Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (9 μέλη και 36 επισκέπτες)

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
η μαρια απο osmose μου γυαλισε την εχει παρει κανεις ? μεχρι που προχωραει δηλαδη μασαζ σεξ ? ποσο παει 100η 120?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Καλή η Αρετή και πολύ καλή εξυπηρέτηση, αλα Δεν θα έλεγα λεπτή. Έχει πάρει περίπου 10/12 κιλά από τις φωτογραφίες που στέλνουν
Το παλευει η Αρετη στον αγωνα δηλαδη; αξιζει τον κοπο;
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπέρα είχαμε συνεδρία με Jessica από όσμωση 120 full και η κοπέλα είναι απίστευτη η εμφάνιση επίσης με Αφροδίτη από Velvet 50 + 20 φραπέ και άκρως εντυπωσιακή. Θέλω να δοκιμάσω την Αγγελική από το Velvet και τη Ράνια από το όσμωση έχουμε εικόνα για αυτό? ?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Την Αλεξανδρα του joy την εχει παρει κανεις; καπου πρεπει να την εχω δει σε αλλο γραφειο.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.551
Πόντοι
206
Μπορούσες να κάνεις λίγο υπομονή και να την πάρεις Φυλής...Με ένα 20@ρικακι και πιο άνετη...
Δηλαδή στη Φυλής αν κλείσεις μια κοπέλα για μια ώρα, πόσα λεφτά πιστεύεις θα ζητήσουν?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
363
Like
1.997
Πόντοι
201
Απορώ που κάποιοι παίρνουν από το Osmose και δεν επιλέγουν απευθείας call girl... δεν διαφέρει σε τίποτα άσε που αν καλέσετε call girl θα γαμήσετε καλύτερο μουνί...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Καλή η Αρετή και πολύ καλή εξυπηρέτηση, αλα Δεν θα έλεγα λεπτή. Έχει πάρει περίπου 10/12 κιλά από τις φωτογραφίες που στέλνουν
Υπερβολικό σε βρίσκω, να χει 2-3.
Δεν είναι σαν της τεας που περιμένεις μοντέλα κ σου έρχεται η θείτσα από το χωριό με +15 κιλά!
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Η Μαρία από prive προχωράει τελικά; και αν ναι πόσο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αρετή πάντως ναι αξίζει. Και ευχάριστη είναι κ την ιδρώνει τη φανέλα!
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Την Αλεξανδρα του joy την εχει παρει κανεις; καπου πρεπει να την εχω δει σε αλλο γραφειο.
Και εγω θα ήθελα πληροφορίες για την συγκεκριμένη αν την έχει δει κανεις
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.509
Κριτικές
2
Like
1.416
Πόντοι
216
Ραντεβού με Μαρία από πριβε.. Όμορφη κοπέλα, νέα στο χώρο των κατ οίκον μασάζ.. Δούλευε σε σπα πριν ασχοληθεί με κατ οίκον.. Το μασάζ της απολαυστικό, θα έλεγα από τα καλύτερα που έχω κάνει, στο κομμάτι του μασάζ αξίζει στο έπακρο τα χρήματα. Μέχρι και πιέσεις στις πατούσες έκανε που ούτε ρεφλεξολογος δεν μου χει κάνει.. Άνετη σαν χαρακτήρας, χωρίς πετσέτα με αρκετό μπλα μπλα κι όχι στο πρώτο ραντεβού πήρα μια φραπεδια με +30...περαιτερω δεν πάει κι ακόμα και το φραπε αυτόν το πάλεψα πολύ.. Είναι νέα στο χώρο και ας μην την κάψουμε.. Με τρόπο χωθειτε όσοι σας αρέσουν τα δυσκολα ??
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Η Μαρία από prive προχωράει τελικά; και αν ναι πόσο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αρετή πάντως ναι αξίζει. Και ευχάριστη είναι κ την ιδρώνει τη φανέλα!
...φοραει φανελα δηλαδη???? :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Δοκιμη Μαιρη Joy , ευχαριστο κοριτσι της διπλανης πορτας με πλουσιο στηθος.
Πολυ καλο μασαζ και φτανει μεχρι καλαμακι +20 , λιγο αεροπιπα ναι μεν αλλα καλη.
Την επομενη θα την βαλω να μου κανει μασαζ με τις βυζαρες της... :gumtits:
Προ ημερών στην ανασκόπηση της χεμερινής σεζόν, είχα σχολιάσει πως οφείλουμε να καίμε τις κακές περιπτώσεις και όχι τις καλές.

Είναι λογικό ουκ ολίγοι να στραβώσουν με αυτήν την τακτική, αλλά σκεφτείτε τι ζήτηση πέφτει όταν γράψουν 2-3 πως "η τάδε τα σπάει" κτλ κτλ

Η Μαίρη-Joy (?) για μήνες δεν σχολιαζόταν ιδιαίτερα και πέρναγε στο ντούκου η φάση της. Δυστυχώς, τον τελευταίο 1,5 μήνα οι μετοχές της εκτοξεύθηκαν και όχι άδικα. Αν ήταν κάποια άλλη, θα συσχέτιζα το "δυστυχώς" με τα φράγκα που θα ζήταγε (δικαιολογημένα) με τον τόσο ντόρο, γύρω από το όνομα της. Στην συγκεκριμένη δεν ισχύει, αφού από όσα έχω καταλάβει (με το φτωχό, πλην τίμιο μυαλό μου) δεν μαδάει. Απλά είναι λογικό με την τόση ζήτηση που έχει, να ρίξει την ποιότητα στις συνεδρίες της. Και πιστέψτε με, αν ακόμη και τώρα είναι άνετα στο top3, προ 4μηνου ήταν ακόμη στα πιο όπα.

Οπότε καλό θα είναι τα διαμάντια να τυγχάνουν διακριτικότητας από μεριάς μας. Η γλύκα αυτού του σπορ θέλει και λίγο "Ιντιάνα Τζόουνς". Είναι σεβαστό να μην μπορούν όλοι να ρισκάρουν τα φράγκα τους σε καμικαζιές, για αυτό και είμαι υπέρ του καψίματος σε κακές περιπτώσεις. Όπως και στην αναφορά των καλών. Αλλά στις...πολύ καλές συνεδρίες, η σιωπή είναι χρυσός.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
3.405
Πόντοι
456
Πάντως ολοένα και ''καινούργια΄΄ γραφεία παίζουν στα social .. κυρίως instagram, κάποια είναι και κλώνοι αλλά με ίδιες κοπέλες ..κοιτάνε να κάνουν όσα ραντεβού μπορούν αρπακτικά χωρίς και καμία extra υπηρεσία και γίνονται λούης !!
Χαρακτηριστικό και πιο πρόσφατο ένα you_need_me A massage... κάπως έτσι με υποτιθέμενα likes.. στο insta..να αποθεώνει μια Βάσια (από τα καλυτέρα photoshop - μακιγιάζ να πώ ?) αφού όταν εμφανίστηκε με κάτι γυαλάκια και κάτι αθλητικά τρόμαξα να την γνωρίσω.. μασάζ ούτε καν...και για παρακάτω ούτε καν.. βέβαια δεν το κυνήγησα (αλλά στην κουβέντα που κάναμε μου το άφησε να εννοηθεί ότι δεν). Για αυτό προσοχή στα νέα κασκαντεριλίκια !!!! :hi:
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Σωστα τα λες φίλε...γενικα η τεα από velvet που τη θυμάμαι είχε τη τάση να κοροϊδεύει και αρπάζει όσο πιο πολλά μπορεί από το πελατη..γιαυτο και την έδιωχναν από ολα τα γραφεία..έχουν γραφτεί πολλά για τη συγκεκριμένη και για τη μονικα ότι δεν έχει καμία σχέση με τις φωτος...μακριά είναι σκέτη απάτη το
κρίμα κ έχει ωραίες παρουσίες αν κ δεν έχουν πολλές κριτικές. εμένα πάντως όσες φορές είχαμε επικοινωνία ήταν άμεσοι και χωρίς παρεξηγήσεις, αν κ με την πάμελα κ εγώ είχα προσπαθήσει να κλείσω και δεν είχε ραντεβού.
Και σε μένα ήταν άμεσοι μια κοπέλα με εξυπηρέτησε με το όνομα ζωή
Βεβεια ημουν τυπικός και σαφέστατος για το τι ήθελα και πως το ήθελα ίσως γιαυτο υπήρξε καλή συνομιλία και συννενόηση.
εμεινα λοιπον ευχαριστημένος και από την εξυπηρέτηση αλλά και από την Κατερίνα που την ειχα επιλέξει εκείνη την ημέρα. Τώρα θέλω να ξανά στείλω να δοκιμάσω το νέο τους μωρακι που ακούει στο όνομα Μάρια. Αν έχει κάνει κάποιος νε στείλει να πει αν αξιζει και αν είναι άνετη!
 

Blackprince.

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Όταν λες Αγγελική 2 από joy σε ποια αναφέρεσαι; Στην καστανόξανθη με το καρέ ή την άλλη με τα μακριά μαλλιά;
Με τ
Καλησπέρα. Όταν λες Αγγελική 2 από joy σε ποια αναφέρεσαι; Στην καστανόξανθη με το καρέ ή την άλλη με τα μακριά μαλλιά;
Με τα μακριά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom