Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (9 μέλη και 40 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Νέο και ανανεωμένο αίτημα στο Instagram από blossom _massage_athens από την Ειρήνη και τις φίλες της Ανθούλα , Εμιλυ , Χριστίνα ... ωραίες φωτογραφίες , άνετη και άμεση επικοινωνία
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Επειδή είπες τις πήρες όλες, μου άρεσαν οι Ελλη & Τζένιφερ(μαυρούλα). Αυτές αξίζουν καθόλου ή είναι μούφα;
Πάντως πολύ κατατοπιστικός, ευχαριστώ boy!
Η ελλη καλη ειναι ομορφη απο κοντα

η μαυρουλα ηρθε τωρα δεν ξερω κ δεν θα μαθω διοτε δεν ειναι του γουστου μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νέο και ανανεωμένο αίτημα στο Instagram από blossom _massage_athens από την Ειρήνη και τις φίλες της Ανθούλα , Εμιλυ , Χριστίνα ... ωραίες φωτογραφίες , άνετη και άμεση επικοινωνία
Για πες εμπειριες
δοκιμασες τιποτα απο εκει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νέο και ανανεωμένο αίτημα στο Instagram από blossom _massage_athens από την Ειρήνη και τις φίλες της Ανθούλα , Εμιλυ , Χριστίνα ... ωραίες φωτογραφίες , άνετη και άμεση επικοινωνία
Για πες εμπειριες
δοκιμασες τιποτα απο εκει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Privemassage απαραδεκτοι και αγενεις. Τους ειχα στειλει για Παμελα, μου λενε : ειναι φουλ, κλεισε με ραντεβου. Κλεινω ραντεβου για μερικες μερες μετα, στελνω για επιβεβαιωση, μου λενε : εχει φυγει ταξιδι! Καλα λεω, ποτε θα μου το λεγατε; Σας το ειπαμε τωρα, απαντησαν με αγενεια.
Μια αλλη φορα στελνω για ραντεβου, με γραψαν στα παπαρια τους , δεν απαντησαν ποτε.
Μαυρο στα τσοκαρα.
Μήπως ενοχλούνται λίγο όταν δέχονται ερωτήσεις δίχως οι περισσότεροι να κλείνουν κάποιο ραντεβού με τα κορίτσια τους ?? Αυτό βέβαια είναι καθαρά θέμα της κοπέλας που διαχειρίζεται τηλέφωνα και μηνύματα .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Η ελλη καλη ειναι ομορφη απο κοντα

η μαυρουλα ηρθε τωρα δεν ξερω κ δεν θα μαθω διοτε δεν ειναι του γουστου μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πες εμπειριες
δοκιμασες τιποτα απο εκει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πες εμπειριες
δοκιμασες τιποτα απο εκει?
Σήμερα έλαβα το αίτημα Gravity και είμαι εκτός
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Μπορούσες να κάνεις λίγο υπομονή και να την πάρεις Φυλής...Με ένα 20@ρικακι και πιο άνετη...
Άμα δεν κάθονται λίγο να διαβάσουν μερικές σελίδες στο νήμα... πριν αποφασίσουν τότε Καλά να πάθουν
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Buda

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Νέο και ανανεωμένο αίτημα στο Instagram από blossom _massage_athens από την Ειρήνη και τις φίλες της Ανθούλα , Εμιλυ , Χριστίνα ... ωραίες φωτογραφίες , άνετη και άμεση επικοινωνία
...μονο που το εχουμε πει και παλιοτερα.... αρκετες ειναι φωτο απο το Νετ....
... και καποιος που ειχε δοκιμασει ειχε πει πως ειχε παει αλλη κ την εδιωξε. :knockinb:
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Νέο και ανανεωμένο αίτημα στο Instagram από blossom _massage_athens από την Ειρήνη και τις φίλες της Ανθούλα , Εμιλυ , Χριστίνα ... ωραίες φωτογραφίες , άνετη και άμεση επικοινωνία
Καποιος είχε γράψει όχι και τα καλύτερα. Δε θυμάμαι όμως αν ήταν εδώ ή στα ανεξάρτητα call girls. Γινόταν προσέγγιση μέσω facebook με τρελές τιμές
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Η ελλη καλη ειναι ομορφη απο κοντα

η μαυρουλα ηρθε τωρα δεν ξερω κ δεν θα μαθω διοτε δεν ειναι του γουστου μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πες εμπειριες
δοκιμασες τιποτα απο εκει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πες εμπειριες
δοκιμασες τιποτα απο εκει?
Έχει ενδιαφέρουσες - όμορφες παρουσίες
...μονο που το εχουμε πει και παλιοτερα.... αρκετες ειναι φωτο απο το Νετ....
... και καποιος που ειχε δοκιμασει ειχε πει πως ειχε παει αλλη κ την εδιωξε. :knockinb:
Ναι έχεις δίκιο , το θυμήθηκα αυτό που γράφεις ! Μήπως αποφασίσουν να γίνουν πραγματικότητα και να είναι όλα αληθινά ? Δεν κερδίζουν κάτι αν παραπλανούν και ο κάθε ένας τις διώχνει ...
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.830
Πόντοι
9.095
...μονο που το εχουμε πει και παλιοτερα.... αρκετες ειναι φωτο απο το Νετ....
... και καποιος που ειχε δοκιμασει ειχε πει πως ειχε παει αλλη κ την εδιωξε. :knockinb:
Επιβεβαιωνω τη μουφα στις φωτος τους.Δυο φορες ρωτησα αν ειναι σιγουρο το ατομο που μιλαγα στο messenger για το αληθες των φωτο και ελεγε συνεχεια ναι! Εστειλα το προφιλ απο το ινστα που τις ειχε παρει και εφαγε μπλοκ! :sunglasses:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Επιβεβαιωνω τη μουφα στις φωτος τους.Δυο φορες ρωτησα αν ειναι σιγουρο το ατομο που μιλαγα στο messenger για το αληθες των φωτο και ελεγε συνεχεια ναι! Εστειλα το προφιλ απο το ινστα που τις ειχε παρει και εφαγε μπλοκ! :sunglasses:
... το ιδιο κανουν και τα γνωστα γραφεια (οχι απο Νετ αλλα στο φουλ Photoshop) που τελικα αλλο βλεπεις κ αλλο σου ερχεται.... (κ οπως αναφερουν αρκετοι Δεν τις διωχνουν!).
..μαλιστα ειχα κανει μια ερωτηση πριν καποιες ημερες για το πιο γραφειο εχει τις πιο αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες... δεν πηρα καποια απαντηση...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.830
Πόντοι
9.095
... το ιδιο κανουν και τα γνωστα γραφεια (οχι απο Νετ αλλα στο φουλ Photoshop) που τελικα αλλο βλεπεις κ αλλο σου ερχεται.... (κ οπως αναφερουν αρκετοι Δεν τις διωχνουν!).
..μαλιστα ειχα κανει μια ερωτηση πριν καποιες ημερες για το πιο γραφειο εχει τις πιο αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες... δεν πηρα καποια απαντηση...
Το οτι δε τις διωχνουν δεν ειναι εντελως αντικειμενικο. Ειτε φοβουνται,ειτε αποφασιζει το κατω κεφαλι,ειτε βαριουνται να ξανακανουν τη διαδικασια να ερθει αλλη κοπελα... Τελοσπαντων μη το σπαμαρω αλλο :hi:
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
... το ιδιο κανουν και τα γνωστα γραφεια (οχι απο Νετ αλλα στο φουλ Photoshop) που τελικα αλλο βλεπεις κ αλλο σου ερχεται.... (κ οπως αναφερουν αρκετοι Δεν τις διωχνουν!).
..μαλιστα ειχα κανει μια ερωτηση πριν καποιες ημερες για το πιο γραφειο εχει τις πιο αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες... δεν πηρα καποια απαντηση...
Στο μεσεντζερ εμένα μου είπε 120 η ώρα και μία φορά.Στο ινστα σήμερα κάποιος γράφει στα σχόλια οτι οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα,και μόλις άνοιξε την πόρτα αυτό που είδε ηταν από ἀλλο πλανήτη......
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καθαρά προσωπική μου άποψη τις πιο αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες τις έχει athens massage kai masaz sto spiti αλλά αυτά είναι μόνο καλό μασάζ χωρίς τίποτα άλλο. Μετά deluxe και ίσως και massage joy
Συμφωνω και εγω

athens massage = ΜΟΝΤΕΛΑ αλλα μονο Σκετο ΜΑΣΑΖ

masaz sto spiti = Ομορφες κοπελες αλλα μονο Σκετο ΜΑΣΑΖ
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
479
Πόντοι
21
Καλημερα σας.
Σκεφτομαι να κανω b2b με κατερινα ή αννα απο prive massage baby.

Αν εχει καποιος εμπειρια με καποια απο τις δυο κοπελες και δεν βαριεται να με ενημερωσει αν περασε καλα, αδιαφορα ή ασχημα, θα το εκτιμουσα.
Ισως καλυτερα με pm για να μην χαρακτηριστει προμοτορας ή δεν ξερω τι.
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Καλημερα σας.
Σκεφτομαι να κανω b2b με κατερινα ή αννα απο prive massage baby.

Αν εχει καποιος εμπειρια με καποια απο τις δυο κοπελες και δεν βαριεται να με ενημερωσει αν περασε καλα, αδιαφορα ή ασχημα, θα το εκτιμουσα.
Ισως καλυτερα με pm για να μην χαρακτηριστει προμοτορας ή δεν ξερω τι.
Καλημέρα και σε εσένα. Την Άννα δεν τη ξέρω. Η Κατερίνα κάνει συμπαθητικό μασάζ, έχει πολύ μεγάλο και σφικτό στήθος που ενδείκνυται για μια πράξη που προέρχεται από χώρα της νότιας Ευρώπης. Θα πρέπει όμως να υπολογίσεις και το photoshop.
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
479
Πόντοι
21
Καλημέρα και σε εσένα. Την Άννα δεν τη ξέρω. Η Κατερίνα κάνει συμπαθητικό μασάζ, έχει πολύ μεγάλο και σφικτό στήθος που ενδείκνυται για μια πράξη που προέρχεται από χώρα της νότιας Ευρώπης. Θα πρέπει όμως να υπολογίσεις και το photoshop.
Σε ευχαριστω αγαπητε, παντα ειχα μια προτιμηση προς Ιβηρικη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom