Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Πια κοπέλα από deluxe προτείνετε ,οποίος θελει με pm
Ευχαριστώ!
 

shifty23

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους ! καποιος εμπειρια απο εδω;

Καλησπέρα. Προσοχή, δύο κοπέλες που πήρα καμμιά σχέση με την φωτογραφία. Photoshop!!! Και τουλαχιστο να ξέρανε καλό μασάζ πάει και έρχεται.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα. Προσοχή, δύο κοπέλες που πήρα καμμιά σχέση με την φωτογραφία. Photoshop!!! Και τουλαχιστο να ξέρανε καλό μασάζ πάει και έρχεται.
Τίποτα έξτρα έπαιξε τυπε?
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα....Έχει να μου πει κανένας για καμία κοπέλα από osmosse και deluxe? Κ πριβέ αν γίνεται κ με ρωτάει ότι θέλει...ευχαριστω
 

tranonlilin

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Πρώτη φορά γράφω, ποιο μασατζιδικο κατ'οικον να διαλέξω :ντε λουξ, οσμοσε η κάνα άλλο; Θέλω σχετικά καλό μασάζ με μια ευχαρυστη παρουσία. Ευχαρυστω εκ τον προτέρων.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.540
Πόντοι
1.056
Ρε παιδιά.. όλοι εσείς τα νέα φυντάνια μας τα έχετε πρήξει με τις ερωτήσεις περί αυτών των μαγαζιών. Διαβάστε και λίγο... Κι εγώ καινούριος είμαι εδώ αλλά διαβάζω και καμιά σελίδα παραπίσω για να βρω αυτό που θέλω.

Στο κάτω-κάτω πάρτε δοκιμάστε και ελάτε να γράψετε εδώ τις εντυπώσεις σας. Έτσι αποκτούνται οι εμπειρίες και οι γνώσεις. Όλοι οι παλιοί εδώ έχωσαν ( και χώνουν) αρκετό χρήμα για να μάθουν αυτά που ξέρουν
 

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
36
Πόντοι
0
εχουμε καταντήσει κασκαντερ με τις αγγελιες...
 

tranonlilin

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Μου θυμίζετε λίγο το στρατό... Όταν ήταν 18-μηνο. Επειδή κάποιοι από τους παλιούς κάναν καψόνια στους νέους, όταν ο νέος γινόταν παλιός έκανε τα ίδια στους επόμενους νέους (με την αιτιολογία.:εγω τα πέρασα θα τα περάσεις και εσύ) Εδώ ακριβώς το ίδιο εγώ πλήρωσα τόσα λεφτά... ε πλήρωσε και σει.ενταξει εγώ νέος είμαι δεν έχω ούτε πληροφορίες να δοσω στους παλιούς, προς το παρών. Επειδή διάβαζα τα πιο πριν γιαυτό ρώτησα γι'αυτα τα δύο μαγαζιά. Πάντως ευχαριστώ για τις απαντήσεις...
 

tranonlilin

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαρυστω φίλε για πμ(ξέρει ποιος είναι) Θα πάρω μια και ότι γίνει. Δυστυχώς στα μασατζιδικα που γαμας δεν μπορώ να πάω, διότι είμαι παντρεμένος... Και αυτές (περισσότερες ανατολικό μπλοκ) φτιάχνουν νύχια...φρυδια...και παραλίγο να καρφωθω (γυναίκα επίσης απ'κει) ... Δυστυχώς είμαστε ένα μεγάλο χωριό... Γιαυτό λέω να δοκιμάσω από απλά μασατζιδικα μπας και πετύχω τίποτα καλο
 

Vag_peir

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Αν βρεις κάτι ή έχεις να μοιραστείς κάτι στείλε αδερφέ. Κι εγώ στα ίδια είμαι ;)
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους.
Θα ήθελα να μοιραστώ κι εγώ τις εμπειρίες μου από διάφορες συνεδρίες μασάζ κατοίκον...
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους.
Θα ήθελα να μοιραστώ κι εγώ τις εμπειρίες μου από διάφορες συνεδρίες μασάζ κατοίκον...
θα βγαλεις νεα ανακοίνωση για τη μέρα και την ώρα που θα τις μοιραστείς;..για πότε υπολογίζεις,μετά τις εκλογές;
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Συγνώμη έπεσε δουλειά...
Τώρα τελευταία ξεκίνησα το hobby κι εγώ...
Κάλεσα απο velvet massaage την Κική...
Καλό μασάζ...νταρντάνα όχι όμως χοντρή...με αρκετό μακιγιάζ...δεν τρελάθηκα...
1 ώρα και φραπέ...50€+30€...
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Επίσης δοκίμασα απο osmose massage...
Δυστυχώς ήμουν στο δρόμο και δεν τσέκαρα φωτό...μου είπαν να μου στείλουν την Μικαέλα...
την πάτησα...χοντρούλα...καθόλου ευχάριστη...απο μασάζ μηδέν και για φραπέ μου είπε δεν κάνουν και με ρώταγε άν σου έχουν κάνει άλλες απο άλλα μαγαζιά κλπ...της είπα όχι...ε με τα πολλά με τα λίγα πήραμε και φραπέ...κάκιστη εμπειρία...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Επίσης δοκίμασα απο osmose massage...
Δυστυχώς ήμουν στο δρόμο και δεν τσέκαρα φωτό...μου είπαν να μου στείλουν την Μικαέλα...
την πάτησα...χοντρούλα...καθόλου ευχάριστη...απο μασάζ μηδέν και για φραπέ μου είπε δεν κάνουν και με ρώταγε άν σου έχουν κάνει άλλες απο άλλα μαγαζιά κλπ...της είπα όχι...ε με τα πολλά με τα λίγα πήραμε και φραπέ...κάκιστη εμπειρία...
Για αυτό κανείς παλιός δεν έχει πει καλά λόγια ,μην παρασύρεσαι απο τα προφίλ με λίγες αναρτήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom