Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Ολυμπία Βιπ αρκετά καλό μπαμπατσικο αλλα νεαρό σχετικά .. λίγο μπουζουξε! Καλή καραμέλα και τρομερό βυζι !!για νεφελη εγώ είχα διαφορετική εμπειρία και πιστεύω επιλέγει όπου νιώσει καλα ..
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Πατρίτσια συμφωνω με τον φίλο και μάλιστα έχει παρά πολύ περιφέρεια κάτω και με χάλασε ... 20’ έκατσα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: olddog

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Φίλοι μου συμφωνώ πολύ μαζί σας , μεγάλη φόλα η Νεφέλη από το Deluxe , καμία σχέση η φωτογραφία με την πραγματικότητα , δυστυχώς απογοήτευση μεγάλη , ούτε καλό μασάζ και κατά του αγώνα , έχω περάσει πολύ καλύτερα με άλλες κοπέλες....νομίζω πως κάνετε καλά και το σχολιάζετε με ευγένια πάντα ....αλλά και από μένα είναι στα όχι και στα δεν
Κοιτα να δεις καμία φορά .. εσυ είπες πως η Εύα είναι θεαρα και τέτοια .. για εμένα πχ νεφέλη είναι 2 κλάσεις πάνω από Εύα αλλά τελικά γούστα είναι αυτά παιδες !! Όποτε μην στέκεστε στα σχόλια του καθένα και ξαναλέω δείτε κρίνετε ακούστε και δοκιμάστε !!
 

alex979

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Σχετικά με Νεφέλη που βλέπω πως συνεχίζονται οι γνωμες να διιστανται. Μάγκες λίγη κουβέντα με τις κοπέλες δε βλάπτει. Η κάθε κοπέλα χωρια ότι μπορεί να πηγαίνει βάσει του τι της βγάζει ο άλλος σαν εμφάνιση και συμπεριφορά, μπορεί να έχει και κάποιες κακές εμπειρίες που την κανουν σε κάποιους να κόβει τα έξτρα για μια περίοδο πχ. Αρκετές κοπέλες από το λίγο που μου έχουν ανοιχτεί, εχουν παράπονα από συγκεκριμενους που γράφουν μονίμως αρνητικα οπότε κάπου εκεί είναι το θεμα.
Αντίστοιχο παράδειγμα αναφέρθηκε και για Αφροδίτη από joy που κάποιοι έλεγαν αισχος, χύμα, αγενής και ξεκόβει τα πάντα, που όμως αν είσαι κομπλέ παιδί μια χαρά διάθεση έχει και προχωράει. Και άλλος το έχει πει και το δηλωνω κι εγώ ύστερα από δοκιμή.

Από προσωπική εμπειρία και μόνο και μάλιστα έχοντας λίγο καιρό που ασχολούμαι με το αθλημα. Αν είσαι καθαρός, περιποιημένος, ευγενικός, χωρίς υφακι πως την αντιμετωπιζεις σα βυζιτα την άλλη και απαιτείς τα παντα, θα υπάρξουν περίπτωσεις που θα πάρεις πολλά παραπάνω απ' όσα περίμενες και με λιγότερο κοστος. Με κάποιες από το πρώτο και με άλλες με περισσότερες συναντήσεις.

Και ακόμη και στα μεγαλύτερα δεν, υπάρχει πιθανότητα. Οκ για να μη γελιομαστε, στις πολύ δύσκολες θέλει και κάτι παραπάνω. Η να είσαι ωραίος η να τα σκας χοντρά. Κοπέλες από γραφεία που δούλευαν επί χρόνια σε σπα και τέτοια μου εκμυστηρεύτηκαν ότι παντού γίνονται. Όταν παίρνεις μια συγκεκριμένη για πόσες φορές δεν θα σε αφήσει με το πουλί στο χέρι. Απλά είπαμε, εδώ είναι επένδυση, όχι εσκορτ που πας με τη μια στο ψητό. Αν έχεις φράγκα και όρεξη να μπεις σε αυτό το παιχνίδι του κυνηγητού το κάνεις.

Από την άλλη υπάρχουν κι εδώ όρια. Δλδ αν μου πεις όπως διάβασα πρόσφατα ότι πάω και παίρνω πχ Νίνα από Αρτ και με 300 δεν παίρνω καν μπριζόλα ε εκεί ρε φίλε θα σε πω μαλακα με περικεφαλαία. Δλδ και να έπαιρνες μπριζολα πάλι έτσι θα σε χαρακτηριζα. Μιλάμε για επενδύση αλλά σε λογικές τιμές. Σε κορίτσια που δεν ειναι αρπακτικά. Άμα είναι να σκάω 200-300ρια το ραντεβού καλώ τα κορυφαία άλογα από εσκορτς και στανιαρω.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Είναι και η Εύα είναι και η Νεφέλη... για μερακλήδες. Ρε τι γούστα βγάζετε με τα ερπετά; Όντως η Νεφέλη είναι δύο κλάσεις καλύτερη από την Εύα. Βαθμολογία Εύας 0,5 στα 10... βαθμολογία Νεφέλης 2,5 στα 10.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Γούστα είναι όντως και ο καθένας ας λέει τη γνώμη μου , όλες οι γνώμες να ακούγονται και είναι σεβαστές και οι βαθμολογίες.....

Στο κάτω κάτω γι αυτό το λόγο υπάρχει το μπου για να λέμε τις γνώμες μας... επομένως με όλους τους συναδέλφους και συναγωνιστές είμαστε στην ίδια πλευρά
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.730
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
Εγώ πάντως με Νεφέλη μια χαρά τα πέρασα.Και από τη φωτογραφία δεν διαφέρει πολύ...Μη τα παραλεμε...
διαφερει πολυ φιλε, στην φωτο φαινεται γλυκια πιτσιρικα, ενω μπουζουκε 35αρα. και δεν φταιει το γραφειο, πχ η δαναη οπως φαινεται ειναι. μπορει να ερθει αβαφτη, με αλλαγμενο μαλλι αλλα ειναι ιδια. τεσπα το οτι σε μενα δεν εκανε τπτ ειναι απλα ενδεικιτκο, οπως εχουν πει πολλοι, δεν κανουν τα ιδια σε ολους
απλα να το ξερουν οι συναθλητες οτι πιαζει και αυτο το ενδεχομενο μαζι της
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Δανάη που είχα δει πριν κάνα χρόνο περίπου ήταν πολύ κοντά στη φωτογραφία.Δε ξέρω τώρα τι παίζει...
 

hardrider72

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε Βερόνικα που ήταν πριν λίγο καιρό στο vip;
 

Arnigioulmpasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Καλημερα στον λαο!! Μιας και θα κανω εξορμηση πρωινη... Δαναη; Νεφελη; Η ελευθευρια που βλεπω πως εχει ζαρες και αυτη και απλα δεν εχω διαβασει τιποτα.. τι προτεινετε;
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Καλησπέρα η Αφροδίτη από Τζόι μέχρι που φτάνει απάντηση σε πμ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει δοκιμάσει κάποιος από best massage?
Προχωράει καμία
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής
Απάντηση και με πμ
 

giannes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2020
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,από VIP προχωράει κάποια κοπέλα σε φουλ; Ευχαριστώ
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Στείλε link ρε φίλε δεν το βρίσκω το best massage..
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Έχουν γράψει και για άλλες οκ και την πατήσαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom