Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Η γνωστή Έλλη (Lola για τους παλιούς) πάντα εκεί ήταν, φωτογραφία άλλαξε.. δηλώνει και Ελληνίδα .. ότι να ναι.. παλιά συνεργάτιδα της Μάγιας, είναι από τις 1ες κοπέλες που ξεκίνησαν στο osmose πριν χρόνια και δηλώνει ακόμα 22 !!! :buck2::cheesy::grin:
α μπραβο! Κι ελεγα κι εγω που την ειχα δει! χααχαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

theo41

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
22
Like
68
Πόντοι
0
Πολλες καλημερες....Κατι με full παιζει...η οτι αρπαξει κ οπου θελουν το δινουν....:think::think::think:
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Δε τραβιεμε άλλο πια . Θελο να ρθουν σπίτι μου μα δεν μολογατε τίς καλές.
να τισ ξεραμε κ εμισ να τισ μολογισουμε
διαβασε τισ τελευταιεσ σελιδε και βουρ στι δοκιμι
αλα νυρυ δισκολα ασε που θα γινι το σπιτι πυτανα στο γελ
πουθενεσ ισε καρδια μ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
να τισ ξεραμε κ εμισ να τισ μολογισουμε
διαβασε τισ τελευταιεσ σελιδε και βουρ στι δοκιμι
αλα νυρυ δισκολα ασε που θα γινι το σπιτι πυτανα στο γελ
πουθενεσ ισε καρδια μ?
:confused:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
νομίζω ότι είναι πιο "ήρεμο" το πρόσωπο της απο ότι στις φωτογραφίες!
Στη φωτο του site δεν μου αρεσει καθολου. Στο viber δειχνει λιγο οτι εχει σχιστα ματακια και οτι ειναι πιο γλυκια. Τι ισχυει;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Στη φωτο του site δεν μου αρεσει καθολου. Στο viber δειχνει λιγο οτι εχει σχιστα ματακια και οτι ειναι πιο γλυκια. Τι ισχυει;
κάτι μεταξύ του πρώτου και του δεύτερου!
Είναι εντυπωσιακή πάντως για τα δικά μου γούστα και πολύ καλή στο μασαζ!
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Παίδες ασχετο, αλλά υπάρχει κανένα προφίλ insta/fb από τις εν λόγω θεραπεύτριες που σχολιάζουμε στο συγκεκριμένο νήμα;
Πραγματικά έχω περιέργεια να δω κάποιες και εκτός δουλειάς... :hi:
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...αν γνωρίζει κάποιος για το hermes παρακαλώ ας μου στείλει πμ...ενδιαφέρομαι για συγκεκριμένη θεραπεύτρια και ψάχνω πληροφορίες...ευχαριστώ
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Εμπειρία με Νεφέλη2 από Deluxe... Ωραίο τυπάκι με 1 στριγκοειδές κορμάκι μαύρο να σου κάνει μασάζ και να μην ξεκολλάς τα μάτια από τον καθρέπτη θαυμάζοντας την πίσω όψη. Έχει τα κιλάκια της (περιφέρεια κ όπισθεν) αλλά καλαίσθητα (ήταν πιο αδύνατη κατά δήλωση της). Μασάζ σχετικά μέτριο προς καλό, στα extra ωραίο φραπεδάκι με ελεύθερα πιασίματα και δακτυλοσκοπήσεις όσο δεν πάει άλλο και σε φτιάχνει full..έχει κ αυτό το βλέμμα με τα γυαλιά, εγώ το γούσταρα. Δεν πρόλαβα για καλαμάκι γιατί με έφτιαξε αρκετά αν και εφόσον φτάσαμε σε άλλα δεν θα κόλλαγε στο καλαμάκι φαντάζομαι. Όχι ομιλητική, καθαρή, εισαγόμενη εξ Αλβανίας και περιποιημένη επιδερμίδα κλπ..
Στα υπόλοιπα +5,00 το μεταφορικό μέσο (εξ αρχής συνεννόηση με γραφείο), 50,00 το γραφείο και το υπόλοιπο free από μέρους μου, έδωσα και ένα 20αρικο γιατί το γούσταρα (συγκεκριμένα 70,00 στο σύνολο έδωσα αντί 75,00 το τάλαρο της λέω την επόμενη δεν είχα ψιλά..:grin:, όντως).
Όλα καλά θα την ξαναέπαιρνα για να ολοκληρώσω ίσως την συνεδρία. :hi:Μου ανέφερε χαρακτηριστικά στο τέλος ''δώσε ότι νομίζεις γιατί αν σου πώ εγώ τι θέλω.. είμαι ακριβή..'' :2funny:
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
να τισ ξεραμε κ εμισ να τισ μολογισουμε
διαβασε τισ τελευταιεσ σελιδε και βουρ στι δοκιμι
αλα νυρυ δισκολα ασε που θα γινι το σπιτι πυτανα στο γελ
πουθενεσ ισε καρδια μ?
Άναι ραι παλλοιω ήρονα δαιν ντραιπαισαι λοιγακη
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εμπειρία με Νεφέλη2 από Deluxe... Ωραίο τυπάκι με 1 στριγκοειδές κορμάκι μαύρο να σου κάνει μασάζ και να μην ξεκολλάς τα μάτια από τον καθρέπτη θαυμάζοντας την πίσω όψη. Έχει τα κιλάκια της (περιφέρεια κ όπισθεν) αλλά καλαίσθητα (ήταν πιο αδύνατη κατά δήλωση της). Μασάζ σχετικά μέτριο προς καλό, στα extra ωραίο φραπεδάκι με ελεύθερα πιασίματα και δακτυλοσκοπήσεις όσο δεν πάει άλλο και σε φτιάχνει full..έχει κ αυτό το βλέμμα με τα γυαλιά, εγώ το γούσταρα. Δεν πρόλαβα για καλαμάκι γιατί με έφτιαξε αρκετά αν και εφόσον φτάσαμε σε άλλα δεν θα κόλλαγε στο καλαμάκι φαντάζομαι. Όχι ομιλητική, καθαρή, εισαγόμενη εξ Αλβανίας και περιποιημένη επιδερμίδα κλπ..
Στα υπόλοιπα +5,00 το μεταφορικό μέσο (εξ αρχής συνεννόηση με γραφείο), 50,00 το γραφείο και το υπόλοιπο free από μέρους μου, έδωσα και ένα 20αρικο γιατί το γούσταρα (συγκεκριμένα 70,00 στο σύνολο έδωσα αντί 75,00 το τάλαρο της λέω την επόμενη δεν είχα ψιλά..:grin:, όντως).
Όλα καλά θα την ξαναέπαιρνα για να ολοκληρώσω ίσως την συνεδρία. :hi:Μου ανέφερε χαρακτηριστικά στο τέλος ''δώσε ότι νομίζεις γιατί αν σου πώ εγώ τι θέλω.. είμαι ακριβή..'' :2funny:
εγω τη Νεφελη την Θεωρω ΤΟΠ Μωρο
και κανει και φουλ
οντως απο μονη της βαραει λιγο στα εξτρα ειδικα σε καλαμακι κ μπριζολα
αλλα μου αρεσει κ περναω καλα μαζι της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...αν γνωρίζει κάποιος για το hermes παρακαλώ ας μου στείλει πμ...ενδιαφέρομαι για συγκεκριμένη θεραπεύτρια και ψάχνω πληροφορίες...ευχαριστώ
Ειναι στα αυστηρα ΔΕΝ
τζαμπα τα λεφτα σου κ το χρονο σου
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Πολλες καλημερες....Κατι με full παιζει...η οτι αρπαξει κ οπου θελουν το δινουν....:think::think::think:
Γενικα στο Μασαζ στο σπιτι θελει κοπο χρονο ψησιμο επαναληψεις χημεια χρηματα
για να σου δωσει η Χ κοπελα Φουλ

Γενικα συνηθως Δεν ειναι Ευκολο το Φουλ ουτε μπαμ μπαμ στο μασαζ στο σπιτι , ΜΑΣΑΖ πουλανε


Γενικα σε ολα τα γραφεια παιζουν 2-3 κοπελες που το δινουν
Για αυτο ειμαστε εδω να ανταλλασουμε ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ + Εμπειριες Καλες και Κακες......


Για σιγουρο φουλ προγραμμα εχει το Vip Massage

Μαριλια , Χρυση , Ευα , Χρυσα , Ελινα , Μαρκελα , Γιουλη


αλλιως ψαχνεσαι για ΕΣΚΟΡΤ η ανεξαρτητη σε αγγελιες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom