Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, θέλω να ρωτήσω εάν κάποιος έχει εμπειρίες για κοπέλες που προχωράνε στην δεύτερη φάση μιας καλής μάλαξης από τα εξής γραφεία.lotus ,hermes, massage4you ,attica , massage στο σπίτι .Παρακαλώ πμ (δυστυχώς δεν μπορώ ακόμα να απαντήσω αν και έχω πληροφορίες για όλα τα γνωστά κατ οίκον μασατζιδικα )
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Καλησπέρα συναγωνιστές, θέλω να ρωτήσω εάν κάποιος έχει εμπειρίες για κοπέλες που προχωράνε στην δεύτερη φάση μιας καλής μάλαξης από τα εξής γραφεία.lotus ,hermes, massage4you ,attica , massage στο σπίτι .Παρακαλώ πμ (δυστυχώς δεν μπορώ ακόμα να απαντήσω αν και έχω πληροφορίες για όλα τα γνωστά κατ οίκον μασατζιδικα )
Ξεκίνα απο την αρχή της χρονιάς και μέχρι να φτάσεις στην καραντίνα θα σου έχουν λυθεί πολλές απορίες
 

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Ξεκίνα απο την αρχή της χρονιάς και μέχρι να φτάσεις στην καραντίνα θα σου έχουν λυθεί πολλές απορίες
είπα και εγώ να πάρω τον εύκολο δρόμο άλλα εσύ με στέλνεις σε μικρή οδύσσεια , το hermes νομίζω δεν έχει αναφερθεί καθόλου πάντως
 

TELISA

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
29
Like
44
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα έχει δοκιμάσει κανένας την καινούρια κοπέλα από το osmose την Ελενη; Υπάρχει καμία πληροφορία ή να δοκιμάσω το κασκαντεριλικι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Ξερει κάποιος συναγωνιστής αν προχωράει σε φουλ καμία από τις κοπέλες του Attica massage;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Ξερει κάποιος συναγωνιστής αν προχωράει σε φουλ καμία από τις κοπέλες του Attica massage;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
Μακριά απο Ινα τουλάχιστον ,αγγούρισκέτο  και ούτε προχωράει!
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011

Την συνάντησα χθες. Εύκολη επικοινωνία στο τηλέφωνο. Τη βολεύει προς Πειραιά και νότια προάστια. Μασάζ καλό για ερασιτέχνη και μετά πήρα τον κώλο της. 70 ευρώ όλα μέσα χωρίς πίεση χρόνου. Καλό vfm.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Μέσα στην θολούρα νωρίς το βράδυ έστειλα στο deluxe.Δυο ελεύθερες οι άλλες όλες καβατζομενες από το πρωί...Τι γίνεται ρε μαγκες το χουν ρίξει όλοι στο κατ'οίκων...
:coffee:
Πήρα την Αλίκη.Milf ρωσσιδα όπως στη φωτό του viber και καλύτερη μπορώ να πω,μασαζ γαμω και όλα τα φράγκα όταν γύρισα ανάσκελα.Η τύπισσα δεν υπάρχει.Οσοι έχουν πάρει Λούσι από εδώ την προσεγγίζει σε πολλά.

Υγιαινετε μάγκες!
απο εμφάνιση τι λέει η Αλίκη?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191

Την συνάντησα χθες. Εύκολη επικοινωνία στο τηλέφωνο. Τη βολεύει προς Πειραιά και νότια προάστια. Μασάζ καλό για ερασιτέχνη και μετά πήρα τον κώλο της. 70 ευρώ όλα μέσα χωρίς πίεση χρόνου. Καλό vfm.
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Δεν είναι αυτή που έχει στο site τους.
Άλλη είναι εκείνη.Αλλη η Αλίκη η ρωσσιδα

Σωστός.. επιβεβαιώνω. Μέτριο μιλφ, η άλλη Αλίκη που δεν είναι στο site..
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306

Την συνάντησα χθες. Εύκολη επικοινωνία στο τηλέφωνο. Τη βολεύει προς Πειραιά και νότια προάστια. Μασάζ καλό για ερασιτέχνη και μετά πήρα τον κώλο της. 70 ευρώ όλα μέσα χωρίς πίεση χρόνου. Καλό vfm.
Μπράβο σου, είσαι ήρωας
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες.. Ξέρει κανεις τίποτα για το massage4you; έχει κάτι αξιόλογα αλλά παίζει κάτι ή όχι;
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361

Την συνάντησα χθες. Εύκολη επικοινωνία στο τηλέφωνο. Τη βολεύει προς Πειραιά και νότια προάστια. Μασάζ καλό για ερασιτέχνη και μετά πήρα τον κώλο της. 70 ευρώ όλα μέσα χωρίς πίεση χρόνου. Καλό vfm.
πόσα σε πλήρωσε για να τη συναντήσεις;; ελπίζω να μην δέχτηκες με κάτω από 200€
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom