Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.293
Πόντοι
1.011
Καλημέρα σε όλους. Νέος στα κατ οίκον μασάζ. Έχει κανείς εμπειρία με την κοπέλα ?

Επίσης, αυτό είναι το Senses που αναφέρετε στις προηγούμενες σελίδες?
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Συναντηση πριν λιγες μερες με Νινα απο Αρτ.
Πιο πολυ χαδια παρα μασαζ
Αλλα καμια κινηση για περαιτερω πραγματα.....
60 ευρω πεταμενα.

Μακρια απο την συγκεκριμενη.

Κριμα γιατι ειναι εμφανισιμη.
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ 



Ιρινα μου ειπαν οτι ειναι ανετη κ προχωραει

 
Φίλε gravity2 αν σου είπαν πως η Ιρίνα προχωράει πρέπει να είναι πολύ δυνατό και θα δοκιμάσω άμεσα από βδομάδα. Από μασάζ τι λέει, έχεις εικόνα;


Η ιρινα από Βελβετ Κ το γραφείο κ ένα παιδί από εδώ μου είπαν ότι είναι άνετη Κ προχωράει Κ το πιστεύω

Εγώ δεν δοκίμασα

Εγώ περιμένω νεφέλη το μελαχρινό έρωτα

Κ πιο πολύ είμαι του Μιλφ 40+

Τα μικρά κάτω των 30 δεν τα θέλω. Σπάνια να βρεις πιστόλι άνετο να περάσεις καλά
Το παίζουν πολύ ιστορίες Κ ξενερώνω
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
Η Δανάη είναι πιστόλι έχω διαβάσει δεν την έχω πάρει αλλά πιτσιρίκα με όρεξη...:P
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
δεν ειναι οτι δεν εκανες κατι καλα...Ειναι οτι στο παιζουν ετσι για να σε μαδανε ευκολοτερα..
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
δεν ειναι οτι δεν εκανες κατι καλα...Ειναι οτι στο παιζουν ετσι για να σε μαδανε ευκολοτερα..
ισχύει...
Κάνουν διάφορα ώστε να τις ξαναπάρεις να ξαναπληρώσεις να φαίνονται ότι έχουν πελάτες στο γραφείο και να μασάνε γενικά τα πορτοφόλια...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
φιλε μας το 99 τοις 100 απο αυτες ετσι πουτανιστικα σκεφτονται...Ψαχνουν κυνηγους για να τους μαδησουν..
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Καλησπερα
Κλασσικο στανταρακι μου η Τεα απο λουξ αλλα με νεο προγραμμα οπως λεει η ιδια με ενεργειακή ψυχολογία ολιστική προσέγγιση και και ταντρικο μασάζ που σε φερνει σε κατάσταση εκτόξευσης της σεξουαλικής ενέργειας. Δικα της λογια στο περιπου με δικα μου λογια η Τεα με μαγιό body to body με χρήση gel και σε συνδιασμο με τις χειλαρες της, το κορμακι της και το μασαζ της σε πανε σε αλλο επιπεδο κατα την γνωμη μου φυσικα . Σημαντικο θεωρω πως ειναι οτι κανει τα παντα για να περασεις καλα. Το ραντεβου εγινε στο madison πολυ πολυ τιμιο κατα την γνωμη μου και καθαρο φυσικα.
Παντως σε μενα βγαζει μια τρελη καυλα η τεα παρολο που δεν κανει φουλ προγραμμα .
οι περισσοτερες με ταντρικο μασαζ εκτοξευσης...εννοουν κωλοδαχτυλο
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Άσχετο αλλά έχω την εντύπωση πως το joy με το deluxe είναι παρακλάδια.. Τώρα στο joy καλύτερα νομίζω τα ξέρει ο φίλος μας ο gravity2 που μας οδηγεί σε ασφαλή μέρη με τις πληροφορίες του πάντα!! Πάντα να θυμάσαι πως παίζουν και πολλοί παράγοντες ρόλο για το παρακάτω..
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206

Εχει κανεις εμπειρια απο ΛΙΝΑ ΟΣΜΟΣΕ ??

απο ΟΣΜΟΣΕ η Νικη που πλεον Δεν υπαρχει για μενα ηταν μια τιμια επιλογη

Καλησπερα Gravity,

Συναντησα την ΛΙΝΑ από osmose πρόσφατα. Τελευταια της μέρα. Την επομενη έφευγε για διακοπές. Από εμφάνιση ωραία αλλά ότι όπως στις φωτογραφίες. Σώμα καλό. Από μασάζ καλό, δυνατό αλλά όχι κάτι extreme . Δεν συγκρίνεται με την Δανάη από deluxe. Ερώτηση από την ίδια για το πρόγραμμα. Επέλεξα το απλό με εκτόνωση. Κάνει και φουλ αλλά όχι σε όλους απ'ότι μου είπε.

Συστήνεται πάντως.
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Καλησπερα προ ημερων συναντηση με Μπέλα από Λουξ είναι 25 χρόνων μισή Ιταλίδα μισή Αιθιοπία
Βγάζει μπλούζα μένει με το κιλοτάκι σαρκώδη χείλη λόγω της καταγωγής της και κάνει happy ending με το χέρι συν 20 ευρώ.Το μασάζ καλουτσικο αισθησιακό χαλαρωτικό κάνει body to body αλλά φοράει εσωρουχο + 20€ και αυτο οποτε παμε στο +40€. Για σεξ και πίπα ειναι στα δεν τουλαχιστον μαζι μου. Κατα την γνωμη μου αν δεν σε ενδιαφερει το σεξ ειναι μια καλη επιλογη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Buda

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20

Εχει κανεις εμπειρια απο ΛΙΝΑ ΟΣΜΟΣΕ ??

απο ΟΣΜΟΣΕ η Νικη που πλεον Δεν υπαρχει για μενα ηταν μια τιμια επιλογη

Καλησπερα Gravity,

Συναντησα την ΛΙΝΑ από osmose πρόσφατα. Τελευταια της μέρα. Την επομενη έφευγε για διακοπές. Από εμφάνιση ωραία αλλά ότι όπως στις φωτογραφίες. Σώμα καλό. Από μασάζ καλό, δυνατό αλλά όχι κάτι extreme . Δεν συγκρίνεται με την Δανάη από deluxe. Ερώτηση από την ίδια για το πρόγραμμα. Επέλεξα το απλό με εκτόνωση. Κάνει και φουλ αλλά όχι σε όλους απ'ότι μου είπε.

Συστήνεται πάντως.


Σε ευχαριστω φιλε μ θα την δοκιμασω καποια στιγμη τελος του Μηνα....

Απο ΟΣΜΟΣΕ εχω παρει Ελενη Μιλφ , Νικη Μιλφ , Σοφια ( Δεν υπαρχουν τωρα )
και Μελινα

ολες μετριο απλο μασαζ οχι κατι ιδιαιτερο

ολες γδυθηκαν

ολες εκαναν καλαμακι ( Ακα )

ολες χρεωσαν για μασαζ + καλαμακι 80 Ε

Χρονικη περιοδος 2020 Προ Κορονοιου
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
2020 Δοκιμες
απο
JOY
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
εχω δοκιμασει Αφροδιτη 
Σοβαρο επαγγελματικο μασαζ
αλλα στα εξτρα βαραγε αληπητα 
μου εβγαλε τιμοκαταλογο για τα παντα ολα
ξενερα γενικα τυπισσα περιεργη φαση
χωρις ποιοτητα σαν ανθρωπος
πανακριβη στα εξτρα της 
ηθελε 150Ε  για Καλαμακι
ΕΛΕΟΣ

Δοκιμασα ΝΤΕΡΙΑΝΑ
Σκετο Μασαζ - Φολα
κακο μασαζ για τα δικα μου δεδομενα

GONZALES
Αρκετα καλο μασαζ το δουλευε το θεμα σωστα για χερι μου ζητησε + 50 Ε

Ελενη   οχι Ελενα
ΣΚετο μασαζ κ η ελενη αρκετα απλο κ αρκετα μετριο μασαζ μεχρι εκει 
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Καλησπερα επειδη με ρωτατε πμ σχετικα με Τεα να ξεκαθαρισω πως κωλοδαχτυλο αν δεν θες δεν σου βαζει στο ταντρικο προγραμμα που κανει. Εγω ας πουμε δεν μ αρεσει δεν το ζητησα κ δεν μου εβαλε . Οποιος το ζητησει φανταζομαι του το προσφερει. Αυτο που προσφερει η κοπελα με δικα μου λογια εμπεριεχει αναπνοες που σε καθοδηγει πολυ περισσοτερο ερωτικο μασαζ απο τα υπολοιπα προγραμματα με διαφορα οτι προσπαθει να σου καθυστερησει την εκσπερματωση για να πετυχει μεγαλυτερη διαρκεια κ ενταση.
Κατα υην δικη μου γνωμη ειναι οτι καλυτερο παιζει αυτη τη στιγμη σε τετοιου ειδους μασαζ.
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Καλησπερα επειδη με ρωτατε πμ σχετικα με Τεα να ξεκαθαρισω πως κωλοδαχτυλο αν δεν θες δεν σου βαζει στο ταντρικο προγραμμα που κανει. Εγω ας πουμε δεν μ αρεσει δεν το ζητησα κ δεν μου εβαλε . Οποιος το ζητησει φανταζομαι του το προσφερει. Αυτο που προσφερει η κοπελα με δικα μου λογια εμπεριεχει αναπνοες που σε καθοδηγει πολυ περισσοτερο ερωτικο μασαζ απο τα υπολοιπα προγραμματα με διαφορα οτι προσπαθει να σου καθυστερησει την εκσπερματωση για να πετυχει μεγαλυτερη διαρκεια κ ενταση.
Κατα υην δικη μου γνωμη ειναι οτι καλυτερο παιζει αυτη τη στιγμη σε τετοιου ειδους μασαζ.

ΤΕΑ = εμπειρια & επαγγελματικο μασαζ........

Γενικα οτι της ζητησεις το κανει και οτι δεν θελεις Δεν το κανει....
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.633
Πόντοι
17.356

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
556
Κριτικές
86
Like
7.633
Πόντοι
17.356
Μεσημέρι έστειλα στο viber του vip.Καινουργιο γραφείο από ότι κατάλαβα.Αμαλια που λες πάνω το πιο καυλακι δείχνει μαζί με μια Άννα.Δε ξέρω αν ξέρεις.Αμαλια φραπεδιά;

Αμαλία

Άννα

Δήμητρα

Κερνάνε καλαμακι σε όλους ....

Μιλφ hunters

κάποιο λινκ για το VIP;
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Καλησπερα επειδη συνεχιζω να εχω μνμ σχετικα με Τεα κ ταντρα παραθετω ενα βιντεακι αντιστοιχο με αυτο που προσφερει σε ταντρικο μασαζ και bj .
Θα συμπληρωσω πως υπαρχει καλη επικοινωνια, κανει τα παντα να ευχαριστησει τον πελατη και να συνδεθει ψυχικα μαζι του χρησιμοποιοντας διαφορες τεχνικες που δεν μπορω να καταλαβω αλλα ενιωσα πως με βοηθησε να διωξω ολο το στρες που ειχα.

Υποκειμενικα μιλοντας παντα ειναι τιμια επιλογη
Και αυτο το βιντεο ειναι αυτο που βιωνεις μαζι της

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom