Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Θυμάται κανείς μια martha masaz που μιλάει από σκαιπ κυρίως;;ΑΝΝΝ.... ας κάνει ο φίλος τον κόπο να στείλει ένα πμ
 

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Δωσε κανα χιντ για το μαγαζι παικταρα.
 

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Συνάντηση χθες με την παρακάτω:


Γύρω στα 40 χρονών από την Κροατία. Δεν είναι η ίδια όπως στις φωτογραφίες, εκτός αν δεν βλέπω πια καλά (γεράσαμε φίλοι μου) Εύκολη στην επικοινωνία, στην ώρα της. Είναι μια κυρία με μεγάλο στήθος, όπως είπα στα 40 έτη περίπου, με παραπάνω κιλά και χαμογελαστό πρόσωπο, πρόσχαρη, αλλά δεν σταματά να μιλά. Πρόσφερει ερωτικό μασάζ με εκτόνωση ή και σεξ με διαφορετική τιμή. Εγώ πήρα το μασάζ με την εκτόνωση, τιμή 70 ευρώ, με σεξ στα 100 για όποιον ενδιαφέρεται. Εγώ η αλήθεια ήταν δεν ήθελα!

Στο μασάζ ήταν λίγο παραπάνω από το μέτριο, αλλά αν κρίνω με προηγούμενες εμπειρίες ή αναρτήσεις συναγωνιστών πολύ καλύτερη του μέσου όρου. Χρησιμοποιούσε και τα στήθη της πάνω στην πλάτη μου. Μετά με γύρισε, έβαλε λάδι στον άρχοντα κάτω και άρχισε ένα πολύ καλό φραπέ. Είχαμε και λίγο στοματικό με προφυλακτικό και στην συνέχεια το έβγαλα για να κάνουμε ισπανικό.

Με λίγα λόγια, Α μέρος και Β μέρος μέτρια πράγματα, αλλά τουλάχιστον το γούσταρε αυτό που έκανε. Για ένα κασκαντέρ ή όταν θέλετε να δοκιμάσετε κάτι διαφορετικό είναι καλά.

ΥΓ: Να αναφέρω ότι δεν σαν γράφω όταν δεν απαντώ στα προσωπικά μηνύματα, αλλά δεν έχω φτάσει στα 10 posts και δεν θέλω να κάνω όπου να ναι απλά για να τα συμπληρώσω. Θεωρώ ότι πρέπει να προσθέσω τις εμπειρίες μου. Επίσης να προσθέσω ότι και εγώ θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε μέλη για τις εμπειρίες τους μέσω PM αλλά και πάλι θεωρώ ότι πρέπει να προσφέρω πριν πάρω. Αυτό το νόημα αυτού του site. Κράξτε με τώρα αν θέλετε!  :hi:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συνάντηση χθες με την παρακάτω:


Γύρω στα 40 χρονών από την Κροατία. Δεν είναι η ίδια όπως στις φωτογραφίες, εκτός αν δεν βλέπω πια καλά (γεράσαμε φίλοι μου) Εύκολη στην επικοινωνία, στην ώρα της. Είναι μια κυρία με μεγάλο στήθος, όπως είπα στα 40 έτη περίπου, με παραπάνω κιλά και χαμογελαστό πρόσωπο, πρόσχαρη, αλλά δεν σταματά να μιλά. Πρόσφερει ερωτικό μασάζ με εκτόνωση ή και σεξ με διαφορετική τιμή. Εγώ πήρα το μασάζ με την εκτόνωση, τιμή 70 ευρώ, με σεξ στα 100 για όποιον ενδιαφέρεται. Εγώ η αλήθεια ήταν δεν ήθελα!

Στο μασάζ ήταν λίγο παραπάνω από το μέτριο, αλλά αν κρίνω με προηγούμενες εμπειρίες ή αναρτήσεις συναγωνιστών πολύ καλύτερη του μέσου όρου. Χρησιμοποιούσε και τα στήθη της πάνω στην πλάτη μου. Μετά με γύρισε, έβαλε λάδι στον άρχοντα κάτω και άρχισε ένα πολύ καλό φραπέ. Είχαμε και λίγο στοματικό με προφυλακτικό και στην συνέχεια το έβγαλα για να κάνουμε ισπανικό.

Με λίγα λόγια, Α μέρος και Β μέρος μέτρια πράγματα, αλλά τουλάχιστον το γούσταρε αυτό που έκανε. Για ένα κασκαντέρ ή όταν θέλετε να δοκιμάσετε κάτι διαφορετικό είναι καλά.

ΥΓ: Να αναφέρω ότι δεν σαν γράφω όταν δεν απαντώ στα προσωπικά μηνύματα, αλλά δεν έχω φτάσει στα 10 posts και δεν θέλω να κάνω όπου να ναι απλά για να τα συμπληρώσω. Θεωρώ ότι πρέπει να προσθέσω τις εμπειρίες μου. Επίσης να προσθέσω ότι και εγώ θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε μέλη για τις εμπειρίες τους μέσω PM αλλά και πάλι θεωρώ ότι πρέπει να προσφέρω πριν πάρω. Αυτό το νόημα αυτού του site. Κράξτε με τώρα αν θέλετε!  :hi:

Κανεις αυτο που πρεπει. Σε ευχαριστουμε για κριτικη
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
επειδή έχουνε έρθει δεκάδες μηνύματα που είναι αδύνατο να απαντήσω,να πω οτι:
-οχι δεν αναφέρομαι στη χρυσάνα που λένε κάποιοι,η κοπέλα είναι σχετικά νέα στο χώρο ασχολείται καποιους μήνες με το μασάζ
-το κόστος ήταν 80ε
βάλε και ξενοδοχείο ....100€ minimum .... Τελικά παραμύθι η κρίση....και πρόσεξε,δεν ξερεις τι θα πάρεις,μπορεί να είναι η απόλυτη πατάτα....δεν θα πω ψέματα,ζηλεύω.....
 

itsmebitches

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα
γνωριζει κανεις αν η κα Εφη απο ΒΠ δουλευει ακομα?
εκανα αναζητησ στο θεμα και ειδα απο καποιον οτι γραφει οτι μας αφησε?
ξερει κανεις περαιτερω πληροφοριες? ευχαριστω
 

germanos73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
144
Κριτικές
5
Like
278
Πόντοι
281
Επειδή σέβομαι τη δουλειά των κοριτσιών και δε θέλω να καίω καλές περιπτώσεις θα αναφερθώ μόνο στα γεγονότα.κανόνισμα με γνωστό ελαιογραφείο που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα.μετά από μικρή καθυστέρηση σκάει μύτη το μωρό ψηλή,μελανούρι,κορμάρα και καβλόφατσα.μασαζ αρκετά καλό(όχι αθλητικό αλλά ούτε και χαλαρο)-γενικά τίμιο και χαλαρωτικό.λίγο πριν το τέλος ζήτησα γυρίσω ανάποδα να μου κάνει λίγο τετρακέφαλο και προσαγωγούς.τα περάσματα από τους όρχεις και μερικές φορές στα πλάγια του πέους ήταν αναπόφευκτα! :dancing: αυτό είχε ως αποτέλεσμα μια χαλαρή στύση από μέρους μου ωσπου έπεσε η ρομαντική πρόταση για full masage.τελικά η κοπέλα δέχτηκε καθως το ένταξε στα πλαίσια του γενικότερου μασάζ που λατρεύει..ακολούθησε μια από τις καλύτερες μαλακίες όλων των εποχών με την τεχνοτροπία του crescendo.(Definition: The Italian musical term crescendo (abbreviated cresc.) is an indication to gradually increase the volume of a song).Eπιπλέον:
-τόπλες ΝΑΙ
-κατέβασμα κολάν ΝΑΙ
-φιλιά ΝΑΙ
-ταυτόχρονο χαίδεμα αρχιδιών και περινέου ΝΑΙ
-πίπα δυστυχώς όχι.
πληροφορίες με πμ μόνο σε φίλους 

συναγωνιστή στείλε μου πμ ... να κάνω επιδρομή και εγω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Επειδή σέβομαι τη δουλειά των κοριτσιών και δε θέλω να καίω καλές περιπτώσεις θα αναφερθώ μόνο στα γεγονότα.κανόνισμα με γνωστό ελαιογραφείο που έχει αναφερθεί πολλάκις εδώ μέσα.μετά από μικρή καθυστέρηση σκάει μύτη το μωρό ψηλή,μελανούρι,κορμάρα και καβλόφατσα.μασαζ αρκετά καλό(όχι αθλητικό αλλά ούτε και χαλαρο)-γενικά τίμιο και χαλαρωτικό.λίγο πριν το τέλος ζήτησα γυρίσω ανάποδα να μου κάνει λίγο τετρακέφαλο και προσαγωγούς.τα περάσματα από τους όρχεις και μερικές φορές στα πλάγια του πέους ήταν αναπόφευκτα! :dancing: αυτό είχε ως αποτέλεσμα μια χαλαρή στύση από μέρους μου ωσπου έπεσε η ρομαντική πρόταση για full masage.τελικά η κοπέλα δέχτηκε καθως το ένταξε στα πλαίσια του γενικότερου μασάζ που λατρεύει..ακολούθησε μια από τις καλύτερες μαλακίες όλων των εποχών με την τεχνοτροπία του crescendo.(Definition: The Italian musical term crescendo (abbreviated cresc.) is an indication to gradually increase the volume of a song).Eπιπλέον:
-τόπλες ΝΑΙ
-κατέβασμα κολάν ΝΑΙ
-φιλιά ΝΑΙ
-ταυτόχρονο χαίδεμα αρχιδιών και περινέου ΝΑΙ
-πίπα δυστυχώς όχι.
πληροφορίες με πμ μόνο σε φίλους 
Καλησπέρα φίλε!!
Στειλε πμ
θα το εκτιμούσα ειλικρινά!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Συνάντηση χθες με την παρακάτω:


Γύρω στα 40 χρονών από την Κροατία. Δεν είναι η ίδια όπως στις φωτογραφίες, εκτός αν δεν βλέπω πια καλά (γεράσαμε φίλοι μου) Εύκολη στην επικοινωνία, στην ώρα της. Είναι μια κυρία με μεγάλο στήθος, όπως είπα στα 40 έτη περίπου, με παραπάνω κιλά και χαμογελαστό πρόσωπο, πρόσχαρη, αλλά δεν σταματά να μιλά. Πρόσφερει ερωτικό μασάζ με εκτόνωση ή και σεξ με διαφορετική τιμή. Εγώ πήρα το μασάζ με την εκτόνωση, τιμή 70 ευρώ, με σεξ στα 100 για όποιον ενδιαφέρεται. Εγώ η αλήθεια ήταν δεν ήθελα!

Στο μασάζ ήταν λίγο παραπάνω από το μέτριο, αλλά αν κρίνω με προηγούμενες εμπειρίες ή αναρτήσεις συναγωνιστών πολύ καλύτερη του μέσου όρου. Χρησιμοποιούσε και τα στήθη της πάνω στην πλάτη μου. Μετά με γύρισε, έβαλε λάδι στον άρχοντα κάτω και άρχισε ένα πολύ καλό φραπέ. Είχαμε και λίγο στοματικό με προφυλακτικό και στην συνέχεια το έβγαλα για να κάνουμε ισπανικό.

Με λίγα λόγια, Α μέρος και Β μέρος μέτρια πράγματα, αλλά τουλάχιστον το γούσταρε αυτό που έκανε. Για ένα κασκαντέρ ή όταν θέλετε να δοκιμάσετε κάτι διαφορετικό είναι καλά.

ΥΓ: Να αναφέρω ότι δεν σαν γράφω όταν δεν απαντώ στα προσωπικά μηνύματα, αλλά δεν έχω φτάσει στα 10 posts και δεν θέλω να κάνω όπου να ναι απλά για να τα συμπληρώσω. Θεωρώ ότι πρέπει να προσθέσω τις εμπειρίες μου. Επίσης να προσθέσω ότι και εγώ θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε μέλη για τις εμπειρίες τους μέσω PM αλλά και πάλι θεωρώ ότι πρέπει να προσφέρω πριν πάρω. Αυτό το νόημα αυτού του site. Κράξτε με τώρα αν θέλετε!  :hi:
η γνωστή ελλη.... παλια καραβάνα πλέον.πρεπει λίγο να ξανακοίταξει,τις τιμές,στα προγράμματα της...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συνάντηση χθες με την παρακάτω:


Γύρω στα 40 χρονών από την Κροατία. Δεν είναι η ίδια όπως στις φωτογραφίες, εκτός αν δεν βλέπω πια καλά (γεράσαμε φίλοι μου) Εύκολη στην επικοινωνία, στην ώρα της. Είναι μια κυρία με μεγάλο στήθος, όπως είπα στα 40 έτη περίπου, με παραπάνω κιλά και χαμογελαστό πρόσωπο, πρόσχαρη, αλλά δεν σταματά να μιλά. Πρόσφερει ερωτικό μασάζ με εκτόνωση ή και σεξ με διαφορετική τιμή. Εγώ πήρα το μασάζ με την εκτόνωση, τιμή 70 ευρώ, με σεξ στα 100 για όποιον ενδιαφέρεται. Εγώ η αλήθεια ήταν δεν ήθελα!

Στο μασάζ ήταν λίγο παραπάνω από το μέτριο, αλλά αν κρίνω με προηγούμενες εμπειρίες ή αναρτήσεις συναγωνιστών πολύ καλύτερη του μέσου όρου. Χρησιμοποιούσε και τα στήθη της πάνω στην πλάτη μου. Μετά με γύρισε, έβαλε λάδι στον άρχοντα κάτω και άρχισε ένα πολύ καλό φραπέ. Είχαμε και λίγο στοματικό με προφυλακτικό και στην συνέχεια το έβγαλα για να κάνουμε ισπανικό.

Με λίγα λόγια, Α μέρος και Β μέρος μέτρια πράγματα, αλλά τουλάχιστον το γούσταρε αυτό που έκανε. Για ένα κασκαντέρ ή όταν θέλετε να δοκιμάσετε κάτι διαφορετικό είναι καλά.

ΥΓ: Να αναφέρω ότι δεν σαν γράφω όταν δεν απαντώ στα προσωπικά μηνύματα, αλλά δεν έχω φτάσει στα 10 posts και δεν θέλω να κάνω όπου να ναι απλά για να τα συμπληρώσω. Θεωρώ ότι πρέπει να προσθέσω τις εμπειρίες μου. Επίσης να προσθέσω ότι και εγώ θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις σε μέλη για τις εμπειρίες τους μέσω PM αλλά και πάλι θεωρώ ότι πρέπει να προσφέρω πριν πάρω. Αυτό το νόημα αυτού του site. Κράξτε με τώρα αν θέλετε!  :hi:

Καλή και απλή η κριτική σου φίλε,to the point που λένε οι Αγγλοσάξωνες...ενδιαφέρουσες φωτογραφίες,πιθανώς να θέλει χαλαρή φάση και όχι αγριάδες.Και η ευγένεια και η συμπεριφορά μας πάντα μετράει θετικά !
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
Αυτό το μωρό είναι αληθινό;;;
Στο τηλ μου είπε ότι είναι ίδια με τις φωτό ακόμα και όταν της είπα ότι αν δεν θα την τζασω. Δεν με βόλεψαν οι ώρας. Αν καταφέρω να την δω θα ενημερώσω. Πάντως προβλέπω +20αρικα διότι δεν ξεκαθάριζε το πρόγραμμα από το τηλ.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπερα αδερφια.Επεστρεφα χτες απο επαρχια και σκεφτηκα τελευταια στιγμη να κανω ενα μασαζακι μιας και οδηγουσα 4 ωρες.Στελνω το ιδιο μηνυμα σε 5 σαιτ για κατι αμεσο και καλο.Δεν πιστευα οτι θα βρω κατι να πω την αληθεια.Απαντηση απο joy για μια καινουργια.Ζηταω φωτο μου στελνουν μια θολη.Σε 1 τεταρτο θα τελειωνε απο ξενοδοχειο στο κεντρο.Σκεφτηκα και εγω τι θα δω παλι αλλα το καινουργιο παντα μας εξιταρει.Τις υπολοιπες τις ηξερα.Σε 20 λεπτα ημουν μεταξουργειο με δωματιο και ετοιμος.Χτυπαει η πορτα και μπαινει μια μιλφαρα ξανθια κανονικα κιλα με βυζαρες.40 λεει,αλλα ειναι παραπανω.Ρωσιδα λεει,αλλα για Ουκρανια την εκοψα(τυχαινει να γνωριζω).Μου λεει παω στο μπανιο και επιστρεφω σε 2 λεπτα.Με χαμογελο μια χαρα ολα.Λεω θα παει να πλυνει τα χερια της απτον προηγουμενο.Και μου σκαει απτο μπανιο με μπουρνουζι.Και εκει λεω εδω ειμαστε.Προτιμω τα πιπινια αλλα τελικα καταληγω στο συμπερασμα οτι οι 40αρες ξερουν καλυτερα.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Μέσα στη τρέλα και στο πανικό διάλεξα Λούσι από το ντελουξ...Όπως στις φωτογραφίες είναι  του βαιμπερ που στέλνει το γραφείο  αφαιρέστε τη λογική φωτοσοπια!
Το μασάζ μάγκες δεν υπάρχει που κάνει!Όλα τα φράγκα το φινάλε.... :wanker:


Υγιαινετε!

 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλησπερα αδερφια.Επεστρεφα χτες απο επαρχια και σκεφτηκα τελευταια στιγμη να κανω ενα μασαζακι μιας και οδηγουσα 4 ωρες.Στελνω το ιδιο μηνυμα σε 5 σαιτ για κατι αμεσο και καλο.Δεν πιστευα οτι θα βρω κατι να πω την αληθεια.Απαντηση απο joy για μια καινουργια.Ζηταω φωτο μου στελνουν μια θολη.Σε 1 τεταρτο θα τελειωνε απο ξενοδοχειο στο κεντρο.Σκεφτηκα και εγω τι θα δω παλι αλλα το καινουργιο παντα μας εξιταρει.Τις υπολοιπες τις ηξερα.Σε 20 λεπτα ημουν μεταξουργειο με δωματιο και ετοιμος.Χτυπαει η πορτα και μπαινει μια μιλφαρα ξανθια κανονικα κιλα με βυζαρες.40 λεει,αλλα ειναι παραπανω.Ρωσιδα λεει,αλλα για Ουκρανια την εκοψα(τυχαινει να γνωριζω).Μου λεει παω στο μπανιο και επιστρεφω σε 2 λεπτα.Με χαμογελο μια χαρα ολα.Λεω θα παει να πλυνει τα χερια της απτον προηγουμενο.Και μου σκαει απτο μπανιο με μπουρνουζι.Και εκει λεω εδω ειμαστε.Προτιμω τα πιπινια αλλα τελικα καταληγω στο συμπερασμα οτι οι 40αρες ξερουν καλυτερα.

Κοστολόγιο έχουμε???
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλησπερα αδερφια.Επεστρεφα χτες απο επαρχια και σκεφτηκα τελευταια στιγμη να κανω ενα μασαζακι μιας και οδηγουσα 4 ωρες.Στελνω το ιδιο μηνυμα σε 5 σαιτ για κατι αμεσο και καλο.Δεν πιστευα οτι θα βρω κατι να πω την αληθεια.Απαντηση απο joy για μια καινουργια.Ζηταω φωτο μου στελνουν μια θολη.Σε 1 τεταρτο θα τελειωνε απο ξενοδοχειο στο κεντρο.Σκεφτηκα και εγω τι θα δω παλι αλλα το καινουργιο παντα μας εξιταρει.Τις υπολοιπες τις ηξερα.Σε 20 λεπτα ημουν μεταξουργειο με δωματιο και ετοιμος.Χτυπαει η πορτα και μπαινει μια μιλφαρα ξανθια κανονικα κιλα με βυζαρες.40 λεει,αλλα ειναι παραπανω.Ρωσιδα λεει,αλλα για Ουκρανια την εκοψα(τυχαινει να γνωριζω).Μου λεει παω στο μπανιο και επιστρεφω σε 2 λεπτα.Με χαμογελο μια χαρα ολα.Λεω θα παει να πλυνει τα χερια της απτον προηγουμενο.Και μου σκαει απτο μπανιο με μπουρνουζι.Και εκει λεω εδω ειμαστε.Προτιμω τα πιπινια αλλα τελικα καταληγω στο συμπερασμα οτι οι 40αρες ξερουν καλυτερα.

Ωραιος :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom