Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81

Πείτε μου κάποιος γνώμες για αυτήν; Μου το έβγαλε χορηγούμενη διάφημιση στο φμπ
Καλεστε με λεει η 60αρα φιλτραρισμενη στο skype,20 ευρω τα 15 λεπτα? Και να της στειλουμε το αποδεικτικο της πληρωμης για να μιλησουμε  μετα μαυτη? 20 ευρω τα 15λεπτα  για να μιλησουμε με αυτη στο skype????? Να ταν κανενα πιπινι ναι.Αλλα μαυτη τη σταφιδα?
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπερα αδερφια.Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας.Εχουν περασει κατι μερες.Αν και δεν το συνηθιζω να παιρνω απαυτο το γραφειο ειπα να κανω μια αλλαγη.Παιρνω λοιπον απο οσμοσε.Αλλιως φαινοταν στη φωτογραφια ηταν συν 10 κιλα.Οκ δεν ειπα κατι.Απο μαλλια πρεπει να φοραγε περουκα αλλα δεν παιρνω και ορκο.Παω σε ξενοδοχειο.Ερχεται μπαινει μεσα χωρις λαδι.Μου λεει δεν εχω.Της λεω τι θα κανουμε τωρα.Ας βρουμε κατι.Μου λεει συν 60 για φραπε.Συνολο δηλαδη 110 ευρω χωρις μασαζ χωρις λαδι τα 2 πρωτα λεπτα που ειμασταν εκει ολα αυτα.Της εδωσα τα 50 ξενερωσα και εφυγα.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
180
Πόντοι
1
Καλησπερα αδερφια.Σκεφτηκα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας.Εχουν περασει κατι μερες.Αν και δεν το συνηθιζω να παιρνω απαυτο το γραφειο ειπα να κανω μια αλλαγη.Παιρνω λοιπον απο οσμοσε.Αλλιως φαινοταν στη φωτογραφια ηταν συν 10 κιλα.Οκ δεν ειπα κατι.Απο μαλλια πρεπει να φοραγε περουκα αλλα δεν παιρνω και ορκο.Παω σε ξενοδοχειο.Ερχεται μπαινει μεσα χωρις λαδι.Μου λεει δεν εχω.Της λεω τι θα κανουμε τωρα.Ας βρουμε κατι.Μου λεει συν 60 για φραπε.Συνολο δηλαδη 110 ευρω χωρις μασαζ χωρις λαδι τα 2 πρωτα λεπτα που ειμασταν εκει ολα αυτα.Της εδωσα τα 50 ξενερωσα και εφυγα.
ονομα κοπελας?
 

Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
11
Like
196
Πόντοι
290
Οταν μιλας για πιτσα που κανει διανομη κατ'οικον, προφανως σου ειναι πιο ξεκαθαρο!

Η Ιουλια ερχεται σε σπιτι, υπο αρκετες προϋποθεσεις.
1. Παλιος πελατης
2. Κοντα
3. Να ειναι αρκετα ελευθερη απο αλλα ραντεβου
4. Η τιμη ΔΕΝ ειναι η ιδια
ναι αλλα σπιτι της εχω μαθει την ωρα της συνεδριας εχει πολυ κοσμο μαμα παιδια σκυλια κτλ
Ισχυει;
 

harddd39

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
81
Like
5
Πόντοι
0
παιδια για καλο μασαζ και εκτονωση ποιο προτεινετε?
να κανει και καλο μασαζ εννοειται
ευχαριστω
περιμενω πμ
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.114
Like
3.130
Πόντοι
456
Η Ιουλία έχει κάποια κοινά χαρακτηριστικά με την Ειρήνη στη Μαντζάρου δηλ. και οι δύο καλό σχετικά μασάζ, απλά η Ειρήνη λόγω καλύτερου χώρου είναι +15 ευρώ,το πρόβλημα είναι άλλο ,είναι και οι δύο ''άκαυλες'' δεν βγάζουν τίποτα στο β'γύρο,σαν να σιχαίνονται την όλη διαδικασία ,η Ειρήνη δε λεσβιοφέρνει και εμφανιασιακά,όποιος λοιπόν θέλει να κάνει σχετικά καλό μασάζ με παγοκολώνα, διαλέγει ανάλογα!
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Η Ιουλία έχει κάποια κοινά χαρακτηριστικά με την Ειρήνη στη Μαντζάρου δηλ. και οι δύο καλό σχετικά μασάζ, απλά η Ειρήνη λόγω καλύτερου χώρου είναι +15 ευρώ,το πρόβλημα είναι άλλο ,είναι και οι δύο ''άκαυλες'' δεν βγάζουν τίποτα στο β'γύρο,σαν να σιχαίνονται την όλη διαδικασία ,η Ειρήνη δε λεσβιοφέρνει και εμφανιασιακά,όποιος λοιπόν θέλει να κάνει σχετικά καλό μασάζ με παγοκολώνα, διαλέγει ανάλογα!
Μπορείς να μυο στείλεις πμ και με τις δυο να διαλεξω;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Και η Μαρία από Ιωνία η μαύρη λεσβιοφερνει και είναι 100 κιλά αλλά βγάζει καύλα αν θέλετε να το πιστέψετε..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Βαγγελίστρα μου...ο Δρακουμέλ και οι παλαβές της φίλες...
Μου κανει εντυπωση που αναφερει την Ανελίνα. Αυτη δεν προσφερει φραπέ και το μασαζ το κανεις με εσωρουχο
Την Κατερίνα δεν την ξέρω.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Και η Μαρία από Ιωνία η μαύρη λεσβιοφερνει και είναι 100 κιλά αλλά βγάζει καύλα αν θέλετε να το πιστέψετε..
είναι καυλιαρα αυτή και γουστάρει αυτό που κάνει και ξέρει ότι δεν έχει την εξωτερική εμφάνιση για να το παίζει ιστορία.Προσωπικα έχω πάει αρκετές φορές  και μπροστά στο παγόβουνο Ιουλία είναι πολύ καλύτερη.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
είναι καυλιαρα αυτή και γουστάρει αυτό που κάνει και ξέρει ότι δεν έχει την εξωτερική εμφάνιση για να το παίζει ιστορία.Προσωπικα έχω πάει αρκετές φορές  και μπροστά στο παγόβουνο Ιουλία είναι πολύ καλύτερη.

Προχωρά σε τίποτα παραπάνω περα απο φραπέ? Εχω να τη "δω" πανω απο 2 χρονια και τοτε εμενε μονο σε φραπε.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Προχωρά σε τίποτα παραπάνω περα απο φραπέ? Εχω να τη "δω" πανω απο 2 χρονια και τοτε εμενε μονο σε φραπε.
παρτην τηλ να την ρωτήσεις προσωπικά δεν ψάχνω σεξ οπότε βολεύομαι με τα υπόλοιπα όλα.τα υπόλοιπα πάντως τα κάνει όλα τώρα αν προχωράει δεν έχω αποψη
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Έχει αγγελία η Μαρία από νέα Ιωνία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom