Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
John το εχω πει κι εγω... 50 εβρο ειναι παρα πολλα.... Και χωρις εξτραδακι ειναι η απολυτη ξρφτυλα. Πρεπει να το σταματησουμε το σθλημα μ3χρι να κατεβασουν τις τιμες στα 30. Μια χαρα θα ειναι τα 30.
Κομμάτι δύσκολο man να πέσουν στο 30αρι. .Τώρα για τα πελατακια τα σταθερά που έχουν τα γραφεία στάνταρ συχνους και ορισμένοι έχουν το θάρρος για σκοντο θα παίξει σίγουρα κάτι πιο κάτω από το συνηθισμένο.βαλε όμως το πλήρες πακέτο στο νου σου...γιατί άμα είναι αλλιώς δεν έχει και νόημα.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Μου εστειλαν οτι ανοιγουν κανονικα απο 01/05. Αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει πει κανεις σας αν εχουν και εξτραδακια εδω.
Θελω πολυ να παρω την Αλεξανδρα...
Εχεις κανεις καποια ιδεα τι παιζει?
Ευχαριστω!
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Μου εστειλαν οτι ανοιγουν κανονικα απο 01/05. Αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει πει κανεις σας αν εχουν και εξτραδακια εδω.
Θελω πολυ να παρω την Αλεξανδρα...
Εχεις κανεις καποια ιδεα τι παιζει?
Ευχαριστω!
Απαπαπα..τι μωρό είναι αυτό
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Μου εστειλαν οτι ανοιγουν κανονικα απο 01/05. Αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει πει κανεις σας αν εχουν και εξτραδακια εδω.
Θελω πολυ να παρω την Αλεξανδρα...
Εχεις κανεις καποια ιδεα τι παιζει?
Ευχαριστω!
δεσ την φωτογραφια της και δες ποσο μεγαλα νυχια εχει
 

city7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Μου εστειλαν οτι ανοιγουν κανονικα απο 01/05. Αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει πει κανεις σας αν εχουν και εξτραδακια εδω.
Θελω πολυ να παρω την Αλεξανδρα...
Εχεις κανεις καποια ιδεα τι παιζει?
Ευχαριστω!


εχει παρει ενας φιλος μου και απο οτι μου ειπε περασε καλα αλλα του πηγε ακριβα ...και εγω ειχα ψηθει να παρω μου εστειλαν μηνυμα προχτες...την εψαξα λιγο ειχε παρει μερος στα καλλιστεια πριν 4_5 χρονια και μαλλον εκεινη την εποχη που ηταν μοντελο τραβιοταν και με τον λεπα αρα παρ ολο που φαινεται μικρο εχει γραψει χιλιομετρα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
εχει παρει ενας φιλος μου και απο οτι μου ειπε περασε καλα αλλα του πηγε ακριβα ...και εγω ειχα ψηθει να παρω μου εστειλαν μηνυμα προχτες...την εψαξα λιγο ειχε παρει μερος στα καλλιστεια πριν 4_5 χρονια και μαλλον εκεινη την εποχη που ηταν μοντελο τραβιοταν και με τον λεπα αρα παρ ολο που φαινεται μικρο εχει γραψει χιλιομετρα....

Να τα!Αρχίσαμε....Όταν λες ακριβά?Γιατί πιο πάνω λέγαμε για μειώσεις και ότι το πενηνταρι θεωρείται πολύ....
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
εχει παρει ενας φιλος μου και απο οτι μου ειπε περασε καλα αλλα του πηγε ακριβα ...και εγω ειχα ψηθει να παρω μου εστειλαν μηνυμα προχτες...την εψαξα λιγο ειχε παρει μερος στα καλλιστεια πριν 4_5 χρονια και μαλλον εκεινη την εποχη που ηταν μοντελο τραβιοταν και με τον λεπα αρα παρ ολο που φαινεται μικρο εχει γραψει χιλιομετρα....

Το περασε καλα διαφερει για τον καθενα μας πιστευω.
Μεχρι που φτασανε και ποσο ακριβα του πηγε αν επιτρεπεται?
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Μου εστειλαν οτι ανοιγουν κανονικα απο 01/05. Αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει πει κανεις σας αν εχουν και εξτραδακια εδω.
Θελω πολυ να παρω την Αλεξανδρα...
Εχεις κανεις καποια ιδεα τι παιζει?
Ευχαριστω!
Πολύ καλή επιλογή. Φαίνεται καύλα στην φώτο.
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Καλημερα φιλοι μου.
Αρκετο καιρο τωρα διαβαζω τα σχόλια - πληροφορίες  σας κ ειπα να εγγραφώ κ εγω για μπορέσω να βοηθήσω κ εγω για ασφαλείς κινήσεις. 
Εγω κάποιες επιτυχίες στο μασαζ κατ οικον αλλα εχω φαει κ φόλες.
Αν ψαχνει κάποιος ξενοδοχείο για να παιξει μπαλα υπαρχει στη Λ.Συγγρου το Hellenic
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Καλημερα φιλοι μου.
Αρκετο καιρο τωρα διαβαζω τα σχόλια - πληροφορίες  σας κ ειπα να εγγραφώ κ εγω για μπορέσω να βοηθήσω κ εγω για ασφαλείς κινήσεις. 
Εγω κάποιες επιτυχίες στο μασαζ κατ οικον αλλα εχω φαει κ φόλες.
Αν ψαχνει κάποιος ξενοδοχείο για να παιξει μπαλα υπαρχει στη Λ.Συγγρου το Hellenic

Εννοείς ότι το προτείνεις για να πάει κάποιος εκεί και να καλέσει κάποια κοπέλα από τα μασαζ κατ οικον ή κάτι άλλο? Γιατί γενικά είναι γνωστή η μπάλα στα λημέρια που αναφέρεις..
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Αν καποιος θελει να παιξει μπαλα κ δεν εχει χωρο
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Καλημερα φιλοι μου.
Αρκετο καιρο τωρα διαβαζω τα σχόλια - πληροφορίες  σας κ ειπα να εγγραφώ κ εγω για μπορέσω να βοηθήσω κ εγω για ασφαλείς κινήσεις. 
Εγω κάποιες επιτυχίες στο μασαζ κατ οικον αλλα εχω φαει κ φόλες.
Αν ψαχνει κάποιος ξενοδοχείο για να παιξει μπαλα υπαρχει στη Λ.Συγγρου το Hellenic
Μήπως εννοείς το Hellinis? Είναι από τα ελάχιστα ξενοδοχεία που παραμένουν νόμιμα ανοιχτά αλλά δεν δέχεται ημιδιαμονη. Ήξερα ότι αφορα τουρίστες και ταξιδιώτες από την επαρχία. Άλλαξε κάτι?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Γιωργο εμενα μου ειχαν πει στο viber οτι δεν στελνουν σε ημιδιαμονης. Αρα θα σου βγαζουν την πιστη για φραπε ή απευθυνονται σε λεφταδες.

Εχεις δοκιμασει καθολου απο αυτο το γραφειο ή απλα ερωτησεις μεσω βιμπερ?
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Τελικά τα μασατζιδικα δεν συμπεριλαμβάνονται στα κέντρα αισθητικής που ανοίγουν 4 Μαΐου?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Τελικά τα μασατζιδικα δεν συμπεριλαμβάνονται στα κέντρα αισθητικής που ανοίγουν 4 Μαΐου?
σε αυτο πρεπει να απαντησουν ιδια τα μαγαζια.πιστευω,εφοσον πλασαρονται ως αισθητικη,οτι 4 μαιου ανοιγουν.μπορει και να κανω λαθος.πρεπει να δουμε κ.α.δ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom