Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Μεγαλε πάρε μαζί σου αλλά κάνε μας τη χάρη βάλε άλλον να γράψει κριτική γιατί μας πέταξες τα μάτια έξω με την ορθογραφία σου;μικρός σχολείο δεν πηγές έκανες κοπάνα και πήγαινες στα μασαντιδικα;
Οχι ρε φιλε δε πιγα σχολιο , ευβγσλα τη ζωης το σχολιο που με εκανε αθρωπο και φουλευταρα
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Πρόσφατη συνάντηση με τη ΤΕΑ
Ως προς την εμφάνιση:
Η Τέα είναι μια γυναίκα γύρω στα 35, εμφανισιακά είναι λίγο petite, κοντούλα με ωραίο στήθος. Σε γενικές γραμμές είναι εμφανίσιμη. Το πρόσωπο είναι λίγο σκληρό με μεγάλα χείλη.
Συνάντηση μια από αυτές τις ημέρες, ήρθε στην ώρα της. Ευγενική, χαμογελαστή και ολοκάθαρη. Μετά το social με έκανε μπάνιο και εκει αρχίζει την ‘περιποίηση’ εν συνεχεία έφτιαξε ατμόσφαιρα με μουσική και ζήτησε να χαλαρώσω.
Έκλεισα τα μάτια και απλά αφέθηκα στα χέρια της. Είναι από τις κοπέλες που ξέρουν την τέχνη του μασάζ όπου κι αν το έχεις ανάγκη και γνωρίζει τι κάνει και πως. Δεν είναι ξεπέτα και δεν κοίταξε να φάει χρόνο.
Με απογείωσε με body to body και το τρόπο που χρησιμοποιούσε το στόμα της και τα χέρια της στα επίμαχα σημεία! Βαθύ στοματικό με περιποίηση όλης της περιοχής.
Εναλλαγές απο ερωτικό σε πιο light και ξανά ερωτικό! Και κάπου εκεί έφτασε η απογείωση και το τέλος!!

Σε γενικές γραμμές την συνιστώ. Θεωρώ ότι είναι ένα καλό VFM!
Αν θα την ξανασυναντούσα? Νομίζω ότι βρήκα άλλο ένα στανταράκι!
Έχει το πακέτο σύμφωνα με τις δικές μου επιλογές. αλλά και σε σύγκριση με άλλες κοπέλες που έχω δοκιμάσει.

Ωριαία συνάντηση με κοστος 80€ +το ξενοδοχείο!
35;;με τα καλοκαίρια μέσα η χώρις;άμα η τεα είναι 35 εγώ ειμαι 11...βάλε μια δωδεκαετία ακόμα και είσαι μέσα...?
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Επειδή είχα μέρες να μπω και μετά από πολλά που έχουμε δει εδώ μέσα κατάλαβα δυο.. ένα πολύ καινουργιο προφίλ-4,5 ημερών -που θες δεν θες το προσεχείς-προφανώς συμβαίνει επίτηδες- και τείνει να διαφημίσει ένα γραφείο και δεύτερον ένα άλλο προφίλ σχετικά καινουργιο -ενοσ Μήνα- που κατ εμε κανει το ίδιο σκηνικό.Να έχουμε το νου μας συναγωνιστές...
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEON7

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900
Πράγματι η Τεα κάνει από τα καλύτερα body to body και την βοηθάει η σωματοδομή της , το σφιχτό της σώμα και είναι πολύ ευέλικτη με όμορφο αποτέλεσμα και αισθησιασμό !
Άμα κερναγε και μπριζόλα, θα ήταν η καλύτερη!!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
35;;με τα καλοκαίρια μέσα η χώρις;άμα η τεα είναι 35 εγώ ειμαι 11...βάλε μια δωδεκαετία ακόμα και είσαι μέσα...?
Η Τεα είναι πολύ καλή στη δουλειά της, όσο χρόνων και να είναι. Η ηλικία στα ραντεβού πάει με το ματι και όχι με την ταυτότητα. Σημασία έχει στο τέλος να έχεις περάσει καλά και η Τεα το καταφέρνει αυτό.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
δηλαδη μονο οτι εχει πολυ μεγαλα βυζα αξιζει? σε αφηνει να παιξεις μαζι τους? κανει καλαμακι??
Αλέκο η κοπελα έχει κάνει πέρασμα από αρκετά μαγαζιά. Από ms μασάζ στο σπίτι, deluxe το μαγαζί της Τεας κτλ. Έγραφε και εδώ ένα διάστημα ως πελάτης και μπανταρίστηκε.

Να σου πω την αλήθεια όλα αυτά δεν με αφορούν και πολύ. Το θέμα είναι ότι προσπαθεί να πουλήσει κάτι που δεν είναι και στο τετ α τετ αυτό φαίνεται. Από εμφάνιση μέτρια( εμένα μου άρεσε), από μασαζ μέτρια, από έξτρα μηδέν. Νομίζω το εξαντλήσαμε με την συγκεκριμένη.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Κατέβασμα Αθήνα για δουλειές και διασκέδαση ταυτόχρονα (δεν έχω δοκιμάσει μασάζ Αθήνα). Πέρα από μία επίσκεψη που λέω να κάνω Λαγουμιτζή για σεφτέ, θέλω ένα κατ΄' οίκον με καλό μασάζ και μπριζόλα (χωρίς λοκώ). Απ΄ όσα διαβάζω εδώ προσανατολίζομαι σε deluxe ή velvet. Θα εκτιμηθούν οι προτάσεις σας συναγωνιστές. Ευχαριστώ!!!
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
υπαρχει και η φωνητικη πληκτρολογηση ξερεις...
Δεν το ήξερα πριν αυτό ευχαριστώ για την ενημέρωση
Έκλεισα ραντεβού με την πένυ που είχατε ανεβάσει φωτογραφία εδώ θα σας ενημερώσω
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
υπαρχει και η φωνητικη πληκτρολογηση ξερεις...
Μη ψαρώνεις...έχουν βάλει κάποια από τις θεραπευτριες και γράφει η οποία δεν είναι ελληνιδα και δεν ξέρει ορθογραφία..τι είχες Γιάννη τι είχα παντα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συγκνωμη εχο προχορημενη δισλεξια δισκολευομε να γραφο στο κινιτο
Θα σε ανάλαβει ο alpula εσένα μην ανησυχείς θα μάθουμε ποια είσαι ???
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Μη ψαρώνεις...έχουν βάλει κάποια από τις θεραπευτριες και γράφει η οποία δεν είναι ελληνιδα και δεν ξέρει ορθογραφία..τι είχες Γιάννη τι είχα παντα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θα σε ανάλαβει ο alpula εσένα μην ανησυχείς θα μάθουμε ποια είσαι ???
Όλα τα βλέπουμε ΟΛΑ :hi:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900
Ποτέ δεν ξέρεις ! Δοκίμασες ?
Όχι ακόμα γιατί δεν κερνάει μπριζόλα.
Άμα κέρναγε θα ήμουν από τους καλύτερους και πιο συχνούς πελάτες της,γιατί με αυτά που διαβάζω μου αρέσει πολύ η φάση, αλλά με χαλάει που δεν έχει φουλ υπηρεσίες!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Όχι ακόμα γιατί δεν κερνάει μπριζόλα.
Άμα κέρναγε θα ήμουν από τους καλύτερους και πιο συχνούς πελάτες της,γιατί με αυτά που διαβάζω μου αρέσει πολύ η φάση, αλλά με χαλάει που δεν έχει φουλ υπηρεσίες!!!
Όπως θα κατάλαβες και ξέρεις από την εμπειρια σου και αυτά που γράφονται εδώ η " μπριζόλα " είναι μια κατάσταση που δεν παρέχεται από όλες τις θεραπεύτριες και σε όλους τους χρόνους !
Επίσης γνωρίζουμε ότι όλα έχουν την τιμή τους σε συνδυασμό με διάθεση αμφοτέρων την δεδομένη στιγμή , από τις επικρατούσες συνθήκες , από την δεδομένη χημεία που τελικά πρέπει να υπάρχει ανάμεσα σε δυο άτομα που συνευρίσκονται σε ερωτικό περιβάλλον
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Όπως θα κατάλαβες και ξέρεις από την εμπειρια σου και αυτά που γράφονται εδώ η " μπριζόλα " είναι μια κατάσταση που δεν παρέχεται από όλες τις θεραπεύτριες και σε όλους τους χρόνους !
Επίσης γνωρίζουμε ότι όλα έχουν την τιμή τους σε συνδυασμό με διάθεση αμφοτέρων την δεδομένη στιγμή , από τις επικρατούσες συνθήκες , από την δεδομένη χημεία που τελικά πρέπει να υπάρχει ανάμεσα σε δυο άτομα που συνευρίσκονται σε ερωτικό περιβάλλον
Και να προσθέσω ότι η διείσδυση δεν είναι πάντα απαραίτητη για την επίτευξη ερωτικής επιτυχίας.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900
Όπως θα κατάλαβες και ξέρεις από την εμπειρια σου και αυτά που γράφονται εδώ η " μπριζόλα " είναι μια κατάσταση που δεν παρέχεται από όλες τις θεραπεύτριες και σε όλους τους χρόνους !
Επίσης γνωρίζουμε ότι όλα έχουν την τιμή τους σε συνδυασμό με διάθεση αμφοτέρων την δεδομένη στιγμή , από τις επικρατούσες συνθήκες , από την δεδομένη χημεία που τελικά πρέπει να υπάρχει ανάμεσα σε δυο άτομα που συνευρίσκονται σε ερωτικό περιβάλλον
Συμφωνώ μαζί σου,αλλά σκέψου να σου έχει γίνει ο πουτσος κάγκελο να είστε και οι δύο γυμνοί και να έχεις την Τεα να σου τρίβετε και να σου πει όχι μην τον βάζεις δεν την παρέχω την συγκεκριμένη υπηρεσία.
Πάει ξενέρωσα, αντε να χυσω είτε με φραπέ είτε με καλαμάκι.
Για αυτό δεν τολμάω ακόμα να κάνω το ραντεβού μαζί της αν και θέλω...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ναι gravity , αλλά από ότι λένε τώρα πλέον δεν σου στέλνουν φωτογραφίες αν δεν κλείσεις ραντεβού .. ισχύει που ξέρεις περισσότερα ?? Αν ισχύει τότε φτάνουμε να αγοράζουμε γουρούνι στο σακί ...
μια χαρά μου στέλνουν και χωρίς να κλείσω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom