Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
ρε βλασση ..η χαρα ειναι ..πρωην μπακνανα μια μιλφαρα ελληνιδα..που εκανε και σολο και διδυμα  με την ελεναρα ..στην καλλιθεα στο χωρο της ελεναρας ??

Αλλη η μιλφαρα χαρα που ηταν στην μπακνανα και άλλη η πιτσιρικα χαρα που είναι τωρα στη δαφνη. Καμια σχεση
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
σε φιλο παραπανω αναφερεις να παρει αννα ..αλλα πριν να δοκιμασει μαργαριτα ...δεν εχω παει καθολου ...στον συγκεκριμενο χωρο...για καποιον που γουσταρει πρωτιστως καλο μασαζ και δευτερευοντως τα παρελκομενα ..ποια να επιλεξω απο τις 2 που αναφερεις ..οχι πως δεν με ενδιαφερουν και τα παρελκομενα για αποφυγη παρεξηγησεων ..αλλα αν προηγηθει καλο μασαζ φαντασου τι απολαυση εχουν τα παρελκομενα ....επισης το ωριαιο προγραμμα περιλαμβανει 2 εκτονωσεις ??  αν γνωριζεις βεβαιως
:hi:

Αννα ειναι η κοπελα στην πορτα, παλιοτερα εκανε μασαζ, ισως το καλυτερο απο ολες που θα εχεις δοκιμασει, αλλα δεν κανει πλεον.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Αννα ειναι η κοπελα στην πορτα, παλιοτερα εκανε μασαζ, ισως το καλυτερο απο ολες που θα εχεις δοκιμασει, αλλα δεν κανει πλεον.
Τι είπες τώρα!!!  Το μασάζ της ¨Αννας είναι από άλλο πλανήτη, και προκαλώ οποιονδήποτε έχει κάνει μαζί της να με διαψεύσει! Είναι δασκάλα και καλύτερη και από την Ινδονήσια ακόμα, που τη θεωρώ το μόνο δεκάρι στο θέμα μασάζ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.893
Like
9.548
Πόντοι
1.056
Αννα ειναι η κοπελα στην πορτα, παλιοτερα εκανε μασαζ, ισως το καλυτερο απο ολες που θα εχεις δοκιμασει, αλλα δεν κανει πλεον.
Εκτός από την Άννα στην πόρτα υπάρχει και άλλη Άννα, καινούρια στο χώρο, μικρούλα όμορφη πετίτ με πολύ ωραίο σωματάκι.
Καθότι καινούρια στο χώρο μην έχετε πολλές απαιτήσεις από μασάζ. Είναι όμως φιλότιμη και έχει καλή συμμετοχή στο β' γύρο.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Εκτός από την Άννα στην πόρτα υπάρχει και άλλη Άννα, καινούρια στο χώρο, μικρούλα όμορφη πετίτ με πολύ ωραίο σωματάκι.
Καθότι καινούρια στο χώρο μην έχετε πολλές απαιτήσεις από μασάζ. Είναι όμως φιλότιμη και έχει καλή συμμετοχή στο β' γύρο.

Χμμμ, την νεα Αννα δεν την εχω δοκιμασει. Θα καταγραφει στα must do μολις επιστρεψω Αθηνα
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Μετά απο πολλές προσπάθειες...έκλεισα στο ντελούξ με κοπέλα που είναι συνηθως φουλ μπούκ...εμπειρία για αλλη μια φορα ετσι κι ετσι...
Τις καλημέρες μου...
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
459
Like
388
Πόντοι
21
Ξέρουμε τηλ. επικοινωνίας για το Εθνάρχου Μακαρίου 18 στη Δάφνη?
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Μετά απο πολλές προσπάθειες...έκλεισα στο ντελούξ με κοπέλα που είναι συνηθως φουλ μπούκ...εμπειρία για αλλη μια φορα ετσι κι ετσι...
Τις καλημέρες μου...

Φίλε Νικ ποια ήταν;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Εκτός από την Άννα στην πόρτα υπάρχει και άλλη Άννα, καινούρια στο χώρο, μικρούλα όμορφη πετίτ με πολύ ωραίο σωματάκι.
Καθότι καινούρια στο χώρο μην έχετε πολλές απαιτήσεις από μασάζ. Είναι όμως φιλότιμη και έχει καλή συμμετοχή στο β' γύρο.

Υποκειμενικη εμπειρια:
Οι μιλφ μου εδιναν παντα καλυτερο σερβις
..τεχνικες, συμμετοχη, ερωτισμος κτλ

Τα κοριτσια εκει ειναι πιο μαζεμενα
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Εκτός από την Άννα στην πόρτα υπάρχει και άλλη Άννα, καινούρια στο χώρο, μικρούλα όμορφη πετίτ με πολύ ωραίο σωματάκι.
Καθότι καινούρια στο χώρο μην έχετε πολλές απαιτήσεις από μασάζ. Είναι όμως φιλότιμη και έχει καλή συμμετοχή στο β' γύρο.


Καλησπερα συναγωνιστη το ρόστερ που μπορούμε να το δούμε?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.893
Like
9.548
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα. Μόνο από τα προηγούμενα ποσταρίσματα των μελών όπου αναφέρουν κάποια ονόματα κοριτσιών
Εγω τη μερ που πήγα συνάντησα τις εξής:
Άννα
Κατερίνα
Χαρά
Χριστίνα
Αφροδίτη και φεύγοντας μου συστήθηκαν η Μαργαρίτα και η Ροζαλίντα.
Ρε παιδιά θα την πω την αμαρτία μου.. όταν είδα την Μαργαρίτα ήθελα να τη ζητήσω επιτόπου σε γάμο...
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Ευχαριστω φιλε μου απλα εννοουσα φωτογραφίες των κορασίδων οχι τα ονόματα!!τα πιο δυνατά μουνιά εκεί ποια ειναι κατα την γνώμη σας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom