Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Ρε σεις... αυτή η Ιουλία η ρωσίδα που έχει χώρο στο Περιστέρι, σταμάτησε; Παίρνω τηλέφωνο από τις 10 Αύγουστου σχεδόν κάθε μέρα και δεν απαντάει, ούτε έχει με έχει καλέσει πίσω αυτή,  όπως έχουν αναφέρει μερικοί άλλοι συναγωνιστές ότι βλέπει την κλήση και σε καλεί εκείνη.
και τι να την κάνεις?
σ αρέσει το φραπεδάκι?
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Μια φορά έχω πάει, οκ ψιλοξενερα η όλη φάση με το σπίτι και την οικογένειά μέσα, και την εμμονή να βγάζεις τα παπούτσια και να περπατάς ξυπόλυτος, γιατί ούτε παντόφλες δίνει, αλλά εντελώς παραδόξως μου άρεσε το μασαζ της ειδικά στα πόδια που συνέχεια περνάει τα χέρια της από τα επίμαχα σημεία όλη την ώρα και σε κρατάει καυλωμενο διαρκώς.

Αλλά δεν μπορώ να την πετύχω στο τηλέφωνο με τίποτα εδώ και πολλές μέρες, γιαυτό είπα να ρωτήσω εδώ μήπως κάποιος από τους παλιούς και τακτικούς της πελάτες γνωρίζει κατι
 

pappas22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν γνωρίζει κάποιος για "κάτι παραπάνω" για κοπέλες από osmosemassage ή starmassage ας στείλει ένα pm.
Ευχαριστώ.
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Μάλλον είμαστε πολύ οι μέτοχοι του deluxe massage γιατί τα φραπεδάκια που έχουμε πάρει από το συγκεκριμένο μαγαζί τα έχουν επιβεβαιώσει πολύ συναγωνιστές..αν εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες έλα πμ να σου δώσω συμβουλές ποιες να πάρεις αν και μάλλον είδη γνωρίζεις και απλά προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα γιατί κάποια ζημιά σου  κάνει το deluxe.χαχαχααχχαχαχα
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Μάλλον είμαστε πολύ οι μέτοχοι του deluxe massage γιατί τα φραπεδάκια που έχουμε πάρει από το συγκεκριμένο μαγαζί τα έχουν επιβεβαιώσει πολύ συναγωνιστές..αν εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες έλα πμ να σου δώσω συμβουλές ποιες να πάρεις αν και μάλλον είδη γνωρίζεις και απλά προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα γιατί κάποια ζημιά σου  κάνει το deluxe.χαχαχααχχαχαχα
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
Μάλλον είμαστε πολύ οι μέτοχοι του deluxe massage γιατί τα φραπεδάκια που έχουμε πάρει από το συγκεκριμένο μαγαζί τα έχουν επιβεβαιώσει πολύ συναγωνιστές..αν εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες έλα πμ να σου δώσω συμβουλές ποιες να πάρεις αν και μάλλον είδη γνωρίζεις και απλά προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα γιατί κάποια ζημιά σου  κάνει το deluxe.χαχαχααχχαχαχα
[/quotδεν ξερω που πηγαινε αυτο,αλλα απαντηση σε μηνυματα δε δινεις
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Μάλλον είμαστε πολύ οι μέτοχοι του deluxe massage γιατί τα φραπεδάκια που έχουμε πάρει από το συγκεκριμένο μαγαζί τα έχουν επιβεβαιώσει πολύ συναγωνιστές..αν εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες έλα πμ να σου δώσω συμβουλές ποιες να πάρεις αν και μάλλον είδη γνωρίζεις και απλά προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα γιατί κάποια ζημιά σου  κάνει το deluxe.χαχαχααχχαχαχα
Τυπε πόσο κοστίζει ο φραπες;
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Δοκιμή πριν λίγο καιρό με Ιουλία από starmassage.gr. Όντως ποιο όμορφη από κοντά. Μασάζ γυμνός στο κρεβάτι μου. Από εκεί και πέρα τίποτα. Το μασάζ μέτριο και έκανε το εξής σπαστικό. Κάθε φορά που άλλαζε μεριά έπαιρνε και το κινητό μαζί της και το κοίταγε κάθε λίγο. Στο τέλος την ρώτησα για φραπέ τον οποίο αρνήθηκε 2 φορές και ακόμα με έξτρα. 60 ευρώ για μέτριο μασάζ... Αυτά.

αυτο με το κινητο ισχυει φουλ το εκανε και σε μενα, απο φραππε τιποτα.
δεν αξιζει καθολου και εχει σπαστικο υφακι
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
αυτο με το κινητο ισχυει φουλ το εκανε και σε μενα, απο φραππε τιποτα.
δεν αξιζει καθολου και εχει σπαστικο υφακι
η συγκεκριμενη μου ειχε κανει θεμα την δευτερη φορα που την ειχα παρει απο το παλιο σαιτ και ενω την πρωτη ηταν κομπλε.. τραβαει ζορια...
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
Guys καμία πληροφορία για την αγνή
http://www.*****.gr/74-masaz-agni
(άμα βγάλει αστεράκια ***** στα λατινικά)
 

lostinmassage2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια στην παρέα και από μένα.. είμαι καινούργιος εδώ αλλά σας παρακολουθώ αρκετό καιρό.. θα ήθελα και εγώ να μου πείτε από deluxe αν παίζει τίποτα με Λένα.. pm please
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Guys καμία πληροφορία για την αγνή (άμα βγάλει αστεράκια ***** στα λατινικά)
καλο μασαζ αισθησιακο  παιζει συνηθως στο μπιλ
Στο δευτερο μερος πολυ καλη πιπα με φτυσιματα
Τη πηρα στα τεσσερα 60 ευρω η ωρα 80 το δυωρο
Αραξαμε μετα κατεβασα τις βοτκες μου περασαμε φινα
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
136
Like
270
Πόντοι
21
Γεια στην παρέα και από μένα.. είμαι καινούργιος εδώ αλλά σας παρακολουθώ αρκετό καιρό.. θα ήθελα και εγώ να μου πείτε από deluxe αν παίζει τίποτα με Λένα.. pm please
τιποτα ,απολυτως,αλλα ρώτα τον gregor,απανταει αμεσα ,ειδικα για ντελουξ
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
καλο μασαζ αισθησιακο  παιζει συνηθως στο μπιλ
Στο δευτερο μερος πολυ καλη πιπα με φτυσιματα
Τη πηρα στα τεσσερα 60 ευρω η ωρα 80 το δυωρο
Αραξαμε μετα κατεβασα τις βοτκες μου περασαμε φινα

νομίζω παίζει και ντουετάκια με Κατερινάκι από μαμπα
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Εχει κάποιος εμπειρία με την κυρία Πάει σε σπίτι και ξενοδοχείο και θέλει 50 ευρώ.
Συνάντηση με την κυρία.Ζητά κατ'ευθείαν τά χρήματα.Από εμφάνιση όχι κάτι ιδιαίτερο.Καστανόξανθο μαλλί,με μικρή μπούκλα κάπως αφανέ.Μεγάλα μάτια με πλατύ πρόσωπο.Είναι λίγο κάπως το πρόσωπο,αλλά όχι κάτι αποκρουστικό.Το στήθος 2 με 2,5 και αδύνατα πόδια.Δέν είναι χοντρή,αλλά είναι αγύμναστη.Ηλικία περί τα 35.Δεν εκανε μπάνιο ουτε πρίν τον αγώνα (είχε κάνει μού είπε σπίτι της),ούτε μετά.Πίπα με προφυλακτικό (εκανε και λίγο χωρίς).Το μασάζ΄της είναι χάιδεμα στην πλάτη.Γενικά είναι στα "ΔΕΝ".



 

masazakias1515

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον είμαστε πολύ οι μέτοχοι του deluxe massage γιατί τα φραπεδάκια που έχουμε πάρει από το συγκεκριμένο μαγαζί τα έχουν επιβεβαιώσει πολύ συναγωνιστές..αν εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες έλα πμ να σου δώσω συμβουλές ποιες να πάρεις αν και μάλλον είδη γνωρίζεις και απλά προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα γιατί κάποια ζημιά σου  κάνει το deluxe.χαχαχααχχαχαχα

καλησπέρα φίλε, μπορείς να μου pm ποια κοριτσια χρυπάνε φραπέ στο deluxe?
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
η συγκεκριμενη μου ειχε κανει θεμα την δευτερη φορα που την ειχα παρει απο το παλιο σαιτ και ενω την πρωτη ηταν κομπλε.. τραβαει ζορια...
τι θέμα σου έκανε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom