Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Η σόνια τη ώρα τελειώνει την βαρδυά της?
Την απογευματινή την ξέρει κανεις?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Επισκέπτης
Εγω μενω στην Γλυφαδα και μονο Σονια παιρνω εδω και δυο χρονια.
Τι να κανεις τις υπολοιπες οταν εχεις την βασιλισσα .
Και εχω δοκιμασει εντος και εκτος συνορων ουκ ολιγες τα τελευταια 15 χρονια. :tickedoff:
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Kανένας Χριστιανός, να μας ενηερώσει για την απογευματινή βάρδια της Σόνιας??? Πρέπει να πάω να την δοκιμάσω ρε γμτ...:)
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παλαιοί ενημερωμένοι αγωνιστές, υπάρχει κάποια πληροφορία για την ξακουστή Σόνια, για σήμερα???
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Σήμερα πήρα Σόνια, για να δω τι ήταν επιτέλους αυτό που έχει γίνει τόσος ντόρος!!! :boobies:


Όμως στον αντίποδα, προς τα νότια προάστια υπάρχει μια Αγάπη, μια Αλίνα και μια Αλεξάνδρα, για όσους ψάχνουν φάση σχεδόν gfe.

:grin: για πες που βρισκουμε αυτα τα κοριτσια , :helpplea: :helpplea: και τη ωρες  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

ironmaden

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδιά.θα μπορούσε να πει κάποιος τι περιλαμβάνει το πακέτο τις σόνιας
με 50 ευρώ k πόση ώρα κάθεται μέσα στο δωμάτιο. και ακριβώς να μας πείτε την διεύθυνση που είναι τώρα γιατί έχω ακούσει τόσα k θέλω να την επισκεφτώ.α κάτι άλλο  που θα βρούμε τα κορίτσια alina,αγάπη,alexandra.πάντως συγχαρητήρια για το site.είστε πολύ ενημερωμένοι.μπράβο μάγκες και καλή συνεχεια.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
gia sas paidia.tha mporoyse na pei kapoios ti perilambanei to paketo tis sonias
me 50 eyro k posi ora kathete mesa sto domatio.k akribos na mas peite tin dieythinsi poy einai tora giati exo akoysei tosa k thelo na tin episkeyto.a kati allo  poy tha broyme ta koritsia alina,agapi,alexandra.pantos sinxaritiria gia to site.eiste poli enimeromenoi.mprobo mages k kali sinexeia.

προσπαθησε να το ξαναγραψης στα          Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Α

ευχαριστω !!!!!!
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι η Σονια;
 

todikomas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος που δουλευει το πρωι η Σονια?
 

Επισκέπτης
ρε παιδια δουλευει ακομα η σονια στο λελας ή εχει κοψει καθε info ειναι πολυτιμη
 

Επισκέπτης
για την σονια στο λελασ στο ισογειο λετε ρε καυλιαριδες???
 

Επισκέπτης
και εγω θα σου πω για μια βερονικα (οσοι καταλαβαν, καταλαβαν)
 

Επισκέπτης
εγω ξερω μια βερονικα στην κολονου ι οποια εχει φυγει τωρα.οσο για την σονια νομιζω πωσ ειναι απογευματινι βαρδια  στο ισογειο τισ λελασ. ειχα παει μια φορα στον οροφο και ειχα δει  μια ξανθια ντιμενι βεβαια  που μιλουσε με τι τσατσα. φοβερο μουνακι.(μαλλον ι σονια θα ιταν)μετα απο λιγα δευτερολεπτα εφιγε ομος.οταν εφιγε βγικε ι κανονικι πουτανα του στουντιο αλλα σικωθηκα με το φιλαρακι μου να φιγουμε.και μου λεει ι τσατσα το απογευμα θα ειναι ι κοπελα ι ξανθια που εφυγε τορα στο ισογειο.αυτα απο μενα μεγαλοι χιστιδεσ!!!!
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τι συμαινει βερονικα ρε φιλε; αλλαξε ονομα
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σονια Τελος Εποχης!Παιδια η Σονια ειναι σε φαση παρακμης τον τελευταιο καιρο !Νεα  φυντανια εχουν ξετρυπωσει στην αγορα και κυριως σε μπουρδελα που κανουν οτι κανει η Σονια με τα μισα χρηματα!Βεβαια αυτο ειναι οτι καλυτερο για εμας τους φιλους του αγοραιου ερωτα γιατι αρχιζει να υπαρχει προσοδοφορος ανταγωνισμος!Ηδη η Σονια εχει χασει τα σκηπτρα της Βασιλισσας απο την Ντενιζ της Φυλης που γαμιεται σαν σκυλα διπλοβαρδια για να αποδειξει οτι αξιζει την πρωτη θεση!Ηδη βρισκεται πρωτη στις προτιμισεις του κοινου με σχεδον διπλασια threads ενω η Σονια αποτελει πια ειδος προς εξαφανιση!Καποιες καταχωρησεις καποιων που περιγραφουν ενα πηδημα με την Σονια μαλλον θυμιζουν περισσοτερο μνημοσυνο της συγκεκριμενης!Κοριτσια παρτε το χαμπαρι  εχει ανεβει ο πηχης ακομα και για τις φημισμενες!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σονια Τελος Εποχης!Παιδια η Σονια ειναι σε φαση παρακμης τον τελευταιο καιρο !Νεα  φυντανια εχουν ξετρυπωσει στην αγορα και κυριως σε μπουρδελα που κανουν οτι κανει η Σονια με τα μισα χρηματα!Βεβαια αυτο ειναι οτι καλυτερο για εμας τους φιλους του αγοραιου ερωτα γιατι αρχιζει να υπαρχει προσοδοφορος ανταγωνισμος!Ηδη η Σονια εχει χασει τα σκηπτρα της Βασιλισσας απο την Ντενιζ της Φυλης που γαμιεται σαν σκυλα διπλοβαρδια για να αποδειξει οτι αξιζει την πρωτη θεση!Ηδη βρισκεται πρωτη στις προτιμισεις του κοινου με σχεδον διπλασια threads ενω η Σονια αποτελει πια ειδος προς εξαφανιση!Καποιες καταχωρησεις καποιων που περιγραφουν ενα πηδημα με την Σονια μαλλον θυμιζουν περισσοτερο μνημοσυνο της συγκεκριμενης!Κοριτσια παρτε το χαμπαρι  εχει ανεβει ο πηχης ακομα και για τις φημισμενες!
Έχεις δίκιο. Δυστυχώς είπες την πάσα αλήθεια. Και τώρα ξανασκέφτομαι αυτά που συζητούσαμε στο thread :"Γιατί πάμε στα μπουρδέλα?"
Εδώ βαρεθήκαμε τη Σόνια που και μουνάρα είναι και σούπερ κρεβάτι κάνει, δε θα βαρεθουμε τις γυναίκες-γκόμενες μας που και χαμηλότερης εμφάνισης είναι και δε νομίζω να τα δίνουν όλα όπως η Τέως Βασίλισσα?
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα αμα ξανασκασει μυτη η ΣΟΝΙΑ τα λεμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom