Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Λένα ή Ελενα ....μην μπερδευτουμε !!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

erotic rise

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους.. όποιος γνωρίζει κοπέλα ανεξάρτητη η από γραφείο,με η χωρίς δικό της χώρο, που κάνει πολύ καλό μασάζ-όχι απαραίτητα με happy end-(εκτός από  Βίκυ-Στεφανία) ας στείλει pm.Θα είμαι υπόχρεος!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
καλησπέρα σε όλους.. όποιος γνωρίζει κοπέλα ανεξάρτητη η από γραφείο,με η χωρίς δικό της χώρο, που κάνει πολύ καλό μασάζ-όχι απαραίτητα με happy end-(εκτός από  Βίκυ-Στεφανία) ας στείλει pm.Θα είμαι υπόχρεος!!
Διάβασε στις προηγούμενες σελίδες, για Ιουλία στα 30€ με δικό της χώρο στο Περιστέρι, φτιάχνει και χειροποίητο φραπέ..
 

erotic rise

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Διάβασε στις προηγούμενες σελίδες, για Ιουλία στα 30€ με δικό της χώρο στο Περιστέρι, φτιάχνει και χειροποίητο φραπέ..

αν μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος; τουλάχιστον 40 σελίδες πίσω δε βρήκα κάτι..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
αν μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος; τουλάχιστον 40 σελίδες πίσω δε βρήκα κάτι..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.772
Πόντοι
41.443
καλησπέρα σε όλους.. όποιος γνωρίζει κοπέλα ανεξάρτητη η από γραφείο,με η χωρίς δικό της χώρο, που κάνει πολύ καλό μασάζ-όχι απαραίτητα με happy end-(εκτός από  Βίκυ-Στεφανία) ας στείλει pm.Θα είμαι υπόχρεος!!


η Ειρηνη στο Κολωνακι με δικο της χωρο.

κοιτα τις 3-4 τελευταιες σελιδες στο νημα <<μασεζ με δικο τους χωρο
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.460
Πόντοι
25.186
Εδοκιμασθη Μαρία από οσμοσε.
Ολα μετρια και ισως πιο κατω(φατσα,σωμα,στηθος) εκτός από την μεγάλη κωλάρα της.
Πρόγραμμα φουλ πανσιόν.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
Εδοκιμασθη Μαρία από οσμοσε.
Ολα μετρια και ισως πιο κατω(φατσα,σωμα,στηθος) εκτός από την μεγάλη κωλάρα της.
Πρόγραμμα φουλ πανσιόν.

...ποσο στοιχισε το φουλ?????????
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.460
Πόντοι
25.186
Τα διπλά της αναγραφομένης,οπότε δεν αξίζει με τίποτα,αν ειναι παίρνεις από γραφείο κατι πολύ καλύτερο.
Αλλά είπαμε πουλάνε τη δήθεν αβεβαιότητα αν γίνεται κάτι ή όχι!
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
158
Πόντοι
1
Χριστος Ανεστη και Χρονια πολλα σε ολους

Επονερχομαι μετα απο μια μικρη απουσια επειδη ελειπα κυριως εξωτερικο... οποτε εχουμε και λεμε κατι ψιλα...

Η γνωστή στην Δαμαρεως 31.. μεγαλων κυβικων και βυζιων μαζι αλλα τιποτα απο μασαζ και γενικοτερα δεν την συνιστω!

Εχει αναφερθει νομιζω... ειναι Καλλιθεα χαμηλα επι της Περικλεους.. μασαζ μετριο και μετα φραπεδια... εμενα δεν με ειχε αφησει να της βγαλω τιποτα και ειχα πιασει λιγο πανω απο τα ρουχα... τιμη ηταν 50 αλλα δεν θα ξανα εδινα και ουτε την προτεινω.

Και αυτή νομιζω οτι εχει αναφερθει... Κλασικη 50-60αρα Ρωσιδα στην Νεα Σμύρνη, Λιουμπα αν θυμαμαι καλα... Στην αρχη το παιζει οτι δεν κανει κατι παραπανω απο μασαζ αλλα αν αποκτησει οικοιοτητα προχωραει παρακατω... Μασαζ σχετικά καλό θα ελεγα και εγω έχω δοκιμάσει φραπε καθως και καλαμακι απο τα οποια εχω μεινει ευχαριστημενος.. τιμουλα ηταν 40.

Προς Ασιατισα μερια 45-50 απο οτι την εκοψα.. Αρκετά καλο μασαζ και μετα εχει 1-2 προγραμματα αν θες φραπε (50) η κατι παραπανω (70)... γενικα φλυφει καλα και περιποιειτε τις τριγυρω περιοχες... ραντεβου δυστηχως hotel που για μενα την καθιστα σε μια δοκιμη μονο επειδή δεν συμφερει.... αν ηταν χωρις το χοτελ κατι γινεται!

Αυτα προς το παρον!!!

 

giorgakis19901990

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες..θα θελα
πληροφοριες για joy masaz εδω η πμ οποιος μπορει.ευχαριστω
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
Παιδιά καλημέρα χρόνια πολλά και καλό μήνα να κάνω μια ερώτηση επειδή ψάχνω και βρίσκω παλιές ημερομηνίες ποστ μπορεί κάποιος να μου πει καμία πρόσφατη πληροφορία για την αγνή σας βάζω και το λινκ Φαίνεται δελεαστική η τιμή
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Παιδιά καλημέρα χρόνια πολλά και καλό μήνα να κάνω μια ερώτηση επειδή ψάχνω και βρίσκω παλιές ημερομηνίες ποστ μπορεί κάποιος να μου πει καμία πρόσφατη πληροφορία για την αγνή σας βάζω και το λινκ Φαίνεται δελεαστική η τιμή
για μια φορα καλα ειναι δυνατο σημειο η πιπα της φτυνει με πολυ σαλιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom