Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

LOUPOS100

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2020
Μηνύματα
137
Like
47
Πόντοι
1
Κάποιοι δεν έχουν διακόψει το σπορ αλλά δεν φταίνε αυτοί, αφού κάποια από τα γραφεία συνεχίζουν να λειτουργούν κανονικά. Επίσης και κάποια ξενοδοχεία λειτουργούν στη ζούλα και μετά σου λένε ότι είμαστε σε καραντίνα και μένουμε σπίτι.

παρακαλω πολυ μηπως ξερεις καποιο ξενοδοχειο που να δουλευει αυτο το καιρο εστω και στη ζουλα?
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
το χουμε πει αυτό ότι οι καλοί πελάτες που έχουν τηλέφωνα μια χαρά πηγαίνουν...άσε δε όλες οι ανεξάρτητες δουλεύουν κανονικά πλυν εξαιρέσεων....όποτε τι να λέμε τώρα..


Και πως μετακινούνται ρε παιδιά; Τι σκατά κωδικό χρησιμοποιούν για την περίπτωση ελέγχου;
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
712
Πόντοι
81
Και πως μετακινούνται ρε παιδιά; Τι σκατά κωδικό χρησιμοποιούν για την περίπτωση ελέγχου;

Ναι χαρά μετακινούνται όλοι όσοι θέλουν

Οι πιθανότητες να σε σταματήσουν είναι 1 στις 10
Όταν σε σταματήσουν θα έχεις ένα χαρτί ότι πας σε επείγον μετακίνηση για άνθρωπο που θέλει βοηθεια

Ξέρουν αυτές Κ να φυλάσσονται Κ να ξεγλυστρανε
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ναι χαρά μετακινούνται όλοι όσοι θέλουν

Οι πιθανότητες να σε σταματήσουν είναι 1 στις 10
Όταν σε σταματήσουν θα έχεις ένα χαρτί ότι πας σε επείγον μετακίνηση για άνθρωπο που θέλει βοηθεια

Ξέρουν αυτές Κ να φυλάσσονται Κ να ξεγλυστρανε


Από τη Γλυφάδα στους Αμπελόκηπους; Δεν πιάνει... Έχουν πέσει 150άρια πολλά. Αλλά και η ώρα πλέον έχει σφίξει. Δεν μπορείς να φεύγεις από το Κουκάκι στις 11 και να είσαι στις 1.30 ακόμα στου Ζωγράφου... Αν το καταφέρνουν τι να πω...
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Από τη Γλυφάδα στους Αμπελόκηπους; Δεν πιάνει... Έχουν πέσει 150άρια πολλά. Αλλά και η ώρα πλέον έχει σφίξει. Δεν μπορείς να φεύγεις από το Κουκάκι στις 11 και να είσαι στις 1.30 ακόμα στου Ζωγράφου... Αν το καταφέρνουν τι να πω...
καλά τώρα σοβαρά δεν καταλαβαίνεις πως γίνεται;;;;κυκλοφορεί πολύ κόσμος λόγο δουλειάς.πολλες κορασίδες δουλεύουν στα σπίτια τους τι κάνει νιαου νιάου στα κεραμίδια.αν δεν κυκλοφορούν αυτές κυκλοφορούν οι πελάτες είναι απλό.
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
καλά τώρα σοβαρά δεν καταλαβαίνεις πως γίνεται;;;;κυκλοφορεί πολύ κόσμος λόγο δουλειάς.πολλες κορασίδες δουλεύουν στα σπίτια τους τι κάνει νιαου νιάου στα κεραμίδια.αν δεν κυκλοφορούν αυτές κυκλοφορούν οι πελάτες είναι απλό.
Δηλαδή παίζει "incall" στον δικό τους χώρο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Δηλαδή παίζει "incall" στον δικό τους χώρο?
και αυτό και σε χοτελια που δουλεύουν κρυφά.Απορω πάντως που πέφτετε απ' τα σύννεφα.αν κοιτάξεις σε όλο το thread θα δεις και σχόλια για συγκεκριμενα γραφεία....Παρόλα αυτά αν δεν είσαι καλός πελάτης όπου και να πάρεις θα σου πουν ότι δεν δουλεύουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
και αυτό και σε χοτελια που δουλεύουν κρυφά.Απορω πάντως που πέφτετε απ' τα σύννεφα.αν κοιτάξεις σε όλο το thread θα δεις και σχόλια για συγκεκριμενα γραφεία....Παρόλα αυτά αν δεν είσαι καλός πελάτης όπου και να πάρεις θα σου πουν ότι δεν δουλεύουν.
ε ναι τώρα αμα πάρει στα ξεκαρφωτα σιγά μην πουν ότι δουλεύουν...
Θέλει να χεις αφήσει χαρτουρα...
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
ε ναι τώρα αμα πάρει στα ξεκαρφωτα σιγά μην πουν ότι δουλεύουν...
Θέλει να χεις αφήσει χαρτουρα...
Είμαι τακτικός πελάτης σε κάποιο γραφείο και το οποίο ξέρω ότι δουλεύει κανονικά αλλά μόνο σε ξενοδοχεία στέλνουν.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Είμαι τακτικός πελάτης σε κάποιο γραφείο και το οποίο ξέρω ότι δουλεύει κανονικά αλλά μόνο σε ξενοδοχεία στέλνουν.
κατσε.
Τι μόνο σε ξενοδοχεία στέλνουν.δηλαδη άμα ο πελάτης θέλει στο σπίτι του δεν έστελναν.μιλαω τώρα για προ κοροναικη εποχή...
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
ε ναι τώρα αμα πάρει στα ξεκαρφωτα σιγά μην πουν ότι δουλεύουν...
Θέλει να χεις αφήσει χαρτουρα...
αυτό ακριβώς.το ίδιο και με τις ανεξάρτητες άμα πάρεις καμιά που δεν σε ξερει θα πει δεν δουλεύει παρότι έχει αγγελία που θα σου πει την έβαλε πριν καιρό και βλακείες.προσωπικα έχω αποφασίσει να αφήσω το σπορ τουλάχιστον μέχρι Ιούνιο και βλέπουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
αυτό ακριβώς.το ίδιο και με τις ανεξάρτητες άμα πάρεις καμιά που δεν σε ξερει θα πει δεν δουλεύει παρότι έχει αγγελία που θα σου πει την έβαλε πριν καιρό και βλακείες.προσωπικα έχω αποφασίσει να αφήσω το σπορ τουλάχιστον μέχρι Ιούνιο και βλέπουμε.
βλέποντας και κάνοντας
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
κατσε.
Τι μόνο σε ξενοδοχεία στέλνουν.δηλαδη άμα ο πελάτης θέλει στο σπίτι του δεν έστελναν.μιλαω τώρα για προ κοροναικη εποχή...
Στέλνουν. Εγώ δεν το διατύπωσα σωστά γιατί εγώ κλείνω ραντεβού μόνο σε ξενοδοχεία
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Απλά ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάποιο γραφείο που διαθέτει δικό του χώρο για να αποφύγω το ξενοδοχείο και πιθανόν κανένα πρόστιμο. Σπίτι μου απαγορεύεται!
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς να στείλει αν είναι πμ για ερικαμασαζ?συνεχίζει ακόμα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom