Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Εγώ παιδιά έψαξα Κ δεν βρήκα κάτι  ανοιχτό είτε γραφείο είτε ανεξάρτητη.  Μόλις βρω θα σας ενημερώσω άμεσα όπως πάντα μοιράζομαι μαζί σας τις καλές Κ τις κακές εμπειρίες μου

Απο δω Κ πέρα σίγουρα κάποιες λίγες μόνες τους δουλεύουν επιλεκτικά αλλά είναι λίγες
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.817
Πόντοι
4.365
Το να γαμήσετε τη γυναίκα σας οι έχοντες, ή να μπείτε καραντίνα με καμία γνωστή σας γκόμενα, το έχετε σκεφτεί ως εναλλακτική?
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Εγώ παιδιά έψαξα Κ δεν βρήκα κάτι  ανοιχτό είτε γραφείο είτε ανεξάρτητη.  Μόλις βρω θα σας ενημερώσω άμεσα όπως πάντα μοιράζομαι μαζί σας τις καλές Κ τις κακές εμπειρίες μου

Απο δω Κ πέρα σίγουρα κάποιες λίγες μόνες τους δουλεύουν επιλεκτικά αλλά είναι λίγες
Δεν θέλει και πολύ ψάξιμο.
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Δεν θέλει και πολύ ψάξιμο.
τηλεφωνησες? εγω δοκιμασα κανα δυο φορες αλλα δεν...
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Εγώ παιδιά έψαξα Κ δεν βρήκα κάτι  ανοιχτό είτε γραφείο είτε ανεξάρτητη.  Μόλις βρω θα σας ενημερώσω άμεσα όπως πάντα μοιράζομαι μαζί σας τις καλές Κ τις κακές εμπειρίες μου

Απο δω Κ πέρα σίγουρα κάποιες λίγες μόνες τους δουλεύουν επιλεκτικά αλλά είναι λίγες
όσα γραφεία δουλεύουν είναι μόνο με καλούς πελάτες τηλέφωνα δεν σηκώνουν.το ίδιο και οι ανεξάρτητες μόνο με πελάτες που γνωρίζουν αν και από αγγελίες αν δεις έχει μπόλικο πραγμα
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Εγώ παιδιά έψαξα Κ δεν βρήκα κάτι  ανοιχτό είτε γραφείο είτε ανεξάρτητη.  Μόλις βρω θα σας ενημερώσω άμεσα όπως πάντα μοιράζομαι μαζί σας τις καλές Κ τις κακές εμπειρίες μου

Απο δω Κ πέρα σίγουρα κάποιες λίγες μόνες τους δουλεύουν επιλεκτικά αλλά είναι λίγες
μα γι'αυτό δουλεύουν με γνωστούς μόνο ακριβώς για να μην υπάρχει ενημέρωση λόγο φόβου καταγγελίας.Πριν καμιά βδομάδα μου στείλε κάποια ότι δουλεύει αλλά να μην το κυκλοφορήσω.Ενημερωτικα ήταν από γραφείο
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Μια Άσπα που ηταν στο your massage ξερουμε που βρίσκεται?
 

Louminosity

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Απλά  διαλύθηκε σαν άνθρωπος και γυναικα και εξαφανίστηκε,όσες θέλουν το καταλαβαίνουν,το 95% μη πω και παραπάνω, των αντρών δε τους ενδιαφέρει για τα κορίτσια του μασάζ το πώς θα συνεχίσουν την πορεία στη ζωή τους ή το αν θα μπορούσαν να έχουν μια σχέση αργότερα, βλέπεις βολεύονται και η μια πλευρά και η άλλη, με τα διάφορα εξτραδακια ( μαγαζί πελατης), λίγες είναι αυτές που δεν τους ενδιαφέρει. Τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη.



 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Απλά  διαλύθηκε σαν άνθρωπος και γυναικα και εξαφανίστηκε,όσες θέλουν το καταλαβαίνουν,το 95% μη πω και παραπάνω, των αντρών δε τους ενδιαφέρει για τα κορίτσια του μασάζ το πώς θα συνεχίσουν την πορεία στη ζωή τους ή το αν θα μπορούσαν να έχουν μια σχέση αργότερα, βλέπεις βολεύονται και η μια πλευρά και η άλλη, με τα διάφορα εξτραδακια ( μαγαζί πελατης), λίγες είναι αυτές που δεν τους ενδιαφέρει. Τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη.
...μαλιστα....
 

Louminosity

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Δε χρειάζονται υπονοούμενα,  την αλητεία μου ξέρω που θα την βγάλω, δε μιλάμε για στάνες, αν έχεις κάτι καλύτερο σε πληροφορία ευπρόσδεκτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom