Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπερα αδερφια.Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας.Εχουν περασει κατι μερες.Αν και δεν το συνηθιζω να παιρνω απαυτο το γραφειο ειπα να κανω μια αλλαγη.Παιρνω λοιπον απο οσμοσε.Αλλιως φαινοταν στη φωτογραφια ηταν συν 10 κιλα.Οκ δεν ειπα κατι.Απο μαλλια πρεπει να φοραγε περουκα αλλα δεν παιρνω και ορκο.Παω σε ξενοδοχειο.Ερχεται μπαινει μεσα χωρις λαδι.Μου λεει δεν εχω.Της λεω τι θα κανουμε τωρα.Ας βρουμε κατι.Μου λεει συν 60 για φραπε.Συνολο δηλαδη 110 ευρω χωρις μασαζ χωρις λαδι τα 2 πρωτα λεπτα που ειμασταν εκει ολα αυτα.Της εδωσα τα 50 ξενερωσα και εφυγα.
Όνομα αν θες αδερφέ.Να μην την πατήσουμε και οι υπόλοιποι!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες μήπως γνωρίζει κάποιος αν οι κοπέλες είναι διαθέσιμες για κάτι παραπάνω?
η Μαρία μου φαίνεται πολύ πουτανόφατσα..
 

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Συνάντηση πριν δύο ημέρες με την παρακάτω:


Λοιπόν, 38 δεν είναι. Γύρω στα 45+. Μασάζ δεν κάνει, απλά χάιδεμα για 10 λεπτά. Έχει πολύ μεγάλο στήθος, αλλά γενικά είναι η κλασσική γυναίκα αυτής της ηλικίας, με παραπάνω κιλά κτλ. Προσφέρει και σεξ με προφυλακτικό πάντα. Παιδιά εγώ πρόσπαθησα αλλά ο μικρός ήθελε να βγει με το που μπήκε. Είναι πάντως δεκτική σε πολλά. Κόστος συνεδρίας στα 50 ευρώ. Μιλούσε συνεχώς στο τήλεφωνο πριν αρχίσει ο αγώνας. Γενικά δεν το συνιστώ. Κοινώς μακριά.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Λίγη χαλαρουιτα και κοπάνα από τη δουλειά....deluxe Βαλέρια.
Ρωσσις μιλφ.
Μασαζαρα χαλαρουιτα για τρία τέταρτα...Δυνατά και σφιχτα στην αρχή χαλαρά στο τελος.Στο υπόλοιπο δεκαπενταλεπτο έπαιξε εκτόνωση με προσυννενοηση...
Τέλος 6Υ44!
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Λίγη χαλαρουιτα και κοπάνα από τη δουλειά....deluxe Βαλέρια.
Ρωσσις μιλφ.
Μασαζαρα χαλαρουιτα για τρία τέταρτα...Δυνατά και σφιχτα στην αρχή χαλαρά στο τελος.Στο υπόλοιπο δεκαπενταλεπτο έπαιξε εκτόνωση με προσυννενοηση...
Τέλος 6Υ44!

Γιαυτη δε γράφτηκε παραπάνω ότι δεν κάνει ; Τι ;
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Επειδή σέβομαι τη δουλειά των κοριτσιών και δε θέλω να καίω καλές περιπτώσεις θα αναφερθώ μόνο στα γεγονότα.κανόνισμα με γνωστό ελαιογραφείο που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα.μετά από μικρή καθυστέρηση σκάει μύτη το μωρό ψηλή,μελανούρι,κορμάρα και καβλόφατσα.μασαζ αρκετά καλό(όχι αθλητικό αλλά ούτε και χαλαρο)-γενικά τίμιο και χαλαρωτικό.λίγο πριν το τέλος ζήτησα γυρίσω ανάποδα να μου κάνει λίγο τετρακέφαλο και προσαγωγούς.τα περάσματα από τους όρχεις και μερικές φορές στα πλάγια του πέους ήταν αναπόφευκτα! :dancing: αυτό είχε ως αποτέλεσμα μια χαλαρή στύση από μέρους μου ωσπου έπεσε η ρομαντική πρόταση για full masage.τελικά η κοπέλα δέχτηκε καθως το ένταξε στα πλαίσια του γενικότερου μασάζ που λατρεύει..ακολούθησε μια από τις καλύτερες μαλακίες όλων των εποχών με την τεχνοτροπία του crescendo.(Definition: The Italian musical term crescendo (abbreviated cresc.) is an indication to gradually increase the volume of a song).Eπιπλέον:
-τόπλες ΝΑΙ
-κατέβασμα κολάν ΝΑΙ
-φιλιά ΝΑΙ
-ταυτόχρονο χαίδεμα αρχιδιών και περινέου ΝΑΙ
-πίπα δυστυχώς όχι.
πληροφορίες με πμ μόνο σε φίλους 
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Επειδή σέβομαι τη δουλειά των κοριτσιών και δε θέλω να καίω καλές περιπτώσεις θα αναφερθώ μόνο στα γεγονότα.κανόνισμα με γνωστό ελαιογραφείο που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα.μετά από μικρή καθυστέρηση σκάει μύτη το μωρό ψηλή,μελανούρι,κορμάρα και καβλόφατσα.μασαζ αρκετά καλό(όχι αθλητικό αλλά ούτε και χαλαρο)-γενικά τίμιο και χαλαρωτικό.λίγο πριν το τέλος ζήτησα γυρίσω ανάποδα να μου κάνει λίγο τετρακέφαλο και προσαγωγούς.τα περάσματα από τους όρχεις και μερικές φορές στα πλάγια του πέους ήταν αναπόφευκτα! :dancing: αυτό είχε ως αποτέλεσμα μια χαλαρή στύση από μέρους μου ωσπου έπεσε η ρομαντική πρόταση για full masage.τελικά η κοπέλα δέχτηκε καθως το ένταξε στα πλαίσια του γενικότερου μασάζ που λατρεύει..ακολούθησε μια από τις καλύτερες μαλακίες όλων των εποχών με την τεχνοτροπία του crescendo.(Definition: The Italian musical term crescendo (abbreviated cresc.) is an indication to gradually increase the volume of a song).Eπιπλέον:
-τόπλες ΝΑΙ
-κατέβασμα κολάν ΝΑΙ
-φιλιά ΝΑΙ
-ταυτόχρονο χαίδεμα αρχιδιών και περινέου ΝΑΙ
-πίπα δυστυχώς όχι.
πληροφορίες με πμ μόνο σε φίλους  
μια χαρα μου ακουγεται! αν το τιμημα κυμανθηκε σε διψηφιο νουμερο δεν ειναι κακο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Επειδή σέβομαι τη δουλειά των κοριτσιών και δε θέλω να καίω καλές περιπτώσεις θα αναφερθώ μόνο στα γεγονότα.κανόνισμα με γνωστό ελαιογραφείο που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα.μετά από μικρή καθυστέρηση σκάει μύτη το μωρό ψηλή,μελανούρι,κορμάρα και καβλόφατσα.μασαζ αρκετά καλό(όχι αθλητικό αλλά ούτε και χαλαρο)-γενικά τίμιο και χαλαρωτικό.λίγο πριν το τέλος ζήτησα γυρίσω ανάποδα να μου κάνει λίγο τετρακέφαλο και προσαγωγούς.τα περάσματα από τους όρχεις και μερικές φορές στα πλάγια του πέους ήταν αναπόφευκτα! :dancing: αυτό είχε ως αποτέλεσμα μια χαλαρή στύση από μέρους μου ωσπου έπεσε η ρομαντική πρόταση για full masage.τελικά η κοπέλα δέχτηκε καθως το ένταξε στα πλαίσια του γενικότερου μασάζ που λατρεύει..ακολούθησε μια από τις καλύτερες μαλακίες όλων των εποχών με την τεχνοτροπία του crescendo.(Definition: The Italian musical term crescendo (abbreviated cresc.) is an indication to gradually increase the volume of a song).Eπιπλέον:
-τόπλες ΝΑΙ
-κατέβασμα κολάν ΝΑΙ
-φιλιά ΝΑΙ
-ταυτόχρονο χαίδεμα αρχιδιών και περινέου ΝΑΙ
-πίπα δυστυχώς όχι.
πληροφορίες με πμ μόνο σε φίλους 

Ωραιος :hi:
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Επειδή σέβομαι τη δουλειά των κοριτσιών και δε θέλω να καίω καλές περιπτώσεις θα αναφερθώ μόνο στα γεγονότα.κανόνισμα με γνωστό ελαιογραφείο που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα.μετά από μικρή καθυστέρηση σκάει μύτη το μωρό ψηλή,μελανούρι,κορμάρα και καβλόφατσα.μασαζ αρκετά καλό(όχι αθλητικό αλλά ούτε και χαλαρο)-γενικά τίμιο και χαλαρωτικό.λίγο πριν το τέλος ζήτησα γυρίσω ανάποδα να μου κάνει λίγο τετρακέφαλο και προσαγωγούς.τα περάσματα από τους όρχεις και μερικές φορές στα πλάγια του πέους ήταν αναπόφευκτα! :dancing: αυτό είχε ως αποτέλεσμα μια χαλαρή στύση από μέρους μου ωσπου έπεσε η ρομαντική πρόταση για full masage.τελικά η κοπέλα δέχτηκε καθως το ένταξε στα πλαίσια του γενικότερου μασάζ που λατρεύει..ακολούθησε μια από τις καλύτερες μαλακίες όλων των εποχών με την τεχνοτροπία του crescendo.(Definition: The Italian musical term crescendo (abbreviated cresc.) is an indication to gradually increase the volume of a song).Eπιπλέον:
-τόπλες ΝΑΙ
-κατέβασμα κολάν ΝΑΙ
-φιλιά ΝΑΙ
-ταυτόχρονο χαίδεμα αρχιδιών και περινέου ΝΑΙ
-πίπα δυστυχώς όχι.
πληροφορίες με πμ μόνο σε φίλους 
τελικά αξίζει να ρισκάρει κάποιος κάποια φράγκα.Η φάση έτσι όπως τη περιγράφεις είναι πολύ γουστοζικη
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
επειδή έχουνε έρθει δεκάδες μηνύματα που είναι αδύνατο να απαντήσω,να πω οτι:
-οχι δεν αναφέρομαι στη χρυσάνα που λένε κάποιοι,η κοπέλα είναι σχετικά νέα στο χώρο ασχολείται καποιους μήνες με το μασάζ
-το κόστος ήταν 80ε
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
επειδή έχουνε έρθει δεκάδες μηνύματα που είναι αδύνατο να απαντήσω,να πω οτι:
-οχι δεν αναφέρομαι στη χρυσάνα που λένε κάποιοι,η κοπέλα είναι σχετικά νέα στο χώρο ασχολείται καποιους μήνες με το μασάζ
-το κόστος ήταν 80ε
Αν μπορείς και από ποιο site είναι θα βοηθούσε χωρίς να καεί.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
επειδή έχουνε έρθει δεκάδες μηνύματα που είναι αδύνατο να απαντήσω,να πω οτι:
-οχι δεν αναφέρομαι στη χρυσάνα που λένε κάποιοι,η κοπέλα είναι σχετικά νέα στο χώρο ασχολείται καποιους μήνες με το μασάζ
-το κόστος ήταν 80ε

Μ αρέσει όμως που όταν θέλετε κάτι εσείς απαντάμε σα μαλακες εμείς ... για το 40-42 , για τη Τζεσικα , για μαρίνα και άλλο , όταν όμως σας στέλνουμε να μάθουμε κάτι κάνετε τους κινέζους ... αγαπούληδες χωρίς αυριο...  :thubsdown: σίγουρα αυτό το έκανε πρώτη φορά με εσένα , μπορεί να μην το έχει ξανακάνει..!!!!  :2funny:
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
επειδή έχουνε έρθει δεκάδες μηνύματα που είναι αδύνατο να απαντήσω,να πω οτι:
-οχι δεν αναφέρομαι στη χρυσάνα που λένε κάποιοι,η κοπέλα είναι σχετικά νέα στο χώρο ασχολείται καποιους μήνες με το μασάζ
-το κόστος ήταν 80ε

Ναι μπρο! Το λιγδομαγαζο κρέμασε στα μανταλάκια!... Σε πμ!  Μας αναψες φωτιές νυχτιάτικα! Πάνω που ετοίμαζα την αυριανή κατάθεση..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom