site...Σήμερα μεσημέρι επισκέφθηκα το στούντιο της Λέλας περιμένοντας να συναντήσω την Αλεξάνδρα...αλλά προς έκπληξή μου η υπηρεσία μου λέει ότι σήμερα είναι το αστέρι μας η Σόνια...Δεν το πίστεψα προς στιγμή...Τη ρωτάω η γνωστή; η παλιά; Μου λέει ναι...Ε, δεν χρειάστηκε να τη δω...Μπήκα στο δωμάτιο και περίμενα την "καύλα"...Απλώς τέλεια!
 

Επισκέπτης
Μαλλι καρε κοκκινομαυρο .
Και ακριβως οπως την ξεραμε.
 

adiapragmeteytos

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
και μεν αμια σουλα μου δοσε καρτα μασαζκλπ σε φαναρι στην ηλια ηλιου ,το κανει σπιτι τησ με 80-90
τηλ αννασ ?μπορει να μου το στειλει κανεισ?
 

Marbel

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
144
Like
26
Πόντοι
1
:headbang:τι θελει να πει ο ποιητης?
 

Επισκέπτης
Αλαμπουρνεζικα αδελφε τωρα τα μαθαινει.
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα Πεμπτη τι ωρα λετε να ειναι στο στουντιο? (αν ειναι)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και μεν αμια σουλα μου δοσε καρτα μασαζκλπ σε φαναρι στην ηλια ηλιου ,το κανει σπιτι τησ με 80-90
τηλ αννασ ?μπορει να μου το στειλει κανεισ?
ανθελειςξανασπαστακαιξαναριξτασιγασιγαομωςγιανακαταλαβουμε..
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
τωρα να ρωτησω για την καρτα μετρ?
το ρισκαρω...  :grin:
και μενα μια Σουλα μου δωσε καρτα μασαζ κλπ σε φαναρι στην ηλια ηλιου ,
το κανει σπιτι της με 80-90
τηλ αννας ?μπορει να μου το στειλει κανεις?
 

Επισκέπτης
Τι θα γινει ρε μαγκες καθε φορα που περναω απο την Σονια ειναι 7 στο σαλονι. :headbang:
Καντε λιγο κρατει να περασει και κανενας αλλος θα μας τελειωσουν τα λεφτα με τα CT . :tickedoff:
Αντε μονοφαγαδες. :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

adiapragmeteytos

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ανθελειςξανασπαστακαιξαναριξτασιγασιγαομωςγιανακαταλαβουμε..
1)οποσ ειναι εμφανεσ εγραπσα σε λατηοσ μεροσ ,αναφερομουν σε ενα αλλο ποστ αλλου ,οπου καποιοσ λεει οτι του δοσε κοπελα σε φαναρι στην ουλοφ παλμε καρτα(αννα) αλιτηεια υπαρχει πλιροφορισι σχετικι ?
2)εγο ειχα γνορισει μια κοπελα σε φφαναρι ιλια ιλκιου μου δοσε καρτα της που λεει μασαζ,δημοσιεσ σχεσεισ ,το κανει σπιτι τησ ,80-90 ευρο αναλογα τισ διαπραγματευσεισ ,πιτσιρικα 25?,καλι απλοσ ,οχι τηεα ,πσιλοσπαστικουλα ,οχι λοκο ομοσ ,αυτα..
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
7
Πόντοι
6
1)οποσ ειναι εμφανεσ εγραπσα σε λατηοσ μεροσ ,αναφερομουν σε ενα αλλο ποστ αλλου ,οπου καποιοσ λεει οτι του δοσε κοπελα σε φαναρι στην ουλοφ παλμε καρτα(αννα) αλιτηεια υπαρχει πλιροφορισι σχετικι ?
2)εγο ειχα γνορισει μια κοπελα σε φφαναρι ιλια ιλκιου μου δοσε καρτα της που λεει μασαζ,δημοσιεσ σχεσεισ ,το κανει σπιτι τησ ,80-90 ευρο αναλογα τισ διαπραγματευσεισ ,πιτσιρικα 25?,καλι απλοσ ,οχι τηεα ,πσιλοσπαστικουλα ,οχι λοκο ομοσ ,αυτα..

επιμένεισβλέπωαδιαπραγμάτευτοςόνομακαιπράγμα...
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
1)οποσ ειναι εμφανεσ εγραπσα σε λατηοσ μεροσ ,αναφερομουν σε ενα αλλο ποστ αλλου ,οπου καποιοσ λεει οτι του δοσε κοπελα σε φαναρι στην ουλοφ παλμε καρτα(αννα) αλιτηεια υπαρχει πλιροφορισι σχετικι ?
2)εγο ειχα γνορισει μια κοπελα σε φφαναρι ιλια ιλκιου μου δοσε καρτα της που λεει μασαζ,δημοσιεσ σχεσεισ ,το κανει σπιτι τησ ,80-90 ευρο αναλογα τισ διαπραγματευσεισ ,πιτσιρικα 25?,καλι απλοσ ,οχι τηεα ,πσιλοσπαστικουλα ,οχι λοκο ομοσ ,αυτα..
Αδιαπραγμάτευτε πως γράφεις έτσι; Αλβανός είσαι; :think: Η μήπως παίζει τίποτε άλλο; :cool2: :dunno: :hmm: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom