Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Καλησπερα σε όλους....

Εδοκιμάσθη Κατερίνα απο Osmosse...Καμία σχέση με την φωτό στο site...Όταν λέω καμία σχέση δεν εννοώ ότι ήταν άλλος άνθρωπος  αλλά η φωτό ήταν πολύ ωραιοποιημένη...

Off topic...

Μιας και πληρώθηκα είπα να πάω incall με call girl απο γραφείο....Ζήτησα όμως να δω ιατρικές εξετάσεις πρόσφατες....

Μου είπαν ότι η κοπέλα δεν τις έχει μαζι αλλά ότι όλες οι κοπέλες είναι ελεγμένες και ότι ΟΛΑ γίνονται με προφύλαξη....Δεν πραγματοιποίησα το ραντεβού
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλησπερα σε όλους....

Εδοκιμάσθη Κατερίνα απο Osmosse...Καμία σχέση με την φωτό στο site...Όταν λέω καμία σχέση δεν εννοώ ότι ήταν άλλος άνθρωπος  αλλά η φωτό ήταν πολύ ωραιοποιημένη...

Off topic...

Μιας και πληρώθηκα είπα να πάω incall με call girl απο γραφείο....Ζήτησα όμως να δω ιατρικές εξετάσεις πρόσφατες....

Μου είπαν ότι η κοπέλα δεν τις έχει μαζι αλλά ότι όλες οι κοπέλες είναι ελεγμένες και ότι ΟΛΑ γίνονται με προφύλαξη....Δεν πραγματοιποίησα το ραντεβού
βυζουκλες.....
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
6
Like
520
Πόντοι
301
Καλησπερα σε όλους....

Εδοκιμάσθη Κατερίνα απο Osmosse...Καμία σχέση με την φωτό στο site...Όταν λέω καμία σχέση δεν εννοώ ότι ήταν άλλος άνθρωπος  αλλά η φωτό ήταν πολύ ωραιοποιημένη...

Off topic...

Μιας και πληρώθηκα είπα να πάω incall με call girl απο γραφείο....Ζήτησα όμως να δω ιατρικές εξετάσεις πρόσφατες....

Μου είπαν ότι η κοπέλα δεν τις έχει μαζι αλλά ότι όλες οι κοπέλες είναι ελεγμένες και ότι ΟΛΑ γίνονται με προφύλαξη....Δεν πραγματοιποίησα το ραντεβού


Ρε φίλε αν αυτό το βόδι που φαίνεται στο site είναι με φώτοσοπ, στην πραγματικότητα πόσο πιο μπάζο είναι?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
851
Κριτικές
11
Like
1.540
Πόντοι
496
Εάν κάποιος είναι παντρεμένος πώς γίνεται να φέρει σπίτι μασέρ ρε παιδιά;
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
Εάν κάποιος είναι παντρεμένος πώς γίνεται να φέρει σπίτι μασέρ ρε παιδιά;
Εάν είσαι παντρεμένος με παιδιά γιατί να την φέρεις σπίτι και να μην πας σε ένα ξενοδοχείο? Να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα αδερφια.. εχει δοκιμασει κανεις απο Joy massage ;;; αν ναι ας μ στειλει μηνυμα για πληροφοριες τι παιζει με τις κοπελες εκει... εχω και εγω απο deluxe και οσμο αν μπορω να βοηθησω ευχαριστωωω ;)
 

Vasilisathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
47
Like
16
Πόντοι
0
καλησπερα αδερφια.. εχει δοκιμασει κανεις απο Joy massage ;;; αν ναι ας μ στειλει μηνυμα για πληροφοριες τι παιζει με τις κοπελες εκει... εχω και εγω απο deluxe και οσμο αν μπορω να βοηθησω ευχαριστωωω ;)

στειλε πμ φιλε
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες....είμαι αρκετό καιρό μέλος Αλλά δεν έγραφα...Που πρέπει να γράψω 10 post για να μπορώ να μιλάω κ πριβέ??
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Αυτό είναι??οκ ευχαριστώ...Θέλω να φτάσω τα ποστ για να μπορώ να μιλάω κ πριβέ κ να πω κ εγώ κάποια που ξέρω κ να μάθω κ από εσάς κάποια πράγματα....Κ πάλι ευχαριστω
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Εάν κάποιος είναι παντρεμένος πώς γίνεται να φέρει σπίτι μασέρ ρε παιδιά;

Δεν το κανει καταρχην. Καλυτερα ξενοδοχειο. Αλλιως αν δουλευει η συζυγος την ωρα που ειναι στην δουλεια της και να ευχεσαι να μην γυρισει απροοπτα λογω αδιαθεσιας...
Ακομη καλυτερα, στειλε την συζυγο ταξιδακι
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Δεν το κανει καταρχην. Καλυτερα ξενοδοχειο. Αλλιως αν δουλευει η συζυγος την ωρα που ειναι στην δουλεια της και να ευχεσαι να μην γυρισει απροοπτα λογω αδιαθεσιας...
Ακομη καλυτερα, στειλε την συζυγο ταξιδακι

Εάν κάποιος είναι παντρεμένος πώς γίνεται να φέρει σπίτι μασέρ ρε παιδιά;

Το απρόοπτο είναι το χειρότερο.

Αν σέβεσαι το σπίτι σου δεν θα φέρεις  την μασαερ εκεί Και αν θες πραγματικά να κάνεις μασάζ.
Θα σου πω κάποια πράγματα που μου είπε μια κοπέλα που είναι του χώρου.
Μια σωστή μασέρ δεν θα έρθει σε σπίτι που υπάρχει οικογένεια.
Γιατί πρέπει να υπάρχει σεβασμός προς την οικογένεια και σπίτι Και να κάνεις ένα απλό μασάζ η γυναίκα σου θα καταλάβει ότι έχει μπει μια ξένη γυναίκα στο σπίτι από μυρωδιά και μόνο. Μην ρισκάρεις.
Από τότε που μου το είπε αυτά η κοπέλα 1000φορες να πάω σε κοπαλα που έχει χώρο η σε ξενοδοχείο.
Παντρεμένοι να σεβόμαστε το σπίτι μας και τις γυναίκες μας.
Και ότι άλλο ζητάει ο εαυτός σου έξω από το σπίτι.
Σοφά λόγια.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.074
Πόντοι
1.336
Παιδιά από deluxe, ποια προχωράει μέχρι τέλους? Όποιος μπορεί και γνωρίζει ας μου στείλει pm
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Το απρόοπτο είναι το χειρότερο.

Αν σέβεσαι το σπίτι σου δεν θα φέρεις   την μασαερ εκεί Και αν θες πραγματικά να κάνεις μασάζ.
Θα σου πω κάποια πράγματα που μου είπε μια κοπέλα που είναι του χώρου.
Μια σωστή μασέρ δεν θα έρθει σε σπίτι που υπάρχει οικογένεια.
Γιατί πρέπει να υπάρχει σεβασμός προς την οικογένεια και σπίτι Και να κάνεις ένα απλό μασάζ η γυναίκα σου θα καταλάβει ότι έχει μπει μια ξένη γυναίκα στο σπίτι από μυρωδιά και μόνο. Μην ρισκάρεις.
Από τότε που μου το είπε αυτά η κοπέλα 1000φορες να πάω σε κοπαλα που έχει χώρο η σε ξενοδοχείο.
Παντρεμένοι να σεβόμαστε το σπίτι μας και τις γυναίκες μας.
Και ότι άλλο ζητάει ο εαυτός σου έξω από το σπίτι.
Σοφά λόγια.
ισα ισα, αν πας σπιτι σου με μασερ σημαινει πως δεν πας χοτελ, σημαινει πως σου μενουν τα 23 ευρωπουλα του χοτελ στην τσεπη, σημαινει πως κανεις οικονομιες, σημαινει πως μπορεις να τα δωσεις στη συζηγο να παει κομμωτηριο σημαινει πως σεβεσαι το σπιτι σου!!!
Σοφά λόγια.
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
ισα ισα, αν πας σπιτι σου με μασερ σημαινει πως δεν πας χοτελ, σημαινει πως σου μενουν τα 23 ευρωπουλα του χοτελ στην τσεπη, σημαινει πως κανεις οικονομιες, σημαινει πως μπορεις να τα δωσεις στη συζηγο να παει κομμωτηριο σημαινει πως σεβεσαι το σπιτι σου!!!
Σοφά λόγια.
Υπάρχουν κοπέλες που κάνουν μασάζ στο δικό τους χώρο και εκεί γλυτώνεις το 20 κο  :happy: :happy: :happy:
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Καλησπερα σε όλους....

Εδοκιμάσθη Κατερίνα απο Osmosse...Καμία σχέση με την φωτό στο site...Όταν λέω καμία σχέση δεν εννοώ ότι ήταν άλλος άνθρωπος  αλλά η φωτό ήταν πολύ ωραιοποιημένη...

Off topic...

Μιας και πληρώθηκα είπα να πάω incall με call girl απο γραφείο....Ζήτησα όμως να δω ιατρικές εξετάσεις πρόσφατες....

Μου είπαν ότι η κοπέλα δεν τις έχει μαζι αλλά ότι όλες οι κοπέλες είναι ελεγμένες και ότι ΟΛΑ γίνονται με προφύλαξη....Δεν πραγματοιποίησα το ραντεβού
περα απο την περιγραφη σου ως προς την εμφανιση...τι περιλαμβανε το προγραμμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom