Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Νομίζω ότι όντως το osmose, είναι μασάζ ξεπέτας και κακής ποιότητας κοπέλες...άσχημες και παχουλές...
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Στο lotus relax επίσης δοκίμασα 2 φορές...μια με την Ζωή (φοβερό μασάζ, αλλά σε μένα τίποτα παραπάνω αν και χωρίς πετσέτα...) και μία με Αθηνά...το ίδιο επίσης...τζίφος...
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Απο yoursmassage Ναταλία, χωρίς πετσέτα...κάνεις κινήσεις στον ακουμπάει κανονικά αλλά όταν της είπα αρνήθηκε και είπε δεν κάνει κάτι παραπάνω...πιθανόν θα πρέπει να πληρώσω κάτι παραπάνω 2-3 φορές ακόμα μπας και πάρω κάτι παραπάνω...αυτό καταλαβαίνω και από παλαιότερες αναρτήσεις εδώ στο forum... δύσκολα να φας με την πρώτη...ισχύει...?
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Ωραίος ο νέος nik_online για τις πληροφορίες του αν και noob. Έτσι πρέπει να κάνουν οι νέοι και όχι στο 1ο μήνυμα να ζητάνε χύμα πληροφορίες χωρίς ούτε καν να έχουν ψάξει 3 σελίδες πίσω. Σχετικά με τη Ναταλία από yourmassage μου είχε πει ένας φίλος ότι έπαιξε φραπεδιά από την πρώτη αλλά δεν τρελάθηκε με την εμφάνιση και ότι έχει πέσει αρκετό φώτοσοπ.

Το velvet που χρεώνει 80 τον φραπέ είναι απαράδεκτο. Στο deluxe νομίζω στο 50ρικο μερικές δίνουν φραπεδιά (τουλάχιστον 2 χρόνια πριν που είχα δοκιμάσει) και κάνουν αξιοπρεπέστατο μασάζ γενικά. (Χρυσάνα πχ.)
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Ποιος ο λόγος να δώσει κάποιος από 50 (+ χοτελ για κάποιους) και πάνω για να πάρει φραπέ;
Παίζουν τόσα Λαδάδικα στο 50αρι-60αρι, με φιλέτο μπριζόλα..
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
12
Like
2.612
Πόντοι
746
Ποιος ο λόγος να δώσει κάποιος από 50 (+ χοτελ για κάποιους) και πάνω για να πάρει φραπέ;
Παίζουν τόσα Λαδάδικα στο 50αρι-60αρι, με φιλέτο μπριζόλα..
εισαι πρακτικο μυαλο και μου αρεσεις ετσι ακριβως είναι στο 60ηνταρι παιρνεις πλεον τα
παντα όλα......
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Ωραίος ο νέος nik_online για τις πληροφορίες του αν και noob. Έτσι πρέπει να κάνουν οι νέοι και όχι στο 1ο μήνυμα να ζητάνε χύμα πληροφορίες χωρίς ούτε καν να έχουν ψάξει 3 σελίδες πίσω. Σχετικά με τη Ναταλία από yourmassage μου είχε πει ένας φίλος ότι έπαιξε φραπεδιά από την πρώτη αλλά δεν τρελάθηκε με την εμφάνιση και ότι έχει πέσει αρκετό φώτοσοπ.

Το velvet που χρεώνει 80 τον φραπέ είναι απαράδεκτο. Στο deluxe νομίζω στο 50ρικο μερικές δίνουν φραπεδιά (τουλάχιστον 2 χρόνια πριν που είχα δοκιμάσει) και κάνουν αξιοπρεπέστατο μασάζ γενικά. (Χρυσάνα πχ.)

Φίλε xymor επιβαιώνω για Ναταλία.. εγκυρότατες οι πληροφορίες σου, έτσι ακριβώς είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
204
Like
522
Πόντοι
21
Παιδιά καλημέρα χρόνια πολλά και καλό μήνα να κάνω μια ερώτηση επειδή ψάχνω και βρίσκω παλιές ημερομηνίες ποστ μπορεί κάποιος να μου πει καμία πρόσφατη πληροφορία για την αγνή σας βάζω και το λινκ Φαίνεται δελεαστική η τιμή
Διαβασε κριτικές κατω:
http://www.*****.com/index.php?action=media;sa=item;in=829
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
επαναλαμβανω οτι σε αρκετα απο αυτα τα μασαζοσαιτ..γιορμασαζ κτλ. αν ειναι να κανουν κατι παραπανω απο μασαζ και τα βγαζετε ετσι στη φορα ,πιθανον να τα κοψουν κι αυτα και να μην κανουν τιποτα ή να δινουν εξτρα δυσκολα εως μηδεν..τωρα σε μερικα τυπου οσμοσε δεν τους πολυνοιαζει μαλλον ..παιζουν μπαλα ,αλλα χρεωνουν..η αριαδνη που δεν υπαρχει τωρα στις φωτο εκανε παντως δυνατο μασαζ που δεν εχω ξανακανει και μ'αρεσε,αλλα δε νομιζω οτι το κατεχει ,γιατι οταν εφτασε δαχτυλα ποδιου παραλιγο να τα σπασει..καλο ,σφιχτο σωμα 23 ετων..αλλα βιαζοταν ,οπως και σε αλλον μασαζοβιο ,οπως προειπαμε και κοιταζει να ξεπεταει..
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Φίλε xymor απο ότι κατάλαβα, αφού έχω διαβάσει αρκετά post, είναι πως θα σου κάτσει τελικά...ή θα δώσεις πολλά και δεν θα πάρεις τίποτα παραπάνω ή θα σου βγεί με την πρώτη χωρίς ούτε καν εξτρά...γενικά θα κάνω μερικές ακόμα συνεδρίες όσο αντέχει η τσέπη χαχα και θα δείξει... :helpplea:
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Φίλε μοχα καλημέρα.
Δεν έχεις και άδικο...η αλήθεια είναι ότι το ξεκίνησα σε κατοίκον και χοτέλ για να είναι και καλά λίγο πιο πριβέ..αλλά επειδή δεν μου έχει βγεί ακόμα το άθλημα και έχω δώσει ήδη αρκετά χρήματα αναλογικά με ότι πήρα (τι να πώ...!) ίσως να αρχίσω να κάνω και στα μασατζίδικα εκτός σπιτιού μια μικρή έρευνα...
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Παλαιότερα είχα δοκιμάσει στο ***** Μαρούσι αλλά δυστυχώς ήταν πολύ ξεπέτα όλο το μασάζ και ξινίλα στα μούτρα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Παλαιότερα είχα δοκιμάσει στο ***** Μαρούσι αλλά δυστυχώς ήταν πολύ ξεπέτα όλο το μασάζ και ξινίλα στα μούτρα...

Πηγαινε στην Εθναρχου Μακαριου και πες στην Αννα τι θελεις. Θα φυγεις με χαμογελο. Θα σου ελεγα να ξεκιναγες με Μαργαριτα εκει
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
sfakiot Εθνάρχου Μακαρίου που? Δεν έχω ιδέα...
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Για το calmora υπάρχει κάποια ένδειξη? Πήγα 2-3 φορές αλλά δεν...αλλάζει βέβαια κοπέλες συνέχεια και κάπως μου κίνησε την περιέργεια, αλλά μου έβαζαν πετσέτα συνέχεια οπότε δεν τόλμησα να ρωτήσω καν...
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλημέρα συναγωνιστές...ένας φίλος μου μίλησε για kings massage...λέω να μπει και αυτό στα προς δοκιμήν...πήρα φόρα τώρα και θα φύγει όλος ο μισθός εκει χαχα
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημέρα συναγωνιστές...ένας φίλος μου μίλησε για kings massage...λέω να μπει και αυτό στα προς δοκιμήν...πήρα φόρα τώρα και θα φύγει όλος ο μισθός εκει χαχα

Πριν τα φας ολα δοκιμασε την Μαργαριτα που σου λεω στην Δαφνη. Συμβουλη παλαιοτερου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom