Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Θελω να κανω μια παρατηρηση / διεκρυνηση , οτι τα μασαζοκοριτσα Δεν ειναι Call Girl , Δεν εχουν καποιο στανταρτ " προγραμμα " και καποιο στανταρτ τιμοκαταλογο υπηρεσιών
και Δεν εχουν αυτο το ρομποτιστικο στυλ , μπες βγες ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε
επισης καποια μασαζ κοριτσα ειναι πιο εμπειρα κ ψημερα απο αλλα που μολις τωρα ξεκινανε .

Τα μασαζοκοριτσα ειναι απλες κοπελες της διπλανης πορτας που κανουν αυτη τη δουλεια για καποιο λογο κ για καποιο διαστημα .

επισης ο Χ πελατης , εμεις ο καθενας μας εχει διαφορετικο γουστο , διαφορετικο πορτοφολι και διαφορετικη ομορφια κ διαφορετικο χαρακτηρα / συμπεριφορα / στυλ
κ διαφορετικη χημεια με τη Χ κοπελα

Ειναι και θεμα χημειας , ειμαστε ανθρωποι και οχι ρομποτ .


Αυτα τα λεω γιατι με ρωτατε πολλα και διαφορα και θελετε εγγυημενες απαντησεις για μασαζκοριτσα οσον αφορα υπηρεσιες / τιμες και αν ειναι ομορφη η Χ κοπελα η οχι
και ποσα μου ζητησε για τη Χ υπηρεσια .

Ειναι εντελως υποκειμενικα Ολα .

και αυτες Δεν εχουν καποια στανταρτ , οι περισσοτερες κοιτανε εστω λιγο να τσιμπησουν κατι παραπανω οπου τους παιρνει .

Εχει τυχει μια κοπελα να κανει σε μενα καλαμακι κ να θελει +50 και αλλος μαγκας να τη καταφερει για καλαμακι με +30 Ε Παραδειγμα
η εγω να εχει χημεια κ να περασα τελεια με τη Χ κοπελα και ο αλλος να μην ειχε χημεια και να μην ξετραλαθηκε .

Δεν ειμαι ουτε Θεος , ουτε μεντιουμ
ουτε τζινι

Εγω σας λεω ποιες κοπελες περνανε στη δευτερη φαση και ποιες ειναι αυστηρα στα ΔΕΝ Δηλαδη αυστηρα με πετσετα και σκετο μασαζ

σας λεω ποιες ειναι στο ΝΑΙ και ποιες στο ΟΧΙ

τωρα τοσο ποσο μαγκας ειναι ο καθενας να το φτασει μεχρι το φουλ ειναι αλλο θεμα

τα Call Girls εχουν στανταντ προγραμμα υπηρεσιες τιμες και ολες κανουν φουλ

 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Για να συνεχίσω σε αυτά που λέει ο gravity , η φάση που απασχολεί αυτό το νήμα εμένα μου θυμίζει την δεκαετία-αρχές- του '90 ,ναι μεν τότεήταν λίγα τα μασατζίδικα που προσφέρανε κομπλέ πρόγραμμα, αλλά ήταν καινούργιο σπορ και σε συνδυασμό της δυνατότητας να αρνηθούνε περαιτέρω υπηρεσίες, τους έδινε το αίσθημα ότι δεν ήταν ''πουτάνες'' ,με αποτέλεσμα να τραβάνε για δουλειά αρκετές γυναίκες της ''διπλανής'' πόρτας-κυρίως για κάλυψη κάποιων ανοιγμάτων με συγκεκριμένο χρόνο παραμονής στο σπορ- με τα θετικά τους και τα αρνητικά τους,αυτό οι νεώτεροι δεν το ζήσανε, μάθανε τα στάνταρντ προγράμματα με τις ανατολικές αργότερα, οπότε τώρα με τα κατ'οίκον μπερδεύονται και δυνασχετούνε,η ιστορία του μασάζ είναι κάτι το διαφορετικό απο τα μπουρδέλα με μπόλικη ''ανωμαλία'' και αβεβαιότητα που κάποιους 'ομως τους εξιτάρει!
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Για να συνεχίσω σε αυτά που λέει ο gravity , η φάση που απασχολεί αυτό το νήμα εμένα μου θυμίζει την δεκαετία-αρχές- του '90 ,ναι μεν τότεήταν λίγα τα μασατζίδικα που προσφέρανε κομπλέ πρόγραμμα, αλλά ήταν καινούργιο σπορ και σε συνδυασμό της δυνατότητας να αρνηθούνε περαιτέρω υπηρεσίες, τους έδινε το αίσθημα ότι δεν ήταν ''πουτάνες'' ,με αποτέλεσμα να τραβάνε για δουλειά αρκετές γυναίκες της ''διπλανής'' πόρτας-κυρίως για κάλυψη κάποιων ανοιγμάτων με συγκεκριμένο χρόνο παραμονής στο σπορ- με τα θετικά τους και τα αρνητικά τους,αυτό οι νεώτεροι δεν το ζήσανε, μάθανε τα στάνταρντ προγράμματα με τις ανατολικές αργότερα, οπότε τώρα με τα κατ'οίκον μπερδεύονται και δυνασχετούνε,η ιστορία του μασάζ είναι κάτι το διαφορετικό απο τα μπουρδέλα με μπόλικη ''ανωμαλία'' και αβεβαιότητα που κάποιους 'ομως τους εξιτάρει!

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΏΣ.....


Το μασάζ στο σπιτι για μένα είναι ψυχαγωγία
Είναι να περνάς ευχάριστα το χρόνο σου να χαλαρώνεις ψυχικά Κ σωματικά να αποφορτιζεσαι

Να ξεφεύγεις απ τη ρουτίνα

Κ σε εξιτάρει που θα έρθει μια κοπέλα κ θα τη γνωρίσεις κ δεν ξέρεις τι θα γίνει κ πως θα γίνει
Σε εξιτάρει
Έχει σασπένς

Το call girls είναι σαν να βλέπεις τη ίδια ταινία ξανά κ ξανά
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους..Το deluxe έχει μία Άννα πιτσιρίκα (δείχνει..). Έχει κανείς δοκιμάσει; Ψήνομαι άσχημα, γιατί μου αρέσει το στυλακι..
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους..Το deluxe έχει μία Άννα πιτσιρίκα (δείχνει..). Έχει κανείς δοκιμάσει; Ψήνομαι άσχημα, γιατί μου αρέσει το στυλακι..
Την πηρα τη Αννα απο ντελουξ που πριν ηταν στο ΑΡΤ , ΔΕΝ κανει τιποτα

μου εκανε σκετο απλο μασαζ με μποξερακι

Δεν ειναι τοσο ωραια απο κοντα οσο δειχνει η φωτο

μια μετρια κοπελα με μετριο μασαζ
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Καλησπέρα το google μου γράφει πως για τη Μαρία από το yourmassage εχει αναφερθεί κάτι 40 σελίδες πιο πίσω αλλά για να φτάσω εκεί πρέπει να κάνω 40 κλικ... Γιατι να μην μπορείς να πηγαίνεις τις σελίδες πχ 10-10 πίσω και όχι μόνο 1-1. Αλλη μια αστοχία της νέας σελίδες. Εν πάση περιπτώσει αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία με Μαρία ας ενημερώσει! Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
78
Like
7.467
Πόντοι
17.436
Από joy εκτός Αφροδίτης?κάνα καλό ξέρουμε;
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους..Το deluxe έχει μία Άννα πιτσιρίκα (δείχνει..). Έχει κανείς δοκιμάσει; Ψήνομαι άσχημα, γιατί μου αρέσει το στυλακι..
Την πηρα τη Αννα απο ντελουξ που πριν ηταν στο ΑΡΤ , ΔΕΝ κανει τιποτα

μου εκανε σκετο απλο μασαζ με μποξερακι

Δεν ειναι τοσο ωραια απο κοντα οσο δειχνει η φωτο

μια μετρια κοπελα με μετριο μασαζ

Κρίμα που δεν πρόλαβα να το δω.. Όπως τα είπες ακριβώς!

Τι να κάνουμε, βαθειά ανάσα και πάμε παρακάτω..
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ 

 
  Προτεινω    

  Δανάη , Λυδία   , Σαντι / Κικη  , Χρυσσανα  ,  Αλικη Milf  ,  Σοφια  

-------------------------------------------------------------------------------
   Προτεινω 

TEA

Νεκταρια μου ειπαν οτι ειναι ανετη κ προχωραει

----------------------------------------------------------------------------------
VELVET  Προτεινω
 
Νεφελη

Νανσυ

Ελενα

Ιρινα μου ειπαν οτι ειναι ανετη κ προχωραει
-----------------------------------------------------------------

Μακρυα απο Μασαζ στο σπιτι MS , και απο Athens Massage και απο LOTUS και απο ΑΡΤ - Πεταμενα Λεφτα Σκετο μασαζ

-------------------------------------------------------------------------------

VIP MASSAGE

Αμαλια
 

 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Μεσημέρι έστειλα στο viber του vip.Καινουργιο γραφείο από ότι κατάλαβα.Αμαλια που λες πάνω το πιο καυλακι δείχνει μαζί με μια Άννα.Δε ξέρω αν ξέρεις.Αμαλια φραπεδιά;
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Μεσημέρι έστειλα στο viber του vip.Καινουργιο γραφείο από ότι κατάλαβα.Αμαλια που λες πάνω το πιο καυλακι δείχνει μαζί με μια Άννα.Δε ξέρω αν ξέρεις.Αμαλια φραπεδιά;

Αμαλία

Άννα

Δήμητρα

Κερνάνε καλαμακι σε όλους ....

Μιλφ hunters
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Ti milf είναι?Γιατί στις φωτογραφίες που μου έστειλαν μικρές δείχνουν.:(
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Ti milf είναι?Γιατί στις φωτογραφίες που μου έστειλαν μικρές δείχνουν.:(

M.I.L.F ειναι οι γυναικες 40 + και ανω....

εγω ειμαι λατρης αλλα ειναι προσωπικο μου γουστο αλλοι θελουν πιτσιρικες 20 - 29 Ετων

ολα υποκειμενικα κ σχετικα ειναι σε αυτη τη ζωη.....
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.381
Πόντοι
1.011
Για πες τώρα κάνα καλό που να έχει γαρνιτούρα πέρα του κλασικού νες φραπέ....:sunglasses:
Κάνα πιο προχωρημένο από αυτές...Είσαι της γύρας τα ξέρεις καλά τα θέματα με τη κατηγορία!:sunglasses:
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ 



Ιρινα μου ειπαν οτι ειναι ανετη κ προχωραει

 
Φίλε gravity2 αν σου είπαν πως η Ιρίνα προχωράει πρέπει να είναι πολύ δυνατό και θα δοκιμάσω άμεσα από βδομάδα. Από μασάζ τι λέει, έχεις εικόνα;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.540
Πόντοι
1.056
Από το masagelux μόνο για την Τέα έχουν αναφερθεί κριτικές. Για την Άντζελα που είναι πιο όμορφη από την Τέα, υπάρχει εμπειρία από κάποιον συναγωνιστή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom