Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Τον τελευταίο καιρό μου πετάει κάτι τέτοιες διαφημίσεις στο Facebook..έχει κανείς κάποια πληροφορία αν παίζει τπτ καλό με αυτά; φραπεδάκι, εσπρέσσο κάτι...

Την συγκεκριμένη Πατρίτσια επειδή την ξέρω προσωπικά την ρώτησα και μου είπε κάτι για μασάζ ταντρα και εκτόνωση με το χέρι 100€ . Προφανώς και δεν κανόνισα τπτ!
Μια από τα ίδια στα χρήματα. Από μασάζ σκαμπάζει αλλά με χάλασε η περιφέρεια ... μπραζιλ x2
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.378
Πόντοι
216
Ραντεβού πριν λίγες ώρες από I love massage.. Στο σαιτ δεν έχουν κοπέλες. Μου στείλανε στο viber ποιες είναι διαθέσιμες 2 μου μου κεντρισαν το ενδιαφέρον. Κανόνισα ραντεβού με την μια που ήταν διαθέσιμη ως χρυσάκι(Χρύσα λογικά) γτ το γραφείο έχει κι άλλη Χρύσα. Εμφανισιμη κοπέλα μικρή ευδιάθετη. Καλή στο μασάζ. Θεωρώ ότι υπήρχε χημεία για να προχωρήσει το θέμα την επόμενη φορά. Θα ξανακάνω δοκιμή και θα ενημερώσω..
Η για οτιδήποτε άλλο από αλλά γραφεία... Καλά να περνάτε και μια συμβουλή είμαστε εδώ να δίνουμε και να περνούμε ινφο όχι να την λέμε ο ένας στον άλλο... Keep going
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
906
Κριτικές
13
Like
2.404
Πόντοι
736
Τον τελευταίο καιρό μου πετάει κάτι τέτοιες διαφημίσεις στο Facebook..έχει κανείς κάποια πληροφορία αν παίζει τπτ καλό με αυτά; φραπεδάκι, εσπρέσσο κάτι...

Την συγκεκριμένη Πατρίτσια επειδή την ξέρω προσωπικά την ρώτησα και μου είπε κάτι για μασάζ ταντρα και εκτόνωση με το χέρι 100€ . Προφανώς και δεν κανόνισα τπτ!
Μια από τα ίδια στα χρήματα. Από μασάζ σκαμπάζει αλλά με χάλασε η περιφέρεια ... μπραζιλ x2

Μόνο μαλακια δλδ φίλε; Βυζι είδες γιατί νομίζω είναι τούμπανο η δεν έβγαλε μπλούζα;
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.638
Πόντοι
456
Μ αρέσει που πολλοι συναγωνιστές ξέρουν οτι η θεραπεύτρια δεν προχωράει πέρα απο τον ενδοπαλαμισμό,κι ομως σκάνε φράγκα γι αυτό...λες και ειναι καποιος κουλός και δεν μπορει να τον παιξει μονος του...ρε αδέρφια..τι ζούμε ρε!!!!Αν ειναι να τα σκάμε να φτάσουμε μέχρι το κλαρίνο τουλάχιστον με τελείωμα στα βυζγιά...οχι φράγκα για μια χειρονακτική ας πούμε...λιγο ονόρε στην τελική!!!!
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Εχεις κανεις να πει τη γνωμη του για Ελενα και Χριστινα απο joy massage? Φαινονται δυνατα κομματια
 

alex979

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
με ετρωγε ο κωλος μου να δω την νεφελη του deluxe και την πατησα. καταρχην να πω οτι εμφανισιακα η φωτο του γραφειου την κολακευει υπερβολικα, απο κοντα εχει πιο σκληρο προσωπο και μοιαζει πιο πολυ 30+ παρα 25+
στα του μασαζ οπως εχω πει δεν ξερω και πολλα, οποτε δεν θα σχολιασω. στα του αγωνα ομως, οταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα, δεν ακουμπησε, δεν ρωτησε αν θελω κατι, δεν προτεινε τπτ. ετριβε γυρω γυρω και αυτον ηταν.
ομολογω οτι μου ειχε φανει πολυ διεκπεραιωτικη μεχρι εκεινο το σημειο δεν εκανα τον κοπο να πω τπτ. απο εμενα παει στα μαυρα παντως.

επειδη μπορει να μου πει καποιος "κακως δεν ρωτησε" μεχρι τωρα σε 4 πρωτα ραντεβου που εχω κανει στον χωρο ειχα 3 φραπεδες και ενα φουλ προγραμμα, χωρις να ρωτησω ποτε, οποτε ετσι εκανα και εδω.

Φίλε μου φαίνεται πραγματικά περίεργο. Μόλις τελείωσα από ραντεβού μαζί της. Πρώτη φορά κι εγώ, από περιέργεια πιο πολύ. Ακριβώς όπως το είπες για εμφάνιση. Την περίμενα 25αρα από φωτό γραφείου και ήταν 30+, πιο σκληρη. Ωραίο βέβαια, δυνατό βυζί κλπ. Μασάζ μου έκανε πολύ λεπτομερές σε κάθε σημείο. Ποτέ δε μπήκε πετσέτα και στο γύρνα προχώρησε κανονικά. Οκ κι εμένα δε μου πούλησε έρωτα και λάγνα βλέμματα όπως κάποιες μικρούλες την κρίσιμη ωρα, ήταν διεκπεραιωτικη αλλά πουθενά αδιάφορη. Δλδ έκανε τα απαραίτητα για να αναψω πριν ακόμη με γυρίσει ανάσκελα. Τι να πω. Ίσως είναι αυτό που έχουν πει και άλλοι. Ότι δε φέρονται το ίδιο σε όλους. Πάντως λες και είχα μπροστά μου Νεφέλη velvet ήταν. Παρόμοιο σουλουπι, ηλικία, χρώματα και τεχνική στο φραπέ.
 

alex979

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Εχεις κανεις να πει τη γνωμη του για Ελενα και Χριστινα απο joy massage? Φαινονται δυνατα κομματια

Ένα ραντεβού έως τωρα με Έλενα. Ίσως η αγαπημένη μου από εμφάνιση. Τουμπανο όλα, μπρος πισω, πετιτ όμως που από φωτό δε φαίνεται τοσο. Άνετη στο γυμνό και στην αρχή μου ξεκαθάρισε ότι δεν προχωράει. Μετά που φάνηκε ότι έχουμε αρκετή χημεία κάτι μου πέταξε στο αυτί με νοημα ότι πάρε μεγαλύτερο πρόγραμμα στα επόμενα για να μαστε πιο άνετα....ακόμη δεν το έκανα γτ είμαι σε φάση που κάνω αναγνωριστικές με διάφορες.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
με ετρωγε ο κωλος μου να δω την νεφελη του deluxe και την πατησα. καταρχην να πω οτι εμφανισιακα η φωτο του γραφειου την κολακευει υπερβολικα, απο κοντα εχει πιο σκληρο προσωπο και μοιαζει πιο πολυ 30+ παρα 25+
στα του μασαζ οπως εχω πει δεν ξερω και πολλα, οποτε δεν θα σχολιασω. στα του αγωνα ομως, οταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα, δεν ακουμπησε, δεν ρωτησε αν θελω κατι, δεν προτεινε τπτ. ετριβε γυρω γυρω και αυτον ηταν.
ομολογω οτι μου ειχε φανει πολυ διεκπεραιωτικη μεχρι εκεινο το σημειο δεν εκανα τον κοπο να πω τπτ. απο εμενα παει στα μαυρα παντως.

επειδη μπορει να μου πει καποιος "κακως δεν ρωτησε" μεχρι τωρα σε 4 πρωτα ραντεβου που εχω κανει στον χωρο ειχα 3 φραπεδες και ενα φουλ προγραμμα, χωρις να ρωτησω ποτε, οποτε ετσι εκανα και εδω.
Καλησπέρα και από δω αδερφέ.Σιγουρα πήρες τη Νεφελη από ντελουξ; Σίγουρα ήρθε αυτή; Μετά από παρότρυνση συναγωνιστή σε πμ την πήρα και εγώ σήμερα.Ειχα ρωτήσει την κοπελια στο τηλέφωνο ποσό χρόνων είναι και μου πε γύρω στα 34-35.Ανοιγω την πόρτα και το πρώτο που μου έσκασαν ήταν οι ζάρες της.Μιλαμε για ζάρες.Οχι αστεία.Κοντη αδύνατη πολύ ωραίο σώμα ωραίο πρόσωπο 35αρας μύριζε πολύ ωραία σκουλαρίκι στον αφαλό με ζαρεεεες.Για να μην τα πολυλογώ δημόσια όπως τα έγραψες εσυ; Καμία σχέση. Σίγουρα έκανες με Νεφελη ντελουξ; Γιατί από όσο έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές και το επιβεβαιώνω και εγώ είναι στα μεγάλα Ναι.Ποια 30αρα ήρθε σε σένα; Σου παν 25; Σίγουρα μιλάμε για την ίδια;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.730
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
με ετρωγε ο κωλος μου να δω την νεφελη του deluxe και την πατησα. καταρχην να πω οτι εμφανισιακα η φωτο του γραφειου την κολακευει υπερβολικα, απο κοντα εχει πιο σκληρο προσωπο και μοιαζει πιο πολυ 30+ παρα 25+
στα του μασαζ οπως εχω πει δεν ξερω και πολλα, οποτε δεν θα σχολιασω. στα του αγωνα ομως, οταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα, δεν ακουμπησε, δεν ρωτησε αν θελω κατι, δεν προτεινε τπτ. ετριβε γυρω γυρω και αυτον ηταν.
ομολογω οτι μου ειχε φανει πολυ διεκπεραιωτικη μεχρι εκεινο το σημειο δεν εκανα τον κοπο να πω τπτ. απο εμενα παει στα μαυρα παντως.

επειδη μπορει να μου πει καποιος "κακως δεν ρωτησε" μεχρι τωρα σε 4 πρωτα ραντεβου που εχω κανει στον χωρο ειχα 3 φραπεδες και ενα φουλ προγραμμα, χωρις να ρωτησω ποτε, οποτε ετσι εκανα και εδω.
Καλησπέρα και από δω αδερφέ.Σιγουρα πήρες τη Νεφελη από ντελουξ; Σίγουρα ήρθε αυτή; Μετά από παρότρυνση συναγωνιστή σε πμ την πήρα και εγώ σήμερα.Ειχα ρωτήσει την κοπελια στο τηλέφωνο ποσό χρόνων είναι και μου πε γύρω στα 34-35.Ανοιγω την πόρτα και το πρώτο που μου έσκασαν ήταν οι ζάρες της.Μιλαμε για ζάρες.Οχι αστεία.Κοντη αδύνατη πολύ ωραίο σώμα ωραίο πρόσωπο 35αρας μύριζε πολύ ωραία σκουλαρίκι στον αφαλό με ζαρεεεες.Για να μην τα πολυλογώ δημόσια όπως τα έγραψες εσυ; Καμία σχέση. Σίγουρα έκανες με Νεφελη ντελουξ; Γιατί από όσο έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές και το επιβεβαιώνω και εγώ είναι στα μεγάλα Ναι.Ποια 30αρα ήρθε σε σένα; Σου παν 25; Σίγουρα μιλάμε για την ίδια;

κοιτα την νεφελη ζητησα και αυτη που ειρθε ηταν ιδια με την φωτο που στελνουν αλλα με +10 χρονια (και με το τατουαζ στον ωμο). το 25 το υπευεσα εγω απο την φωτο, δεν μου το ειπαν αυτοι. την ρωτησα κιολας για το vip γιατι εφυγε και μου ειπε διαφορα, οποτε αποκλειετε να ειναι αλλοι. μπορει να βαριοταν τι να σου πω. ουτε αγγιγμα σε εμενα. εφοσον δεν μιλαμε για cg αυτες εχουν το μαχαιρι και το πεπονι δυστηχως
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Εχεις κανεις να πει τη γνωμη του για Ελενα και Χριστινα απο joy massage? Φαινονται δυνατα κομματια

Ένα ραντεβού έως τωρα με Έλενα. Ίσως η αγαπημένη μου από εμφάνιση. Τουμπανο όλα, μπρος πισω, πετιτ όμως που από φωτό δε φαίνεται τοσο. Άνετη στο γυμνό και στην αρχή μου ξεκαθάρισε ότι δεν προχωράει. Μετά που φάνηκε ότι έχουμε αρκετή χημεία κάτι μου πέταξε στο αυτί με νοημα ότι πάρε μεγαλύτερο πρόγραμμα στα επόμενα για να μαστε πιο άνετα....ακόμη δεν το έκανα γτ είμαι σε φάση που κάνω αναγνωριστικές με διάφορες.

Χαλια μαυρα δηλαδη!:confused: Αυτη σου εκανε μασαζ χωρις πετσετα?:think:
 

Vasskaran

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
149
Like
20
Πόντοι
1
με ετρωγε ο κωλος μου να δω την νεφελη του deluxe και την πατησα. καταρχην να πω οτι εμφανισιακα η φωτο του γραφειου την κολακευει υπερβολικα, απο κοντα εχει πιο σκληρο προσωπο και μοιαζει πιο πολυ 30+ παρα 25+
στα του μασαζ οπως εχω πει δεν ξερω και πολλα, οποτε δεν θα σχολιασω. στα του αγωνα ομως, οταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα, δεν ακουμπησε, δεν ρωτησε αν θελω κατι, δεν προτεινε τπτ. ετριβε γυρω γυρω και αυτον ηταν.
ομολογω οτι μου ειχε φανει πολυ διεκπεραιωτικη μεχρι εκεινο το σημειο δεν εκανα τον κοπο να πω τπτ. απο εμενα παει στα μαυρα παντως.

επειδη μπορει να μου πει καποιος "κακως δεν ρωτησε" μεχρι τωρα σε 4 πρωτα ραντεβου που εχω κανει στον χωρο ειχα 3 φραπεδες και ενα φουλ προγραμμα, χωρις να ρωτησω ποτε, οποτε ετσι εκανα και εδω.
Καλησπέρα και από δω αδερφέ.Σιγουρα πήρες τη Νεφελη από ντελουξ; Σίγουρα ήρθε αυτή; Μετά από παρότρυνση συναγωνιστή σε πμ την πήρα και εγώ σήμερα.Ειχα ρωτήσει την κοπελια στο τηλέφωνο ποσό χρόνων είναι και μου πε γύρω στα 34-35.Ανοιγω την πόρτα και το πρώτο που μου έσκασαν ήταν οι ζάρες της.Μιλαμε για ζάρες.Οχι αστεία.Κοντη αδύνατη πολύ ωραίο σώμα ωραίο πρόσωπο 35αρας μύριζε πολύ ωραία σκουλαρίκι στον αφαλό με ζαρεεεες.Για να μην τα πολυλογώ δημόσια όπως τα έγραψες εσυ; Καμία σχέση. Σίγουρα έκανες με Νεφελη ντελουξ; Γιατί από όσο έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές και το επιβεβαιώνω και εγώ είναι στα μεγάλα Ναι.Ποια 30αρα ήρθε σε σένα; Σου παν 25; Σίγουρα μιλάμε για την ίδια;
γδυθηκε? πεταξε τις βυζαρες εξω? ακουμπησες?
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλοι μου συμφωνώ πολύ μαζί σας , μεγάλη φόλα η Νεφέλη από το Deluxe , καμία σχέση η φωτογραφία με την πραγματικότητα , δυστυχώς απογοήτευση μεγάλη , ούτε καλό μασάζ και κατά του αγώνα , έχω περάσει πολύ καλύτερα με άλλες κοπέλες....νομίζω πως κάνετε καλά και το σχολιάζετε με ευγένια πάντα ....αλλά και από μένα είναι στα όχι και στα δεν
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Γενικά οι κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά και αντίστοιχα εμείς , θα πρέπει νομίζω πως οι υπηρεσίες τους να ανταποκρίνονται στα χρήματα που δίνουμε και εμείς με τη σειρά μας δεν χρειάζεται να νομίζουμε πως με 80€ θα πρέπει να τα ζήσουμε όλα σαν να είναι η τελευταία μας μέρα...

Τέλος συμβουλή προς όλα τα γραφεία είναι προτιμότερο οι φωτογραφίες από τις κοπέλες να είναι λίγο πιο κοντά στην πραγματικότητα.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Γενικά οι κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά και αντίστοιχα εμείς , θα πρέπει νομίζω πως οι υπηρεσίες τους να ανταποκρίνονται στα χρήματα που δίνουμε και εμείς με τη σειρά μας δεν χρειάζεται να νομίζουμε πως με 80€ θα πρέπει να τα ζήσουμε όλα σαν να είναι η τελευταία μας μέρα...

Τέλος συμβουλή προς όλα τα γραφεία είναι προτιμότερο οι φωτογραφίες από τις κοπέλες να είναι λίγο πιο κοντά στην πραγματικότητα.
φιλε απο τα 80 ευρω που λες και τα 30 ειναι εξτρα, η κοπελα θα παρει τα 30 σιγουρα ισως και αλλα 20 απο τα 50 οποτε τσεπωνει μια 50αρα για μια ωρα με το ζορι. Τα 50 ευρω δεν ειναι διολου ευκαταφρονητο ποσο, πολλοι ισως να παλευουν μερες για να τα βγαλουν οποτε μην τα παραλεμε..
 

ironmaiden123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
603
Πόντοι
990
Ξερουμε κατι για Νεφελη απο Oasis , Αγγελικη μελαχροινη απο Joy και Σαντυ (Κικη) απο Deluxe ??
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.381
Πόντοι
1.011
Εγώ πάντως με Νεφέλη μια χαρά τα πέρασα.Και από τη φωτογραφία δεν διαφέρει πολύ...Μη τα παραλεμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

ironmaiden123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
603
Πόντοι
990
btw με την Νεφελη εκανα το καλυτερο ραντεβου μου μεχρι τωρα, λιγο πανω απο Δαναη την βαζω. ειχαμε καλη χημεια. 50+30 ολα μαζι.
απο μασαζ δεν ξερω πολλα, εμενα μου αρεσε οτι εκανε, σε καποιον που κανει συχνα μπορει και να μην αρεσει

με νεφελη απο deluxe ??
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Μπράβο φίλε μου τότε προφανώς βρήκες την κοπέλα που πέρασες καλά και σου ταιριάζει , σεβαστή η άποψη σου και ειλικρινά αν ακούσουμε θετικές γνώμες σίγουρα θα την τιμήσουμε ξανά....καμία φορά μπορεί να έχουμε και κακη προδιάθεση για κάποια κοπέλα, το έχω πάθει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom