Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Ναι ρε φίλε που. Να την βρούμε , έκανε και τη σερβιτόρα το κορίτσι !!! Αλλά το χασαμε
Ξέρω ότι είναι σέ σχέση καί εχει καί στενό μαρκάρισμα από τόν σύντροφό της.Οπότε "το χάσαμε τό κορμί πατριώτη"!
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καταρχας ψαρα μυριζεις ψαριλα και αυτο φαινεται... Ο/Η Psaras6 έκανε εγγραφή στο site — πριν 21 ώρες
Psaras6
Ο/Η Psaras6 ξεκλείδωσε το μετάλλιο Newbie
πριν 21 ώρες . Οποτε ασε ποιος ειναι βαλτος και ποιος οχι. Ολοι ξερουν αν δινω καλες πληροφοριες η οχι και ποσους εχω σωσει απο φολες . Ρουφα το αυγο σου τωρα !
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Καταρχας ψαρα μυριζεις ψαριλα και αυτο φαινεται... Ο/Η Psaras6 έκανε εγγραφή στο site — πριν 21 ώρες
Psaras6
Ο/Η Psaras6 ξεκλείδωσε το μετάλλιο Newbie
πριν 21 ώρες . Οποτε ασε ποιος ειναι βαλτος και ποιος οχι. Ολοι ξερουν αν δινω καλες πληροφοριες η οχι και ποσους εχω σωσει απο φολες . Ρουφα το αυγο σου τωρα !
εκανα προφίλ μόνο και μόνο για να σε κράξω ρε κακόμοιρι/α...πήρα δυο φορές από το Κολομαγαζο σου και μου ήρθαν οι παρθενοπες μπαζολες και τους τα έσκασα επειδή εσυ έγραφες συνέχεια τις μαλακιες σου...velvet και αρχιδιες βλέπεις σε κράζουν και άλλοι ρε φολα του κερατά...τραβά ρε κακομοίρακο γράψε μπας και φας κάνα 50€ από κάνα μαλακα σαν εμένα ξεφτίλακο....πουλο εσυ και η βρωμιαρα η τηλεφωνήτρια σου ρε λεκέ ...βρωμιαριδες άσχετοι από το τηλέφωνο μέχρι και τους οχετούς που ήρθανε σπιτι μου για μασαζ του 10€...επιτέλους αυτοί πι προμοτορες που μας παίρνουν στο λαιμό τους πρέπει να εξαφανιστούν από δω μέσα...
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Βρε Παναγιώτη μου δεν βλέπονται... Με συγχωρείς αλλά εγώ δεν....
Ayto ειναι η αποψη σου και ειναι απολυτα σεβαστη και εντελως υποκειμενικη. Εγω ειπα την εμπεειρια μου και τι θεωρω εγω απο εκει και περα ειναι θεμα γουστου !!
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες μου μετά από μέρες απουσίας από εδώ αλλά όχι από το άθλημα μας Ήρθα να καταθέσω τις εμπειρίες μου. Οι δοκιμές έγιναν με δύο κορίτσια από το Velvet το ένα το γνώρισα τη Μαριάννα Πίστεψέ με δεν θα απογοητευτείτε και αυτή που ήταν αποκάλυψη πράγμα το οποίο δεν περίμενα ήταν η Αλίκη η οποία είναι πάρα πολύ δροσερή και άνετη και εμένα μου έβγαλε πάρα πολύ καλή Αύρα είχαμε ωραία χημεία και γενικά είναι καλό παιδί και πολύ προσιτή Στις τιμές για οποιαδήποτε άλλη απορία Θα σας απαντήσω σε προσωπικό μήνυμα
καλα εσυ με πήρες στο λαιμό σου φίλε...έκλαψα τα λεφτακια μου με τις αηδίες που γράφεις..διαβαζω διαβαζω καιρό εν τέλη δοκίμασα και εξαιτίας σου έφαγα φολα...velvet velvet και υπονοούμενα...τελικά μου πήρες τα δυο ραντεβού διαφημιστικό της πλάκας και χαίρεσε...δεύτερη φορά Παρασκευή απόγευμα....έλεος πρέπει να σε διαγράψει όλος ο κοσμος από δω γιατί η ποσοστά έχεις από την αηδία η εσυ έχεις το μαγαζάκι..και πες στη τηλεφωνήτρια να μάθει να μιλάει στο τηλέφωνο και όταν λέμε ραντεβού συγκεκριμένη ώρα να το εννοεί που μου ήρθε το παρθενοφροκαλακι με ύφος 35 λεπτά αργότερα....αηδία καταντήσατε...

Εγώ καταθέτω τις δικές μου εμπειρίες και όπως έχεις δει γράφω για οτιδήποτε κάνω αν από κει πέρα δεν το πήρες εσύ το κάτι παραπάνω αυτό είναι δικό σου πρόβλημα
το πρόβλημα το έχεις εσυ που προμοταρεις το μαγαζάκι σου το velvet και έχουμε φάει φολα έδω μέσα..όπως διαβάζεις δεν είναι ο πρώτος..μας έγραψες πονηρά με ύπουλο τρόπο ότι θα πάρουμε ωραία περιποίηση και πήραμε τα παπάρια μας...τα ίδια μας είπε και αυτή η Θεοχαρη τηλεφωνήτρια που έχεις...ότι και καλα όλες είναι άνετες...ίσα όσα για να σου δώσουμε τα ευρωπουλα μας...πονηριδιδες εδώ μέσα....Παναγιώτης ευθυμιου και οι μπάλες μου κουνιούνται...ξεφτίλα μαύρο στις μαλακιες που μας γράφει και μαυρο και στο σαπιο μαγαζακι σου..

Ρε psaras 6 όλοι έχουμε φάει φολες απ' όλα τα μαγαζιά εδώ μέσα....άλλες φωτογραφίες βλέπουμε και άλλες έρχονται ....την άλλη την προμοταρανε 30 χρόνων και μένα μου είπε είμαι 44 και καμιά σχέση με τις φωτογραφίες που μου έστειλε το γραφείο...

Άλλη ,από γνωστό γράφειο εδώ μέσα, ήρθε στο χώρο μου και βρομουσε αλκοόλ και τσιγαριλα τα χέρια της, λες και δούλευε σε κωλομπαρο , υδρωμενη και βρομουσε. Όσοι την έχουν πάρει τη συγκεκριμένη, ξέρουν για ποια μιλάω.

Άστο ......ο καθένας έχει τις εμπειρίες του, άλλες φορές περνάμε καλά και άλλες φορές περνάμε χάλια ..τι να κάνουμε...

Και να είσαι σίγουρος ότι όλοι ξέρουμε τι γίνεται εδώ μεσα ,ποιος προμοταρει και ποιος όχι.

Οι προμοτορες είναι από συγκεκριμένο μαγαζί , όλοι οι υπόλοιποι γραφουμε από την εμπειρία μας.... τρώγοντας φολες μια μετά την άλλη.





 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες μου μετά από μέρες απουσίας από εδώ αλλά όχι από το άθλημα μας Ήρθα να καταθέσω τις εμπειρίες μου. Οι δοκιμές έγιναν με δύο κορίτσια από το Velvet το ένα το γνώρισα τη Μαριάννα Πίστεψέ με δεν θα απογοητευτείτε και αυτή που ήταν αποκάλυψη πράγμα το οποίο δεν περίμενα ήταν η Αλίκη η οποία είναι πάρα πολύ δροσερή και άνετη και εμένα μου έβγαλε πάρα πολύ καλή Αύρα είχαμε ωραία χημεία και γενικά είναι καλό παιδί και πολύ προσιτή Στις τιμές για οποιαδήποτε άλλη απορία Θα σας απαντήσω σε προσωπικό μήνυμα
καλα εσυ με πήρες στο λαιμό σου φίλε...έκλαψα τα λεφτακια μου με τις αηδίες που γράφεις..διαβαζω διαβαζω καιρό εν τέλη δοκίμασα και εξαιτίας σου έφαγα φολα...velvet velvet και υπονοούμενα...τελικά μου πήρες τα δυο ραντεβού διαφημιστικό της πλάκας και χαίρεσε...δεύτερη φορά Παρασκευή απόγευμα....έλεος πρέπει να σε διαγράψει όλος ο κοσμος από δω γιατί η ποσοστά έχεις από την αηδία η εσυ έχεις το μαγαζάκι..και πες στη τηλεφωνήτρια να μάθει να μιλάει στο τηλέφωνο και όταν λέμε ραντεβού συγκεκριμένη ώρα να το εννοεί που μου ήρθε το παρθενοφροκαλακι με ύφος 35 λεπτά αργότερα....αηδία καταντήσατε...

Εγώ καταθέτω τις δικές μου εμπειρίες και όπως έχεις δει γράφω για οτιδήποτε κάνω αν από κει πέρα δεν το πήρες εσύ το κάτι παραπάνω αυτό είναι δικό σου πρόβλημα
το πρόβλημα το έχεις εσυ που προμοταρεις το μαγαζάκι σου το velvet και έχουμε φάει φολα έδω μέσα..όπως διαβάζεις δεν είναι ο πρώτος..μας έγραψες πονηρά με ύπουλο τρόπο ότι θα πάρουμε ωραία περιποίηση και πήραμε τα παπάρια μας...τα ίδια μας είπε και αυτή η Θεοχαρη τηλεφωνήτρια που έχεις...ότι και καλα όλες είναι άνετες...ίσα όσα για να σου δώσουμε τα ευρωπουλα μας...πονηριδιδες εδώ μέσα....Παναγιώτης ευθυμιου και οι μπάλες μου κουνιούνται...ξεφτίλα μαύρο στις μαλακιες που μας γράφει και μαυρο και στο σαπιο μαγαζακι σου..

Ρε psaras 6 όλοι έχουμε φάει φολες απ' όλα τα μαγαζιά εδώ μέσα....άλλες φωτογραφίες βλέπουμε και άλλες έρχονται ....την άλλη την προμοταρανε 30 χρόνων και μένα μου είπε είμαι 44 και καμιά σχέση με τις φωτογραφίες που μου έστειλε το γραφείο...

Άλλη ,από γνωστό γράφειο εδώ μέσα, ήρθε στο χώρο μου και βρομουσε αλκοόλ και τσιγαριλα τα χέρια της, λες και δούλευε σε κωλομπαρο , υδρωμενη και βρομουσε. Όσοι την έχουν πάρει τη συγκεκριμένη, ξέρουν για ποια μιλάω.

Άστο ......ο καθένας έχει τις εμπειρίες του, άλλες φορές περνάμε καλά και άλλες φορές περνάμε χάλια ..τι να κάνουμε...

Και να είσαι σίγουρος ότι όλοι ξέρουμε τι γίνεται εδώ μεσα ,ποιος προμοταρει και ποιος όχι.

Οι προμοτορες είναι από συγκεκριμένο μαγαζί , όλοι οι υπόλοιποι γραφουμε από την εμπειρία μας.... τρώγοντας φολες μια μετά την άλλη.
έχω φάει πολλές φορές φόλα από πράγματα που έγραψε κάποιος εδώ αλλά καταλαβαίνω ότι αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό δηλαδή δεν είναι απαραίτητο ότι επειδή έκανε κάτι σε κάποιον θα γίνει και σε έναν άλλον
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπερα.
Αγαπη deluxe προχωραει σε φραπε; Πμ οποιος γνωριζει.
Συνεδρια με βικτωρια deluxe. Σε αφηνει με τις σηκωμαρες. Τιποτα παραπανω τουλαχιστον σε μενα. Ομορφη αλλα δε ξαναπαιρνω. Μασαζ μετριο πολυ
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Καλημέρα μάγκες μου μετά από μέρες απουσίας από εδώ αλλά όχι από το άθλημα μας Ήρθα να καταθέσω τις εμπειρίες μου. Οι δοκιμές έγιναν με δύο κορίτσια από το Velvet το ένα το γνώρισα τη Μαριάννα Πίστεψέ με δεν θα απογοητευτείτε και αυτή που ήταν αποκάλυψη πράγμα το οποίο δεν περίμενα ήταν η Αλίκη η οποία είναι πάρα πολύ δροσερή και άνετη και εμένα μου έβγαλε πάρα πολύ καλή Αύρα είχαμε ωραία χημεία και γενικά είναι καλό παιδί και πολύ προσιτή Στις τιμές για οποιαδήποτε άλλη απορία Θα σας απαντήσω σε προσωπικό μήνυμα
Για σου φιλε πηγα στο velvet και δεν βρικα το ονομα μαριαννα μιπος ειναι αλλο site η συγκεκριμενη ποια ειναι ? μια που δουλευε στο οσμοσε και στο harmony home massage στηλε μου πληροφοριες σε μυνημα η εδω αν μπορεις ?
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
615
Κριτικές
6
Like
475
Πόντοι
26
Εμενα προσωπικα στο deluxμου ειπαν κανουν μονο επαγγελματικο μασαζ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.518
Πόντοι
1.056
Για αυτή εδώ, ξέρεις κανείς κάτι;

Έχει και το τηλέφωνό της φάτσα φόρα παρτίδα στο προφίλ της. Δουλεύει Αθήνα και Μύκονο. Μήπως είναι καμμιά από τα γνωστά γραφεία που αναφέρονται εδώ;
 

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
193
Like
98
Πόντοι
1
Για αυτή εδώ, ξέρεις κανείς κάτι;

Έχει και το τηλέφωνό της φάτσα φόρα παρτίδα στο προφίλ της. Δουλεύει Αθήνα και Μύκονο. Μήπως είναι καμμιά από τα γνωστά γραφεία που αναφέρονται εδώ;

εμένα δε μου φαίνεται να κάνει εξτρά πάντως είναι σοβαρό το προφίλ της κ έχει κ κρεβάτι
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καληαπερα, ειδα στο osmose στο ινσταγγραμ, οτι εχουν φερει νεες ωραιες παρουσιες!:cheesy: Βελτιωνεται πολυ το osmose!
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Εμενα προσωπικα στο deluxμου ειπαν κανουν μονο επαγγελματικο μασαζ
καλησπερα φίλτατε....έχω κάνει από deluxe και για μενα όπως και για πολλούς εδώ μέσα είναι το καλύτερο γραφείο απολα...ψαξτο περισσότερο το συγκεκριμένο γραφείο και θα μείνεις ευχαριστημένος όπως όλοι μας...
Ρωτα για Δαναη Αλεξανδρα Μιλανα λυδια νεφέλη και πολλές άλλες έχει πολύ υλικό...

Κυριακάτικη ενημέρωση για τους φίλους...

Επανάληψη με αγγελικη από Yourmassage η δεύτερη φορά πολύ καλύτερη από τη πρώτη...η κοπέλα το ζει...το έχει...άνετη πολύ και χαμογελαστή..ελληνιδα της διπλανής πόρτας...


Νεφέλη από deluxe massage πολύ δυνατό μελανούρι το κάνει όλο το έργο...αξίζει κάθε ευρώ....ήρθε με το σοφιστικέ γυαλάκι της και έπαθα πλάκα...για πετσέτα ούτε λόγος...της άνοιξα γυμνός και γέλαγε..? τρελαίνομαι για κάτι τέτοια....

Μαίρη από massage joy δεν έβρισκα κενό ούτε με αίτηση...λογικό όμως...είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί...

Ήθελα να κάνω και με velvet αλλά λόγω αρνητικών σχολίων το απέφυγα...δεν ρισκάρω ούτε μισό ευρώ πλέον...μένω στα σιγουρακια μου και βλέπουμε...καλή εβδομάδα να έχουμε ...

 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
2
Like
3.546
Πόντοι
456
την αντζελινα και την τζοαννα απο οσμοσε τις εχει δοκιμασει καποιος ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
την αντζελινα και την τζοαννα απο οσμοσε τις εχει δοκιμασει καποιος ?

Ατζελινα εγω δοκιμασα ( ρουμανα )

αξιζει γενικα σαν πακετο

εχει πιασιματα κ μεγαλα βυζια κ πολυ καλο καλαμακι ΑΚΑ
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Το Σαββατοκύριακο έκλεισε τελικά με Αλεξάνδρα από vip ,μια πολύ καλή επιλογή και τελευταίας στιγμής , αλλά πολύ τίμιο μασάζ και έξτρα και Ευγενία από βελβετ , καθαρά δυναμικό αθλητικο μασάζ και έξτρα με φραπεδακι τελείωμα εξαιρετικο.

Καλή εβδομάδα καλό μήνα σε ολους
 

longtimeago13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
34
Like
40
Πόντοι
0
ΤΟΠ Επιλογες απο ΟΣΜΟΣΕ απο τη προσωπικη μου αποψη

ΟΣΜΟΣΕ Απο ιστοσελιδα + Viber


Ατζελινα / Νικη / Ελενη Site


Νατασα / Ελλη Site


Μαιρη / Αντωνια Viber


Αρετη / Ρανια Viber



ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ - ΧΑΛΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ !


Ωραια τα νεα μωρα..... Εννοειται το πανε Ολες Φουλ το γραμμα..

απο βδομαδα θα τα δοκιμασω....

θα σας ενημερωσω....

ΓΕΝΙΚΑ εχει βελτιωθει πολυ φετος το 2021 το Οσμοσε και για αυτο παιρνω και για αυτο γραφω !
καλησπέρα σε όλους και ιδιαίτερα στο φίλο gravity που φαίνεται να έχει εμπειρία από το συγκεκριμένο γραφείο...σκέφτομαι να δοκιμάσω με Έλλη ή Αρετή.
Εχεις προσωπική εμπειρία από τις συγκεκριμένες, τι θα πρότεινες?? Ευχαριστώ!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
ΤΟΠ Επιλογες απο ΟΣΜΟΣΕ απο τη προσωπικη μου αποψη

ΟΣΜΟΣΕ Απο ιστοσελιδα + Viber


Ατζελινα / Νικη / Ελενη Site


Νατασα / Ελλη Site


Μαιρη / Αντωνια Viber


Αρετη / Ρανια Viber



ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ - ΧΑΛΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ !


Ωραια τα νεα μωρα..... Εννοειται το πανε Ολες Φουλ το γραμμα..

απο βδομαδα θα τα δοκιμασω....

θα σας ενημερωσω....

ΓΕΝΙΚΑ εχει βελτιωθει πολυ φετος το 2021 το Οσμοσε και για αυτο παιρνω και για αυτο γραφω !
καλησπέρα σε όλους και ιδιαίτερα στο φίλο gravity που φαίνεται να έχει εμπειρία από το συγκεκριμένο γραφείο...σκέφτομαι να δοκιμάσω με Έλλη ή Αρετή.
Εχεις προσωπική εμπειρία από τις συγκεκριμένες, τι θα πρότεινες?? Ευχαριστώ!
Ναι τρομερή εμπειρία έχει.
3 ποστ να ρωτάω για τιμές και σέρβις και δεν ήξερε τι να γράψει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom