Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

batmanikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα με τα εδω κοριτσια εχει κανει καποιος μασαζ ? Βασικα ενδιαφερομαι για καλο μασαζ πρωτα και μετα αν γινεται κατι παραπανω δεν θα πω οχι. Ρωταω για τιμες κι αν καποιος εχει δοκιμασει καποια κοπελα ας δωσει μερικες πληροφοριες. Διαβασα πιο πανω για την Νικολ οτι ειναι μεγαλη κλπ και μακρυα. Ευχαριστω εκ των προτερων
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Παιδια καλησπερα με τα εδω κοριτσια εχει κανει καποιος μασαζ ? Βασικα ενδιαφερομαι για καλο μασαζ πρωτα και μετα αν γινεται κατι παραπανω δεν θα πω οχι. Ρωταω για τιμες κι αν καποιος εχει δοκιμασει καποια κοπελα ας δωσει μερικες πληροφοριες. Διαβασα πιο πανω για την Νικολ οτι ειναι μεγαλη κλπ και μακρυα. Ευχαριστω εκ των προτερων

...και δηλαδη πως σου εκανε κλικ αυτο το sitoμαγαζο ας πουμε?????...απο το στησιμο??? απο την παρουσιαση??? απο την εμφανιση??? απο τις τιμες???
για πες μας ρε νεο...
 

batmanikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
...και δηλαδη πως σου εκανε κλικ αυτο το sitoμαγαζο ας πουμε?????...απο το στησιμο??? απο την παρουσιαση??? απο την εμφανιση??? απο τις τιμες???
για πες μας ρε νεο...
Παλιε μου μπηκα σε διαφορα site οι τιμες ειναι ιδιες το προγραμμα τα ιδια και το μονο που κοιταξα ειναι οι φατσες των κοριτσιων. Απλα ειδα μια φατσα πιο ενδιαφερον εκει και ρωταω αν εχει καποιος καποια εμπειρια απο το συγκεκριμενο. Αν ξερεις καποιο μασατζιδικο καλο οχι μπουρδελο πες μου. Ολα αυτα που αναφερετε πιο πανω ειναι πιο πολυ γαμησι οχι μασαζ. Δεν λεω οτι το συγκεκριμενο αν μου κατσει θα πω οχι...
 

erotic rise

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Φίλε καλησπέρα!!
Σου έχω στείλει π.μ.
Ρίξε μια μάτια στα π.μ.
Όταν τα καταφέρεις
Ευχαριστώ
Καλησπέρα sakis..δεν μου στέλνεις και μένα μήνυμα
που έχω χτυπήσει την εν λόγω πόρτα και αναμένω απάντηση;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Παιδιά καλημέρα χρόνια πολλά και καλό μήνα να κάνω μια ερώτηση επειδή ψάχνω και βρίσκω παλιές ημερομηνίες ποστ μπορεί κάποιος να μου πει καμία πρόσφατη πληροφορία για την αγνή σας βάζω και το λινκ Φαίνεται δελεαστική η τιμή
Πρόσφατη πληροφορία;
Τυπε γενικα ολοι περνάνε καλά μαζί της.. ;)
 

Gios gios

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Από τη στιγμή που είναι μόνο μασάζ ( και στον χώρο της κιόλας) γιατί κοστίζει 50 ευρώ; :think:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
plati anelina. θεραπευτρια χαλαρωτικο μασαζ .μονο μασαζ. . εχει δικο της χωρο χολαργο.
ρε φίλε απο τα 16 posts τα 12 είναι για την εν λόγω κοπέλα όπου δεν προχωράει και σε κάτι παραπάνω.
Έλεος δλδ.Μας την διαφήμισες αρκετά!
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
καλημερα... η χριστινα μασαζ που εχει προφιλ στο φβ τι λεει??? ας βοηθησει καποιος
 

adamidis

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
36
Like
196
Πόντοι
0
Καλημέρα Η Τζέσικα  σταμάτησε; Ξέρει  κανεις;
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Χριστος Ανεστη και Χρονια πολλα σε ολους

Επονερχομαι μετα απο μια μικρη απουσια επειδη ελειπα κυριως εξωτερικο... οποτε εχουμε και λεμε κατι ψιλα...


Εχει αναφερθει νομιζω... ειναι Καλλιθεα χαμηλα επι της Περικλεους.. μασαζ μετριο και μετα φραπεδια... εμενα δεν με ειχε αφησει να της βγαλω τιποτα και ειχα πιασει λιγο πανω απο τα ρουχα... τιμη ηταν 50 αλλα δεν θα ξανα εδινα και ουτε την προτεινω.


Αυτα προς το παρον!!!

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Η συγκεκριμένη είναι όπως στην φωτο.? Δεν την συνιστας λόγω κρυαδας ή εμφάνισης?
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους. Θα ήθελα να ρωτησω αν καποιος εδω μεσα εχει βρεθει με την χαρα, ελληνιδα milf, παλιοτερα δούλευε σε μασατζιδικο στου μπακνανα μαζι με την μαυρουλα την καρολινα.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Χριστος Ανεστη και Χρονια πολλα σε ολους


Και αυτή νομιζω οτι εχει αναφερθει... Κλασικη 50-60αρα Ρωσιδα στην Νεα Σμύρνη, Λιουμπα αν θυμαμαι καλα... Στην αρχη το παιζει οτι δεν κανει κατι παραπανω απο μασαζ αλλα αν αποκτησει οικοιοτητα προχωραει παρακατω... Μασαζ σχετικά καλό θα ελεγα και εγω έχω δοκιμάσει φραπε καθως και καλαμακι απο τα οποια εχω μεινει ευχαριστημενος.. τιμουλα ηταν 40.

Αν πρόκειται για την γνωστή Λιούμπα θα με ενδιέφερε. Δεν έχω πάει ποτέ μαζί της και θα ήθελα να δοκιμάσω. Ωστόσο πήρα τηλέφωνο με μου είπε πως λεγεται ΛιούΝτα. Να πρόκειται για την ίδια;Κάποιος που θα μπορουσε να διαφωτίσει;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Καλησπερα σε ολους. Θα ήθελα να ρωτησω αν καποιος εδω μεσα εχει βρεθει με την χαρα, ελληνιδα milf, παλιοτερα δούλευε σε μασατζιδικο στου μπακνανα μαζι με την μαυρουλα την καρολινα.
Με το φιδισιο γλωσσιδι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom