Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλημέρα φίλοι και συνάδελφοι μου καλή υπομονή σε όλους σας....ας είμαστε ήρεμοι γιατί όλοι μας έχουμε προβλήματα με τις δουλειές και τις οικογένειές μας....όσοι μπορούμε ας απολαμβάνουμε το σπορ και ο καθένας μας ας ζει τη στιγμή με το δικό του τρόπο
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Και ειλικρινά δεν χρειάζεται κανένας να προμοταρει κανέναν, στην ελεύθερη αγορά είμαστε και όλοι σαν πελάτες του συγκεκριμένου σπορ έχουμε κάποια μικρή άποψη και γνώμη μιας και επενδύουμε στο άθλημα.....και στο κάτω κάτω όλοι μας έχουμε πετάξει χρημάτα σε μια λανθασμένη επιλογή......εδώ παντρευόμαστε τη γυναίκα μας , τη φορτωνομαστε για χρόνια και αυτή και την πεθερά μας, ακούς και μαλακίες κάθε μέρα , έχεις και γκρίνια και στο τέλος πληρώνεις ένα σκασμό χρημάτα στις διατροφές για να σου γαμιετε με τον γκόμενο που βρήκε.....σε βρίζει από το πρωί ως το βράδυ και αυτή και η μάνα της επειδή άργησες να στείλεις χρήματα...

Επομένως το 80 Άρι που δίνουμε σε κάθε κοπέλα από οποιαδήποτε γραφείο για μασάζ και φραπεδακι , μου φαίνεται πολύ τίμιο και δίκαιο
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Ρε παιδια... με ολες αυτες τις θεωρίες συνωμοσίας, πατε το θεμα αλλου. Δεν ξέρω αν κάποιος ειναι προμοτορας.. ας είναι. Χωρις να δοκιμασετε δεν θα μαθετε. Για μασαζ και οτι προκυψει (αν) λεμε εδω μεσα. Αν θελετε τα παντα ετοιμα στο πιατο, γιατι ασχολείστε με το συγκεκριμενο αθλημα?

Θες παιχνιδι: ψαχτο με το μασαζ αν σε παιρνει οικονομικα
Θες να γαμησεις στα σιγουρα: call girl

Ψάχνετε σε λάθος μερος εδω αν θελετε απλως να γαμησετε.... και έτσι χαλατε και περισσότερα... και ετσι χαλιεστε κι'ολας.
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Καλησπερα Απο περιεργεια κ μονο ρωταω φορατε μασκα οταν σας κανουν μασαζ η πατε yolo κ οτι βγει?? ????
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καλησπερα Απο περιεργεια κ μονο ρωταω φορατε μασκα οταν σας κανουν μασαζ η πατε yolo κ οτι βγει?? ????

Σπιρτουλη εσυ εισαι? Μονο ο Σπιρτουλης ρωταει τετοια πραγματα!:P :2funny::2funny::2funny::rockon:
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Η μάσκα βγαίνει μόνο στο καλαμάκι ???
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Η μάσκα βγαίνει μόνο στο καλαμάκι ???
Φιλε δεν χρειαζεται οσοι ειναι μελη του μπου εχουν ανοσια δεν κολλας με τπτ το πολυ πολυ λιγη φαντα μετα την πιπα
Ρωτα τον johnny θα στο επιβεβαιωσει
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Κλαίω.. οι ερωτήσεις είναι από άλλο πλανήτη
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Μόνο ένα στρινγκ η βρακάκι γυναικείο θα φορούσα για μάσκα, και μη σου πω το ίδιο θέλω να κάνω και όταν πηγαίνω στο μαρκετ
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Βασικά μόλις η αλλά ξεκινήσει το καλαμάκι και το φραπεδακι, σιγά μην σκεφτώ τη μάσκα
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες.Η Ίνα απο Attica έχει αλλάξει τροπάρι ή παραμένει ξενέρωτη;Δεκτά και p.m
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Η μάσκα βγαίνει μόνο στο καλαμάκι ???
Φιλε δεν χρειαζεται οσοι ειναι μελη του μπου εχουν ανοσια δεν κολλας με τπτ το πολυ πολυ λιγη φαντα μετα την πιπα
Ρωτα τον johnny θα στο επιβεβαιωσει

Να σαι καλα! Καλως ορισες και παλι Σπιρτουλη!!:2funny::2funny::woldman::P:rockon:
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Καλημέρα συνάδελφοι! Μιας και νέος στο φόρουμ παραθέτω τηβ πολύ μικρή μου εμπειρία. 1) Ρένα τα από οσμοσ μασάζ κλασικο οσμοσ τιμές για μπριζόλα δεν θυμάμαι φραπές +30 με καπ. Πολύ καλό. Ήθελα να ρωτήσω πληροφορίες για Έλλη από οσμοσ και Αφροδίτη από joy αξίζει? Είναι καμία Ελληνίδα? Επίσης έχω κάνει με Νίνα από αρτ 300 πήγαν όλα μαζί χωρις μπριζόλα αλλά δεν ήθελα εγώ. Κάθε τι που ζητάς ανεβαίνεις 100 σε αυτήν

Σόρρυ φίλε!! Έδωσες 300 και δεν πήρες μπριζόλα ??? Εντάξει είναι ωραίο μουνί η Νίνα αλλά όχι έτσι. Είπαμε.
Αυτή θέλει ειδικό χειρισμό και να επενδύσεις σε ραντεβού .
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλημέρα συνάδελφοι! Μιας και νέος στο φόρουμ παραθέτω τηβ πολύ μικρή μου εμπειρία. 1) Ρένα τα από οσμοσ μασάζ κλασικο οσμοσ τιμές για μπριζόλα δεν θυμάμαι φραπές +30 με καπ. Πολύ καλό. Ήθελα να ρωτήσω πληροφορίες για Έλλη από οσμοσ και Αφροδίτη από joy αξίζει? Είναι καμία Ελληνίδα? Επίσης έχω κάνει με Νίνα από αρτ 300 πήγαν όλα μαζί χωρις μπριζόλα αλλά δεν ήθελα εγώ. Κάθε τι που ζητάς ανεβαίνεις 100 σε αυτήν

Σόρρυ φίλε!! Έδωσες 300 και δεν πήρες μπριζόλα ??? Εντάξει είναι ωραίο μουνί η Νίνα αλλά όχι έτσι. Είπαμε.
Αυτή θέλει ειδικό χειρισμό και να επενδύσεις σε ραντεβού .
Συγνώμη αλλά η νινα δεν θέλει ειδικό χειρισμό αλλά μαύρο.. και εμένα τόσα ζήτησε για μπριζολε αλλά πήρε τα @@ και 60€ για ένα μασάζ κοροϊδίας. Και καλά να ψήνεις κανα μωράκι άβγαλτο και να τα σκάσεις σε αματερ φάση, το έχω κάνει . Αυτή όμως δαγκανει.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Νινα αρτ 300 ευρώ; Μήπως έχουμε ξεφύγει εντελώς ; Εμένα και αυτές που ζητάνε 50αρικα σκέφτομαι πολύ να τις ξαναπάρω.Τα δίνω από μόνος μου δεν έχω θέμα.Δεν μαρεσει να ζητάνε έτσι.Πρέπει να τους το κόψουμε αυτό με κάποιο τρόπο.
Ελλη από Οσμοσε είναι από Αλβανία.Γυρω στα 22,23.Αδυνατη αρκετά.Κοντουλα.Βαριεται που ζει κάπως.Δεν ξέρει μασαζ.Ειναι για Οσμοσε φάση.
Αφροδίτη τζοι ελληνιδα.Γυρω στα 30.Ωραια τούμπανο κοντουλα και αυτή.Πολυ Καλο μασαζ και γενικά πολύ καλή σε όλα της.
Οποίος εχει πληροφορία για Ίνα από τζοι να μας πει αν θέλει
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Αφροδίτη τζοι τούμπανο γενικά.Τυπακι ωραίο.Ξηγημενη.Λαρα.Χειλαρες.Δεν μαρεσει να γράφω λεπτομέρειες δημόσια.Μου χε πει κοπέλα-όχι αυτή-ότι είχε πάει σε έναν και της είχε πει θέλω αυτό και αυτό.Του λέει αυτή δεν το κάνω.Μουφες.Μια χαρά τα έκανε αλλά σαυτον έτσι ειπε.Της λέει πως δεν τα κανεις αφού τα γράφουν όλα εδώ.Και της έδειξε το φόρουμ.Το όνομα της εταιρεία και το πρόγραμμα.Ξενερωσε αυτή και για πολύ καιρό τα χε κόψει όλα.Ενταξει μετά από κάνα μήνα ήρθε στα ίσα της.Αλλο σκηνικό πριν 1 χρόνο και έγραψαν για μια -Άς..- κ την έδιωξαν απτό γραφείο.Την ψάχναμε πολλοί.Παει το κορμί ήταν και τούμπανο.
Αφροδιτη τζοι πάντως είναι από τις πολύ δυνατές του χώρου.
 

frapediaris81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αφροδίτη τζοι τούμπανο γενικά.Τυπακι ωραίο.Ξηγημενη.Λαρα.Χειλαρες.Δεν μαρεσει να γράφω λεπτομέρειες δημόσια.Μου χε πει κοπέλα-όχι αυτή-ότι είχε πάει σε έναν και της είχε πει θέλω αυτό και αυτό.Του λέει αυτή δεν το κάνω.Μουφες.Μια χαρά τα έκανε αλλά σαυτον έτσι ειπε.Της λέει πως δεν τα κανεις αφού τα γράφουν όλα εδώ.Και της έδειξε το φόρουμ.Το όνομα της εταιρεία και το πρόγραμμα.Ξενερωσε αυτή και για πολύ καιρό τα χε κόψει όλα.Ενταξει μετά από κάνα μήνα ήρθε στα ίσα της.Αλλο σκηνικό πριν 1 χρόνο και έγραψαν για μια -Άς..- κ την έδιωξαν απτό γραφείο.Την ψάχναμε πολλοί.Παει το κορμί ήταν και τούμπανο.
Αφροδιτη τζοι πάντως είναι από τις πολύ δυνατές του χώρου.

Είσαι μέγας φιλαράκι. Για τις καινούργιες του joy καμία πληροφορία; Αυτη η Αγγελική με το καρέ που έχουν στο site ,αξίζει; Προχωράει σε extra? Αν θες στείλε και σε πμ .
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Όταν λέω ειδικό χειρισμό εννοώ αν γίνεις πελάτης πέφτει η τιμή.

Είναι ακριβό σπορ παιδιά. Το έχω ξαναγράψει ότι συμφέρει περισσότερο το call girl γιατί ότι πληρώνεις παίρνεις.

Αν ένας μετράει τα λεφτά κάθε μέρα δεν αξίζει να ασχοληθεί. Πρέπει να βγάζεις πάνω από 2.000 το μήνα τουλάχιστον.
Είναι σαν επένδυση. Θα φας φόλες θα περάσεις και καλά.

Αν σου περισσεύουν 100€ το μήνα, πας και σου κάνει μόνο ένα καλαμάκι για 5 λεπτά τότε άστο θα τα κλαις.
Καλυτερα μια πουτάνα για 1 ώρα θα γαμήσεις 2 φορές ή 5 φορές μπουρδέλο.

Αυτά τα λέω για τα παιδιά που βγάζουν 700, 800€ και σκέφτονται μασάζ με σεξ κτλ.
Προστατέψτε τα χρήματα σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom