Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (15 μέλη και 52 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Χ σε οποίες ζητάνε 50ρικα για ένα φραπέ. Εμένα προσωπικά δεν μου εχει ζητήσει 50αρικο γιατί θα έφευγε με την όπισθεν και δεν το φτάνει μέχρι φραπέ μόνο αλλά για να το λες εσυ που εξαιτίας σου στόχευσα με Βικτωρια ντελουξ και πέτυχα !!!!! έχεις δίκιο. Σευχαριστω φίλε μου. Την είχα άχτι τη Βικτωρια.
Πες μας για Βικτωρια Ντελουξ
για Αλικη και Ελενα Ντελουξ ?
 

frapediaris81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από καιρό και πολλά ραντεβού ξαναγράφω μερικά ραντεβού...vip ελλη2 όπως τα είπε φίλος πριν από 2 ημέρες...πολύ μπλα μπλα και από λάδι....τίποτα... Φτάνει μέχρι τέλος 1 ώρα... Osmose Αντζελίνα 1 ώρα μέχρι τέλος και δεν χρειάζεται πιστεύω σχόλια...osmose Κάρμεν σχεδόν το ίδιο 1 ωρα.. Από prive Κατερίνα 1.5 ώρα λίγο πολύ όλοι την ξέρουμε,από joy Αγγελική 2 έως φραπέ 1 ώρα ....από Τέα για 2 ώρες την Monika...πάρα πολύ καλη σε body to body...επόμενα ραντεβού μέσα στο επόμενο σ/κ Μαίρη από joy και νίκη από osmose που εχω ξαναπάρει και από best Άννα...
Καλησπέρα. Όταν λες Αγγελική 2 από joy σε ποια αναφέρεσαι; Στην καστανόξανθη με το καρέ ή την άλλη με τα μακριά μαλλιά;
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Άσχετο, πως γίνεται κ μας "μυριζονται" τα γραφεία στο instagram και μας στέλνουν αιτήματα να μας ακολουθήσουν, με ξεπερνάει ..

Από τα cookies ?

2 request μεσα σε μια βδομάδα κ χωρίς να κινούμαι "ύποπτα" στο insta
 
  • Like
Αντιδράσεις: Noname

kikirikou69(2)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
63
Like
67
Πόντοι
0
Παιχτούρα μου, είσαι όντως παίχτης! Για Κεραμεικού δεν θυμάμαι, αλλά μαζί της είχα κανει την πρωτη μου παρτουζα
στο Μεταξι, οπως ανέφερα ήδη με 20 ευρω συνολο και για τις 2 κοπελες. Ειναι Μολδαβη και μιλα καλα ρωσικα.
Εχει κι ενα κοριτσακι. Ναι, ειμαι σιγουρος για το Μωλλ αφου μου εκανε εντυπωση η επανεμφανιση της.
Γνωστος την επερνε παλια και Φυλης στο 20ρικο...
μαζεύεις 4 20άρικα μπαίνεις στις αγγελίες η μέσα εδώ βρίσκεις μια με 80 γιούρα η και πιο λίγο συν το χοτέλι 20 - 25 θα περάσεις λίγο καλύτερα πιστεύω άποψή μου μετάξια και κορδέλες τα έχω βάλει μπλάκ λίστ :grin::grin::grin:
 

mike 23

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
Άσχετο, πως γίνεται κ μας "μυριζονται" τα γραφεία στο instagram και μας στέλνουν αιτήματα να μας ακολουθήσουν, με ξεπερνάει ..

Από τα cookies ?

2 request μεσα σε μια βδομάδα κ χωρίς να κινούμαι "ύποπτα" στο insta
οταν επισκεπτεσαι τη σελιδα τους σε βλεπουν !!!
 

Handyman

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
apo osmose μασαζ,οποιος εχει εμπειρια απο νινα,καρμεν και νικη,ας με διαφωτισει με ενα π.μ.,για τις υπηρεσιες και την συμμετοχη.μονο γιαυτες.και το συνολικο κοστολογιο.
H νικη μονο αξίζει απο αυτες
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.182
Πόντοι
24.806
Άσχετο, πως γίνεται κ μας "μυριζονται" τα γραφεία στο instagram και μας στέλνουν αιτήματα να μας ακολουθήσουν, με ξεπερνάει ..

Από τα cookies ?

2 request μεσα σε μια βδομάδα κ χωρίς να κινούμαι "ύποπτα" στο insta
Από τα κινητά τηλέφωνα.
 

Handyman

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Εχει κανενας εμπειρία με το joy τι παίζει ποια κάνει φουλ?
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.182
Πόντοι
24.806
σε κανένα από τα δυο δεν είχα καλέσει ποτέ, εκτός και αν είναι ... sister companies με άλλα γραφεία .. ;)
Μάλλον κάτι τέτοιο παίζει. Εμένα μου βγαίνουν προτεινόμενα γραφεία αλλά και κορίτσια που συνδέουν το instagram με το επαγγελματικό τους νούμερο.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Κατερινα ΠΡΙΒΕ Ινσταγραμ

Ολες αυτες κανουν σε ΟΛΟΥΣ Χερι / στομα και Φουλ επιλεκτηκα

και εχουν πλουσιο ωραιο μπουστο !
Εχεις καποιο λινκ ή κατι να την δω , αν δεν μπορεις να το παραθεσεις εδω μπορεις να μου στειλεις και πμ.
Ευχαριστω!
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Δοκιμη Μαιρη Joy , ευχαριστο κοριτσι της διπλανης πορτας με πλουσιο στηθος.
Πολυ καλο μασαζ και φτανει μεχρι καλαμακι +20 , λιγο αεροπιπα ναι μεν αλλα καλη.
Την επομενη θα την βαλω να μου κανει μασαζ με τις βυζαρες της... :gumtits:
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Συνάντηση με Σιμονα από Osmose. Από εμφάνιση πολύ κοντά σε σχέση με τη φωτογραφία. Από την αρχή κατευθείαν στο κυρίως πιάτο. Πολύ ωραίο σώμα αλλά έδειξε σημάδια βιασύνης. Κόστος 120 ευρώ φουλ. Δεν είπε όχι σε κάτι.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Privemassage απαραδεκτοι και αγενεις. Τους ειχα στειλει για Παμελα, μου λενε : ειναι φουλ, κλεισε με ραντεβου. Κλεινω ραντεβου για μερικες μερες μετα, στελνω για επιβεβαιωση, μου λενε : εχει φυγει ταξιδι! Καλα λεω, ποτε θα μου το λεγατε; Σας το ειπαμε τωρα, απαντησαν με αγενεια.
Μια αλλη φορα στελνω για ραντεβου, με γραψαν στα παπαρια τους , δεν απαντησαν ποτε.
Μαυρο στα τσοκαρα.
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Privemassage απαραδεκτοι και αγενεις. Τους ειχα στειλει για Παμελα, μου λενε : ειναι φουλ, κλεισε με ραντεβου. Κλεινω ραντεβου για μερικες μερες μετα, στελνω για επιβεβαιωση, μου λενε : εχει φυγει ταξιδι! Καλα λεω, ποτε θα μου το λεγατε; Σας το ειπαμε τωρα, απαντησαν με αγενεια.
Μια αλλη φορα στελνω για ραντεβου, με γραψαν στα παπαρια τους , δεν απαντησαν ποτε.
Μαυρο στα τσοκαρα.
κρίμα κ έχει ωραίες παρουσίες αν κ δεν έχουν πολλές κριτικές. εμένα πάντως όσες φορές είχαμε επικοινωνία ήταν άμεσοι και χωρίς παρεξηγήσεις, αν κ με την πάμελα κ εγώ είχα προσπαθήσει να κλείσω και δεν είχε ραντεβού.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Συνάντηση με Σιμονα από Osmose. Από εμφάνιση πολύ κοντά σε σχέση με τη φωτογραφία. Από την αρχή κατευθείαν στο κυρίως πιάτο. Πολύ ωραίο σώμα αλλά έδειξε σημάδια βιασύνης. Κόστος 120 ευρώ φουλ. Δεν είπε όχι σε κάτι.
οταν λες δεν ειπε οχι σε κατι για γινε ποιο σαφης ? τι ακριβως ολα και κωλο?
Privemassage απαραδεκτοι και αγενεις. Τους ειχα στειλει για Παμελα, μου λενε : ειναι φουλ, κλεισε με ραντεβου. Κλεινω ραντεβου για μερικες μερες μετα, στελνω για επιβεβαιωση, μου λενε : εχει φυγει ταξιδι! Καλα λεω, ποτε θα μου το λεγατε; Σας το ειπαμε τωρα, απαντησαν με αγενεια.
Μια αλλη φορα στελνω για ραντεβου, με γραψαν στα παπαρια τους , δεν απαντησαν ποτε.
Μαυρο στα τσοκαρα.
που ειναι αυτο το privemassage γραφω στο φβ και δεν το βρισκω ?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
κρίμα κ έχει ωραίες παρουσίες αν κ δεν έχουν πολλές κριτικές. εμένα πάντως όσες φορές είχαμε επικοινωνία ήταν άμεσοι και χωρίς παρεξηγήσεις, αν κ με την πάμελα κ εγώ είχα προσπαθήσει να κλείσω και δεν είχε ραντεβού

οταν λες δεν ειπε οχι σε κατι για γινε ποιο σαφης ? τι ακριβως ολα και κωλο?

που ειναι αυτο το privemassage γραφω στο φβ και δεν το βρισκω ?
Στο instagram εχουν μονο. Απαντανε κι εκει ( με αγενεια) και στο τηλεφωνο στο viber. Με μενα φαγανε καποιο σκαλωμα.
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Καλή εβδομάδα παιδιά, έχει δοκιμαστεί αρκετές φορές και η Χριστίνα μαζί με την Αρετή νομίζω είναι από τις καλύτερες
Καλή η Αρετή και πολύ καλή εξυπηρέτηση, αλα Δεν θα έλεγα λεπτή. Έχει πάρει περίπου 10/12 κιλά από τις φωτογραφίες που στέλνουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom