Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
δεν ξέρω τι λέτε εσείς , αλλά εγώ δεν έχω βρεί ακόμα άξια αντικαταστάτρια της, και ας έχω να την πάρω κανα εξάμηνο.....
Σόνια είναι μία και μοναδική!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
καλα αμα ξανασκασει μυτη η ΣΟΝΙΑ τα λεμε.
Kι ομως μεχρι πριν μια εβδομαδα δουλευε εκει καθε μερα για 1,5 μηνα κοντα. Καμια σχεση με παλια. Δειτε στο παλιο φορουμ το thread ΣΟΝΙΑ-ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ τί πανικός γινόταν πέρσι?
Ειναι και λογικο, κακα τα ψεματα.Εγω τη θυμαμαι μια πενταετια τουλαχιστον στην Αριστομενους με κοτσιδα.΄
[glow=red,2,300]"Στο'χα πει -στο'χα πει πως ολα κάποτε τελειωνουν..."[/glow]
 

Επισκέπτης
παροτι δεν την εχω παρει πιστευω πως οι παλιοι την βαρεθηκαν ολο τα ιδια και τα ιδια.... και αν την βαρεθουν οι παλιοι και δεν γραφουν οι νεοι ντορο με την ντενιζ βλεπουν εκει πανε αφου για την σονια δεν γραφεται τιποτα..... ασε που τωρα στην φυλης γινεται της πουτανας απο κοπελες που κανουν ρεστα γαμησι με 20 ευρω... ασε που εγω ας πουμε δεν το ηξερα οτι αυτη δουλευε πριν μια βδομαδα στο λελας γιατι δεν το γραφει κανενας νομιζα οτι ειχε σταματησει.... οποτε δεν πηγα που θα πηγαινα στανταρ.. ο χρονος προχωραει.. εδω η νταρια χαθηκε την βρηκα με αλλο ονομα σε αλλο μπουρδελο και κανενας δεν ξερει που δουλευει και δεν νοιαζεται κιολας να μαθει που μεχρι πριν 3-4 μηνες το "που ειναι η Νταρια" και το "σονια"(η σονια δροσοπουλου 97) ηταν μονιμα στα τελευταια ποστ..... παντως ετσι ειναι ολη η ζωη κυλαει...
 

ken

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξέρω τι λέτε εσείς , αλλά εγώ δεν έχω βρεί ακόμα άξια αντικαταστάτρια της, και ας έχω να την πάρω κανα εξάμηνο.....
Σόνια είναι μία και μοναδική!
Συμφωνώ και επαυξάνω! Ο μόνος λόγος για να πάει κανείς με άλλες είναι όταν δεν δουλεύει η Σόνια (το μόνο αρνητικό ότι εξαφανίζεται μερικές φορές). Μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς που και πότε δουλεύει αυτή την περίοδο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

quattro

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
169
Πόντοι
0
Προχθές το απόγευμα δούλευε στη Λέλας Καραγιάννη 35 στο ισόγειο.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η Σονια δουλευει κανονικα πρωι στη Λελας Καραγιαννη κατω. Χθες ηταν εκει με νεα κομη. Η καινουρια κομη της παει . Ειναι σουπερ. Οχι σαν την προηγουμενη φορα. Παντως το μαγαζι στη Λελας παει απο το κακο στο χειροτερο . Η τσατσα βγαινει μεχρι την πορτα να παρακαλαει τους πελατες. Και το πανω ηταν κλειστο...
 

Επισκέπτης
δηλαδη παιδες η σονια ξαναρχισε??? κανει το ιδιο καλο γαμησι οπως παλια??? δουλευει πρωι και σαββατοκυριακα??? να παω αυριο θα την βρω???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα Λέλας Καραγιάννη στο ισόγειο με τον φίλτατο giorgospapas. Δεν είχα πάει στο καινουργιο ισόγειο και σαν χώρος μου άρεσε αρκετά....
Αυτο που με χάλασε ήταν πως η τσατσα είχε στα χέρια της δυο αποσμητικά χώρου και ράντιζε πάντου με αποτέλεσμα η ατμόσφαιρα να είναι πολύ βαριά...
Στο παρασύνθημα: Δουλευε η Σόνια την οπόια είχα να πάρω απο τον Σεπτέμβρη....
Οτι και να πώ είναι λίγο. Α Ψ Ο Γ Η!
φορούσε όπως πάντα πολύ ωραία εσώρουχα και μάυρες κάλτσες, και απο υπηρεσίς τα ξέρετε μην σας κουράζω.....απλά για εμένα ητάν και είναι κορυφή. Πάντα χαμογελαστή , υπομονετική και γλυκιά. Σόνια να σαι καλά! :-*
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Καλά εργολαβεία τον έχει πάρει τον κάτω όροφο η Σόνια? Και τα πρωινά δουλεύει... Τώρα θα μου πεις , "Υπάρχει καλύτερη ?". Έλα ντε....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Καλά εργολαβεία τον έχει πάρει τον κάτω όροφο η Σόνια? Και τα πρωινά δουλεύει... Τώρα θα μου πεις , "Υπάρχει καλύτερη ?". Έλα ντε....

μου είπε πως απο εδώ και στο εξής θα δουλεύει στο ισόγειο...
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
748
Like
6
Πόντοι
6
καταρχην μπραβο σας . ολοι πολυ ενημερωμενοι ,
τοσο καλο κρεβατι κανει αυτη η ''σονια''
ποσα παιρνει ? και που δουλευει ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447

ουστ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα Λέλας Καραγιάννη στο ισόγειο με τον φίλτατο giorgospapas. Δεν είχα πάει στο καινουργιο ισόγειο και σαν χώρος μου άρεσε αρκετά....
Αυτο που με χάλασε ήταν πως η τσατσα είχε στα χέρια της δυο αποσμητικά χώρου και ράντιζε πάντου με αποτέλεσμα η ατμόσφαιρα να είναι πολύ βαριά...
Στο παρασύνθημα: Δουλευε η Σόνια την οπόια είχα να πάρω απο τον Σεπτέμβρη....
Οτι και να πώ είναι λίγο. Α Ψ Ο Γ Η!
φορούσε όπως πάντα πολύ ωραία εσώρουχα και μάυρες κάλτσες, και απο υπηρεσίς τα ξέρετε μην σας κουράζω.....απλά για εμένα ητάν και είναι κορυφή. Πάντα χαμογελαστή , υπομονετική και γλυκιά. Σόνια να σαι καλά! :-*
καλησπερα φιλε Ζero!Πριν 2 ωρες περιπου περασα απο Λελας κ βρηκα την ξακουστη Σονια...Οντως η κοπελα απο αποψη υπηρεσιων ηταν πολυ καλη κ ισως ανωτερη απο πολλες  αλλες.Ομως δε μπορω να μην πω καποια πραγματα σχετικα με την εμφανιση της.Α) Προσωπο με αρκετα σπυρακια Β)Ραγαδες τοσο στην κοιλια οσο κ στο στηθος ...Συμπερασμα λοιπον:Η γκομενα ειναι αναμφισβητητα εντυπωσιακη αλλα απο κοντα  τα πραγματα ειναι αλλιως...Η διαθεση και η συμπεριφορα της ειναι που σωζουν το παιχνιδι!                                                                                       
  Χθες το βραδυ στο ιδιο μερος, εναν οροφο πανω ηταν η Τζουντη!Ουγγαρεζικο μελαχροινο αλογο σε μεγαλα κεφια....Φοβερο θηλυκο!Με λιγη προσπαθεια μπορει να κανει την εκπληξη!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Εν τω μεταξύ έχουν βάλει τη Σόνια στο κάτω σπίτι της Λέλας και έτσι οι πελάτες μπαίνοντας στο κτήριο μπαίνουν πρώτα στη Σόνια και (αφου ειναι η καλυτερη) δεν μπαίνουν καν στον κόπο να ανέβουν στο πάνω.  :grin:
 

allos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
Κυριακή πρωί, δουλεύει η Σόνια?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα Λέλας Καραγιάννη στο ισόγειο με τον φίλτατο giorgospapas. Δεν είχα πάει στο καινουργιο ισόγειο και σαν χώρος μου άρεσε αρκετά....
Αυτο που με χάλασε ήταν πως η τσατσα είχε στα χέρια της δυο αποσμητικά χώρου και ράντιζε πάντου με αποτέλεσμα η ατμόσφαιρα να είναι πολύ βαριά...
Στο παρασύνθημα: Δουλευε η Σόνια την οπόια είχα να πάρω απο τον Σεπτέμβρη....
Οτι και να πώ είναι λίγο. Α Ψ Ο Γ Η!
φορούσε όπως πάντα πολύ ωραία εσώρουχα και μάυρες κάλτσες, και απο υπηρεσίς τα ξέρετε μην σας κουράζω.....απλά για εμένα ητάν και είναι κορυφή. Πάντα χαμογελαστή , υπομονετική και γλυκιά. Σόνια να σαι καλά! :-*

..να συμπληρωσω οτι στο χρονο που ανεμενα το φιλτατο zero, χαζευοντας και κανοντας βολτες στο σαλονι ειδα την (ευγενικη)  τσατσα να την εχει πεσει και να παιρνει εναν υπνακο στο διπλα αδειο δωματιο....  :grin: :grin:
..δυστυχως δεν προλαβα να την τραβηξω φωτο....  :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
..να συμπληρωσω οτι στο χρονο που ανεμενα το φιλτατο zero, χαζευοντας και κανοντας βολτες στο σαλονι ειδα την (ευγενικη)  τσατσα να την εχει πεσει και να παιρνει εναν υπνακο στο διπλα αδειο δωματιο....  :grin: :grin:
..δυστυχως δεν προλαβα να την τραβηξω φωτο....  :2funny: :2funny:

με τόσο αεροζόλ που είχε ψεκάσει η χαζούλα όλο το στούντιο προφανώς την είχε "ακούσει" απο το άρωμα και δεν την πάλευε πλέον!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom