Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

maiden68

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
σονια γυρνα στον λαο σου.
η σονια εχει προβλημα σοβαρο με την μητερα της και δεν προκειται να επιστρεψει αν δεν λυθει το προβλημα αυτο.και το προβλημα ειναι υγειασ μαγκες.η πληροφορια αυτη ειναι χθεσινη και καρατσεκαρισμενη.δεν μπορω να πω τιποτα αλλο!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
η σονια εχει προβλημα σοβαρο με την μητερα της και δεν προκειται να επιστρεψει αν δεν λυθει το προβλημα αυτο.και το προβλημα ειναι υγειασ μαγκες.η πληροφορια αυτη ειναι χθεσινη και καρατσεκαρισμενη.δεν μπορω να πω τιποτα αλλο!!!

ενα - δυο, ενα -δυο , όβερ,
εδώ ράδιο αρβύλα ακούγομαι καλά?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και σενα τι σε νοιαζει ρε φιλε ????

αντε τραβα στα ct σου..  :)

και συ τραβα στην ενορια σου και ασε τα μπουρδελα,αντε παενε να δωσεις συσσιτιο στο ποιμνιο σου..(μπριζολα οχι εκει,ξεχασε την..μονο οσπρια και αρτο!) :grin:
 

Επισκέπτης
Ελατε ρε παιδια επαθε κατι η μανουλα της Σονιας.
Την γαμησαμε τωρα ειναι που δεν θα την ξαναδουμε.
 

maiden68

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
και συ τραβα στην ενορια σου και ασε τα μπουρδελα,αντε παενε να δωσεις συσσιτιο στο ποιμνιο σου..(μπριζολα οχι εκει,ξεχασε την..μονο οσπρια και αρτο!) :grin:
ειναι η δευτερη φορα που δινω πληροφορια για πουτανα.αν με τσεκαρεις θα δεισ οτι εχω δικιο.γιατι οσεσ φορεσ εχω κατι γραψει πεφτω μεσα!!!!γι'αυτο μεγαλε κανε τουμπεκα.και αν καλη ωρα γυρισει....αν γυρισει ρωτα την και μετα βγες και ζητα συγνωμη....τα λεμε βιαστηκε.
χαιρετω.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ειναι η δευτερη φορα που δινω πληροφορια για πουτανα.αν με τσεκαρεις θα δεισ οτι εχω δικιο.γιατι οσεσ φορεσ εχω κατι γραψει πεφτω μεσα!!!!γι'αυτο μεγαλε κανε τουμπεκα.και αν καλη ωρα γυρισει....αν γυρισει ρωτα την και μετα βγες και ζητα συγνωμη....τα λεμε βιαστηκε.
χαιρετω.....

τονιονιονενενενενενενενενε!!!!!!!!! :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Κατι θα ξερει ρε παιδια για να επιμενει τοσο το παλληκαρι σταματηστε την καζουρα.
Αν και εμενα μου φανηκε πως την πηρε το ματι μου καπου στο κεντρο να ψωνιζει και να εχει αλλαξει τα μαλλια της αλλο χρωμα αλλα μαλλων πουλακια θα εκεναν τα ματια μου οπως γινετε στις οασεις που βλεπεις οτι θελεις και σου λειπει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • sa.jpg
    sa.jpg
    17,4 KB · Εμφανίσεις: 23

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ρε σεις και εγώ την είδα τελευταία σε ένα φαρμακείο να αγοράζει κολύρια,έχει δίκιο το παιδί.
Δίπλα της μάλιστα ήταν και ένας τύπος που μάλλον πρέπει να ήταν ο μπαμπάς της...   


Κατι θα ξερει ρε παιδια για να επιμενει τοσο το παλληκαρι σταματηστε την καζουρα.
Αν και εμενα μου φανηκε πως την πηρε το ματι μου καπου στο κεντρο να ψωνιζει και να εχει αλλαξει τα μαλλια της αλλο χρωμα αλλα μαλλων πουλακια θα εκεναν τα ματια μου οπως γινετε στις οασεις που βλεπεις οτι θελεις και σου λειπει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δίπλα της μάλιστα ήταν και ένας τύπος που μάλλον πρέπει να ήταν ο μπαμπάς της...   

ο παππους της ηταν..

ειδες τί γερή κράση εχουν εκει πανω παναθεμα τους ????  :tooth:
 

Επισκέπτης
Ολο ερχεται και ολο χανει τον δρομο.
Μετα το καλοκαιρι ξανα.
Α ρε τι παθαμε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ολο ερχεται και ολο χανει τον δρομο.
Μετα το καλοκαιρι ξανα.
Α ρε τι παθαμε.
ε, τι να κανουμε φιλε baby ??
προεχει η υγεια της μαμας και οπως ξερεις, τα θεματα υγειας δεν ειναι ευκολα ελεγξιμα..
 

allos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
Σόνια, Σόνια, που είσαι Σόνια/ Σόνια, Σόνια, θα τρελαθώ/ Σόνια, Σόνια, που είσαι Σόνια/ Σόνια θα χαθώ!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Προχθες που περασα απο Λελας Καραγιαννη στο πανω studio(το κατω δε δουλευε)πετυχα τη Μικαελλα(ενα κωλομπαζο που εχει εισπραξει και θετικες κριτικες απο συναγωνιστες και ειλικρινα απορω)...ρατω την τσατσα λοιπον για τη Σονια και μου λεει πως ειναι στην πατριδα της και πως θα γυρισει μετα απο 2 μηνες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom