Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (7 μέλη και 33 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μην την πάρουν και ποτε την Χριστινα.Στα παπάρια μου και η Χριστινα και η κάθε Χριστινα. Σήμερα είναι και αύριο δεν είναι και αυτή και ολεσ.Αλλά μη λέμε και ότι θελουμε. Άκου θα μείνεις με το πουλί στο χέρι και μάλιστα με τη συγκεκριμένη. Όχι ρε φίλε.Δεν είναι έτσι και το ξέρεις.Ούτε 50 ζητάει για φραπέ.Μην λέμε ότι θελουμε.
Γράψε την εμπειρια σου με την Χριστίνα για να μάθουμε και εμείς τι κάνει και πως ! Ενδιαφέρουσα φαίνεται , να μην χάσουμε την ευκαιρία για μια καλή κσι λογική συνεδρία ... αν και μπορεί να παίζει ρόλο και η δίκη μας προσέγγιση για κλείδωμα και ξεκλείδωμα της κάθε θεραπευτριας
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους.

Επειδη εμένα με βολεύει οταν είναι μαζεμένες κριτικες σε ενα ποστ βαζω τις εμπειρίες μου τον τελευταίο μήνα:

Μονικα (τεας): Πάρα πολύ καλή, ωραιο τυπάκι, διαφέρει απο τις φωτογραφίες, εξαιρετικό μασαζ b2b, μεχρι καλαμάκι με +30

Αφροδιτη (τεας): Ευσωμη, πολύ καλο μασαζ, μονο χέρι (αφησε υποσχέσεις για επομενη φορά καλαμακι) +30

Ελίνα (velvet): Πολύ ομορφη, τρομερό σώμα, μονο χέρι με +40 που το είπε και μετα (μαλακια της)

Ελλη 2 (vip): ΔΙαφορετική απο την φωτο σίγουρα, φουλ απο την πρωτη φορα, σχεδον καθόλου μασαζ (πολυ αρνητικό) +30

Αφροδιτη (deluxe): Πολυ καλό μασαζ, τιποτα παραπάνω - ηταν καθετη οτι δεν κάνει

Θελω να δοκιμάσω Μαριλια (vip) και Λυδία (deluxe). Αν έχετε ινφο πείτε.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
9
Like
1.841
Πόντοι
216
Ρε μάγκες, ακόμα και στα μπαρ των καραβιών, υπάρχει πλαφόν στις τιμές ορισμένων προϊόντων.

Εμφιαλωμένο νερό σε συσκευασία των 500 ml, εγχώριο ή μη, εντός ή εκτός ψυγείου -0,35 ευρώ.
Καφές ρόφημα στιγμιαίος ζεστός ή κρύος (τύπου φραπέ κ.λπ.) μονός -1,30 ευρώ.

Στην επόμενη που θα μου ζητήσει πάνω απο 10-20€ max για φραπέ, θα της ζητήσω απόδειξη και για το μασάζ, και αν δεν μου δώσει, δεν θα πληρώσω.
Έτσι δεν λέει ο νόμος;

ΑΚΟΥΤΕ ΟΙ ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΗΔΕΣ;;;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Η συγκεκριμενη ειναι κλασικη περιπτωση Ρουμανας κουτοπονηρης.....να φαει οσα περισσοτερα μπορει με οσο το δυνατον λιγοτερο κοπο.......τωρα αν ισχυει αυτο που εγραψαν καποιοι,οτι δηλαδη υπηρξε call girl,ειναι πραγματικα αξιο αποριας.....
Ισχύει, υπήρξε call girl. Την είχα πάρει σαν ανεξάρτητη βίζιτα με νήμα που έχω παραθέσει πιο πίσω. Ως μασέρ την πήρα από το velvet χωρίς να έχω δει φωτό πρώτα . Την αναγνώρισα όταν μπήκε στο δωμάτιο. Από λάδια δεν κατέχει. Τα υπόλοιπα όπως τα γράφετε. Όσοι δοκιμάσαμε πάμε παρακάτω, οι υπόλοιποι (γνώμη μου) προσπεράστε.
 

qwaszx123

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2012
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Επειδη εμένα με βολεύει οταν είναι μαζεμένες κριτικες σε ενα ποστ βαζω τις εμπειρίες μου τον τελευταίο μήνα:

Μονικα (τεας): Πάρα πολύ καλή, ωραιο τυπάκι, διαφέρει απο τις φωτογραφίες, εξαιρετικό μασαζ b2b, μεχρι καλαμάκι με +30

Αφροδιτη (τεας): Ευσωμη, πολύ καλο μασαζ, μονο χέρι (αφησε υποσχέσεις για επομενη φορά καλαμακι) +30

Ελίνα (velvet): Πολύ ομορφη, τρομερό σώμα, μονο χέρι με +40 που το είπε και μετα (μαλακια της)

Ελλη 2 (vip): ΔΙαφορετική απο την φωτο σίγουρα, φουλ απο την πρωτη φορα, σχεδον καθόλου μασαζ (πολυ αρνητικό) +30

Αφροδιτη (deluxe): Πολυ καλό μασαζ, τιποτα παραπάνω - ηταν καθετη οτι δεν κάνει

Θελω να δοκιμάσω Μαριλια (vip) και Λυδία (deluxe). Αν έχετε ινφο πείτε.
μπορείς να δώσεις κάποιες περισσότερες πληροφορίες για Μόνικα?
όταν λες διαφέρει από τις φωτογραφίες ?
Επίσης τι τύπος είναι? ευχάριστη? είναι με το ρολόι στο χέρι?
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
μπορείς να δώσεις κάποιες περισσότερες πληροφορίες για Μόνικα?
όταν λες διαφέρει από τις φωτογραφίες ?
Επίσης τι τύπος είναι? ευχάριστη? είναι με το ρολόι στο χέρι?
Πολυ ευχαριστη, ανετη και χαλαρη κουβέντα και καθόλου με το ρολόι στο χέρι.

Είχα κλεισει 1:30 ωρα και έκατσε και λίγο παραπάνω.

Οσο για το διαφέρει, στις φωτο φαινεται (για τα δικα μου γούστα) πανεμορφη και με σωματάρα, απο κοντά ειναι ομορφη και με καλο σώμα :)
 

qwaszx123

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2012
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Πολυ ευχαριστη, ανετη και χαλαρη κουβέντα και καθόλου με το ρολόι στο χέρι.

Είχα κλεισει 1:30 ωρα και έκατσε και λίγο παραπάνω.

Οσο για το διαφέρει, στις φωτο φαινεται (για τα δικα μου γούστα) πανεμορφη και με σωματάρα, απο κοντά ειναι ομορφη και με καλο σώμα :)
είσαι άμεσος και περιεκτικός, ευχαριστώ!
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
Επείγον
Θέλω βοήθεια
Έχει πάρει κανείς κοπέλα από prive massage? Μέχρι που φτάνουν? Και ειδικά αν έχει πάρει κάποιος Κλειώ ή Μαρία θα ήθελα μια ενημέρωση ευχαριστώ πολύ!!!
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Η συγκεκριμενη ειναι κλασικη περιπτωση Ρουμανας κουτοπονηρης.....να φαει οσα περισσοτερα μπορει με οσο το δυνατον λιγοτερο κοπο.......τωρα αν ισχυει αυτο που εγραψαν καποιοι,οτι δηλαδη υπηρξε call girl,ειναι πραγματικα αξιο αποριας.....
Ηταν ανεξαρτητη cg με 80 ευρω .
Την ειχα παρει και μετα απο Βελβετ και για φραπε σκετο ζητησε 30 νομιζω παραπανω και 10αρικο για καθε εξτρα ρουχο που θα εβγαζε...
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους.

Επειδη εμένα με βολεύει οταν είναι μαζεμένες κριτικες σε ενα ποστ βαζω τις εμπειρίες μου τον τελευταίο μήνα:

Μονικα (τεας): Πάρα πολύ καλή, ωραιο τυπάκι, διαφέρει απο τις φωτογραφίες, εξαιρετικό μασαζ b2b, μεχρι καλαμάκι με +30

Αφροδιτη (τεας): Ευσωμη, πολύ καλο μασαζ, μονο χέρι (αφησε υποσχέσεις για επομενη φορά καλαμακι) +30

Ελίνα (velvet): Πολύ ομορφη, τρομερό σώμα, μονο χέρι με +40 που το είπε και μετα (μαλακια της)

Ελλη 2 (vip): ΔΙαφορετική απο την φωτο σίγουρα, φουλ απο την πρωτη φορα, σχεδον καθόλου μασαζ (πολυ αρνητικό) +30

Αφροδιτη (deluxe): Πολυ καλό μασαζ, τιποτα παραπάνω - ηταν καθετη οτι δεν κάνει

Θελω να δοκιμάσω Μαριλια (vip) και Λυδία (deluxe). Αν έχετε ινφο πείτε.
Αδερφε σε εγδαρε λιγο η Ελινα νομιζω...
Ελλη 2 vip 90 συνολο μου πηρε για μασαζ και 2 μπαλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επείγον
Θέλω βοήθεια
Έχει πάρει κανείς κοπέλα από prive massage? Μέχρι που φτάνουν? Και ειδικά αν έχει πάρει κάποιος Κλειώ ή Μαρία θα ήθελα μια ενημέρωση ευχαριστώ πολύ!!!
Κλειω προχωραει ενω η Μαρια που ειναι νεα και ωραια οχι...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.960
Like
9.873
Πόντοι
1.056
η Τεα είχε και μια αλλη πιτσιρικα.. νομιζω την λέγανε Ίριδα ή Ιόλη.. τι απέγινε αυτη;; σταματησε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
η Τεα είχε και μια αλλη πιτσιρικα.. νομιζω την λέγανε Ίριδα ή Ιόλη.. τι απέγινε αυτη;; σταματησε;
Τα κορίτσια που έχει στο instagram kai facebook στην σελιδα τους diamondsmassage.gr φίλε...με φωτογραφίες ,προγράμματα και τιμές
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
μπορείς να δώσεις κάποιες περισσότερες πληροφορίες για Μόνικα?
όταν λες διαφέρει από τις φωτογραφίες ?
Επίσης τι τύπος είναι? ευχάριστη? είναι με το ρολόι στο χέρι
Πολυ ευχαριστη, ανετη και χαλαρη κουβέντα και καθόλου με το ρολόι στο χέρι.

Είχα κλεισει 1:30 ωρα και έκατσε και λίγο παραπάνω.

Οσο για το διαφέρει, στις φωτο φαινεται (για τα δικα μου γούστα) πανεμορφη και με σωματάρα, απο κοντά ειναι ομορφη και με καλο σώμα :)
Μεγαλύτερη στην περιφέρεια,όμορφο γλυκό πρόσωπο , ωραία πόδια , πολύ καλή ,άνετη και χαλαρή διάθεση . Θερμή πάνω από όλα με αρκετά παιχνίδια
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
ΚΛΕΙΟ απο ΠΡΙΒΕ ΜΑΣΑΖ
τι κανει
ποσο χρεωνει ?
κτλ ??

Ωραιο ΜΙΛΦ για τα δικα μου προσωπικα γουστα
Ναι gravity αν γνωρίζεις κάποιες Extra πληροφορίες για Κλειώ και γενικά για το prive και τα κορίτσια του θα σου ήμουν υπόχρεος
 

Pinguinos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
14
Like
659
Πόντοι
291
Καλησπέρα και πάλι

Καμια βυζαρού λαδοκόρη που να μην ειναι μπαούλο εχουμε να προτείνουμε?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπέρα και πάλι

Καμια βυζαρού λαδοκόρη που να μην ειναι μπαούλο εχουμε να προτείνουμε?
Ατζελινα οσμοσε περασα καλα

Δημητρα απο ΒΙΠ

Νεφελη Ντελουξ

Ζωη Ντελουξ

Κατερινα ΠΡΙΒΕ Ινσταγραμ

Ολες αυτες κανουν σε ΟΛΟΥΣ Χερι / στομα και Φουλ επιλεκτηκα

και εχουν πλουσιο ωραιο μπουστο !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
θα μου επιτρέψεις να πω, πως το 80% που έγραψε για την Χριστίνα-Deluxe (?) ισχύει.

Θα σου έλεγα πως μου έτυχε το ίδιο σκηνικό (ζητώντας με ύφος 50ευρώ έπειτα από μαξ 30λεπτο αστείο μασάζ) και έβγαλε κόκκινη κάρτα ο διαιτητής, με τον αγώνα να διακόπτεται αμέσως.

Αλλά δεν θα στο πω, γιατί θα με πεις κι εμένα προμοτορα:wink:
Χ σε οποίες ζητάνε 50ρικα για ένα φραπέ. Εμένα προσωπικά δεν μου εχει ζητήσει 50αρικο γιατί θα έφευγε με την όπισθεν και δεν το φτάνει μέχρι φραπέ μόνο αλλά για να το λες εσυ που εξαιτίας σου στόχευσα με Βικτωρια ντελουξ και πέτυχα !!!!! έχεις δίκιο. Σευχαριστω φίλε μου. Την είχα άχτι τη Βικτωρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom