Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Οσον αφορα για τις Εξτρα Υπηρεσιες που ολοι με ρωτατε διαφορα στα π.μ τι και πως κτλ ....

Σας ευχαριστω για ολα τα π.μ θα απαντησω για ολους Δημοσια !


ΦΑΣΗ 1
ρωταμε το Χ Γραφειο Μασαζ μεσω Viber Ευγενικα , ποιες κοπελες ειναι Ανετες να μας προτεινει το γραφειο , μετα ρωταμε να κανει Χωρις Πετσετα και Χωρις Κρεβατι
και να Μην ειναι Φυσικοθεραπευτρια . οι αισθητικοι ειναι οτι καλυτερο γενικως ;-)


ΦΑΣΗ 2

Πιανουμε λιγο συζητηση με τη κοπελα πριν το μασαζ , και στη αρχη του μασαζ
την αφηνουμε να κανει 20 - 25 λ μασαζ

και μετα της λεμε ηρεμα ευγενικα χαλαρα αν κανεις εξτρα υπηρεσιες , τι προγραμμα εχει και τι κοστος...

Μας λεει τι εξτρα υπηρεσιες προσφερει

και προχωραει το θεμα απο μονο του


Μεγαλο Ρολο παιζει η δικια μας Συμπεριφορα , τα Χρηματα , αλλα και η Φαση που θα πετυχουμε τη Χ Κοπελα !
Ειναι Ανθρωποι Οχι Ρομποτ ! Οχι Call Girls


ΜΕ ΕΥΓΕΝΕΙΑ + ΣΕΒΑΣΜΟΣ + ΧΡΗΜΑ ΟΛΑ ΠΑΝΑ ΚΑΛΑ


ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΜΕΣ ΕΞΤΡΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ


Οσον αφορα τη εξτρα υπηρεσια εκτονωσης με χερι - φραπε , το κοστος ειναι + 20 Ευρω το πολυ μεγιστο +30 Ευρω ( Εννοειται μαζι με γδυσιμο - γλυψιμο κτλ )

Οσον αφορα τη εξτρα υπηρεσια εκτονωσης με στομα - Καλαμακι , το κοστος ειναι απο +30 Ευρώ έως + 50 Ευρω Μεγιστο ( Εννοειται μαζι με γδυσιμο - γλυψιμο κτλ )

Οσον αφορα το Φουλ προγραμμα , δηλαδη το ΣΕΞ , το Κοστος ειναι απο +50 Ευρω Εως +70 Ευρω

Οι τιμες Αυτες Δεν ειναι στανταρντ , Ειναι οι πιο συνηθισμενες τιμες , ο Μεσος Ορος τιμων ωστε να γνωριζουν στο ΠΕΡΙΠΟΥ Τα Νεα Μελη του Μασαζ

Δεν ειναι Κανονας , Ειναι ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΤΙΜΩΝ απο τη δικια μου Εμπειρια !






 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
μετα απο ενα διαλειμμα επιστρεφω με ριπορτ
βελβετ
ινα πολυ μετρια απο κοντα προχωραει αλλα δεν αξιζει καθολου, η τυπισσα βαραει με το χερι λες και βαραει σεικερ, ουτε αγγιγμα ουτε τιποτα. μην κλαψετε τα λεφτα σας
χριστινα αθλιο μασαζ, προχωραει σε μαλαξη τιμια
λενα ωραιο μασαζ, προχωραει επισης μεχρι μαλαξη, τιποτα παραπανω
ριτα, η κλασικη τυπισσα του ηρθα ειδα εφυγα, δεν αξιζει
βιπ
σοφια, ωραια απο κοντα, δεν προχωρησε ουτε εδειξε κατι υποπτο, εχει κανενας συναγωνιστης εμπειρια?

ερωτηση για μυστες: ποσες φορες θα αλλαξει ακομα ονομα η ευη μπας και την παρει κανενα θυμα (αλεξανδρα στο βιπ λεγεται τωρα)
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
για σας στο οσμοσε εβαλαν μια δημοσιευση πουν γραφει για θεραπευτες εκτος site ζητιστε φωτο μεσο viber .
τι σημαινει αυτο δουλευουν θεραπευτριες εκτος οσμοσε ? εγω δεν εχω ιδεα απο viber τι ακριβως γινεται στο viber μιλας με την κοπελα που θελεις μεσο viber ποιες κοπελες απο οσμοσε δουλευεουν μονο με viber? αμα παρω απο το τηλ. xωρις viber ρωτησω ποιες κοπελες ειναι διαθεσημες εκτος σαιτε δεν θα μου πουνε πρεπει ντε και καλα να εχω βαιμπερ?
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.914
Πόντοι
3.346
Για Τζοάννα από Οσμόσε έχουμε καμιά πληροφορία? Φαίνεται δυνατό κομμάτι
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Δεν εχω δει να λεει κανεις για Χριστινα απο Osmose ή μηπως μου διεφυγε; Αν ξερει κανεις κατι ας γραψει 2 γραμμουλες.
Οι κοπελες του μαγαζιου πανε σε ξενοδοχειο;

Ευχαριστω.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
για σας στο οσμοσε εβαλαν μια δημοσιευση πουν γραφει για θεραπευτες εκτος site ζητιστε φωτο μεσο viber .
τι σημαινει αυτο δουλευουν θεραπευτριες εκτος οσμοσε ? εγω δεν εχω ιδεα απο viber τι ακριβως γινεται στο viber μιλας με την κοπελα που θελεις μεσο viber ποιες κοπελες απο οσμοσε δουλευεουν μονο με viber? αμα παρω απο το τηλ. xωρις viber ρωτησω ποιες κοπελες ειναι διαθεσημες εκτος σαιτε δεν θα μου πουνε πρεπει ντε και καλα να εχω βαιμπερ?
λιπον θα μου πει καποιος για αυτο που ρωτησα κατι εδω η σε μυνημα ?
 

manosst(4)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
14
Like
848
Πόντοι
990
Παρα φαίνεται δυνατή η εμφάνιση της.
Από σώμα πως είναι;
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
ρε παιδια ρωτησα κατι ποιες κοπελες απο οσμοσε δουλευουν με βαιμπερ ? αμα δεν εχω βαιμπερ ρωταω ποιες ειναι διαθεσημες? με ονοματα?
αν παρει καποιος απο βαιμπερ μηλαει με τις κοπελες η κοπελα που τον ενδιαφερει και τις βλεπει? η σου στελνουν φωτο απο τις κοπελες στο βαιμπερ ?
αμα δεν εχω βαιμπερ δεν γινεται να μου κλησουν ραντεβου με κοπελα με το ονομα που θα ζυτησω? οποιος μπορει ας με βοηθισει?
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
ρε παιδια ρωτησα κατι ποιες κοπελες απο οσμοσε δουλευουν με βαιμπερ ? αμα δεν εχω βαιμπερ ρωταω ποιες ειναι διαθεσημες? με ονοματα?
αν παρει καποιος απο βαιμπερ μηλαει με τις κοπελες η κοπελα που τον ενδιαφερει και τις βλεπει? η σου στελνουν φωτο απο τις κοπελες στο βαιμπερ ?
αμα δεν εχω βαιμπερ δεν γινεται να μου κλησουν ραντεβου με κοπελα με το ονομα που θα ζυτησω? οποιος μπορει ας με βοηθισει?
Απλά το γραφείο , σου στέλνει φωτογραφίες , στο viber,από κοπέλες που δεν έχουν φωτογραφίες στο site..

Αν δεν έχεις viber ίσως δυσκολεύουν να σου στείλουν φωτογραφίες
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
ρε παιδια ρωτησα κατι ποιες κοπελες απο οσμοσε δουλευουν με βαιμπερ ? αμα δεν εχω βαιμπερ ρωταω ποιες ειναι διαθεσημες? με ονοματα?
αν παρει καποιος απο βαιμπερ μηλαει με τις κοπελες η κοπελα που τον ενδιαφερει και τις βλεπει? η σου στελνουν φωτο απο τις κοπελες στο βαιμπερ ?
αμα δεν εχω βαιμπερ δεν γινεται να μου κλησουν ραντεβου με κοπελα με το ονομα που θα ζυτησω? οποιος μπορει ας με βοηθισει?
Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να κλείσεις ραντεβού με τη κοπέλα που θες τηλεφωνικά. Δεν νομίζω πως υπάρχει πρόβλημα συνάδελφε
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Σημερα το πρωι ζητησα απο Οσμοσε Ατζελινα ,αλλα ηταν διαθεσιμη μετα τις 4 , Λαουρα δεν ηταν διαθεσιμη(μαλλον σταματησε οπως μου ειχε πει) ,οποτε κατεληξα στην Ελλη .Πιπινι καλο ,σχεδον οπως η φωτο στο site.Ηρθε μου ζητησε 50 αλλα μου ειπε οτι προσφερει και περα απο μασαζ με + 70 ...Αφου μου εβαλε λαδι στα ποδια για μερικα λεπτα (ηταν με τα εσωρουχα εως τοτε ) ,πεταει και τα εσωρουχα και προχωρα σε καλαμακι (ΜΕ) ,το οποιο σταματαγε και ξαναρχιζε.Καλαμακι ΑΚΑ με τιποτα .Δυαρια στητα πυραυλακια και ωραιο σωμα.Δεν φιλουσε ,δεν αφηνε να αγγιξω πισω πορτα κλπ ΔΕΝ .Μπριζολα σχετικα καλη ,αλλα καπως μηχσνικες κινησεις .Γενικα το σερβις πολυ περιορισμενο ,οποτε δε θα ξαναδοκιμασω.Καλη βδομαδα και μαλο μηνα !!!

Αυτό που περιγράφεις είναι ο ορισμός της ΦΟΛΑΣ!!! Αν αναλογιστείς ειδικά ότι σε αυτά τα χρήματα έπαιρνες ανεξάρτητη για περισσότερη ώρα και έκανες παπάδες...
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Πρόσφατη συνάντηση με τη Νίκη από Joymassage. Αρκετά παραπανω κιλά από τις φωτογραφίες - το μασάζ είναι απλα οκ, αλλά το δεύτερο μέρος είναι για κλάμα: αν και δέχεται χωρίς πετσέτα, θα μείνει πλήρως ντυμένη - δεν θα σε ακουμπήσει με τιποτα ούτε θα σε αφήσει να την ακουμπήσεις. Μια μπουρδα και μιση. Δεν θα εκπλαγώ αν δίνει προμήθεια στην τηλεφωνητρια για να πάρει κάνενα ραντεβοθ. Μεγαλο ΔΕΝ
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Συνάντηση πρόσφατη με Αλίκη από deluxe massage...πρώτη φορά στο χώρο του μασαζ φρέσκια παρουσία..ψηλή μελαχροινή ελληνιδα με τορπίλες απίστευτες...μασαζ αρκετά καλο...έκανα τη μιάμιση ώρα δυο ώρες καθότι με το πήγαινε τόσο καλα που ήθελα Κ άλλο..ομιλητή επικοινωνιακή κοπέλα όμορφη και δίνει πόνο στον αγώνα...άνετη έχει μέλλον στον χώρο..
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Συνάντηση πρόσφατη με Αλίκη από deluxe massage...πρώτη φορά στο χώρο του μασαζ φρέσκια παρουσία..ψηλή μελαχροινή ελληνιδα με τορπίλες απίστευτες...μασαζ αρκετά καλο...έκανα τη μιάμιση ώρα δυο ώρες καθότι με το πήγαινε τόσο καλα που ήθελα Κ άλλο..ομιλητή επικοινωνιακή κοπέλα όμορφη και δίνει πόνο στον αγώνα...άνετη έχει μέλλον στον χώρο..
Πες μας και τα του αγώνα. Μόνο μασάζ έκανες ή προχώρησε; και αν ναι, με τι κόστος/υπηρεσίες;
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Συνάντηση πρόσφατη με Αλίκη από deluxe massage...πρώτη φορά στο χώρο του μασαζ φρέσκια παρουσία..ψηλή μελαχροινή ελληνιδα με τορπίλες απίστευτες...μασαζ αρκετά καλο...έκανα τη μιάμιση ώρα δυο ώρες καθότι με το πήγαινε τόσο καλα που ήθελα Κ άλλο..ομιλητή επικοινωνιακή κοπέλα όμορφη και δίνει πόνο στον αγώνα...άνετη έχει μέλλον στον χώρο..
Πες μας και τα του αγώνα. Μόνο μασάζ έκανες ή προχώρησε; και αν ναι, με τι κόστος/υπηρεσίες;
προχωρησε κανονικά...είναι χαλαρη πολύ γυναίκα σωστό θηλυκό ξέρει πως να μεταχειριστεί τη φάση και να σε τρελάνει...
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
προχώρησε σε τι; φραπέ, καλαμάκι, μπριζόλα;
κόστος για τα extra?
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
78
Like
7.467
Πόντοι
17.436
Συνάντηση πρόσφατη με Αλίκη από deluxe massage...πρώτη φορά στο χώρο του μασαζ φρέσκια παρουσία..ψηλή μελαχροινή ελληνιδα με τορπίλες απίστευτες...μασαζ αρκετά καλο...έκανα τη μιάμιση ώρα δυο ώρες καθότι με το πήγαινε τόσο καλα που ήθελα Κ άλλο..ομιλητή επικοινωνιακή κοπέλα όμορφη και δίνει πόνο στον αγώνα...άνετη έχει μέλλον στον χώρο..
Πες μας και τα του αγώνα. Μόνο μασάζ έκανες ή προχώρησε; και αν ναι, με τι κόστος/υπηρεσίες;
προχωρησε κανονικά...είναι χαλαρη πολύ γυναίκα σωστό θηλυκό ξέρει πως να μεταχειριστεί τη φάση και να σε τρελάνει...
μπήκε στα προσεχώς...!
Deluxe έχω κάνει τις πιο οκ συνεδρίες.Λουσι θέλω να πετύχω ξανά για επαναληπτική...
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα φίλοι ακολουθει πολεμικό ανακοινωθέν. Τρεις συναντήσεις πραγματοποιήθηκαν τις τελευταίες 10 μέρες πρώτη με Κατερίνα απο πριβέ massage Εξαιρετικό body to body αλλά και τεχνική μασάζ Εννοείται ότι θα δοκιμαστεί πάλι.
Πραγματοποιηθηκε συνάντηση με σίμωνα από όσμωση κλασική συνεδρία από το εν λόγω μαγαζί και εντελώς διεκπεραιωτική καλό θα είναι αυτό να το διορθώσουν. Τέλος δοκιμάστηκε η Αγγελική από Velvet πολύ γλυκιά κοπέλα ψηλή πολύ καλό μασάζ και πολύ καλή υπηρεσία. θα προτιμηθεί και πάλι μαζί με Ευγενία.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Η Αλικη καινουργια deluxe εβγαλε ρουχα; Εως φραπε πηγε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom